Jump to content

Microsoft Windows 10


dimitris44
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τα έβαλα κι εγώ σε ένα Virtual Machine. Καλά φαίνονται προς το παρόν - δεν τα έχω σκαλίσει πολύ. Ότι θέλετε να τεστάρω πείτε μου το.

 

Προσοχή, ο κανονικός Installer κάνει ενημέρωση το Windows Update του υπολογιστή σας και στο επόμενο restart τα Windows 10 εγκαθίστανται ως update μόνο που μετά δεν μπορείτε να τα βγάλετε!

 

Κατεβάστε το ISO αν θέλετε να τα εγκαταστήσετε σε άλλο σκληρό ή άλλο μηχάνημα.

 

Το Hyper V το εχουν βαλει πανω; Και αν ναι ποσα vms σηκωνει;

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το Hyper V το εχουν βαλει πανω; Και αν ναι ποσα vms σηκωνει;

Δεν εγκαθίσταται από προεπιλογή μπορείς να το βάλεις όμως από το Add/Remove Windows Components.

Δεν ξέρω πόσες μηχανές σηκώνει, εγώ έφτιαξα 5 χωρίς πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν εγκαθίσταται από προεπιλογή μπορείς να το βάλεις όμως από το Add/Remove Windows Components.

Δεν ξέρω πόσες μηχανές σηκώνει, εγώ έφτιαξα 5 χωρίς πρόβλημα.

 

Οκ γιατι καπου ειχα διαβασει οτι θα το καταργουσαν. :)

 

Καποια στιγμη αν βρω χρονο θα το δοκιμασω και το νεο λειτουργικο. Προς ωρας ειμαι σε φαση που παιδευομαι με ESXi και εχω κανει πολυ PSOD-ing.... δεν εχω ορεξη για και για BSODs! :p

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Εμενα δεν με πειραξε καθόλου που εβγαλε το start button για την ακριβεια ειναι ποιο πολυ ευχρηστα ετσι αλλα επρεπε να εχουν 2 επιλογες μια touch και μια no touch εγω τα εχω αγοραση τα Windows 8.1 pro 64 bit και ειναι μια χαρά. Free update στα windows 10 εχω δοκιμάσει τα Windows 10 ακομα ειναι νωρίς να πουμε οτιδηποτε ενδιαφερον ειναι ο καινούργιος browser spartan

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τελικά είναι πιο ελαφριά από τα 8?

 

Αυτο που εχω να σου πω ειναι πολυ ελαφρια ανοίγουν σε 30 δευτερολεπτα σε εμενα και ξεχασα Τι είναι το φορματ σταθερα χωρις blue screen και καταρευσεις προγράμματα.

Edited by panos314

Xiaomi Mi mix 2 4G+@ phone LETV LeEco Le Max 2 X820 @

Case @ thermaltake full tower @ Psu @ 1000 watt

Cpu @ AMD FX-4350 4.2GHZ 4-CORE Box over clocking to 5.0ghz

RAM @ 16 gb ram 1600mhz @ Watercooling CORSAIR CPU COOLER HYDRO H80iMobos @ gigabyte 990xa-ud3 version 3.0 @ Gpu @ asus R9 270-dc2oc 2gb @SSD SANDISK ULTRA II 240GB SATA3

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Καλησπερα, σημερα ειναι η παρουσιαση της επισημης εκδοσης των Windows 10, μπορειτε να παρακολουθησετε ζωντανα αυτην την παρουσιαση μεσω του παρακατω συνδεσου: http://news.microsoft.com/windows10story/
...The quieter you become the more you are able to hear...
Link to comment
Share on other sites

και απο ότι γράφεται ήδη εδώ, δωρεάν αναβάθμιση και απο win7 και 8....άντε να δούμε.
Link to comment
Share on other sites

Μετά από λίγη χρήση με windows 10 σε surface 1 pro, παρατήρησα ότι τα ανεμιστηράκια του ξεκινούν να δουλεύουν πολύ πιο γρήγορα.
Link to comment
Share on other sites

