Jump to content

Microsoft Lumia 535


nikosxeng3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σήμερα πήγα στο Nokia care του Ευόσμου και έγινε αντικατάσταση αυθημερόν. Στις 10 το πήγα στις 11:30 το είχα στα χέρια μου.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

πολυ καλο του ευοσμου!

χρονια το επισκεπτομουν για διαφορα.

 

το 535 ειναι αγορασμενο απο γαλλικο αμαζον. μπορω να το παω εκει; θα χρειαστει αποδειξη (δεν εχω προφανως) ή μπορει να το τσεκαρει μεσω ιμει;

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλο του ευοσμου!

χρονια το επισκεπτομουν για διαφορα.

 

το 535 ειναι αγορασμενο απο γαλλικο αμαζον. μπορω να το παω εκει; θα χρειαστει αποδειξη (δεν εχω προφανως) ή μπορει να το τσεκαρει μεσω ιμει;

 

 

 

Το 2ο,θα το εχω στα υποψην για το touch(κανει και σε εμενα

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλο του ευοσμου!

χρονια το επισκεπτομουν για διαφορα.

 

το 535 ειναι αγορασμενο απο γαλλικο αμαζον. μπορω να το παω εκει; θα χρειαστει αποδειξη (δεν εχω προφανως) ή μπορει να το τσεκαρει μεσω ιμει;

 

Μου είπε πώς μέχρι πριν κανένα τρίμηνο δεν χρειαζόταν απόδειξη τώρα και καλά χρειάζεται.

Του είπα ότι δεν έχω απόδειξη λόγο τού ότι είναι δώρο και αυτός πού μου το πήρε δεν την έχει. Κοίταξε μετά στο σύστημα και μου είπε ότι είναι καταχωρημένο και δεν χρειάζεται απόδειξη. Δεν έκανα πολλές ερωτήσεις απλά το άφησα και έφυγα.

Πάντως όποιος θέλει ή περνάει από εκεί ή παίρνει ένα τηλέφωνο πρώτα.

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλο του ευοσμου!

χρονια το επισκεπτομουν για διαφορα.

 

το 535 ειναι αγορασμενο απο γαλλικο αμαζον. μπορω να το παω εκει; θα χρειαστει αποδειξη (δεν εχω προφανως) ή μπορει να το τσεκαρει μεσω ιμει;

Εμένα προσωπικά πάντως ποτέ δε μου ζήτησε απόδειξη! Τον ξέρω απο εποχή... N95!!! Χαχα!

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

αγόρασα 2 συσκευές, μια για μένα και μια για τη σύζυγο, και 3 μήνες τώρα το κινητό είναι αυτό που λέμε VFM. Είμαι από τους τυχερούς και δεν έχει παρουσιάσει κάποιο πρόβλημα με το touch μέχρι τώρα. Έχει πολύ καλή οθόνη φωτεινή και απόλυτα ικανοποιητική κάτω από το φως του ήλιου όχι όμως στην αυτόματη ρύθμιση αλλά σε υψηλή φωτεινότητα. Σε οποιαδήποτε άλλη περίπτωση η αυτόματη ρύθμιση είναι αρκετή για να καλύψει κάθε ανάγκη.Φωτογραφίες στο φως της ημέρας ή με καλό εσωτερικό φωτισμό είναι παραπάνω από πολύ καλές. Είτε είναι selfie είναι κανονικές. Το φλας αρκετά δυνατό κι έντονο. Το αποτέλεσμα θα σας εκπλήξει ευχάριστα. Ο ήχος ικανοποιητικότατος, δυνατό ηχείο χωρίς τριγμούς. Το ακουστικό έχει πολύ καθαρό ήχο στη συνομιλία και το μικρόφωνο λειτουργεί άψογα χωρίς να έχει κάποιο πρόβλημα ο συνομιλητής στη συζήτηση. Οι εφαρμογές αρκετές αν και θα χρειαζόταν εμπλουτισμό σε αυτό το τομέα. Το χρησιμοποιώ με ένα plantronics M75 και δεν έχω κανένα παράπονο. Ακόμα και μουσική ακούω με αυτό το τρόπο. Η μνήμη η εσωτερική αρκετή αν και θα ήθελα περισσότερη αλλά με μια κάρτα μνήμης το πρόβλημα εξαλείφετε διότι σχεδόν όλες οι εφαρμογές - παιχνίδια - μουσική - φωτογραφίες - βίντεο αποθηκεύονται εκεί. Θα το πρότεινα ανεπιφύλακτα για κάποιον που κάνει normal χρήση και δεν έχει όρεξη να ψαχτεί περισσότερο. Αν θέλετε απλά ένα κινητό να το πάρετε να το φορτίσετε και να αρχίσετε τη χρήση του τότε το έχετε βρει ειδικά αν σκεφτεί κανείς το ποσό που καλείστε να δαπανήσετε.

