Jump to content

myphone POLL: iPhone 6, Αυτό που περιμένω, αυτό, αυτό;


vlachaquito
 Κοινοποίηση

Είστε ευχαριστημένοι από τις συσκευές που παρουσιάστηκαν από την Apple;  

919 members have voted

  1. 1. Είστε ευχαριστημένοι από τις συσκευές που παρουσιάστηκαν από την Apple;

    • Ναι, είμαι ευχαριστημένος με όλες τις συσκευές
      82
    • Είμαι ευχαριστημένος με κάποια/κάποιες από αυτές
      217
    • Όχι, δεν είμαι ευχαριστημένος με καμία από αυτές
      453
    • Δεν με ενδιαφέρει/Δεν απαντώ
      167


Recommended Posts

Στις 5.5 ίντσες το G3 είναι μονόδρομος... To plus Για μένα είναι απλά κακό σχεδιασμένο. Τώρα για το μικρό iPhone δεν τρελάθηκα. Πάλι πολύ μεγάλο για τις ίντσες του.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 217
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τίποτα δεν μου θυμίζει τις παλιές καλές εποχές της Απλ.

Σκέτη απογοήτευση τα τεχνικά χαρακτηριστικά των συσκευών που αναγγέλθηκαν.

Είναι καιρός, που (μετά από 4 iPhone) έριχνα κλεφτές ματιές στον ανταγωνισμό. Τώρα είμαι σίγουρος για την απόφασή μου να αλλαξοπιστήσω. :happy:

Link to comment
Share on other sites

Το μέγεθος με ικανοποιεί απόλυτα οχι όμως οι τιμές...
Link to comment
Share on other sites

Ας δούμε τι προσέθεσε η apple στο δικό της watch κι αναμένεται να τραβήξει την αγορά. Για μένα το κύριο χαρακτηριστικό που έδωσε στη συσκευή της είναι το life style και την προσοχή στη λεπτομέρεια. Έδωσε μία συσκευή για όλα τα φύλα, με πλήρη παραμετροποίηση, πολλά χρώματα και πολλά υλικά. Η σχεδίαση από τους περισσότερους είναι αποδεκτή. Οι λεπτομέρειες που απομένουν είναι η μπαταρία που αν καταφέρει να τη βελτιώσει θα έχει περισσότερους οπαδους. Επίσης δημιούργησε μία συσκευή η οποία μπορεί να συγχρονιστεί με πάνω από 200.000.000 συσκευές. Πιστεύω πραγματικά πως τον πρώτο χρόνο θα πουλήσει πάνω από 10.000.000 συσκευές. Ναθυμίσουμε πως η συνολική αγορά wearable συσκευών αυτή τη στιγμή δεν ξεπερνά τα 6.000.000. Αυτή είναι η άποψή μου, κι αυτό θα δεις άμεσα πως θα ακολουθήσουν και οι υπόλοιπες εταιρείες..

 

μου αναφέρεις πράγματα που τα είδαμε τώρα με την παρουσίαση...δε διαφωνώ σε τίποτα από αυτά....εγώ τότε ρώτησα απλά τη γνώμη σου και τι θα ήθελες από ένα smartwatch αφού μέχρι τότε οτι είχε βγεί δε σε είχε ικανοποιήσει...απολυτα κατανοητό και σεβαστό...

τώρα είδα στο μήνυμα σου εδώ οτι σε ικανοποιεί αυτό που είδες από την apple και το λάτρεψες γιατι θέλεις 1-2-3 πράγματα και δεν θες κάποια άλλα....

απλά αυτά που είπες τώρα ήθελα να τα ακούσω και τότε, πριν την παρουσίαση(εκτός αν έχεις γράψει κάπου όλο αυτό το διάστημα μια άποψη...δεν την έχω δει..συγνώμη)....αυτό λέω..

 

επίσης πάλι μου αναφέρεις για πωλήσεις κτλ...είχα απαντήσει και τότε πάνω σε αυτό..http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5309527#post5309527

όποιος θέλει ας διαβάσει το θέμα τότε..μη γεμίζω το θέμα με άσχετα σχόλια..

