Jump to content

[LG G3] Διαθεσιμότητα και αγορά


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φιλε μου εγω το πηρα το 32 απο kaizershop και μεχρι στιγμης βραχος και καλη τιμη...

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Μια χαρα ειναι δεν ραγιζει και νομιζω ποιο ομορφο χρωμα αν και γουστα ειναι αυτα. Τα πρωτα μπορει να ραγιζαν. Ουτε λαγκ μπταρια 5 ωρες και 45 λεπτα μια χαρα απροβλημάτιστα ειναι.ισως οι πρωτες παρτιδες ειχαν προβλημα. Προσωπικα δηλωνω πολυ ευχαριστημένος

Εγώ ήμουν σε τεράστιο δίλημμα για το χρώμα απλά επειδή όλες οι τελευταίες συσκευές που είχα ήταν άσπρες και επειδή το g3 ακόμα και τώρα που μιλάμε Live σε άσπρο δεν το έχω δει παρά μόνο σε dummy συσκευή πήρα το titan... Ελπίζω αν δω κανένα λευκό Live να μην πάθω κανένα τσομομπλοκο και ψάχνω να το αλλάξω! :eek::eek::eek::eek::eek:

 

Υ.Γ. και το χρυσό πανέμορφο είναι πάντως

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 631
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

 

Υ.Γ. και το χρυσό πανέμορφο είναι πάντως

 

εχεις δεί κάπου το χρυσό να παω να του ρίξω μια ματια? στο πλαισιο μεταμορφωσης είχε ασπρο και μαυρο

dum spiro spero
Link to comment
Share on other sites

εχεις δεί κάπου το χρυσό να παω να του ρίξω μια ματια? στο πλαισιο μεταμορφωσης είχε ασπρο και μαυρο

Σε μαγαζί δεν το έχω δει απλά το έχει η αδερφή της γυναίκας μου χρυσό. Νομίζω δύσκολα θα το βρεις εκθεσιακό για να το δεις.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Η τελευταία αναφορά στο forum του γνωστού ραγίσματος έγινε στις 12/1 στο επίσημο θέμα για το G3, post 5677, σε συσκευή παρτίδας 408 όπως ανάφερε ο χρήστης. Γενικά το λευκό είναι το μόνο που παρουσιάζει το συγκεκριμένο θέμα. Σίγουρα όμως ως χρώμα είναι όμορφο.

 

 

Φιλε μου εμενα ειναι 411 παρτιδα και ελπιζω να μην ραγισει εν αναμονη ίδωμεν

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου εμενα ειναι 411 παρτιδα και ελπιζω να μην ραγισει εν αναμονη ίδωμεν

 

Δεν θα ραγίσει μην αγχώνεσαι!!!! Και εγώ πριν το πάρω διάβαζα και διάβαζα και ήμουν σε σημείο να μην το πάρω... ένα μήνα+ που έχω το τηλέφωνο τώρα όλα λειτουργούν ρολόι!

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα ραγίσει μην αγχώνεσαι!!!! Και εγώ πριν το πάρω διάβαζα και διάβαζα και ήμουν σε σημείο να μην το πάρω... ένα μήνα+ που έχω το τηλέφωνο τώρα όλα λειτουργούν ρολόι!

 

Και εγω διαβαζα πολλα παρα πολλα και ειχα φτασει στο σημειο να το αποριψω αλλα τελικα το πηρα και μέχρι στιγμης ειναι οκ 32 εχω εσυ φιλε μου;πιστευω τα 16 εχουν θεμα αυτο βλεπω εγω αν οχι ολα τα Περισσότερα

Link to comment
Share on other sites

Και εγω διαβαζα πολλα παρα πολλα και ειχα φτασει στο σημειο να το αποριψω αλλα τελικα το πηρα και μέχρι στιγμης ειναι οκ 32 εχω εσυ φιλε μου;πιστευω τα 16 εχουν θεμα αυτο βλεπω εγω αν οχι ολα τα Περισσότερα

 