Και η διάρκεια της μπαταρίας έχει μειωθεί σχεδόν στο μισό, αυτό σημαίνει ότι προς το παρόν χρειάζονται πολύ μεγαλύτερη ισχύει από τα 8,1 παρόλο που οι διαφορές τους είναι πολύ μικρές
Link to comment
Share on other sites

Και η διάρκεια της μπαταρίας έχει μειωθεί σχεδόν στο μισό, αυτό σημαίνει ότι προς το παρόν χρειάζονται πολύ μεγαλύτερη ισχύει από τα 8,1 παρόλο που οι διαφορές τους είναι πολύ μικρές

και εγω σε λαπτοπ Core2Duo που εχω βαλει τα Windows 10 παρατηρησα οτι η CPU δουλευει πιο πολυ σε σχεση με τα 8.1 με αποτελεσμα μειωμενη αυτονομια.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

και εγω σε λαπτοπ Core2Duo που εχω βαλει τα Windows 10 παρατηρησα οτι η CPU δουλευει πιο πολυ σε σχεση με τα 8.1 με αποτελεσμα μειωμενη αυτονομια.

 

Ας ελπίσουμε ότι είναι καθαρά θέμα δοκιμαστικής έκδοσης και ότι θα διορθωθεί...

Link to comment
Share on other sites

και εγω σε λαπτοπ Core2Duo που εχω βαλει τα Windows 10 παρατηρησα οτι η CPU δουλευει πιο πολυ σε σχεση με τα 8.1 με αποτελεσμα μειωμενη αυτονομια.

 

Σε απόδοση όμως πως είναι; Σκέφτομαι την αναβάθμιση από 7 σε 10 αλλά επειδή έχω κι εγώ core2duo δεν θέλω μείωση της ταχύτητας, η αυτονομία δεν με απασχολεί γιατί λόγω μπαταρίας είμαι στην πρίζα συνέχεια.

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

και εγω σε λαπτοπ Core2Duo που εχω βαλει τα Windows 10 παρατηρησα οτι η CPU δουλευει πιο πολυ σε σχεση με τα 8.1 με αποτελεσμα μειωμενη αυτονομια.

 

yep

 

νομίζω ότι διορθώθηκε αυτό με ένα patch στο τελευταίο build

Link to comment
Share on other sites

Σε απόδοση το ίδιο μου φαίνεται αλλά δεν "ακούει" το ίδιο με πριν. Πολλές φορές δεν ανοίγει με την πρώτη τις εφαρμογές.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, κατέβασα την τελευταία build από το επίσημο site της MSFT, την εγκατέστησα σε κανονικό υπολογιστή (όχι VM – κυρίως για να έχω μια πλήρη εμπειρία), ξόδεψα κάποιες ώρες από τη ζωή μου, αλλά αυτό που είδα δεν με ενθουσίασε καθόλου.

 

Start menu: Το τόσο απλό πράγμα που είχαμε συνηθίσει εδώ και τόσα χρόνια (προσωπικά από τα Windows 98 για πολύ λίγο και στη συνέχεια από τα ME και μετά), φαίνεται πως είναι πάρα πολύ δύσκολο να ξαναεπιστρέψει. Ο λόγος; Πήραμε ένα μέτριο κάπως start menu με την προηγούμενη build, αλλά αυτό το αποτελείωσε. Ενώνει metro apps, full metro app screen κι ένα άλλα σωρό και ξεχνάει τα βασικά: ο κόσμος θέλει την έναρξη για έχει άμεση πρόβαση σε έγγραφα, μουσική, εικόνες κτλ. Αντ’αυτού, παίρνει «στο πιάτο» τα νέα metro apps που ναι, μεν έχουν πολύ καλούς χρόνους έναρξης (επιτέλους!) αλλά δεν βοηθάνε και πολύ σε αυτό που έκανε ο κόσμος μέχρι τα Windows 7.