και για να μην παρεξηγηθώ...δε σε κατακρίνω για κάτι...απλά θυμήθηκα τη συζήτηση εκείνη και ήθελα να το αναφέρω...:)

 

υ.γ ελπίζω μη είναι αφορμή το μήνυμα μου να χαλάσει το θέμα και αρχίσουν τα γνωστά παρατράγουδα...είναι και ο λόγος που απέχω αυτές τις μέρες από το φορουμ γιατί το βρίσκω τρομερά κουραστικό ώρες ώρες αυτό που γίνεται...καλύτερα να σβηστεί το μήνυμα μου αν είναι...:)

Link to comment
Share on other sites

μου αναφέρεις πράγματα που τα είδαμε τώρα με την παρουσίαση...δε διαφωνώ σε τίποτα από αυτά....εγώ τότε ρώτησα απλά τη γνώμη σου και τι θα ήθελες από ένα smartwatch αφού μέχρι τότε οτι είχε βγεί δε σε είχε ικανοποιήσει...απολυτα κατανοητό και σεβαστό...

τώρα είδα στο μήνυμα σου εδώ οτι σε ικανοποιεί αυτό που είδες από την apple και το λάτρεψες γιατι θέλεις 1-2-3 πράγματα και δεν θες κάποια άλλα....

απλά αυτά που είπες τώρα ήθελα να τα ακούσω και τότε, πριν την παρουσίαση(εκτός αν έχεις γράψει κάπου όλο αυτό το διάστημα μια άποψη...δεν την έχω δει..συγνώμη)....αυτό λέω..

 

επίσης πάλι μου αναφέρεις για πωλήσεις κτλ...είχα απαντήσει και τότε πάνω σε αυτό..http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5309527#post5309527

όποιος θέλει ας διαβάσει το θέμα τότε..μη γεμίζω το θέμα με άσχετα σχόλια..

και για να μην παρεξηγηθώ...δε σε κατακρίνω για κάτι...απλά θυμήθηκα τη συζήτηση εκείνη και ήθελα να το αναφέρω...:)

 

υ.γ ελπίζω μη είναι αφορμή το μήνυμα μου να χαλάσει το θέμα και αρχίσουν τα γνωστά παρατράγουδα...είναι και ο λόγος που απέχω αυτές τις μέρες από το φορουμ γιατί το βρίσκω τρομερά κουραστικό ώρες ώρες αυτό που γίνεται...καλύτερα να σβηστεί το μήνυμα μου αν είναι...:)

 

Στις μέρες αιχμής απείχα συνειδητοποιημένα από τις συζητήσεις καθώς δεν είμαι fan των αντιπαραθέσεων. Με την απάντησή μου ήθελα να πω γιατί πιστεύω πως οι άλλες εταιρείες θα ακολουθήσουν την Apple στο life style. και μόνο :)

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα δεν μου θυμίζει τις παλιές καλές εποχές της Απλ.

Σκέτη απογοήτευση τα τεχνικά χαρακτηριστικά των συσκευών που αναγγέλθηκαν.

Είναι καιρός, που (μετά από 4 iPhone) έριχνα κλεφτές ματιές στον ανταγωνισμό. Τώρα είμαι σίγουρος για την απόφασή μου να αλλαξοπιστήσω. :happy:

Φιλε το συμφέρον σου κοιτας δεν είναι θεμα πιστης και καλα θα κανεις να στραφεις σε αυτό που θα σε γεμισει(και στην τσεπη).

Όταν η μηλια ετρεχε μονη της εβγαινε πρωτη εννοείται.Οταν βγηκε το αντροιτ και οι συσκευες,ηταν πραγματι ανωριμο.

Σημερα με το να εχουν καποιοι ψαχμενοι χρηστες κινητο 4 ιντσες μονο αυτό φτανει.Οθονη αφης για ιντερνετ κοινωνικα σαιτ κλπ. σου βγαινουν ορωτα από όλα τα ματια.Δεν κατηγορω κανεναν απλα είναι το επχειρημα μου ένα από τα πολλα αλλα δεν θα αναλωθώ σε αυτό.