Στη δικιά μου συσκευή χτες βράδυ έκανα εγκατάσταση την Technical Preview των Windows 10. Όλα καλά. Σαν να έχω καινούργιο κινητό. Έχει όμως θεματάκια σοβαρά ακόμα. Για παράδειγμα, η κάμερα δε λειτουργεί. Οι φωτογραφίες δεν έχουν preview στη λίστα. Σε όλα τα άλλα μέχρι στιγμής θεωρώ ότι με τα win 10 κάποιος απολαμβάνει κατά πολύ περισσότερο τη συσκευή που έχει στα χέρια του. Όταν με το καλό έρθει και η τελική έκδοση και λυθούν τα προβλήματα τότε θα μπορούμε να πούμε με σιγουριά περισσότερα. Μέχρι στιγμής πάντως το πρόσημο είναι θετικό.

 

Υ.Γ.

Έπειτα από τη χρησιμοποίηση windows phone δε μπορώ με τίποτα να με φανταστώ να επιστρέφω σε android. Καλό χρυσό το android αλλά σαν τα win δεν υπάρχει. Προσωπική άποψη. Το κακό είναι ότι για να αλλάξω συσκευή θα αναγκαστώ να τα σκάσω χοντρά για να μην αλλάξω λογισμικό και να αναβαθμίσω τα specs. Οπότε όταν μιλάμε για νέα καλύτερη συσκευή μιλάμε για τουλάχιστον Lumia 950. Εκτός κι αν υπάρχει κάτι άλλο και δε το έχω μυριστεί.

 

Υ.Γ. 2

Υπάρχει τάμπλετ με windows που να κάνει και τηλεφωνικές κλήσεις? Μέγεθος όσο μεγαλύτερο τόσο το καλύτερο.

Edited by DonPitbull
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

αγόρασα 2 συσκευές, μια για μένα και μια για τη σύζυγο, και 3 μήνες τώρα το κινητό είναι αυτό που λέμε VFM. Είμαι από τους τυχερούς και δεν έχει παρουσιάσει κάποιο πρόβλημα με το touch μέχρι τώρα. Έχει πολύ καλή οθόνη φωτεινή και απόλυτα ικανοποιητική κάτω από το φως του ήλιου όχι όμως στην αυτόματη ρύθμιση αλλά σε υψηλή φωτεινότητα. Σε οποιαδήποτε άλλη περίπτωση η αυτόματη ρύθμιση είναι αρκετή για να καλύψει κάθε ανάγκη.Φωτογραφίες στο φως της ημέρας ή με καλό εσωτερικό φωτισμό είναι παραπάνω από πολύ καλές. Είτε είναι selfie είναι κανονικές. Το φλας αρκετά δυνατό κι έντονο. Το αποτέλεσμα θα σας εκπλήξει ευχάριστα. Ο ήχος ικανοποιητικότατος, δυνατό ηχείο χωρίς τριγμούς. Το ακουστικό έχει πολύ καθαρό ήχο στη συνομιλία και το μικρόφωνο λειτουργεί άψογα χωρίς να έχει κάποιο πρόβλημα ο συνομιλητής στη συζήτηση. Οι εφαρμογές αρκετές αν και θα χρειαζόταν εμπλουτισμό σε αυτό το τομέα. Το χρησιμοποιώ με ένα plantronics M75 και δεν έχω κανένα παράπονο. Ακόμα και μουσική ακούω με αυτό το τρόπο. Η μνήμη η εσωτερική αρκετή αν και θα ήθελα περισσότερη αλλά με μια κάρτα μνήμης το πρόβλημα εξαλείφετε διότι σχεδόν όλες οι εφαρμογές - παιχνίδια - μουσική - φωτογραφίες - βίντεο αποθηκεύονται εκεί. Θα το πρότεινα ανεπιφύλακτα για κάποιον που κάνει normal χρήση και δεν έχει όρεξη να ψαχτεί περισσότερο. Αν θέλετε απλά ένα κινητό να το πάρετε να το φορτίσετε και να αρχίσετε τη χρήση του τότε το έχετε βρει ειδικά αν σκεφτεί κανείς το ποσό που καλείστε να δαπανήσετε.

