Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

O "αδερφος" που ειναι στην Κινα φέρνει την διεθνή έκδοση.Μαλιστα ανά 15μέρες ε?Οσο θελει περιπου να ερθει απο οneplus μια παραγγελια.Και με 100 ευρω καπέλο!!εχει βάλει και φωτό κοπέλας...Πανέτοιμη η παγιδα!!Έλεος!:mad:

 

έφαγε ένα κράξιμο στις αξιολογήσεις του και αναφορά στους Mod στο φόρουμ :mad:

Τέλος το οφ-τοπικ από μένα

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Λοιπόν όποιος θέλει αυτό εδώ

http://www.amazon.co.uk/Diztronic-Flexible-TPU-Case-OnePlus-Matte-Black/dp/B00MBS1NA0/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1411127821&sr=8-1&keywords=diztronic+oneplus+one+black

 

Να μοιραστούμε τα έξοδα αποστολής αν θέλετε.

Θα σας βγει από 22 ευρώ στα 16-17 ευρώ περίπου μαζί με μεταφορικά....

 

Όποιος θέλει να μου κάνει pm.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν όποιος θέλει αυτό εδώ

http://www.amazon.co.uk/Diztronic-Flexible-TPU-Case-OnePlus-Matte-Black/dp/B00MBS1NA0/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1411127821&sr=8-1&keywords=diztronic+oneplus+one+black

 

Να μοιραστούμε τα έξοδα αποστολής αν θέλετε.

Θα σας βγει από 22 ευρώ στα 16-17 ευρώ περίπου μαζί με μεταφορικά....

 

Όποιος θέλει να μου κάνει pm.

Μόνο οι βενζίνες για να συναντηθείτε πάει...το παίρνει ο καθένας και τελειώνει. :P

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν όποιος θέλει αυτό εδώ

http://www.amazon.co.uk/Diztronic-Flexible-TPU-Case-OnePlus-Matte-Black/dp/B00MBS1NA0/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1411127821&sr=8-1&keywords=diztronic+oneplus+one+black

 

Να μοιραστούμε τα έξοδα αποστολής αν θέλετε.

Θα σας βγει από 22 ευρώ στα 16-17 ευρώ περίπου μαζί με μεταφορικά....

 

Όποιος θέλει να μου κάνει pm.

Τι περιοχη εισαι παλικαρε; :)

Νομιζα οτι εγραφα σε πμ..αχαχαχα,sorry!

Link to comment
Share on other sites

Μόνο οι βενζίνες για να συναντηθείτε πάει...το παίρνει ο καθένας και τελειώνει. :P

 

Α ξέχασα.

Αν μένετε Αθήνα σας το φέρνω εγώ σπίτι :lol:

Όχι σοβαρά το φέρνω με τη μηχανή τσακ μπαμ....

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν όποιος θέλει αυτό εδώ

http://www.amazon.co.uk/Diztronic-Flexible-TPU-Case-OnePlus-Matte-Black/dp/B00MBS1NA0/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1411127821&sr=8-1&keywords=diztronic+oneplus+one+black

 

Να μοιραστούμε τα έξοδα αποστολής αν θέλετε.

Θα σας βγει από 22 ευρώ στα 16-17 ευρώ περίπου μαζί με μεταφορικά....

 

Όποιος θέλει να μου κάνει pm.

 

Την παρήγγειλα χθες!:)

NOKIA 3110-6210-3310-8310, Motorola V620-L6, Panasonic X70, Samsung D900-U600-U800-S5230 Star- S5830 Ace, Oneplus One!
Link to comment
Share on other sites

για την nilkin frosted τι εχετε να πειτε?γενικα εχει καλα review.

 

Παραλαμβάνω την Δευτέρα την Nillkin Frost οπότε θα γράψω εντυπώσεις/σχόλια. Μέχρι στιγμής η καλύτερη - με διαφορά - που έχω δοκιμάζει ειναι η Pelosi μιας και έχει την ίδια σχεδόν υφή/αίσθηση/grip με την sandstone back του κινητού. Είναι επίσης ιδίαιτερα λεπτή και με άψογη εφαρμογή.

Link to comment
Share on other sites

Παραλαμβάνω την Δευτέρα την Nillkin Frost οπότε θα γράψω εντυπώσεις/σχόλια. Μέχρι στιγμής η καλύτερη - με διαφορά - που έχω δοκιμάζει ειναι η Pelosi μιας και έχει την ίδια σχεδόν υφή/αίσθηση/grip με την sandstone back του κινητού. Είναι επίσης ιδίαιτερα λεπτή και με άψογη εφαρμογή.

 

παντως απο οτι εχω δει κ διαβασει κ η nilkin ειναι πανεμορφη με καλη εφαρμογη κ πολυ λεπτη.

Link to comment
Share on other sites

παντως απο οτι εχω δει κ διαβασει κ η nilkin ειναι πανεμορφη με καλη εφαρμογη κ πολυ λεπτη.

 

πανεμορφες και οι δυο με την διαφορα της υφης!ελεγα αναμεσα σε nilkin και pelosi και τελικα διαλεξα pelosi.και την diztronic την πηρα για καλυτερη προστασία.