Και όχι κλεφτες ματιες γιατι δεν είναι τοσο τιμητικο,οσο αυτό που εγραψες εδώ μεσα,θελει κοτσια και ευγε σου φιλε.Εγω δεν είμαι κολλημένος αντροιτ η δεν ξερω τι, αλλα το ψεμα και η κοροιδια της μηλιας σε τοσο κοσμο δεν το μπορω.Το ιδιο ισχυει και για τις 'ντιβες' του αντροιτ με πρωτη από ολες την σαμσουν.Που βγαζου δηθεν τα φτηνα και τα φορτωνουν ολο ******* μεσα και είναι ολο κολημματα,και αυτό,για να αναγκαστείς να πας και καλα σε 'ναυαρχιδα'.Μαυρο και εκει από μενα εννοείται.

Και παλι Ευγε!!

Edited by impreza_sti
Αφαίρεση άσεμνων εκφράσεων
http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=193941&dateline=1426239248
Link to comment
Share on other sites

Με την απάντησή μου ήθελα να πω γιατί πιστεύω πως οι άλλες εταιρείες θα ακολουθήσουν την Apple στο life style. και μόνο :)

 

και εγώ το πιστεύω αυτό για ορισμένα πράγματα...αλλά δεν έχει σχέση με την προσωπική άποψη σου ως χρήστης,που ρώτησα, για ένα προιον....

επίσης χαίρομαι που πολλές φορές, "ανοίγει" η αγορά σε κάποια θέματα λόγω ονόματος και συμμετοχής της apple...

 

 

Στις μέρες αιχμής απείχα συνειδητοποιημένα από τις συζητήσεις καθώς δεν είμαι fan των αντιπαραθέσεων.

 

συμφωνούμε..:)

ας μείνουμε σε αυτό γιατί βλέπω να ξεφεύγει το θέμα..:p

Link to comment
Share on other sites

Dinfun γνωμη για τα κινητα?Εκτος απ το σχεδιο που δεν σ'αρεσε.Τι περιμενεις καλυτερο?Θα το παρεις το 4.7?Αξιζει η μεταβαση απ το 5s? Προσωπικα θα το παρω γιατι θελω να δω το ios σε ιντσες ανθρωπινες επιτελους και επειδη εχω το οικοσυστημα κ δεν σκεφτομαι να το χαλασω ακομα αν κ ομολογω πως το ταμπλετ της dell και το galaxy alpha με κανουν να το σκεφτομαι. Στην Ελβετια βρισκω το 6αρι στα 620 περιπου κ λογικα θα το παρω απο κει αν και απ οτι ειδα θα χω μονο ενα χρονο εγγυησης ετσι.

MacBook Pro 13.3'' retina

iPhone 6 gold

iPad Mini Retina space gray

iPod Nano white

Ούτε η Έυα τόσο μήλο :bow:

Link to comment
Share on other sites

Εμένα το iPhone 6 μου αρέσει πάρα πολύ σαν συσκευή.

Αν έτρεχε Android και έκανε 400€ μπορεί και να το αγόραζα.

 

 

To 6 Plus δε μου αρέσει λόγω μεγέθους και το ρολόι μου φάνηκε μια από τα ίδια.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου άρεσαν ολα... αλλα με διχοτομησε. Πάντα επιλέγω τη κορυφαία έκδοση μιας συσκευής για να μη παιδευω το μυαλό μου καθώς ειμαι απο τους ανθρώπους που θέλω να τελειώνω γρήγορα μια δουλεια και να προχωρούμε στην επόμενη. Οπότε? Τωρα εκτός απο το χρώμα πρεπει να αποφασίσω και διάσταση μεταξυ παντοφλιτσας και παντόφλας ή phabletας. Η χωρητικότητα ειναι δεδομένη, παμε για τα 128 GB. Όσο για το Watch... δεν εχει έρθει η ωρα του, αλλα ειναι μια καλη αρχή. Οταν αποφασίσουν να επενδύσουν οι εταιρίες σε καλύτερη αυτονομία μπαταριών, τοτε μάλιστα. Αλλα, εχουμε μέλλον ακομη.