Στη δικιά μου συσκευή χτες βράδυ έκανα εγκατάσταση την Technical Preview των Windows 10. Όλα καλά. Σαν να έχω καινούργιο κινητό. Έχει όμως θεματάκια σοβαρά ακόμα. Για παράδειγμα, η κάμερα δε λειτουργεί. Οι φωτογραφίες δεν έχουν preview στη λίστα. Σε όλα τα άλλα μέχρι στιγμής θεωρώ ότι με τα win 10 κάποιος απολαμβάνει κατά πολύ περισσότερο τη συσκευή που έχει στα χέρια του. Όταν με το καλό έρθει και η τελική έκδοση και λυθούν τα προβλήματα τότε θα μπορούμε να πούμε με σιγουριά περισσότερα. Μέχρι στιγμής πάντως το πρόσημο είναι θετικό.

 

Υ.Γ.

Έπειτα από τη χρησιμοποίηση windows phone δε μπορώ με τίποτα να με φανταστώ να επιστρέφω σε android. Καλό χρυσό το android αλλά σαν τα win δεν υπάρχει. Προσωπική άποψη. Το κακό είναι ότι για να αλλάξω συσκευή θα αναγκαστώ να τα σκάσω χοντρά για να μην αλλάξω λογισμικό και να αναβαθμίσω τα specs. Οπότε όταν μιλάμε για νέα καλύτερη συσκευή μιλάμε για τουλάχιστον Lumia 950. Εκτός κι αν υπάρχει κάτι άλλο και δε το έχω μυριστεί.

 

Υ.Γ. 2

Υπάρχει τάμπλετ με windows που να κάνει και τηλεφωνικές κλήσεις? Μέγεθος όσο μεγαλύτερο τόσο το καλύτερο.

 

Τα ίδια έχεις γράψει και στην αξιολόγηση σου στο skroutz...Μπράβο σου είσαι αναλυτικότατος

Curve referral code: https://www.curve.com/join#DGP56ZMD 

 

Link to comment
Share on other sites

Στη δικιά μου συσκευή χτες βράδυ έκανα εγκατάσταση την Technical Preview των Windows 10. Όλα καλά. Σαν να έχω καινούργιο κινητό. Έχει όμως θεματάκια σοβαρά ακόμα. Για παράδειγμα, η κάμερα δε λειτουργεί. Οι φωτογραφίες δεν έχουν preview στη λίστα.

 

Δεν έχω τέτοια θέματα. Έκανες καθαρή εγκατάσταση ή ενημέρωση; Μια καθαρή εγκατάσταση ίσως σε βοηθήσει.

Έβαλα απο τους πρώτους τα 10 και απο τον σεπτέμβρη και μετά, το τηλ έχει ελάχιστα bugs

 

Έπειτα από τη χρησιμοποίηση windows phone δε μπορώ με τίποτα να με φανταστώ να επιστρέφω σε android. Καλό χρυσό το android αλλά σαν τα win δεν υπάρχει. Προσωπική άποψη.

 

Τα λειτουργικά είναι καλά ή κακά ανάλογα το χρήστη και την χρήση που προορίζονται. Το τηλ ήταν δώρο απο wind όταν πρωτοβγήκε, δεν είχε θέματα με την οθόνη που βασάνισαν αρκετούς, για 2η συσκευή είναι οκ. Αν κάποιος όμως, θέλει άλλα πράγματα εκτός απο τα βασικά και 2-3 εφαρμογές που παρέχει η ms, θα πρέπει να αλλάξει λειτουργικό και να πάει σε κάτι άλλο.

LeEco Le pro1 x800 US version

 

e-Amyna.com - Ηλεκτρονικό περιοδικό για την Εθνική Άμυνα, την Εξωτερική Πολιτική και τις Διεθνείς Σχέσεις

Link to comment
Share on other sites

Η συζήτηση για τα Windows 10 TP παρακαλώ να γίνεται αποκλειστικά και μόνο στο σχετικό τόπικ και όχι στα θέματα των συσκευών ή του λειτουργικού.

