Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχω δύο προσκλήσεις για όποιον ενδιαφέρεται..σε πμ..αν και υπάρχουν εδώ κι άλλες ανεκμετάλλευτες απ'ό,το βλέπω..
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ειναι λογικο να μου έβγαλε απο Δευτέρα ότι ειναι Γερμανία το gls και ο κωδικος για acs δειχνει ότι δεν υπάρχει το δεμα άρα δε μπήκε Ελλάδα ακόμη (μάλλον).. πόσες μέρες θέλει πια να έρθει απο το gls -ελλαδα?
Link to comment
Share on other sites

Οποίος θέλει το ελικοπτερακι και δεν πρόλαβε εχθές! http://www.banggood.com/Cheerson-CX-10A-CX10A-Headless-Mode-2_4G-4CH-6-Axis-RC-Quadcopter-RTF-p-956936.html
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ειναι λογικο να μου έβγαλε απο Δευτέρα ότι ειναι Γερμανία το gls και ο κωδικος για acs δειχνει ότι δεν υπάρχει το δεμα άρα δε μπήκε Ελλάδα ακόμη (μάλλον).. πόσες μέρες θέλει πια να έρθει απο το gls -ελλαδα?

 

Ναι δεν έχει μπει Ελλάδα ακόμα αφού δεν το βλέπεις στην ACS. Φίλε οδικώς έρχεται. Περίπου σε 5 ημέρες υπολόγιζε να φθάσει Αθήνα από την ημέρα που μπήκε Γερμανία.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, σκεφτομαι να αγορασω και γω το κινητο. Πετυχα σημερα αυτο: http://bit.ly/19MOkcw

 

Υπαρχει περιπτωση να παιζει κανα θεμα; Ρωταω γιατι αν ισχυουν αυτα που λεει ειναι 10 ευρω φθηνοτερο απο την νεα τιμη του, και δε χρειαζεται να μπω στη διαδικασια του 'περιμενε' (πολυ σημαντικο γιατι αυτη τη στιγμη το nexus4 δε δουλευει και ειμαι με feature phone)

Παρακαλω απαντηστε αμεσα γιατι αυριο μαλλον θα το παρω αμα μου απαντησει.

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

παράκληση σ αυτούς που κάνουν claim τα invites

Παιδιά αν δεν είσαστε βέβαιοι ότι το θέλετε και θα αγοράσετε το OPO από το επίσημο site, μην κάνετε άδικα claims. Ένταξει, όλοι ξέρουν ότι υπάρχουν πολλά invites διαθέσιμα τις τελευταίες μέρες αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι θα κάνουμε claim όποιο Invite βρεθεί μπροστά μας.

OPO Sandstone 64GB

ROM: CM12S

Link to comment
Share on other sites

παράκληση σ αυτούς που κάνουν claim τα invites

Παιδιά αν δεν είσαστε βέβαιοι ότι το θέλετε και θα αγοράσετε το OPO από το επίσημο site, μην κάνετε άδικα claims. Ένταξει, όλοι ξέρουν ότι υπάρχουν πολλά invites διαθέσιμα τις τελευταίες μέρες αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι θα κάνουμε claim όποιο Invite βρεθεί μπροστά μας.

 

Γι'αυτο θα πρεπει ολα τα invite με pm και οχι ετσι χυμα. Γιατι πολυ απλα μπορει και καποιος που δεν ειναι μελος, να παρει οσες θελει και να τις πουλαει.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

 

κοίτα και τα power banks της xiaomi στα 10400 και 16000 mAh. είναι ποιοτικές και έχουν ακουστεί καλά λόγια μεχρι τωρα.

OPO Sandstone 64GB

ROM: CM12S

Link to comment
Share on other sites

Την περιμένω από ebay.

 

την έχω παραγγείλει και εγώ όπως κ nillkin frosted matte αν και νομίζω η nillkin θα έχει αυτές τις σφιχτές γωνίες που είναι επικίνδυνο για γδάρσιμο....ενώ από βιντεάκια η pelosi δεν δείχνει έτσι...ίδωμεν..

Edited by scorpio3

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα έχει αγοράσει κανείς την pelosi?

Αρκετοί!

Μια αναζήτηση εντός νηματος για την λέξη pelosi θα σου δωσει τις εμπειρίες των "χρηστών"

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Αρκετοί!

Μια αναζήτηση εντός νηματος για την λέξη pelosi θα σου δωσει τις εμπειρίες των "χρηστών"

 

ευχαριστώ τους βρήκα!!!:p:p

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...