 

Και συνεχίζουμε παρακάτω. :D

 

http://www.gsmarena.com/iphone_6_a8_gpu_benchmark_suggests_its_behind_the_curve-news-9630.php

 

καλυτερα να μην σχολιασω.

και δεν θελω σχολια οτι το iOS παει τελεια παντα.

Εχω βαρεθει το Air να κανει reload τα tabs

 

Δεν εχει επιβεβαιωθεί το benchmark αλλα ποτε δεν ξέρεις.

 

Για τα tabs μετα το τελευταίο update το εχει παρουσιάσει αυτο, τι ήθελα και την έκανα πριν δυο εβδομάδες. Είχε βγει τοσο καιρο και λέω ασε θα το κανω άλλη στιγμή αλλα... τη πάτησα.

 

πιστευω ειναι τρελο fake

 

Ίσως ναι, περίεργο μου φαίνεται και μένα.

 

Δυστυχώς φίλε μου έκανες το λάθος να πας σε Samsung.. Το s4 είναι κανονικό lagfest

 

:lol:

 

Αντε να γράψω και εγώ τις εντυπώσεις μου εδώ μιας και ως τώρα το θέμα δείχνει να είναι τρολλ free....

Apple χρήστης εδώ και 11 χρόνια και αυτή είναι μια απο τις λίγες φορές που απογοητεύτηκα τόσο απο ένα λανσάρισμα τις apple.

Θα κάνω χρήση μιας χιλιοειπωμένης ατάκας "ΑΝ ζούσε ο Στηβ Τζομπς αυτό το iphone δεν θα έφευγε απο το σχεδιαστικό πάγκο με την Καμία" :O , ήδη δείγματα έλειψης φαντασίας και δημιουργικότητας για μένα φάνηκαν όταν βγήκε το iphone 5,που ναι μεν είχε μια αλλαγή στα υλικά αλλά κατά τα άλλα δεν ήταν τίποτα παραπάνω απο ένα τραβηγμένο iphone 4 και ερχόμαστε 2 χρόνια αργότερα (χρόνος αρκετός πιστεύω για να βγάλεις κάτι νέο σε σχέδιο) και βλέπουμε ένα σχέδιο 'καλό' που όμως δεν σε κάνει να λές "αυτό είναι iphone" (σχεδιαστικά) και ακόμα χειρότερα να έχει κάτι χάλια γραμμές στην πλάτη ξέρασμα σκέτο με κερασάκι στην τούρτα κάμερα που προεξέχει απο το σώμα, Ε αυτό το πράγμα ειλικρινά ο Στηβ δεν θα το άφηνε να περάσει αλλά όταν δεν υπάρχει κανείς να σε ελέγχει και να σου λέει ΟΧΙ τότε έχεις το iphone 6 να παρουσιάζεται σαν κάτι το καταπληκτικό.

Ο Ive δείχνει κουρασμένος/κορεσμένος ή απλά ποτέ δεν είχε όραμα/φαντασία/γούστο και χρειαζόταν κάποιον άλλο να του λέει τι είναι οκ και τι όχι τουλάχιστον αυτά τα δείγματα πέρνω 3 χρόνια μετά.

Το iphone 6 θα πουλήσει τρελά όχι γιατί είναι κάτι το καταπληκτικό ή ωραίο αλλά γιατί έχει μεγαλύτερη οθόνη κάτι που είναι απαραίτητο για ένα smartphone και κάτι που περίμενα εδώ και 4 χρόνια απο την apple.