NOKIA 3110-6210-3310-8310, Motorola V620-L6, Panasonic X70, Samsung D900-U600-U800-S5230 Star- S5830 Ace, Oneplus One!
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν συνάδελφοι έχουμε θέμα:

 

Το OnePlus One επιτυγχάνει την ταχεία φόρτιση (ρεύμα ~1,9Α) ΜΟΝΟ με το γνήσιο καλώδιο. Προσοχή! Όχι το γνήσιο φορτιστή, οποιοδήποτε φορτιστή 2.1Α αλλά ΜΟΝΟ με το κόκκινο flat καλώδιο μαμάς!

 

Ναι ακούγεται παράδοξο, αλλά το τέσταρα σήμερα με PortaPow certified και με Samsung γνήσιο (του Nexus 10). Ε, δεν φορτίζει.

Το έψαξα λοιπόν και όντως κάποια ματσακονιά έχει γίνει....

 

Εδώ το παρατήρησε ο τύπος

 

"I heard something that the OPO uses a charging standard that not every cable fullfills even if itbis able to charge with high currents. Now I found a kernel flash that should enable the OPO to load at full speed with every cable."

 

http://www.androidguys.com/2014/09/16/speed-oneplus-one-charging-time/

 

Ξεκινάω έρευνα...

Currently: Samsung Galaxy S8+

http://mowned.com/sig/vlassis-koutouloufas.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έχω 2 invites, λήγουν σε 4 ημέρες. Όποιος θέλει απλά το λέει :)

 

Έχω στείλει και στον lemonis νωρίτερα αλλά δεν έχω πάρει απάντηση ακόμα, μπορείς να μου κρατήσεις μια μέχρι το πρωι σε περιπτωση που τις έχει ηδη δώσει αλλού? Παντα για το μοντελο 64GB όχι για το μικρο.

Link to comment
Share on other sites

παιδια ενδιαφερομαι να αγορασω την nilkin tempered glass Και το bamboo swapstyle cover

ξερετε κανενα καλο Online store?τα εχει το oppomart αλλα θελω να το αποφυγω γιατι ειναι απατεωνες ειχα παραγγηλει Nilkin μεμβρανη κ μου εστειλαν μια κινεζια η οποια δεν εφαρμοζε καν στο oneplus μου...

στο ebay βρηκα nilkin αλλα οχι την bamboo και θα ηθελα αν ειναι εφικτο να τα παρω απο ενα μαγαζι να μη χρεωθε 2πλα μεταφορικα

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

Αν κάποιος ενδιαφέρεται για προσκληση για OnePlus 64GB ας μου στείλει pm. Υπάρχουν 3 διαθέσιμες.

edit: Δώθηκαν όλες!

Edited by vskaro
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τι έγινε; απανωτές οι προσκλήσεις πέφτουν!

Μπράβο σας για την δωρεάν τους διάθεση :-)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Εγώ που το πήρα από το γερμανικό site, ήρθε με ευρωπαϊκό φορτιστή ξεχωριστά, στο κουτάκι του.

Στην ουσία μέσα στο τηλέφωνο υπάρχει ΜΟΝΟ το καλώδιο Usb και σε ξεχωριστό κουτάκι δίνουν ότι πιθανώς να χρειαστεί ο εκάστοτε πελάτης.. οπότε δε χρειάζεται να πάρεις τπτ.

 

Φίλε μου απο ποιο site το πήρες? το global πήρες ή το κινέζικο? είχε μεγάλη διαφορά στην τιμή?

Link to comment
Share on other sites

Έχω 2 invites, λήγουν σε 4 ημέρες. Όποιος θέλει απλά το λέει :)

 

Καλησπέρα, ενδιαφέρομαι για πρόσκληση.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Ήρθαν κ αυτά χτες, δεν τα πέρασα ακόμα. Δυο βδομαδούλες από Χονγκ - Κονγκ στη Βαρσοβία :)

 

[ATTACH]50042[/ATTACH]

Shit Happens!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια οποιος θελει invite ας μ πει θα ληξουν σε κανα 3-4 ωρο

 

Στείλε καμία με πμ φίλε μου και προς τα δω, μήπως και προλάβω. Thanks! :)

Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

Ήρθαν κ αυτά χτες, δεν τα πέρασα ακόμα. Δυο βδομαδούλες από Χονγκ - Κονγκ στη Βαρσοβία :)

 

[ATTACH]50042[/ATTACH]

Απο που τα τσίμπησες αν επιτρέπεται?

Link to comment
Share on other sites

Έχω και εγώ μια πρόσκληση διαθέσιμη με 4 μέρες υπόλοιπο.

 

Στείλτε μήνυμα, θα ξαναμπώ το απόγευμα να τσεκάρω!

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να κάνω μια ερώτηση.

Η διαδικασία παραγγελίας με πρόσκληση μέσω Γερμανίας κλπ όπως περιγράφεται σε παλαιότερο post, μπορεί να γίνει και για την Κύπρο; ή είναι μονο για Ελλάδα;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...