Jump to content

[Note 4] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δε το έχει όμως διαθέσιμο και το "αναμένεται" μπορεί και να είναι μόνιμο.

πάρε ένα τηλέφωνο το μαγαζί και τα παιδιά εκεί θα σου πουν αν μπορούν να το φέρουν γρήγορα. Είναι πολύ εξυπηρετικοί.

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλά είναι όταν δίνουμε κάποιο λινκ να αντιστοιχεί σε υπαρκτό-διαθέσιμο προϊόν. Το αναμένεται στο συγκεκριμένο κατάστημα πολλές φορές είναι μόνιμο και αυτό το καπάκι το έχει σε αναμονή από τον καιρό του Νώε. Τέσπα, αν υπάρχει κάπου διαθέσιμο στην Ελλάδα ευπρόσδεκτη η υπόδειξη.
Link to comment
Share on other sites

Για να το δίνω και να λέω να επικοινωνήσει με το κατάστημα σημαίνει κάτι. Το note 4 είναι "παλιά" πλέον συσκευή και τα σκρουτζομαγαζα δύσκολα κρατάνε στοκ αξεσουάρ. Αν υπάρχει λοιπόν κάπου διαθέσιμο ας το βάλει κάποιος απλά θα μπορούσες να προσπεράσεις την υπόδειξη μου! καλό είναι να μη κατηγορούμε όσους προσπαθούν να βοηθήσουν.

Επειδή λοιπόν έχω δουλέψει στο συγκεκριμένο κατάστημα, και όχι μόνο σε αυτό, γνωρίζω ότι θα προσπαθήσει να το βρει διαθέσιμο στους προμηθευτές του και να το φέρει άμεσα αν υπάρχει!

Αυτά λοιπόν από μένα. Αν σε πειράζει κάτι απλά προσπέρασε το, μη το σχολιάζεις χωρίς να γνωρίζεις.

 

Πάμε στα του note 4 πάλι.

 

Στάλθηκε από το SM-G930F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by elthis

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, επειδή ακριβώς γνωρίζω την σχέση σου με το συγκεκριμένο κατάστημα , δε χρειάζεται να του κάνεις διαφήμιση με κάτι ανύπαρκτο. Επειδή λοιπόν έψαχνα κι εγώ πριν καιρό για τέτοιο καπάκι και με είχαν στο "από βδομάδα και από βδομάδα" στο συγκεκριμένο μαγαζί και δε το έφεραν πότε (ακόμη το φέρνουν) σου είπα όταν δίνουμε λινκ να είναι σε υπαρκτό προϊόν και όχι για να υποδείξουμε κάποιο κατάστημα. Να μην το συνεχίσουμε όμως εδώ και θα σε παρακαλέσω να μην επαναληφθούν τέτοιου είδους διαφημίσεις, δίνουμε λινκ από διαθέσιμα προϊόντα. Αν θέλεις περαιτέρω διευκρινήσεις μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί μου με πμ. Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πήρα μια καινούρια original μπαταρία για το κινητό και την έβαλα να φορτίσει ολο το βράδυ με το κιν σε flight mode.Το πρωί φυσικά ήταν στο 100% και την έβγαλα από το φορτιστή.Μόλις βγήκε ο φορτιστής,το κινητό έσβησε!!! Πήγαινα να το ανάψω αλλά τίποτα,νεκρό.Βάζω ξανά τον φορτιστή και ανάβει κανονικά το κινητό και δείχνει μπαταρία 100%.Τι γίνεται ρε παιδιά;Μιας ημέρας μπαταρία.Χθές την αγόρασα.
Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να μου πει αν αυτο ειναι το αυθεντικο ή αν εχει παραγγελει το ιδιο απο το συγκεκριμενο καταστημα και ειναι ολα ενταξει να προχωρησω σε παραγγελια; http://www.hitechstore.gr/index.php/gr/products/product/745
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πήρα μια καινούρια original μπαταρία για το κινητό και την έβαλα να φορτίσει ολο το βράδυ με το κιν σε flight mode.Το πρωί φυσικά ήταν στο 100% και την έβγαλα από το φορτιστή.Μόλις βγήκε ο φορτιστής,το κινητό έσβησε!!! Πήγαινα να το ανάψω αλλά τίποτα,νεκρό.Βάζω ξανά τον φορτιστή και ανάβει κανονικά το κινητό και δείχνει μπαταρία 100%.Τι γίνεται ρε παιδιά;Μιας ημέρας μπαταρία.Χθές την αγόρασα.

