Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Θα το πάρεις ακριβώς την ημερομηνία που γράφει.

 

Ισχυει αυτο.. Και εμενα εγραφε σημερα μεχρι το τελος της ημερας και ηρθε το μεσημερι

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ναι φιλε..αλλα δεν μπορω να δωσω 22 ευρω για μια θηκη που εχει περιπου 7.5 (10 δολλαρια). Δεν γίνεται να μην υπάρχει καπου με λογικη τιμη!

 

Φίλε και εγώ αυτή ακριβώς τη θήκη θέλω.

Εγώ θέλω και τη tempered glass nillkin 9g screen protector.

Αλλά αν τη βρεις κάπου πιο "φτηνά" ας το πούμε το ψήνω να πάρουμε 2 να μοιραστούμε τα έξοδα αποστολής αν μένεις Αθήνα....

Link to comment
Share on other sites

Μόνο εγω επέλεξα DHL τελικα χαχαχα , μίλησα με φίλο που εχει τα DHL Λάρισας και μου είπε οτι επειδή δεν ειναι express έρχονται οδικώς!!! 1 βδομάδα και κατι δλδ θέλει απο Γερμανία...
Link to comment
Share on other sites

τελικά να το πάρω η όχι ;;;

μου ήρθε ενα invite και άρχισα να διαβάσω λίγο αλλά πολλά προβληματικά διαβάζω και το σκέφτομαι

έχετε κάνει αυτό με το moulti touch και είστε οκ ;

στο jira υπάρχει πάρα πολύ γρίνια και στο xda :confused::confused::confused:

One+ One --- iPAD 3 --- Xperia Neo V --- HTC Hero --- HTC Touch Cruise --- Nokia N95 --- Nokia 6680 --- Nokia 6310i
Link to comment
Share on other sites

τελικά να το πάρω η όχι ;;;

μου ήρθε ενα invite και άρχισα να διαβάσω λίγο αλλά πολλά προβληματικά διαβάζω και το σκέφτομαι

έχετε κάνει αυτό με το moulti touch και είστε οκ ;

στο jira υπάρχει πάρα πολύ γρίνια και στο xda :confused::confused::confused:

 

θα έρθει και το nexus όπου να ναι τώρα :worry:

 

έχω άλλες 19 ώρες διορία :lol:

One+ One --- iPAD 3 --- Xperia Neo V --- HTC Hero --- HTC Touch Cruise --- Nokia N95 --- Nokia 6680 --- Nokia 6310i
Link to comment
Share on other sites

στελνει και ειναι αξιοπιστο!απλα θελεις πιστωτικη. (δεν εχει paypal)

 

Δεν χρειάζεται πιστωτική. Βάλε μια κάρτα ΑΤΜ.

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ή είναι τύχη ή έχουν φτιάξει το πρόβλημα στα μουλωχτά για να μην ζητάνε όλοι αλλαγές.

 

Σήμερα μου ήρθαν ΔΥΟ με ημερομηνία 29/8/2014 QC: 1944D

 

Ούτε ίχνος ικιτρινίλας , σε αντίθεση με το δικό μου του Ιουλίου.

 

Πριν 5 μέρες παρέλαβα το δικό μου κατευθείαν από OnePlus και μου έστειλαν με ημερομηνία 21/7/2014, ψιλοπαλια συσκευή δηλαδή, κάτι ψιλιαστηκα επειδή φορούσε παλιά έκδοση της 11S, την 22R.

Και φυσικά η κιτρινίλα φαίνεται στο κάτω μέρος, ειδικά στο Tapatalk.

Περίεργο...

Edited by bill_viper

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Μόνο εγω επέλεξα DHL τελικα χαχαχα , μίλησα με φίλο που εχει τα DHL Λάρισας και μου είπε οτι επειδή δεν ειναι express έρχονται οδικώς!!! 1 βδομάδα και κατι δλδ θέλει απο Γερμανία...

 

η υπηρεσια "WELTPAKET Premium, Premium (Luftpost) "της dhl post φευγουν αεροπορικως.το Luftpost σημαινει αεροπορικως.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πριν 5 μέρες παρέλαβα το δικό μου κατευθείαν από OnePlus και μου έστειλαν με ημερομηνία 21/7/2014, ψιλοπαλια συσκευή δηλαδή, κάτι ψιλιαστηκα επειδή φορούσε παλιά έκδοση της 11S, την 22R.

Και φυσικά η κιτρινίλα φαίνεται στο κάτω μέρος, ειδικά στο Tapatalk.

Περίεργο...

 

παντως παιδια που παρελαβαν σημερα ηταν ολοφρεσκια παρτιδα.τι να πω?

