Jump to content

[Note 4] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μήπως μπορείς σε παρακαλώ να μας στείλεις το link?

 

Είναι η super duper γρήγορη? class 10 plus.... πως τη λένε τέλος πάντων ?

 

Και τι τιμή έχει σε παρακαλώ ?

 

50 ευρώ αππ 80 την έχει με έρχεται εμαιλ με προσφορές δεν ξέρω αν φανεί στο λινκ με την προσφορά η κάρτα http://www.e-shop.gr/samsung-mb-mc128da-eu-evo-plus-128gb-micro-sdxc-class-10-adapter-p-PER.576983?utm_campaign=newsletter160608&utm_medium=email&utm_source=newsletter-all&utm_term=11-eidikes+mnimes&utm_content=11.6-samsung+mb+mc128da+eu+evo+plus+128gb+micro+sdxc+class+10+adapter

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

εγώ ο κοινός θνητός βλέπω τιμή 70....

Δεν είναι στο Crazy Sundays παιδιά. Είναι στο newsletter στην καρτέλα περιφερειακά.

 

Στάλθηκε από το Lenovo TAB 2 A10-70F μου

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Προσθέστε την κάρτα στο καλάθι αγορών και στην επισκόπηση της παραγγελίας, στον κωδικό προσφοράς βάλτε OFFER1624. Λογικά η τιμή θα γίνει 49,90.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα στην παρέα,

 

Γνωρίζει κανείς κάποιο κατάστημα που μπορώ να βρώ το official καλώδιο του φορτιστή.?

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα,

 

Γνωρίζει κανείς κάποιο κατάστημα που μπορώ να βρώ το official καλώδιο του φορτιστή.?

 

Ευχαριστώ

To extreme mobile στο Αιγάλεω.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ από Θεσσαλονίκη το πήρα 10 ευρώ .. Αν είναι δυνατόν για σκέτο καλώδιο.. Και ρώτησα σε 2 επισημους.. Ο άλλος μου είπε 12!! Αν θελεις πες τιμή όταν το πάρεις με το καλό το πάρεις..

 

Στάλθηκε από το SM-N910F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Εγώ από Θεσσαλονίκη το πήρα 10 ευρώ .. Αν είναι δυνατόν για σκέτο καλώδιο.. Και ρώτησα σε 2 επισημους.. Ο άλλος μου είπε 12!! Αν θελεις πες τιμή όταν το πάρεις με το καλό το πάρεις..

 

Στάλθηκε από το SM-N910F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εγώ καλώδιο και φορτιστή από επίσημο αντιπρόσωπο τα πήρα σύνολο €30+. Δυστυχώς αυτές είναι οι τιμές..

Μπαταρία αυθεντική από κάποιον έμπιστο έχουμε; ρωτάω γιατί την έχω πατήσει από καταστήματα στο skroutz και η Microtech Θεσσαλονίκη δεν έχει.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ καλώδιο και φορτιστή από επίσημο αντιπρόσωπο τα πήρα σύνολο €30+. Δυστυχώς αυτές είναι οι τιμές..

Μπαταρία αυθεντική από κάποιον έμπιστο έχουμε; ρωτάω γιατί την έχω πατήσει από καταστήματα στο skroutz και η Microtech Θεσσαλονίκη δεν έχει.

 

Μπαταρία με battery kit δεν εξυπηρετεί;Εκτός και αν έχεις ήδη το kit... ;) Προσωπικά έχω αγοράσει το kit από e-bay(sam_mobile) στο παρακάτω link και μου έχει βγει πολύ καλό...

 

http://www.ebay.com/itm/SAMSUNG-Galaxy-Note4-SM-N910-genuine-Extra-Battery-Kit-w-Retail-Packing-NEW-/271663366084?var=&hash=item3f4065ffc4:m:mjEQVqkLXHR-3-2Nonn5fGA

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εγώ καλώδιο και φορτιστή από επίσημο αντιπρόσωπο τα πήρα σύνολο €30+. Δυστυχώς αυτές είναι οι τιμές..

Μπαταρία αυθεντική από κάποιον έμπιστο έχουμε; ρωτάω γιατί την έχω πατήσει από καταστήματα στο skroutz και η Microtech Θεσσαλονίκη δεν έχει.

 

Πριν από κανέναν μήνα έψαχνα και εγώ Θεσσαλονίκη. Βρήκα σε δύο μαγαζιά μόνο, αλλά μόνο τo retail package (με κουτάκι και φρου φρου) στα €33 και μου είπαν ότι bulk δεν θα βρω. Το ένα ήταν το Stoucky στην Παπαναστασίου, το άλλο δεν θυμάμαι.

Κοίταξα και από έξω, αλλά δεν μπόρεσα να βγάλω άκρη και να πειστώ για την γνησιότητα όσων κοιτούσα. Πήρα μία polarcell και ησύχασα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ καλώδιο και φορτιστή από επίσημο αντιπρόσωπο τα πήρα σύνολο €30+. Δυστυχώς αυτές είναι οι τιμές..

Μπαταρία αυθεντική από κάποιον έμπιστο έχουμε; ρωτάω γιατί την έχω πατήσει από καταστήματα στο skroutz και η Microtech Θεσσαλονίκη δεν έχει.

Στο eshop κοίταξες? Θεωρώ ότι είναι γνήσια.. Τουλάχιστον οι θήκες που πήρα από εκεί μια χαρά ήταν!

Edit:τώρα βλέπω 25.1 την έχει και είναι άμεσα διαθέσιμη για αγορά,

Edited by dchris79

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλους για τις συμβουλές, αν και σκεφτόμουν την επιλογή του kit, εν τέλη κατέληξα σε bulk απ'το eShop στα 17€.