και γω 32αρι 411 παρτίδα έχω. Και τα 16αρια μια χαρά πάνε. Εμένα μια συνάδελφος και η αδερφή της γυναίακς μου έχουν 16αρια και 406 παρτίδα που υποτίθεται είχαν πολλά θέματα και πάνε σφαίρα και δεν είχαν και κανένα θέμα με restart και τέτοια... είναι θέμα τύχης καθαρά πιστευώ

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Και εγω παρτιδα 406 6ro κανενα προβλημα μεχρι στιγμης,,με τα update να εχουν διορθωθει ολα
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Σε μαγαζί δεν το έχω δει απλά το έχει η αδερφή της γυναίκας μου χρυσό. Νομίζω δύσκολα θα το βρεις εκθεσιακό για να το δεις.

 

θα έλεγες πως είναι "γυναικείο" χρώμα?

dum spiro spero
Link to comment
Share on other sites

Το ότι έχουν ραγίσει ορισμένα άσπρα δεν σημαίνει ότι θα ραγίσουν όλα! :-) Απλά είναι το μόνο χρώμα στο οποίο έχει αναφερθεί το συγκεκριμένο θέμα, σε ένα πολύ μικρό ποσοστό των συσκευών. Φαντάζομαι οι περισσότεροι που έχουν το άσπρο δεν τους έχει συμβεί, αλλά κι αν συμβεί, το αναγνωρίζει και το καλύπτει η LG.

 

Γενικά είναι όμορφο ως χρώμα, ειδικά εαν κάποιος είναι λάτρης των άσπρων συσκευών. Εγώ θα έβαζα πρώτα το χρυσό, μετά το άσπρο και τελευταίο το titan, παρόλο που και τα 3 είναι όμορφα.

Link to comment
Share on other sites

θα έλεγες πως είναι "γυναικείο" χρώμα?

Γυναικείο δεν το λες με τίποτα! Είναι πολύ όμορφο απλά είναι λίγο πιο εκκεντρικο τραβάει τα βλέμματα αλλά είναι πολύ όμορφο.

Το ότι έχουν ραγίσει ορισμένα άσπρα δεν σημαίνει ότι θα ραγίσουν όλα! :-) Απλά είναι το μόνο χρώμα στο οποίο έχει αναφερθεί το συγκεκριμένο θέμα, σε ένα πολύ μικρό ποσοστό των συσκευών. Φαντάζομαι οι περισσότεροι που έχουν το άσπρο δεν τους έχει συμβεί, αλλά κι αν συμβεί, το αναγνωρίζει και το καλύπτει η LG.

 

Γενικά είναι όμορφο ως χρώμα, ειδικά εαν κάποιος είναι λάτρης των άσπρων συσκευών. Εγώ θα έβαζα πρώτα το χρυσό, μετά το άσπρο και τελευταίο το titan, παρόλο που και τα 3 είναι όμορφα.

Εννοείται είναι ελάχιστες περιπτώσεις και καλύπτεται κανονικά οπότε No problem. Εγώ είχα πραγματικά πρόβλημα στο να αποφασίσω στο χρώμα και ήταν η πρώτη φορά που το παθαίνω αυτό με κινητό μου άρεσαν όλα εξίσου

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά, παρατηρήσατε ότι το 32άρι "πήρε" σχεδόν 10€ πάνω από χθες????

 

τι 10€, αυτη τη στιγμή η κατάσταση με το 32αρι είναι τραγικη.. πιάσαμε τα 400 απο 375 και για να βρεις μαυρο δε παίζει.. μονο ελληνικης αντιπροσωπειας.. είναι σαν να σταμάτησαν να ερχονται 32αρια τώρα που είπα να παρω εγω ενα.:mad::mad::mad:

 

είναι σαν ολα τα μαγαζιά να είχαν βρεί φτηνές παρτίδες λόγω γιορτών και τώρα περνει την ανηφόρα.

