Jump to content

Samsung Galaxy Note 4 Qualcomm Snapdragon 805 (SM-N910F)


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τα firmware που τρέχουν μέχρι στιγμής για όλες τις χώρες που είναι διαθέσιμο επίσημα το F στο παρακάτω link:

 

http://www.sammobile.com/firmwares/database/SM-N910F/

 

Πρώτα βγαίνουν ΟΤΑ και μετα μμέσο Kies αν δεν κάνωλλάθος

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πρώτα βγαίνουν ΟΤΑ και μετα μμέσο Kies αν δεν κάνωλλάθος

για αυτα που τρεχουν οκ....αλλα για αυτα που επονται που μπορουμε να μαθουμε???δλδ για ουγγαρια ξερουμε ποτε???ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει νόημα ανά σελίδα να ρωτάμε πότε θα έρθει η αναβάθμιση. Δεν το γνωρίζει κανένας.

Την επόμενη φορά απλώς θα διαγράφεται το μήνυμα.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ψάχνω μία εφαρμογή για εκτύπωση mail αλλά θέλω να μπορώ να έχω επιλογές στην ποιότητα και στο μέγεθος του χαρτιού ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ψάχνω μία εφαρμογή για εκτύπωση mail αλλά θέλω να μπορώ να έχω επιλογές στην ποιότητα και στο μέγεθος του χαρτιού ευχαριστώ

 

H εφαρμογή της εταιρίας του εκτυπωτή σου δεν έχει τέτοια επιλογή; Πχ, θυμάμαι ότι η εφαρμογή της EPSON σου έδινε τέτοιες επιλογές.

Link to comment
Share on other sites

H εφαρμογή της εταιρίας του εκτυπωτή σου δεν έχει τέτοια επιλογή; Πχ, θυμάμαι ότι η εφαρμογή της EPSON σου έδινε τέτοιες επιλογές.

Hp είναι έχω βάλει το apk αλλά δεν έχω επιλογές αρκετές θέλω ας πούμε να εκτυπώσω ένα mail που είναι μία σελίδα και μία γραμμή και θέλω να το κάνω μια σελίδα όλο δεν μπορώ και μου χρειάζεται καθημερινά στην δουλειά μου.Με αυτό το apk γίνεται printhand mobile print αλλά δεν είναι ελεύθερο.

Edited by markosm711
Link to comment
Share on other sites

Hp είναι έχω βάλει το apk αλλά δεν έχω επιλογές αρκετές θέλω ας πούμε να εκτυπώσω ένα mail που είναι μία σελίδα και μία γραμμή και θέλω να το κάνω μια σελίδα όλο δεν μπορώ και μου χρειάζεται καθημερινά στην δουλειά μου.Με αυτό το apk γίνεται printhand mobile print αλλά δεν είναι ελεύθερο.

 

Κατέβασε το printershare από το playstore, εγώ το έχω αγοράσει και το δουλεύω χρόνια τώρα...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια εχει παρατηρήσει κανεις μερικα κολλήματα στις επαφες εμφανιζοντας ενα μυνημα, οι επαφες διακοπηκαν, οπως κ στιγμιαιες αποσυνδέσεις wi fi στην 5.0.1 κατοχος 910f
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια εχει παρατηρήσει κανεις μερικα κολλήματα στις επαφες εμφανιζοντας ενα μυνημα, οι επαφες διακοπηκαν, οπως κ στιγμιαιες αποσυνδέσεις wi fi στην 5.0.1 κατοχος 910f

 

Το μήνυμα "Επαφές διακόπηκε" υπάρχει και στο μοντέλο με τον exynos το οποίο έχω, δοκίμασα και clean data/cashe αλλά πάλι τα ίδια. Στο θέμα με το wifi δεν αντιμετωπίζω παρόμοιο πρόβλημα. Το ζήτημα είναι ότι εδώ και 2 εβδομάδες που έδωσε το update η σάμσουνγκ δεν έδωσε άλλο διορθωτικό πάνω στην 5.0.1. Δεν ξέρω τι βλέπουν αυτοί όταν την τεστάρουν αλλά χρειάζεται κι άλλο update. Το κινητό κοστίζει 850 ευρώ και τέτοια λάθη είναι ανεπίτρεπτα.

Link to comment
Share on other sites

Το μήνυμα "Επαφές διακόπηκε" υπάρχει και στο μοντέλο με τον exynos το οποίο έχω, δοκίμασα και clean data/cashe αλλά πάλι τα ίδια. Στο θέμα με το wifi δεν αντιμετωπίζω παρόμοιο πρόβλημα. Το ζήτημα είναι ότι εδώ και 2 εβδομάδες που έδωσε το update η σάμσουνγκ δεν έδωσε άλλο διορθωτικό πάνω στην 5.0.1. Δεν ξέρω τι βλέπουν αυτοί όταν την τεστάρουν αλλά χρειάζεται κι άλλο update. Το κινητό κοστίζει 850 ευρώ και τέτοια λάθη είναι ανεπίτρεπτα.