 

Windows 10 technical preview (Insider Program)

 

:!: Ανάλογα μηνύματα θα διαγραφούν χωρίς προειδοποίηση :!:

 

Ευχαριστώ πολύ :)

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το τηλ ακομα παει αψογα.Κανενα θεμα,ολα καλα προς τα παρον με τα 8.1

 

Η μπαταρια απλα βραχος.Το powerbank που ειχα παρει απλα δεν χρειαζεται.1905mAh ειναι λιγα για 5ιντσο κινητο αλλα εδω υπαρχει καλη διαχειρηση.4 ωρες οθονη σιγουρα βγαζει με αρκετο λιωσιμο και 2 φορτισεις την μερα.Εχει βεβαια λιγη παραπανω καταναλωση(λογω χαλια 3G το οποιο το κλεινω).Παρολα αυτα παει το ιδιο καλα(ειχα καρτα Cosmote και τωρα με Q).

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλους. Να αναφέρω ότι είμαι κάτοχος του συγκεκριμένου κινητού κι εγώ εδω και 2 μήνες , και έχω αρκετά προβλήματα με την αφή της οθόνης. Όπως διάβασα και απο εδώ θα πάω σε ένα Nokia κατάστημα απο αυτα που έχετε πει για να μου το αντικαταστήσουν. Απλά ήθελα να πω ότι απο εχθές που κάπου διάβασα , και απενεργοποίησα απο τις ρυθμίσεις - Διευκόλυνση Πρόσβασης '' Να επιτρέπεται το Ζουμ σε όλο το περιεχόμενο Web'' , και με υγρασία που έχει πάνω και χωρίς να καθαρίσω καθόλου την οθόνη, που μέχρι πριν ήταν αναγκαίο σε μένα για να μην πατάει ''όπου θέλει'' , δεν έχει κάνει το παραμικρό πάτημα απο μόνο του η μπέρδεμα ακόμη και με γρήγορη πληκτρολόγηση σε μηνύματα.
Link to comment
Share on other sites

Θα το πάω μιας και είμαι πολύ κοντα στο κατάστημα του Αιγάλεω και έχω διαβάσει οτι γίνεται πολύ γρήγορα η δουλειά και χωρίς κόστος. Πάντως γενικώς είμαι πολύ ευχαριστημένος απο το κινητό. Βασικά είναι το πρώτο δίκαρτο κινητό μετά απο πάρα πολλές προσπάθεις με Δίκαρτα Android (Samsung, Moto G κλπ) , που πάντα η μία απο τις δύο κάρτες κόλλαγε, ή κάτι άλλο περίεργο γινότανε. Έχω σωθεί, μακάρι να παραμείνει έτσι η κατάσταση!
Link to comment
Share on other sites

Είναι κανεις άλλος που του θερμενεται αρκετά στην πάνω πλευρά (δεξιά οπως το κοιτάς απο πίσω, δηλαδή αριστερά οπως το κοιτάς από μπροστά), αν μιλήσεις πάνω από 10-15λεπτά τηλέφωνο?
Όλες οι γενικεύσεις είναι λάθος,όπως και αυτή εδώ :X
Link to comment
Share on other sites

Είναι κανεις άλλος που του θερμενεται αρκετά στην πάνω πλευρά (δεξιά οπως το κοιτάς απο πίσω, δηλαδή αριστερά οπως το κοιτάς από μπροστά), αν μιλήσεις πάνω από 10-15λεπτά τηλέφωνο?

 

 

 

Οχι,αν και εμενα με την θηκη που εχω(back case) ωρες ωρες οταν ζεσταινεται κανει reboot.Με απαλλασσει και απο τον κοπο.Πριν την βαλω ομως δεν το εκανε αυτο,αλλα πιστευω ειναι απο την σκληρη χρηση(το δουλευω και κανω πολυ browsing και βιντεο στο youtube).Η θηκη εχει καλο κρατημα,δεν γλιστραει.Αλλα και χωρις το κινητο ειναι πιο ωραιο,το πιανω καλυτερα αλλα καμια φορα το καπακι πιανεται οταν το βγαζω κατευθειαν οταν το εχω στο παντελονι(και τωρα εχει κατι ρωγμες).Θελει ενα αλλαγμα αλλα δεν εχω ακομα ψαξει σε nokia care.

Edited by Nikolas14

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Εχω το dual sim με τις 2 κάρτες ενεργές. Λες να φταίει αυτό και να είναι φυσιολογικό?

Ελπίζω να μην τρέχω πάλι σε nokia care.