Το hardware τι να πείς εκεί?δεν ξέρουμε ακόμα αν θα έχει 1 ή 2gb ram αυτό θα το μάθουμε στις 18-19 του μηνός που θα το ανοίξουν τα διάφορα tech sites,σε περίπτωση που έχει μείνει στο 1gb αυτό θα είναι το 2ρο φάουλ τις apple(με πρώτο το design) με 3το την μπαταρία που το Gionee Elife 5.1S ένα κινητό με πάχος τα 5.1mm έχει μπαταρία 2100,mAh και τέλος 4το το OIS που ήδη ξέρουμε ότι μόνο η ρακέτα θα το έχει...

Κάποτε (όχι πολύ παλιά) ο Tim Cook είπε ότι δεν είναι δύσκολο να φτιάξεις μεγάλο κινητό αλλά να μπορέσεις να προσφέρεις ότι έχει ένα μεγάλο κινητό σε μικρότερο μέγεθος,το σκέφτομαι και δεν ξέρω αν πρέπει να γελάσω όταν μου βγάζει κινητό που είναι πιό μεγάλο απο τα υπόλοιπα με ίδιο μέγεθος οθόνης αλλά τόσο πετσοκομένο.

Αντε και πές ότι δεν είναι ικανοί να βάλουν μεγαλύτερη μπαταρία στα 6.9mm τι μου το κάνεις τόσο λεπτό ρε φίλε και μου έχεις τον φακό να προεξέχει απο την κάσα κάντο 7.2mm και βάλε μου και μια μπαταρία που θα βγάζει μια φουλ μέρα να το χαρώ,δλδ το πάχος τις συσκευής σε χάλασε?

 

Θα σταματήσω εδώ γιατί παραέγινε μεγάλο το πόστ, στην τελική θα πάρω το iphone 6 μόνο και μόνο για την οθόνη και θα το δώσω όταν βγεί το iphone 7, αλλά αυτό δεν αλάζει το γεγονός ότι η apple έκανε αμέτρητα φάουλ αυτή την φορά.

 

Συμφωνώ στα περισσότερα, ίσως και σε ολα. Αλλα όπως είχε πει και ο Jobs πριν φύγει, η Apple σκέφτεται πλεον διαφορετικά απο εκείνον. Για αμέτρητα faults, θα δείξει το μέλλον.

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ξέρω ότι τα γούστα είναι διαφορετικά.

Λογικό να έχει πιο μεγάλη αποδοχή από τους φίλους της Apple και αυστηρότερη κριτική από τους μη πελάτες της.

Βλέπουμε το ίδιο αντικείμενο από διαφορετική πλευρά.

Αν έπαιρνα κάποια συσκευή πάντως αυτή θα ήταν το 6plus.:O

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Νταξει δεν περιμενα φοβερα specs,αλλωστε ποτε δεν ειχε και ποτε δεν χρειαζοταν το ios για να πηγαινει ταχυτατα.

Αλλα δεν τρελαθηκα με τον σχεδιασμο.

Χρειαζοταν ανανεωση με μεγαλυτερες οθονες το iphone παντως.

Ειναι ενα στοιχημα για την Apple αυτο το ρισκο αλλα πιστευω θα το κερδισει.

 

Παλια ο Jobs εφτιαχνε κατι που αρεσε σε εκεινον,ειχε φαντασια κι οραμα.Τωρα οι ακολουθοι δειχνουν οτι φτιαχνουν κατι που να αρεσει στο κοινο.Δεν ξερω γιατι αλλα αυτο το iphone ειναι σα να μην εχει ταυτοτητα.Σα να εχει επιρροες απο παντου.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστημένος από τα νέα αιφον, εμφανισιακά πολύ όμορφα . Κλασσικά δυνατά cpu gpu , πολύ καλές οθόνες, και βέβαια τέλεια υποστήριξη. Όταν πληρώνεις 800-900 ευρώ κινητό θες και υποστήριξη.
Link to comment
Share on other sites

μια λέξη: κοροϊδία

και τα 2.