 

Εφέ: Φαίνεται πως η εξαφάνιση του aero έχει μπει για τα καλά στα σχέδια της MSFT. Πρώτα με τα Windows 8 που εξαφανίστηκε από τον explorer και στη συνέχεια, από την ελάττωσή του από την taskbar. Εντάξει, δεν λέω, πρέπει να κοιτάμε και άλλες οπτικές, όπως απόδοση κτλ, αλλά και η ομορφιά είναι κάτι το ξεχωριστό. Είχες ένα πανέμορφο desktop που απογείωθηκε από το aero των Windows 7 (κυρίως λόγω του μεγέθους της taskbar σε σχέση με τα Vista) και το χαντακώνεις με τα 10. Το ξέρω ότι μιλάμε για build που απέχει πολύ, αλλά σιγά σιγά φτάνουμε προς το τελικό προϊόν που θα έχει απειροελάχιστες διαφορές με το πέρασμα του χρόνου. Τα εικονίδια γύρισαν σε στύλ Windows 95, αλλά αυτό που πειράζει τους διάφορους «τελειομανής» είναι ότι παραμένει μέχρι και σ’αυτή την έκδοση το ίδιο εικονίδιο του κάδου ανακύκλωσης και του σκληρού δίσκου (και των άλλων οπτικών μέσων). Το ότι εξαφανίστηκε πλήρως το aero και ο explorer απέκτησε στυλ περασμένων δεκαετιών, όχι, αυτό δεν είναι άξιο αναφοράς, αλλά ο κάδος ανακύκλωσης είναι το αγκάθι στο τριαντάφυλλο. Μία άλλη metro εφαρμογή είναι και το Store που ελέω «beta” ευελπιστώ να αλλάξει πλήρως πριν την RTM γιατί μοιάζει ακριβώς με την ιστοσελίδα του Windows Store στο internet απλά σε μορφή metro app.

 

Εν κατακλείδι, πρόκειται για μια μεταφορά των Windows Phone στους υπολογιστές. Η cortana λαμβάνει καλές οδηγίες και καταλαβαίνει και την «ελληνική» προσφορά των ξένων λέξεων (που προσωπικά η προφορά δεν είναι το φόρτε μου) και είναι ένα project που αξίζει να τελειοποιηθεί γιατί όλοι λίγο ή πολύ έχουμε ένα μικρόφωνο. Στα υπόλοιπα, το notification centre δεν με ικανοποίησε καθόλου καθώς ήταν μια πλήρης μεταφορά από τα Windows Phone – που δεν έχω κάτι με την πλατφόρμα, απλώς θέλω να βλέπω το «διαφορετικό». Αν δουλεύει σωστά και με real time ειδοποιήσεις θα’ναι ό,τι πρέπει, αλλά τα εφέ είναι deal breaker για μένα. Καλές οι bubble στυλ ελαχιστοποιήσεις και μεγενθύσεις των παραθύρων, αλλά αυτό το απρόσωπο στύλ που έχουν τα Windows 10 (και το σιχάθηκα από το Word 2013 πάνω από το οποίο ξενυχτάω αρκετούς μήνες τώρα) με αποτρέπει. Θέλω όταν βάζω ένα φόντο, να το βλέπω έστω και λίγο, να «φωτίζει» την οθόνη, όχι να κλείνεται μέσα στα ασπρογκρί πλαίσια της MSFT.