 

Στο δικό μου με περασμένη την 5.0.1 από την μέρα που βγήκε δεν έχει κάνει το παραμικρό

Εκτός από clean dada chase δα βοηθούσε να του κάνετε ένα factory reset η αν δεν φτιάξει ούτε με αυτό να του περάσετε με odin πάλι την rom

Link to comment
Share on other sites

Στο δικό μου με περασμένη την 5.0.1 από την μέρα που βγήκε δεν έχει κάνει το παραμικρό

Εκτός από clean dada chase δα βοηθούσε να του κάνετε ένα factory reset η αν δεν φτιάξει ούτε με αυτό να του περάσετε με odin πάλι την rom

 

Σε ευχαριστώ πολύ για τη βοήθειά σου, αλλά τα έχω κάνει αυτά που λες. Αλλά τπτ..:)

Link to comment
Share on other sites

Το εβγαλε κ σε μενα.

Με εκκαθάριση δεδομενων της εφαρμογης επαφες κ επανεκκίνηση συσκευης πρωτου ανοιξεις παλι επαφες, εφτιαξε. Exynos

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχω τη lollipop από τη μέρα που βγήκε & δεν έχω κανένα θέμα.

Την έχω περάσει αφού έκανα επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων πριν & μετά την εγκατάσταση & εν συνεχεία καθαρό πέρασμα εφαρμογών-όχι restore από κάποιο backup.

Αν τα προβλήματα που εμφανίζονται δεν οφείλονται σε κάτι που πήγε στραβά κατά την εγκατάσταση, πιθανόν να οφείλονται σε κάποια εφαρμογή. (εγώ π.χ. έχω απενεργοποιήσει το facebook, instagram, whats app, αλλά χρησιμοποιώ viber/skype/messenger)

Link to comment
Share on other sites

Έχει παρατηρήσει κάνεις κάτοχος της συσκευής με Cosmote στην περιοχή του κέντρου της Θεσσαλονίκης να του βγάζει 4G+ ? Το παρατήρησα σήμερα που ήμουν κέντρο και νόμιζα ότι ήταν λάθος...
Link to comment
Share on other sites

Έχει παρατηρήσει κάνεις κάτοχος της συσκευής με Cosmote στην περιοχή του κέντρου της Θεσσαλονίκης να του βγάζει 4G+ ? Το παρατήρησα σήμερα που ήμουν κέντρο και νόμιζα ότι ήταν λάθος...

Ηδη ξεκινησε το 4G+ απο Cosmote και vodafone στα κεντρα μεγαλων πολεων και απο συσκευες που το υποστηριζουν (όπως το Note) με ταχύτητες ως 300mbs!!

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Έχει παρατηρήσει κάνεις κάτοχος της συσκευής με Cosmote στην περιοχή του κέντρου της Θεσσαλονίκης να του βγάζει 4G+ ? Το παρατήρησα σήμερα που ήμουν κέντρο και νόμιζα ότι ήταν λάθος...

Καλημερα.Πολυ πιθανον.

http://www.cosmote.gr/cosmoportal/cosmote.portal?_nfpb=true&_pageLabel=T37&catName=4GPlus&cat=Personal#

Το 4G+ διαθέτει αρχικά η COSMOTE σε επιλεγμένες περιοχές σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη, ενώ προχωρά με ταχείς ρυθμούς την επέκταση του δικτύου σε όλη την Ελλάδα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.Θελω να φλασαρω την Πωλονικη 5.0.1 lollipop το κινητο μου ειναι Ουγκρικο ειναι το 8 πυρινο.Μηπως ξερεις κανεις πως αλλαζω το CSC;
Link to comment
Share on other sites

Πώς ενεργοποιειται το 4G+ για την cosmote;; στέλνεις κάπου κάποιο μήνυμα;;
Όχι αυτόματα γίνεται...
Link to comment
Share on other sites

4+ εμείς ακόμα hg και g στην Χίο κάρβουνο επαρχία βλέπεις δεν είναι τπτ απαραίτητο μόνο για το λογαριασμό μας θυμούμαι τέλος πάντων.

Θα ήθελα να ρωτήσω πως θα δω από πια χώρα είναι το τηλέφωνο μου έχω περάσει την 5.01 την πολωνική ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

4+ εμείς ακόμα hg και g στην Χίο κάρβουνο επαρχία βλέπεις δεν είναι τπτ απαραίτητο μόνο για το λογαριασμό μας θυμούμαι τέλος πάντων.

Θα ήθελα να ρωτήσω πως θα δω από πια χώρα είναι το τηλέφωνο μου έχω περάσει την 5.01 την πολωνική ευχαριστώ

 

κανε εγκατασταση αυτην την εφαρμογη απο το play store

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.vndnguyen.phoneinfo

Link to comment
Share on other sites

4+ εμείς ακόμα hg και g στην Χίο κάρβουνο επαρχία βλέπεις δεν είναι τπτ απαραίτητο μόνο για το λογαριασμό μας θυμούμαι τέλος πάντων.

Θα ήθελα να ρωτήσω πως θα δω από πια χώρα είναι το τηλέφωνο μου έχω περάσει την 5.01 την πολωνική ευχαριστώ

 

εγκατεστησε την εφαρμογη https://play.google.com/store/apps/details?id=org.vndnguyen.phoneinfo

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

εγκατεστησε την εφαρμογη https://play.google.com/store/apps/details?id=org.vndnguyen.phoneinfo

Ποιο από όλα τα CSC είναι το αρχικό?

Edited by markosm711
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 4 Qualcomm Snapdragon 805 (SM-N910F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...