 

 

Ωχ... κ θελω κ εγω να αγορασω μια αυθεντικη.Απο ποιο καταστημα την πηρες αν επιτρεπεται?

Link to comment
Share on other sites

Ωχ... κ θελω κ εγω να αγορασω μια αυθεντικη.Απο ποιο καταστημα την πηρες αν επιτρεπεται?

Δεν ξέρω αν επιτρέπεται να δώσω link.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν επιτρέπεται να δώσω link.

 

Στειλε το σε προσωπικο μηνυμα αν ειναι.Σε ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να μου πει αν αυτο ειναι το αυθεντικο ή αν εχει παραγγελει το ιδιο απο το συγκεκριμενο καταστημα και ειναι ολα ενταξει να προχωρησω σε παραγγελια; http://www.hitechstore.gr/index.php/gr/products/product/745

 

Καλησπέρα Κώστα, από το συγκεκριμένο shop δεν έχω αγοράσει να σου πω γνώμη...Εκ πρώτης όψεως πάντως φαίνεται ok τώρα 100% δεν μπορώ να σου πω σίγουρα...Κοίταξα και το δικό μου και παρατήρησα ότι έχει διαφορετικούς κωδικούς προϊόντος αλλά αυτό μάλλον έχει να κάνει καθαρά από την χώρα προέλευσης ίσως...Εγώ το είχα πάρει από e-bay(sam_mobile) και μου βγήκε λίρα 100...

 

http://www.ebay.com/itm/SAMSUNG-Galaxy-Note4-SM-N910-genuine-Extra-Battery-Kit-w-Retail-Packing-NEW-/271663366084

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Κώστα, από το συγκεκριμένο shop δεν έχω αγοράσει να σου πω γνώμη...Εκ πρώτης όψεως πάντως φαίνεται ok τώρα 100% δεν μπορώ να σου πω σίγουρα...Κοίταξα και το δικό μου και παρατήρησα ότι έχει διαφορετικούς κωδικούς προϊόντος αλλά αυτό μάλλον έχει να κάνει καθαρά από την χώρα προέλευσης ίσως...Εγώ το είχα πάρει από e-bay(sam_mobile) και μου βγήκε λίρα 100...

 

http://www.ebay.com/itm/SAMSUNG-Galaxy-Note4-SM-N910-genuine-Extra-Battery-Kit-w-Retail-Packing-NEW-/271663366084

 

 

Εε χρόνια και ζαμάνια χαχαχ! Άμα την πάρω στα χέρια μου θα καταλάβω αν είναι αυθεντική τώρα έτσι κανένας δεν μπορεί να ξέρει μόνο κάποιος που πήρε από εκεί ήδη. Για ebay θα κάνει κανέναν αιώνα και το θέλω άμεσα η μπαταρία τα εφτησε τελείως μετά από 2 χρόνια σχεδόν (έχασα το μέτρημα. ..από τότε που βγηκε τεσπα...χαχα)! Δεν κρατάει με τπτ 2 ώρες την έχω ξεζουμισει τελείως και κινητό δεν βλέπω να αλλάζω καμιά κοστούμια θα πέσει κανένα ενάμιση χρόνο άνετα ακόμα!

Link to comment
Share on other sites

Εε χρόνια και ζαμάνια χαχαχ! Άμα την πάρω στα χέρια μου θα καταλάβω αν είναι αυθεντική τώρα έτσι κανένας δεν μπορεί να ξέρει μόνο κάποιος που πήρε από εκεί ήδη. Για ebay θα κάνει κανέναν αιώνα και το θέλω άμεσα η μπαταρία τα εφτησε τελείως μετά από 2 χρόνια σχεδόν (έχασα το μέτρημα. ..από τότε που βγηκε τεσπα...χαχα)! Δεν κρατάει με τπτ 2 ώρες την έχω ξεζουμισει τελείως και κινητό δεν βλέπω να αλλάζω καμιά κοστούμια θα πέσει κανένα ενάμιση χρόνο άνετα ακόμα!