 

Μην βαράτε, είπα να κάνω ένα σύντομο review. :p

ΥΓ: Μιας και αναφέραμε την απόδοση, για 2η build, όχι δεν με κάλυψε καθόλου. Η εταιρεία μας είχε συνηθίσει σε εκδόσεις πριν την RTM να δίνει κάτι έστω κάπως σταθερό καταλήγοντας στην RC που ήταν πρόβα της RTM, αλλά στα 10αρια αυτό δεν φάνηκε καθόλου με την MSFT να χορηγεί καθημερινές «ενέσεις» διόρθωσης στα πιο απλά πράγματα (όπως start menu). Και όχι, μην την επιχειρήσετε για καθημερινή χρήση, μόλις γύρισα στα 7 ξανά. Απλά ως συμβουλή αν έχετε στήσει ένα «γερό» μηχάνημα. :)

Edited by ParafronGR
Ο δαίμων του τυπογραφίου - είναι 3 το πρωί! :p

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς πρόβλημα με store (beta)? Ότι και να πατήσω να κατεβει δεν κάνει τίποτα σαν να μην ακούει.. Το πράσινο στορ δουλεύει κανονικά

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς πρόβλημα με store (beta)? Ότι και να πατήσω να κατεβει δεν κάνει τίποτα σαν να μην ακούει.. Το πράσινο στορ δουλεύει κανονικά

 

Απο ότι καβάλα δεν δουλεύει σε κανέναν, κοιτάς και δεν αγγίζεις :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, κατέβασα την τελευταία build από το επίσημο site της MSFT, την εγκατέστησα σε κανονικό υπολογιστή (όχι VM – κυρίως για να έχω μια πλήρη εμπειρία), ξόδεψα κάποιες ώρες από τη ζωή μου, αλλά αυτό που είδα δεν με ενθουσίασε καθόλου.

 

Start menu: Το τόσο απλό πράγμα που είχαμε συνηθίσει εδώ και τόσα χρόνια (προσωπικά από τα Windows 98 για πολύ λίγο και στη συνέχεια από τα ME και μετά), φαίνεται πως είναι πάρα πολύ δύσκολο να ξαναεπιστρέψει. Ο λόγος; Πήραμε ένα μέτριο κάπως start menu με την προηγούμενη build, αλλά αυτό το αποτελείωσε. Ενώνει metro apps, full metro app screen κι ένα άλλα σωρό και ξεχνάει τα βασικά: ο κόσμος θέλει την έναρξη για έχει άμεση πρόβαση σε έγγραφα, μουσική, εικόνες κτλ. Αντ’αυτού, παίρνει «στο πιάτο» τα νέα metro apps που ναι, μεν έχουν πολύ καλούς χρόνους έναρξης (επιτέλους!) αλλά δεν βοηθάνε και πολύ σε αυτό που έκανε ο κόσμος μέχρι τα Windows 7.

 

Εφέ: Φαίνεται πως η εξαφάνιση του aero έχει μπει για τα καλά στα σχέδια της MSFT. Πρώτα με τα Windows 8 που εξαφανίστηκε από τον explorer και στη συνέχεια, από την ελάττωσή του από την taskbar. Εντάξει, δεν λέω, πρέπει να κοιτάμε και άλλες οπτικές, όπως απόδοση κτλ, αλλά και η ομορφιά είναι κάτι το ξεχωριστό. Είχες ένα πανέμορφο desktop που απογείωθηκε από το aero των Windows 7 (κυρίως λόγω του μεγέθους της taskbar σε σχέση με τα Vista) και το χαντακώνεις με τα 10. Το ξέρω ότι μιλάμε για build που απέχει πολύ, αλλά σιγά σιγά φτάνουμε προς το τελικό προϊόν που θα έχει απειροελάχιστες διαφορές με το πέρασμα του χρόνου. Τα εικονίδια γύρισαν σε στύλ Windows 95, αλλά αυτό που πειράζει τους διάφορους «τελειομανής» είναι ότι παραμένει μέχρι και σ’αυτή την έκδοση το ίδιο εικονίδιο του κάδου ανακύκλωσης και του σκληρού δίσκου (και των άλλων οπτικών μέσων). Το ότι εξαφανίστηκε πλήρως το aero και ο explorer απέκτησε στυλ περασμένων δεκαετιών, όχι, αυτό δεν είναι άξιο αναφοράς, αλλά ο κάδος ανακύκλωσης είναι το αγκάθι στο τριαντάφυλλο. Μία άλλη metro εφαρμογή είναι και το Store που ελέω «beta” ευελπιστώ να αλλάξει πλήρως πριν την RTM γιατί μοιάζει ακριβώς με την ιστοσελίδα του Windows Store στο internet απλά σε μορφή metro app.