Θα ενημερώσω σχετικά με την απόδοση αφού παραλάβω και τρέξουν 2,3 κύκλοι.

Για δύο χρονών μπαταρία πάντως με τη δική μου χρήση ομολογώ πως έμεινα ευχαριστημένος από τη συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλους για τις συμβουλές, αν και σκεφτόμουν την επιλογή του kit, εν τέλη κατέληξα σε bulk απ'το eShop στα 17€.

Θα ενημερώσω σχετικά με την απόδοση αφού παραλάβω και τρέξουν 2,3 κύκλοι.

Για δύο χρονών μπαταρία πάντως με τη δική μου χρήση ομολογώ πως έμεινα ευχαριστημένος από τη συσκευή.

 

Και εγώ πιστεύω ότι το kit είναι αναντικατάστατο, νόμιζα ότι ήδη είχες και απλά έψαχνες μπαταρία. Αν είχες το Kit, θα μπορούσες να έχεις και την παλιά/ψόφια μπαταρία φορτισμένη και έτοιμη για καμιά αναπάντεχη περίπτωση.

Link to comment
Share on other sites

Από που παίρνουμε καλώδιο φόρτισης; χωρίς το φορτιστή σκέτο το καλώδιο από usb σε Micro usb αυθεντικό άσπρο; η smartec έχει και σε τί τιμή; αυτό που έχει το eshop είναι αυθεντικό έτσι;
Link to comment
Share on other sites

Γι' αγορά από smatec τους παίρνεις ένα τηλέφωνο και ρωτάς. Γι αυτό που πουλάει το e-shop είναι το γνήσιο.
Link to comment
Share on other sites

Είναι το γνήσιο αλλά από ότι έψαξα τον κωδικό λέει ότι είναι για s4 . Φοβάμαι ότι δεν θα φορτίζει το ίδιο γρήγορα με αυτό που ερχόταν στη συσκευασία του δικού μας
Link to comment
Share on other sites

Άλλαξα μπαταρία μετά από 1,5 χρόνο (γνήσια) και η διαφορά στην απόδοσή της είναι τεράστια. Δεν το περίμενα να πω την αλήθεια να έχει τόσο μεγάλη διαφορά, ασχέτως που το ελπιζα.

Τελικά η γρήγορη φόρτιση την ξεκανει την μπαταρία.

Αν χρειαστεί μέσα στην ημέρα, της κάνω μια μικρή γρήγορη φόρτιση και το βράδυ μπαίνει κανονικά στον φορτιστή με την αργή.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

Άλλαξα μπαταρία μετά από 1,5 χρόνο (γνήσια) και η διαφορά στην απόδοσή της είναι τεράστια. Δεν το περίμενα να πω την αλήθεια να έχει τόσο μεγάλη διαφορά, ασχέτως που το ελπιζα.

Τελικά η γρήγορη φόρτιση την ξεκανει την μπαταρία.

Αν χρειαστεί μέσα στην ημέρα, της κάνω μια μικρή γρήγορη φόρτιση και το βράδυ μπαίνει κανονικά στον φορτιστή με την αργή.

 

Καλύτερα να μην χρειαστεί. Έχε μαζί σου την παλιά και άλλαζε την άδεια, αν χρειαστεί μέσα στην ημέρα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Έχει αγοράσει κανείς αυτά τα πριζάκια που μπαίνουν στην USB θύρα και επιτρέπουν την μαγνητική φόρτιση της συσκευής σαν αυτό;

Κάνουν δουλειά; Φορτίζουν όσο γρήγορα και με την ενσύρματη φόρτιση;

Link to comment
Share on other sites

Έχει αγοράσει κανείς αυτά τα πριζάκια που μπαίνουν στην USB θύρα και επιτρέπουν την μαγνητική φόρτιση της συσκευής σαν αυτό;

Κάνουν δουλειά; Φορτίζουν όσο γρήγορα και με την ενσύρματη φόρτιση;

Αν και δεν το βρίσκω πολύ εύχρηστο θα με ενδιέφερε όμως. Το έχει φέρει κανένας εδώ ή μόνο από εξω? Παίδες έχουμε ακόμη στο ebay capital control?

Link to comment
Share on other sites

Θέλει λίγο προσοχή με τις θήκες. Αν του φορατε θήκη με ενα νορμαλ άνοιγμα για το usb port δεν θα μπορείτε να το δουλεψετε.

Θα πρέπει ή να μην έχετε καθόλου θήκη ή να έχει μεγάλο άνοιγμα για το usb.

 

Όχι, πλέον οι αγορές με paypal δεν έχουν πρόβλημα. Έχω πάρει με virtual prepayed κάμποσα πράγματα τον τελευταίο καιρό!

 

Στάλθηκε από το SM-T320 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Έχει αγοράσει κανείς αυτά τα πριζάκια που μπαίνουν στην USB θύρα και επιτρέπουν την μαγνητική φόρτιση της συσκευής σαν αυτό;

Κάνουν δουλειά; Φορτίζουν όσο γρήγορα και με την ενσύρματη φόρτιση;

δεν το βρισκω κακο...θα γλυτωσεις και την φθορα του βαλε βγαλε το καλωδιο,να υποθεσω οτι ειναι μαζι καλωδιο και ανταπτορακι; Edited by lagoudakis
Link to comment
Share on other sites

Τι εχει δοκιμασει κανεις με fast charger? Φορτιζει στην ιδια ταχυτητα ή ειναι εντελως κινεζιά? Επισης απο τις φοτο δεν φαινεται ποσο εξεχει το ανταπτορακι, αν το εχει κανενας ας μας πει..

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ποια είναι η καλύτερη μπαταρία για το Note 4. από ελληνικό κατάστημα? Και αν υπάρχει μεγαλύτερη μπαταρία από την μαμισια?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 4] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...