 

Πρέπει να είμαστε οι "δεινόσαυροι" αυτού του thread! :p Από ότι θυμάμαι 2-3 βδομάδες είχε κάνει να μου έρθει… Είναι πολύ πρακτικό πάντως και θα σε βολέψει πολύ… ;) Κι εγώ σε λίγο κλείνω 2 χρόνια και με βλέπω να μένω με το note σαν 1η συσκευή για αρκετό καιρό... :)Με root και roms δεν θα μπλέξω ακόμα…

 

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Κώστα, από το συγκεκριμένο shop δεν έχω αγοράσει να σου πω γνώμη...Εκ πρώτης όψεως πάντως φαίνεται ok τώρα 100% δεν μπορώ να σου πω σίγουρα...Κοίταξα και το δικό μου και παρατήρησα ότι έχει διαφορετικούς κωδικούς προϊόντος αλλά αυτό μάλλον έχει να κάνει καθαρά από την χώρα προέλευσης ίσως...Εγώ το είχα πάρει από e-bay(sam_mobile) και μου βγήκε λίρα 100...

 

http://www.ebay.com/itm/SAMSUNG-Galaxy-Note4-SM-N910-genuine-Extra-Battery-Kit-w-Retail-Packing-NEW-/271663366084

32$ το κιτ και 24$ τα μεταφορικά; Τόσο σου κόστισε το δικό σου;

Link to comment
Share on other sites

32$ το κιτ και 24$ τα μεταφορικά; Τόσο σου κόστισε το δικό σου;

 

Όχι φίλε! Από ότι θυμάμαι πριν 9-10 μήνες που το είχα πάρει 30€ με 35€ μου είχε κοστίσει όχι ποιο πολύ!Τώρα δεν ξέρω αν άλλαξαν τα έξοδα μεταφοράς… Αλλιώς θα είχα φροντίσει να το πάρω από Ελλάδα! ;)

 

Edit: Βρήκα το e-mail με την απόδειξη πληρωμής που είχα παραλάβει, 29.50$ έκανε το kit και 9$ τα έξοδα αποστολής σύνολο 38.50$=36.36€ πριν 10 μήνες η αγορά…

 

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by UNEXPECTEDGR

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Όχι φίλε! Από ότι θυμάμαι πριν 9-10 μήνες που το είχα πάρει 30€ με 35€ μου είχε κοστίσει όχι ποιο πολύ!Τώρα δεν ξέρω αν άλλαξαν τα έξοδα μεταφοράς… Αλλιώς θα είχα φροντίσει να το πάρω από Ελλάδα! ;)

 

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πιθανόν να άλλαξαν τα μεταφορικά τώρα. Περίεργο πάντως. Θα το ψάξω από Ελλάδα να συγκρίνω τιμές γιατί ενδιαφέρομαι και εγώ :)

Link to comment
Share on other sites

Πιθανόν να άλλαξαν τα μεταφορικά τώρα. Περίεργο πάντως. Θα το ψάξω από Ελλάδα να συγκρίνω τιμές γιατί ενδιαφέρομαι και εγώ :)

 

Αξίζει φίλε! Είναι μεγάλη υπόθεση να έχουμε μία 2η μπαταρία γεμάτη πάνω μας! Από την στιγμή που έχουμε αυτή την δυνατότητα γιατί να μην την εκμεταλλευτούμε; ;) Δεν ξέρω αν είδες το edit που έκανα στο προηγούμενο post μου… 38.50$ μου είχε κοστίσει το kit…

 

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει φίλε! Είναι μεγάλη υπόθεση να έχουμε μία 2η μπαταρία γεμάτη πάνω μας! Από την στιγμή που έχουμε αυτή την δυνατότητα γιατί να μην την εκμεταλλευτούμε; ;) Δεν ξέρω αν είδες το edit που έκανα στο προηγούμενο post μου… 38.50$ μου είχε κοστίσει το kit…

 