 

Εν κατακλείδι, πρόκειται για μια μεταφορά των Windows Phone στους υπολογιστές. Η cortana λαμβάνει καλές οδηγίες και καταλαβαίνει και την «ελληνική» προσφορά των ξένων λέξεων (που προσωπικά η προφορά δεν είναι το φόρτε μου) και είναι ένα project που αξίζει να τελειοποιηθεί γιατί όλοι λίγο ή πολύ έχουμε ένα μικρόφωνο. Στα υπόλοιπα, το notification centre δεν με ικανοποίησε καθόλου καθώς ήταν μια πλήρης μεταφορά από τα Windows Phone – που δεν έχω κάτι με την πλατφόρμα, απλώς θέλω να βλέπω το «διαφορετικό». Αν δουλεύει σωστά και με real time ειδοποιήσεις θα’ναι ό,τι πρέπει, αλλά τα εφέ είναι deal breaker για μένα. Καλές οι bubble στυλ ελαχιστοποιήσεις και μεγενθύσεις των παραθύρων, αλλά αυτό το απρόσωπο στύλ που έχουν τα Windows 10 (και το σιχάθηκα από το Word 2013 πάνω από το οποίο ξενυχτάω αρκετούς μήνες τώρα) με αποτρέπει. Θέλω όταν βάζω ένα φόντο, να το βλέπω έστω και λίγο, να «φωτίζει» την οθόνη, όχι να κλείνεται μέσα στα ασπρογκρί πλαίσια της MSFT.

 

Μην βαράτε, είπα να κάνω ένα σύντομο review. :p

ΥΓ: Μιας και αναφέραμε την απόδοση, για 2η build, όχι δεν με κάλυψε καθόλου. Η εταιρεία μας είχε συνηθίσει σε εκδόσεις πριν την RTM να δίνει κάτι έστω κάπως σταθερό καταλήγοντας στην RC που ήταν πρόβα της RTM, αλλά στα 10αρια αυτό δεν φάνηκε καθόλου με την MSFT να χορηγεί καθημερινές «ενέσεις» διόρθωσης στα πιο απλά πράγματα (όπως start menu). Και όχι, μην την επιχειρήσετε για καθημερινή χρήση, μόλις γύρισα στα 7 ξανά. Απλά ως συμβουλή αν έχετε στήσει ένα «γερό» μηχάνημα. :)

Συμφωνώ σε όλα σχεδόν.

Για εμένα είναι ένα Φρανκεσταιν λειτουργικό έτσι όπως τώρα.

Τα έβαλε όλα χύμα στην κατσαρόλα χωρίς συνοχή,ένας αχταρμας πραγματικά.:mad:

Αυτό που θα έπρεπε να κάνει είναι επαναφορά του start menu αλλά 7 συν το Continuum χωρίς να αφαιρέσει χρήσιμα χαρακτηριστικά σε Touch/tablet mode οπως τα gestures ή η charm bar όπου δεν επηρεάζαν το ντεσκτοπ συν την ενοποιήσει control panel-pc settings,τα universal app και το Spartan.

Η Cortana και η Notification Center είναι ένα κακογουστο αστείο όπως είναι τώρα.

Γενικώς έμπλεξε τα μπούτια της η MS.

Έχει κανείς πρόβλημα με store (beta)? Ότι και να πατήσω να κατεβει δεν κάνει τίποτα σαν να μην ακούει.. Το πράσινο στορ δουλεύει κανονικά

Δεν δούλευε ούτε στο SP3 που τα εγκατέστησα τα 10 πριν κάνα 10ημερο.