Got to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, ACT NORMAL

OBEY THE LAW

and repeat after me

I AM FREE

Link to comment
Share on other sites

Γενικά είμαι αντίθετος με την αγορά προιόντων apple.Συνολικά τα προιόντα της εταιρίας έχουν τιμές στα ύψη.Και αν ορισμένες φορές μπορούν να δικαιολογηθούν ως καινοτομία αυτά τα λεφτά,ΔΕΝ συμβαίνει αυτό με το iphone 6.Κυκλοφορούν android με πολύ παραπάνω (αντικειμενικότατα) δυνατότητες.

 

Όσο αφορά το 6 πράγματα είναι απλά. Βελτίωσαν το 5s αλλά μόνο λίγο.Το 4.7 σαν μέγεθος προσωπικά το θεωρώ μια χαρά, αν και έχω μεγάλα χέρια, αλλά δεν μπορώ να καταλάβω γιατί δεν συνδυάστηκε με ακόμη καλύτερη μπαταρία.Επίσης οι γραμμές πίσω δεν μου αρέσουν εμένα.

 

Τέλος αυτοί που θα το αγοράσουν είναι αυτοί που είναι άνετοι οικονομικά και τους "αρέσει" και (πάλι οι άνετοι οικονομικά) που έχουν δημιουργήσει οικοσύστημα της apple και θέλουν κάτι που να είναι συμβατό με τις υπόλοιπες συκσκευές.Εννοείται πως αυτοί που θα το πάρουν είχαν ήδη iphone, το να επιλέξει κάποιος από android να πάει στο ios (όλο και κάποιος θα υπάρξει) είναι πιο δύσκολο από ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

Από δυο πράγματα είμαι δυσαρεστημένος: Από την χωρητικότητα του απλού μοντέλου τα 16gb μνημη κ τις γραμμές στο πίσω μερος της συσκευής!

Κατα τ άλλα πιστεύω οτι είναι πολύ καλή αναβάθμιση σε όλους τους τομείς, ειδικά φέτος υπάρχαν τεράστιες καινοτομίες στο λειτουργικό από την apple

Link to comment
Share on other sites

Α επισης η αππλε για πρωτη φορα εκανε ενα τεραστιο φαουλ!

ηξερε οτι τα 16 gb δεν ειναι αρκετα πλεον και αντι να δωσει τα 32-64-128 στα αντιστοιχα 16-32-64 εκοψε τα 32 και σε αναγκαζει να πας στα 64 και να δωσεςι το κατοσταρικο!

Πολύ σωστό... Ποιο το νόημα για τα 16 σήμερα, πόσο μάλλον μετά από ένα ή δύο χρόνια... Γιατί όπως και να έχει, αν είναι να δώσεις 700 Ευρώ θα το κρατήσεις τουλάχιστον δυο χρονάκια, δεν θα το κρατήσεις;

ΑΛΛΑ αυτο που ειναι EPIC FAIL ειναι οτι εδωσε 100 εκτ δολαρια σους U2 για να δωσει δωρο το album και να το παιξει μουρη και δεν κρατησε αυτα τα λεφτα για να δωσει τα 32gb στην τιμη των 16gb :(

Οικονομικός αναλυτής απευθείας για τον ΣΚΑΙ!!! :lol: Πολύ σωστό, αλλά είπαμε, Appple είναι αυτή... Τα πάντα για το "φαίνεσθαι"!

Link to comment
Share on other sites

Apple Watch, η υλοποίηση και η σχεδίασή του είναι φοβερή. Οι πολλές επιλογές από business - smart casual - sport κλπ. μέχρι τα υλικά που είναι κατασκευασμένο. H χρήση που περιμένω να του κάνω, είναι να το φορώ και να λαμβάνω notifications.

 

Με δύο λέξεις το λάτρεψα! :p

 

 

 

τι statement κανει? τι σφραγιδα αφηνει ??

 

οτι ειναι ενα fashion item /accessory?

 

για τις αναγνωστριες του cosmopolitan θα ειναι super!,

αλλα θα΄πρεπει και για εμας τους φιλους της τεχνολογιας κατι τετοιο να θεωρειται ζητουμενο και να δηλωνουμε ικανοποιημενοι με το αποτελεσμα?

