Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ την τελευταία παραγγελία μου την έκανα το Σάββατο 21/3 με express μεταφορικά. Ξεκίνησε με DHL Δευτέρα 23/3 και σήμερα το μεσημέρι το είχα στα χέρια μου. Οπότε με express μεταφορικά δε θα έχεις θέμα, με το απλό δεν ξέρω πόσο θα πάρει αν και royal mail είναι επίσης αρκετά γρήγορο, η καθυστέρηση θα είναι από τα ελτα που τελευταία δουλεύουν πολύ αργά.

 

2 μερες μονο? ποσες μερες ειχες την παραγγελια σου σε φαση pending shippment?

OPO Sandstone 64GB

ROM: CM12S

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

2 μερες μονο? ποσες μερες ειχες την παραγγελια σου σε φαση pending shippment?

 

Μια, την Κυριακή, η παραγγελία έγινε Σάββατο βράδυ κάπου στις 11.

Link to comment
Share on other sites

Μια, την Κυριακή, η παραγγελία έγινε Σάββατο βράδυ κάπου στις 11.

 

Και εγώ Σάββατο 16:30 έκανα την παραγγελία (αποστολή με royal). Σήμερα μου ήρθε μήνυμα από Oneplus ότι έφυγε. Για να δούμε πότε θα φθάσει.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ Σάββατο 16:30 έκανα την παραγγελία (αποστολή με royal). Σήμερα μου ήρθε μήνυμα από Oneplus ότι έφυγε. Για να δούμε πότε θα φθάσει.

 

Και σε μένα σήμερα ήρθε το email ότι έφυγε από αυτούς αλλά από το tracking της DHL φαίνεται ότι ξεκίνησε από χθες.

Link to comment
Share on other sites

Με ένα γρήγορο ψάξιμο στις σελίδες αυτού του θέματος (όχι σε όλες) δεν βρηκα καμια πρόταση για θήκη. το θέμα όπως ειναι λογικο μονοπολείται απο τις πληροφορίες-επεξηγήσεις που ζητάμε όλοι γύρω από την παραγγελία (ειδικα πριν αρχίσουν να στέλνουν Ελλάδα).

 

Για πείτε προτάσεις για αξεσουαρ ..

1) Προστασία οθόνης κλπ τι βάζουμε? ειμαι παντελώς άσχετος (εχει μεσα προστασία η συσκευασία?)

2) τα ακουστικα που έχει μεσα ειναι καλά ή μουφα?

3) από θήκες τι υπάρχει? ποιες έχετε δομικάσει, απο που, πόσο κλπ

 

πολλές ερωτήσεις αλλά αφού τα ρίξαμε τα 318 ευρώ μας ας αγοράσουμε και τα γύρω γύρω:p

Link to comment
Share on other sites

1. Tempered glass για προστασία οθόνης

2. Δεν έχει ακουστικά η συσκευασία

3. Ebay και αγιος ο θεός για θήκες, bumpers και ο,τι άλλο τραβάει η όρεξη σου.

OPO Sandstone 64GB

ROM: CM12S

Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα σήμερα ήρθε το email ότι έφυγε από αυτούς αλλά από το tracking της DHL φαίνεται ότι ξεκίνησε από χθες.

 

Δεν είχα ελέγξει το royal mail. Το τσέκαρα πριν από λίγο με το track number και γράφει ότι έφυγε χθες.

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορω να μεταφέρω τις επαφές απο το χαλασμένο μου

λόγω σπασμενης οθόνης LG G2?

Υπάρχει αντίστοιχο πρόγραμμα του LG PC Suite για PC???

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορω να μεταφέρω τις επαφές απο το χαλασμένο μου

λόγω σπασμενης οθόνης LG G2?

Υπάρχει αντίστοιχο πρόγραμμα του LG PC Suite για PC???

Λογικά έχεις λογαριασμό Gmail οπότε έχεις τις επαφές σε αυτόν τον λογαριασμό. Συνδέσου και συγχρόνησέ τον.

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορω να μεταφέρω τις επαφές απο το χαλασμένο μου

λόγω σπασμενης οθόνης LG G2?

Υπάρχει αντίστοιχο πρόγραμμα του LG PC Suite για PC???