Link to comment
Share on other sites

η υπηρεσια "WELTPAKET Premium, Premium (Luftpost) "της dhl post φευγουν αεροπορικως.το Luftpost σημαινει αεροπορικως.

 

Καλά τα λες, αλλά τελικά δεν ισχύει. Όταν κάλεσα στα ελτά για να δω γιατί αργεί η παραγγελία μου (με ελτα φτάνει Κέρκυρα) μου είπαν ότι έρχεται οδικώς και θέλει 1 εβδομάδα.

Link to comment
Share on other sites

Καλά τα λες, αλλά τελικά δεν ισχύει. Όταν κάλεσα στα ελτά για να δω γιατί αργεί η παραγγελία μου (με ελτα φτάνει Κέρκυρα) μου είπαν ότι έρχεται οδικώς και θέλει 1 εβδομάδα.

με ταχυμεταφορες ελτα δλδ την κουριερ των ελτα.

Link to comment
Share on other sites

Πριν 5 μέρες παρέλαβα το δικό μου κατευθείαν από OnePlus και μου έστειλαν με ημερομηνία 21/7/2014, ψιλοπαλια συσκευή δηλαδή, κάτι ψιλιαστηκα επειδή φορούσε παλιά έκδοση της 11S, την 22R.

Και φυσικά η κιτρινίλα φαίνεται στο κάτω μέρος, ειδικά στο Tapatalk.

Περίεργο...

 

Μήπως ξανά στέλνουν κινητά που τους έχουν επιστραφεί? ?

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

https://forums.oneplus.net/threads/regarding-styleswap-covers.115575/

 

Εδώ ανακοινώνουν ότι σταματούν την παραγωγή styleswap covers.

 

https://forums.oneplus.net/threads/replacing-your-old-sandstone-black-styleswap-cover.115551/

 

Και εδώ πως γίνεται η αγορά ενός νέου sandstone αν χρειαστεί.

Link to comment
Share on other sites

https://forums.oneplus.net/threads/regarding-styleswap-covers.115575/

 

Εδώ ανακοινώνουν ότι σταματούν την παραγωγή styleswap covers.

 

https://forums.oneplus.net/threads/replacing-your-old-sandstone-black-styleswap-cover.115551/

 

Και εδώ πως γίνεται η αγορά ενός νέου sandstone αν χρειαστεί.

 

τι εννοεις?

Link to comment
Share on other sites

Εγω εκανα παραγγελια Τρτη πρωι, Τεταρτη πρωι μου ηρθαν μαιλ οτι εφτασε στο mailboxde και Τεταρτη μεσημερι το εστειλαν με Ups!

Η αληθεια ειναι οτι εμεινα εκπληκτος με την ταχυτητα που εστειλαν την παραγγελια! Μηπως ειναι απο κινητα που εχουν επιστραφει και μενα ? :(

Link to comment
Share on other sites

Εγω εκανα παραγγελια Τρτη πρωι, Τεταρτη πρωι μου ηρθαν μαιλ οτι εφτασε στο mailboxde και Τεταρτη μεσημερι το εστειλαν με Ups!

Η αληθεια ειναι οτι εμεινα εκπληκτος με την ταχυτητα που εστειλαν την παραγγελια! Μηπως ειναι απο κινητα που εχουν επιστραφει και μενα ? :(

 

οντως γρηγορα,δεν νομιζω φιλε μου.

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πριν 5 μέρες παρέλαβα το δικό μου κατευθείαν από OnePlus και μου έστειλαν με ημερομηνία 21/7/2014, ψιλοπαλια συσκευή δηλαδή, κάτι ψιλιαστηκα επειδή φορούσε παλιά έκδοση της 11S, την 22R.

Και φυσικά η κιτρινίλα φαίνεται στο κάτω μέρος, ειδικά στο Tapatalk.

Περίεργο...

 

παρελαβε κανεις τις προηγουμενες ημερες να μας πει παρτιδα?

Link to comment
Share on other sites

Φίλε και εγώ αυτή ακριβώς τη θήκη θέλω.

Εγώ θέλω και τη tempered glass nillkin 9g screen protector.

Αλλά αν τη βρεις κάπου πιο "φτηνά" ας το πούμε το ψήνω να πάρουμε 2 να μοιραστούμε τα έξοδα αποστολής αν μένεις Αθήνα....

Αδερφε την thn nillkin την περιμενω απο βδομαδα και εχω ακουσει-διαβασει τα καλυτερα.. Εγω ειμαι χανια οποτε δυσκολο.. :worry:

απλα μαλλον ειναι ακομα νωρις δλδ δεν παιζει να εχει καιρο που βγηκε η θηκη και για αυτο δεν υπαρχει πουθενα(σχεδον)..