Στάλθηκε από το SM-A510F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φυσικά αξίζει! Το είχα στο Note 3 και μου είχε λ υιέ τα χέρια. Τώρα ψάχνω να το βρω οικονομικά για να το πάρω για το 4άρι. Ναι είδα το edit. Thanks :)

 

Από Ελλάδα υπάρχει άλλη πρόταση εκτός της πρότασης του φίλου kostashark;

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει βεβαια και αυτο στο ebay αλλα δεν ξερω κατα ποσο αξιζει το ρισκο :/ http://www.ebay.com/itm/222170940472
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πήρα μια καινούρια original μπαταρία για το κινητό και την έβαλα να φορτίσει ολο το βράδυ με το κιν σε flight mode.Το πρωί φυσικά ήταν στο 100% και την έβγαλα από το φορτιστή.Μόλις βγήκε ο φορτιστής,το κινητό έσβησε!!! Πήγαινα να το ανάψω αλλά τίποτα,νεκρό.Βάζω ξανά τον φορτιστή και ανάβει κανονικά το κινητό και δείχνει μπαταρία 100%.Τι γίνεται ρε παιδιά;Μιας ημέρας μπαταρία.Χθές την αγόρασα.

 

Δοκίμασε να βάλεις-βγάλεις την μπαταρία.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν επιτρέπεται να δώσω link.

Επιτρέπεται. Δώσε το λινκ να δούμε για τι πρόκειται. Επίσης βάλε πάλι την παλιά μπαταρία, δες αν σου δουλεύει σωστά η συσκευή και ξανά βάλε τη καινούρια. Αν και πάλι έχεις θέμα μάλλον πρόκειται για ελαττωματική και χρήζει αντικατάστασης.

Link to comment
Share on other sites

Μπορει καποιος να μου πει αν αυτο ειναι το αυθεντικο ή αν εχει παραγγελει το ιδιο απο το συγκεκριμενο καταστημα και ειναι ολα ενταξει να προχωρησω σε παραγγελια; http://www.hitechstore.gr/index.php/gr/products/product/745

 

Καλημέρα. Από το ίδιο μαγαζί το παρέλαβα Παρασκευή πρωί. Φαίνεται αυθεντικό. Είμαι πολυ ευχαριστημενη γιατί μπορώ πλεον να φορτιζω τη μια μπαταρία στον φορτιστή και οχι στο τηλέφωνο. ...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα,

 

Θελω να βαλω αυτο το μικρο λαστιχακι-καπακι για να καλυψω την θυρα ακουστικων απο σκονη.Πως στο καλο το αναζητω στο γοογλη γιατι δεν βρισκω ακρη! Επισης αν υπαρχει καποιο λινκ με μαγαζι κ γνωριζει καποιος ας μου στειλει.:)

 

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα,

 

Θελω να βαλω αυτο το μικρο λαστιχακι-καπακι για να καλυψω την θυρα ακουστικων απο σκονη.Πως στο καλο το αναζητω στο γοογλη γιατι δεν βρισκω ακρη! Επισης αν υπαρχει καποιο λινκ με μαγαζι κ γνωριζει καποιος ας μου στειλει.:)

 

Ευχαριστω.

 

Εγώ πήρα αυτού του τύπου, μια χαρά είναι.

Βλέπω ότι κυκλοφορούν και κάτι πιο μακριά headphone plugs, αλλά δεν θα τα προτιμούσα. Από την στιγμή που αυτά που σου έστειλα κουμπώνουν μια χαρά στην υποδοχή, δεν βλέπω τον λόγο να χώνω μέσα στη θύρα κάτι πιο μακρύ.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα αυτού του τύπου, μια χαρά είναι.

Βλέπω ότι κυκλοφορούν και κάτι πιο μακριά headphone plugs, αλλά δεν θα τα προτιμούσα. Από την στιγμή που αυτά που σου έστειλα κουμπώνουν μια χαρά στην υποδοχή, δεν βλέπω τον λόγο να χώνω μέσα στη θύρα κάτι πιο μακρύ.

 

Ωραια! Σε ευχαριστω πολυ! :) θα το κοιταξω αμεσα!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 4] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...