Edited by panosmaldini

[sIGPIC][/sIGPIC]οσο λαθος και να κανει θα επιμενει

o,τι και να του πεις βρισκει απαντηση

ο,τι δικιο και να εχεις το χανεις -τι ειναι??

- Ο Μ***ΚΑΣ ( συχνα αναφερεται και ως ο "ανικητος".. )

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω ότι πλέον καλύπτει το κενό πού άφηνε.επιτέλους 4,7 ίντσες και 5,5 για τους πιο απαιτητικούς.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Αδιάφορο το μικρο 4,7" οπως επισης και το ρολόι...πραγματικα δε πιστευω πως ο ιβ ειπε Swiss prod are ****ed up μ αυτο που εκανε!μ αρεσει το 6λ αν και αυτο ειναι to be seen...λογικα θα το αγοράσω...μα πρωτα θα το πιάσω στα χερια μου!

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Πάντως οι προπαραγγελείες πρέπει να πηγαίνουν τρένο. Στο Αγγλικό apple store το 5,5 έχει ήδη διαθεσιμότητα 3-4 εβδομάδες και το 4,7 ανέβηκε στις 7-10 εργάσιμες.

Ιδομενέας

iPhone 7 Black

iPad Air 2 Space Grey

Link to comment
Share on other sites

Πιο άκυρο απο θεμα γούστου δεν γινόταν το βιντεο.

Χαλάει την ολη εικόνα του φόρουμ.

 

Ολα ειναι ωραία και θα μοσχοπουλήσουν.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Περιμένω να δω τι θα δώσει το iOS 8 κι αν θα κάνει καμιά έκπληξη με Multiwindow/multitasking ας είναι και για τις built-in εφαρμογές της Apple και μετά θα δω αν θα πάρω το μικρό ή το μεγάλο.

 

Δεν την παλεύω άλλο με τα λαγκαρίσματα του Android, με κούρασε η εναλλαγή συσκευών με 2-4 πυρήνες που κολλάνε ακόμα και στον dialer. iPhone για να ησυχάσω κι ας το χρυσοπληρώσω.

 

Ξέχασες να πεις για το μάλγουερ που κάθε 3 εφαρμογές οι 4 είναι ιοί....

 

Εμφανισιακά.

Ωραία τα άιφον, δεν τα λες άσχημα, αν και τα προηγούμενα εμφανισιακά μαρέσανε πιο πολύ. Αν και πάνε οι εποχές που το άιφον 4 πχ ήταν ίσως το πιο όμορφο αν και εύθραυστο κινητό της αγοράς. Το άιγουάτς καρακιτσαριό. Όταν το είδα νόμιζα ότι είναι κινέζικη ρολόγα των 20 ευρώ....

Edited by ShevaGR
Link to comment
Share on other sites

Πιο άκυρο απο θεμα γούστου δεν γινόταν το βιντεο.

Χαλάει την ολη εικόνα του φόρουμ.

 

Ολα ειναι ωραία και θα μοσχοπουλήσουν.

 

ποιος ξερει σε ποιον αιωνα ανηκει αυτη η φωτο της βισση?

 

υπηρχαν και τοτε φωτογραφικες η' ειναι πορτραιτο??:lol:

[sIGPIC][/sIGPIC]οσο λαθος και να κανει θα επιμενει

o,τι και να του πεις βρισκει απαντηση

ο,τι δικιο και να εχεις το χανεις -τι ειναι??

- Ο Μ***ΚΑΣ ( συχνα αναφερεται και ως ο "ανικητος".. )

Link to comment
Share on other sites

ποιος ξερει σε ποιον αιωνα ανηκει αυτη η φωτο της βισση?

 

υπηρχαν και τοτε φωτογραφικες η' ειναι πορτραιτο??:lol:

 

Πριν την τριασική περίοδο, οι αρχαιολόγοι έχουν ενστάσεις, αλλά όλοι πέφτουν μέσα σε κάποιο διάστημα ενός αιώνα περίπου....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...