Ψάχνω carbon original case για το oneplus 3/3t.
Link to comment
Share on other sites

Πριν 5 μέρες παρέλαβα το δικό μου κατευθείαν από OnePlus και μου έστειλαν με ημερομηνία 21/7/2014, ψιλοπαλια συσκευή δηλαδή, κάτι ψιλιαστηκα επειδή φορούσε παλιά έκδοση της 11S, την 22R.

Και φυσικά η κιτρινίλα φαίνεται στο κάτω μέρος, ειδικά στο Tapatalk.

Περίεργο...

 

Που φαινεται οτι σου εστειλαν με ημερομηνια 21/07 ? Εξω απο το κουτι ?

Link to comment
Share on other sites

Που φαινεται οτι σου εστειλαν με ημερομηνια 21/07 ? Εξω απο το κουτι ?

 

Ναι, στο πίσω μέρος του κουτιού έχει ένα αυτοκόλλητο που λέει και την ημερομηνία παραγωγής..

OnePlus One

Xperia Mini Pro 2.3.4 rooted.. :)

LG ARENA KM900 V10F_00 (By Vaggos)

Link to comment
Share on other sites

τι εννοεις?

 

Απ'ότι λέει το κείμενο, σταματούν την παραγωγή των bamboo covers, και δεν θα βγάλουν άλλα covers όπως kevlar ή denim που έλεγαν. Για το δεύτερο link, πιστεύω το ανέβασαν για να μη υπάρχουν ερωτήσεις και ανησυχίες για κάποιον που θα θέλει να αντικαταστήσει το cover που έχει τώρα.

 

Τα bamboo covers που έχουν ήδη έτοιμα λένε πως θα τα πουλήσουν.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει πουθενά κάποιο invitation; Μου έσπασε το κινητό κι έχω βάλει στα μάτια το όμορφο αυτό κινητο και δεν μπορώ να βρω άκρη πουθενά για να πάρω κάποιο invitation. Ειλικρινά θα είμαι υπόχρεος σε όποιον με βοηθήσει. :confused:
hi
Link to comment
Share on other sites

Αδερφε την thn nillkin την περιμενω απο βδομαδα και εχω ακουσει-διαβασει τα καλυτερα.. Εγω ειμαι χανια οποτε δυσκολο.. :worry:

απλα μαλλον ειναι ακομα νωρις δλδ δεν παιζει να εχει καιρο που βγηκε η θηκη και για αυτο δεν υπαρχει πουθενα(σχεδον)..

 

Εννοείς την nillkin την θηκη ή το tempered glass ?? Γιατί για την θηκη δεν διαβασα τα καλύτερα. Εσυ που διαβασες ?

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

ναι φιλε..αλλα δεν μπορω να δωσω 22 ευρω για μια θηκη που εχει περιπου 7.5 (10 δολλαρια). Δεν γίνεται να μην υπάρχει καπου με λογικη τιμη!

 

την εψαξα και εγω παντου.ebay δεν παιζει.μονο στο site τους και στο amazon.ειναι πολλα τα χρηματα αλλα μου φαινεται η μοναδικη που πραγματικα προστατευει το κινητο μαζι με την Cruzerlite Bugdroid Circuit.(απιστευτη ελλειψη απο θηκες κλπ σε σχεση με αλλα κινητα).Οποτε την αγορασα σημερα απο amazon.λυπαμαι τα 23 ευρω αλλα πιο πολυ λυπαμαι την οθονη!:D

Edited by panosmaria2011
NOKIA 3110-6210-3310-8310, Motorola V620-L6, Panasonic X70, Samsung D900-U600-U800-S5230 Star- S5830 Ace, Oneplus One!
Link to comment
Share on other sites

Τα αγόρασα (μεταξύ άλλων) και τα προτείνω:

 

Βάση (βεντούζα) αυτοκινήτου. Μια χαρά ποιότητα, το κινητό κάθεται ωραία ούτε πιέζονται τα κουμπιά όπως άλλες.

 

Mini SIM Card Cutter. Αχρείαστο δε θα είναι, όλο και κάπου (φίλοι, συγγενείς) θα χρειαστεί. Γλιτώνουμε τα 5€ στο Γερμανό για κόψιμο ή αντικατάσταση κάρτας :)

Currently: Samsung Galaxy S8+

http://mowned.com/sig/vlassis-koutouloufas.jpg

Link to comment
Share on other sites

Με τη σειρά μου να ευχαριστήσω το μέλος anothersunnyday για το Invitation.Από χθες έχω στα χέρια μου το κινητό.Είναι παραγωγής 30/08/2014.

Δεν έχω τσεκάρει ακόμα την κιτρινίλα.Μόλις έχω invitations θα μοιράσω και εγώ από την πλευρά μου στα μέλη του Myphone.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...