Edited by alextrela

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορεί όμως γιατί πως κατεβάζουν τόσοι το office

 

 

 

Δοκίμασα να βάλω άλλο account δοκίμασα να βάλω region us τίποτα και πάλι.. Έστειλα feedback βρείτε και συμπληρώστε και εσείς το πρόβλημα για να φαίνεται μεγαλύτερο

 

 

 

Edit 9/2

 

Βρήκα την λύση..

 

Πατάς "region" στο search δίπλα στο start.. Εκεί ανοίγει το region το κλασικό όχι αυτό σαν application που στα 10αρια δεν έχει και control panel να το βρεις από εκεί..

 

Στο region αλλάζεις μόνο το format τα αλλα δεν χρειάζεται και βάζεις US μετά το store beta δουλεύει κανονικα

Edited by b16b

Κωνσταντινος

WP7 Developer : Errorholic Developers

APPS: EZInput 2.0 Greek

TyTNii Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.1 | Rhodium Rom:AthineOS: WM6.1 , WM6.5 , WM6.5.5 | LEO ROM:AthineOS: WM6.5 , WM6.5.5\

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλησπερα!Ειχα διαβασει οτι θα δινανε δωρεαν τα Windows 10.Τελικα ισχυει κατι τετοιο η οχι?Και αμα ναι πως μπορουμε να τα βαλουμε?

Ευχαριστω για τον χρονο σας.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!Ειχα διαβασει οτι θα δινανε δωρεαν τα Windows 10.Τελικα ισχυει κατι τετοιο η οχι?Και αμα ναι πως μπορουμε να τα βαλουμε?

Ευχαριστω για τον χρονο σας.

 

Και ακόμα ισχύει άμα έχεις από Windows 7. 8 και 8.1 αν είναι γνήσια θα είσαι οκ αν δεν είναι γνήσια πάλι θα πάρεις αναβάθμιση αλλά θα παραμείνουν μη γνήσια όταν θα έρθει η ώρα περίπου το καλοκαίρι θα πάρεις το Update Windows 10

Xiaomi Mi mix 2 4G+@ phone LETV LeEco Le Max 2 X820 @

Case @ thermaltake full tower @ Psu @ 1000 watt

Cpu @ AMD FX-4350 4.2GHZ 4-CORE Box over clocking to 5.0ghz

RAM @ 16 gb ram 1600mhz @ Watercooling CORSAIR CPU COOLER HYDRO H80iMobos @ gigabyte 990xa-ud3 version 3.0 @ Gpu @ asus R9 270-dc2oc 2gb @SSD SANDISK ULTRA II 240GB SATA3

Link to comment
Share on other sites

Windows 10 Editions:

  1. Windows 10 Home is the consumer-focused desktop edition.
  2. Windows 10 Mobile is designed to deliver the best user experience on smaller, mobile, touch-centric devices like smartphones and small tablets.
  3. Windows 10 Pro builds on Windows 10 Home, adding advanced features designed to meet the diverse needs of small businesses.
  4. Windows 10 Enterprise builds on Windows 10 Pro, adding advanced features designed to meet the demands of medium and large sized organizations.
  5. Windows 10 Education builds on Windows 10 Enterprise, and is designed to meet the needs of schools – staff, administrators, teachers and students.
  6. Windows 10 Mobile Enterprise is designed to deliver the best customer experience to business customers on smartphones and small tablets.

 

There will also be versions of Windows 10 Enterprise and Windows 10 Mobile Enterprise for industry devices like ATMs, retail point of sale, handheld terminals and industrial robotics and Windows 10 IoT Core for small footprint, low cost devices like gateways.

 

 

As we announced earlier this year, for the first time ever, we are offering the full versions of Windows 10 Home, Windows 10 Mobile and Windows 10 Pro as a free and easy upgrade for qualifying Windows 7, Windows 8.1 and Windows Phone 8.1 devices that upgrade in the first year after launch. Once you upgrade, you have Windows 10 for free on that device.

 

Source

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις αν τα windows 8.1 pro DSP θα αναβαθμιστουν σε windows 10?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...