 

για να δούμε θα κάνει κανα κατάστημα τη μαγκιά να φέρει ή τσάμπα περιμένω..

dum spiro spero
Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι πως για τα χαρακτηριστικά του τηλεφώνου, ή τιμή του είναι πολύ χαμηλά για να μην πούμε τσάμπα ;)
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι πως για τα χαρακτηριστικά του τηλεφώνου, ή τιμή του είναι πολύ χαμηλά για να μην πούμε τσάμπα ;)

 

Συμφωνώ απολύτως.

 

Όσο για τον διαχωρισμό, ελληνικά και ευρωπαϊκά, τον βρίσκω αστείο.

Panasonic GD90, Ericsson T29, Sony Ericsson T630, Sony Ericsson W350i, Nokia 7200, Νokia N80, iPhone 3G, Motorola Atrix, Nokia ExpressMusic 5220, Nokia Lumia 920, Sony Xperia Z3, Nokia Lumia 930
Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι πως για τα χαρακτηριστικά του τηλεφώνου, ή τιμή του είναι πολύ χαμηλά για να μην πούμε τσάμπα ;)

 

εννοείται ήταν τσάμπα και κάποια στιγμή θα ανέβαινε... οτι έγινε με το nexus 5 που κάποια στιγμή είχε φτάσει 280€, πριν λίγες μέρες είχε 360€ και τώρα έχει 320€... νομίζω δύσκολα θα ξαναπέσει η τιμή και φοβάμαι οτι μάλλον θα ανεβεί κιόλας:!:

 

όσο για την διάφορα απο ελληνικά μαγαζιά πραγματικά είναι αστεία πλέον να την συζητάμε απλά εδώ μας δουλεύουν...

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ανεβηκε παλι το 32gb!!και το s5 ειναι πολυ ακριβο..ηδη επρεπε να ειναι 380
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

εδωσα παραγγελία στα 386€ σε γνωστό κατάστημα.. δεν το έχει άμεσα αλλα πιστευω θα το πάρω κάποια στιγμή.. ;)

 

επιτέλους το συγκεκριμένο κατάστημα κατέβασε τις τιμές του γιατί απο τότε που έμπλεξε με επιδοτήσεις το είχε ξεφτιλίσει... απο 4-7 μέρες λέει διαθεσιμότητα απο όσο είδα ε? οι άλλοι πουλάνε 410,00€ το 32αρι αυτή τη στιγμή...!

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

επιτέλους το συγκεκριμένο κατάστημα κατέβασε τις τιμές του γιατί απο τότε που έμπλεξε με επιδοτήσεις το είχε ξεφτιλίσει... απο 4-7 μέρες λέει διαθεσιμότητα απο όσο είδα ε? οι άλλοι πουλάνε 410,00€ το 32αρι αυτή τη στιγμή...!

 

σωστο.δεν εχω ξαναψωνισει απο κει αλλα φιλος ειναι πολυ ευχαριστημενος.. για να δουμε...

βασικα το προβλημα ηταν το χρώμα.. χρυσό/λευκό υπήρχε διαθέσιμο σε πολυ χαμηλες τιμές εδω και καιρο.

dum spiro spero
Link to comment
Share on other sites

σωστο.δεν εχω ξαναψωνισει απο κει αλλα φιλος ειναι πολυ ευχαριστημενος.. για να δουμε...

βασικα το προβλημα ηταν το χρώμα.. χρυσό/λευκό υπήρχε διαθέσιμο σε πολυ χαμηλες τιμές εδω και καιρο.

 

ναι το titan ήταν είδος προς εξαφάνιση...! :lol:

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Παρήγγειλα χθες το 16άρι από Σκρουτζομάγαζο εδώ στο Ηράκλειο Κρήτης παρτίδα 411 στα 349€ σε 6 άτοκες. Σκεφτόμουν σοβαρά το 32άρι αλλά 50 ευρώ πιο πάνω τα σκέφτεσαι, άσε που δεν υπάρχει στο συγκεκριμένο μαγαζί και άντε να βρεις άλλο να σου κάνει άτοκες (Κανένα δε βρήκα). Το περιμένω απόψε με ανυπομονησία! Ελπίζω να πάνε όλα καλά. ;)
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [LG G3] Διαθεσιμότητα και αγορά

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...