Επίσης, από διάρκεια μπαταρίας πώς τα πάει?Εμένα με 2 κάρτες μέσα βγάζει με φυσιολογική χρήση περίπου 35 ώρες.

Όλες οι γενικεύσεις είναι λάθος,όπως και αυτή εδώ :X
Link to comment
Share on other sites

Εχω το dual sim με τις 2 κάρτες ενεργές. Λες να φταίει αυτό και να είναι φυσιολογικό?

 

 

Ελπίζω να μην τρέχω πάλι σε nokia care.

 

 

Επίσης, από διάρκεια μπαταρίας πώς τα πάει?Εμένα με 2 κάρτες μέσα βγάζει με φυσιολογική χρήση περίπου 35 ώρες.

 

 

 

Εγω με μια καρτα μεσα(single sim) βγαζει με φυσιολογικη χρηση γυρω στο 17ωρο.Ειμαι και σε σημεια με χαλια σημα(κανει και battery drain),στο σχολειο και σε αλλα.Εχω αυτοματη φωτεινοτητα,εξοικονομιση κατω απο το 20%.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Τελικα μου βγαζςι λιγοτερο, γυρω στις 28 ωρες,εκανα λαθος!

 

οκ,αρα καλα ειναι η μπαταρια. Αλλωστε το φυσιολογικο για τον καθενα διαφερει. Εγω πχ ιντερνετ χρησιμοποιω μονο για να δω καποιες ανακοινωσεις η να ψαξω κατι, η να κατεβασω κανα αρχειο, χωρις παιχνιδια, οποτε δεν τρωω πολυ μπαταρια.

 

Παντως, αν και μικρη μπαταρια κανει καλη διαχειρηση.

Όλες οι γενικεύσεις είναι λάθος,όπως και αυτή εδώ :X
Link to comment
Share on other sites

Τελικα μου βγαζςι λιγοτερο, γυρω στις 28 ωρες,εκανα λαθος!

 

 

 

 

 

οκ,αρα καλα ειναι η μπαταρια. Αλλωστε το φυσιολογικο για τον καθενα διαφερει. Εγω πχ ιντερνετ χρησιμοποιω μονο για να δω καποιες ανακοινωσεις η να ψαξω κατι, η να κατεβασω κανα αρχειο, χωρις παιχνιδια, οποτε δεν τρωω πολυ μπαταρια.

 

 

 

 

 

Παντως, αν και μικρη μπαταρια κανει καλη διαχειρηση.

 

 

 

Ναι,και να φανταστεις ημουν αναμεσα σε αυτο και στο e4 της sony.Αλλα πηρα αυτο λογω καμερων,design,ηθελα και Windows.Με εχει βγαλει ασπροπροσωπο.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

για τα win10 ειπαν οτι θα χρειαστει 8gb εσωτερικου χωρου,8 ειναι ολη του η μνημη,τι πρεπει να κανω ?να τα σβησω ολα?
Link to comment
Share on other sites

3gb πιάνουν τα Win10 μην αγχώνεσαι... Όταν έρθει η αναβάθμιση απλα πάρε ένα back up γιατί θα τα αρχεία σου θα σβηστούν...
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή χρονιά!

Προσπαθώ να μεταφέρω κάποια βίντεο από το κινητό μου στην κάρτα μνήμης, όμως δεν μπορώ. Αντιθέτως, οι φωτογραφίες μεταφέρονται. Υπάρχει τρόπος να μεταφερθούν τα βίντεο;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, έχει καμιά 10αριά μέρες που το αφήνω όλη νύχτα στον φορτιστή (τον δικό του που είναι και πιο μικρός "550mah") (πιο πριν δεν το άφηνα ποτέ όλο το βράδυ λόγο του ότι έφτανε οριακά το καλώδιο αλλά είπα να το δοκιμάσω...) και 2-3 φορές όταν ξύπνησα ήταν κάτω από το 100% γύρο στο 83 με 86 % ( άμα το βγάλω το καλώδιο και το ξαναβάλω συνεχίζει κανονικά μέχρι το 100%) αυτό που μπορεί να οφείλετε λέτε εσείς ;; Είναι άραγε θέμα μπαταρίας, θέμα γενικά hardware του κινητού η θέμα software ;; Ενημερωτικά έχω την build 10586.63 αλλά και με την .36 μου το έκανε αφού ούτος η άλλος έχει 2 μέρες που βγήκε η .63. Ευχαριστώ... !! Edited by bep1995
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Microsoft Lumia 535

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...