Πολύ δύσκολα κάποιος εδώ μέσα να αποθηκεύει ακόμα επαφές στη συσκευή. Αυτό είναι και ένα από τα πρώτα πράγματα που κάνεις όταν παίρνεις το πρώτο smartphone-αποθήκευση των επαφών στο λογαριασμό google.

Μια χαρα τιμη έχει πάλι. :)

Μια χαρά είναι. :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους. Το τρακινγκ της dhl μου εβγαλε οτι απο την τριτη το δεμα ειναι θεσσαλονικη. Σημερα ειναι σε αναμονη αποστολης παλι αθηνα. Γνωτιζει κανεις γιατι συμβαινει αυτο; το εχω παραγγειλει με εξπρες και η παραγγρλια διεκπαιρεωθηκε την πεμπτη και παρασκευη ξεκινησε απο αγγλια. Στην ελλαδα η παραφοση γινεται με κουριερ η ελτα; συγνωμη για το σεντονι
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους. Το τρακινγκ της dhl μου εβγαλε οτι απο την τριτη το δεμα ειναι θεσσαλονικη. Σημερα ειναι σε αναμονη αποστολης παλι αθηνα. Γνωτιζει κανεις γιατι συμβαινει αυτο; το εχω παραγγειλει με εξπρες και η παραγγρλια διεκπαιρεωθηκε την πεμπτη και παρασκευη ξεκινησε απο αγγλια. Στην ελλαδα η παραφοση γινεται με κουριερ η ελτα; συγνωμη για το σεντονι

 

Το express έρχεται με DHL, το απλό με ελτα. Δες το δικό μου δέμα που έγινε παραγγελία Σάββατο και ξεκίνησε Δευτέρα από Αγγλία. Τρίτη μεσημέρι το είχα Θεσσαλονίκη.

 

[ATTACH]58620[/ATTACH]

 

Πάρε ένα τηλέφωνο και ρώτα να σου πούνε τι γίνεται με το δέμα σου.

Edited by morpheusgr
Link to comment
Share on other sites

Το express έρχεται με DHL, το απλό με ελτα. Δες το δικό μου δέμα που έγινε παραγγελία Σάββατο και ξεκίνησε Δευτέρα από Αγγλία. Τρίτη μεσημέρι το είχα Θεσσαλονίκη.

 

[ATTACH]58620[/ATTACH]

 

Πάρε ένα τηλέφωνο και ρώτα να σου πούνε τι γίνεται με το δέμα σου.

Τελικά επικοινώνησα με dhl. Και εβγαλα άκρη. Το τηλέφωνο ηταν στην speedex απο την τριτη. Μάλιστα το μήνυμα το γράφω απτό opo. Απλα είχαν γράψει λάθος το κινητό έλειπε ενα ψηφίο και γιαυτό άργησε η παραδοση

Link to comment
Share on other sites

Τελικά επικοινώνησα με dhl. Και εβγαλα άκρη. Το τηλέφωνο ηταν στην speedex απο την τριτη. Μάλιστα το μήνυμα το γράφω απτό opo. Απλα είχαν γράψει λάθος το κινητό έλειπε ενα ψηφίο και γιαυτό άργησε η παραδοση

 

OK, καλοδούλευτο!

Link to comment
Share on other sites

Εχω gmail.

Αλλα κανενα πρόγραμμα σαν το LG PC Siute

για back up δεν εχει???

Μα δεν χρειάζεσαι. Αυτό σου λέω. Απλά συνδέσου και θα έχεις τις επαφές σου.

Link to comment
Share on other sites

Το παραπάνω με την προϋπόθεση ότι δεν έχεις απενεργοποιήσει (ενεργοποιημένο από προεπιλογή) την λειτουργία backup στον λογαριασμό σου gmail των επαφών.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ. Προερχόμενος απο s3 έχω μείνει με το στόμα ανοιχτό.....

 

Στην ίδια φάση είναι (θα το πάρει σε μερικές μέρες) η κοπέλα μου που είχε ένα s3 και το χάλασε, της πήρα δώρο το One.

Link to comment
Share on other sites

Μορφέα και εμένα μου χάλασε, κοπέλι θέλεις;:D:D:D:D:D:D:D:D
http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=193941&dateline=1426239248
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βρήκα 2 καμμένα πίξελ τα οποία δεν με ενοχλούν! Να το στείλω να μου δώσουν καινούργιο;;;;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βρήκα 2 καμμένα πίξελ τα οποία δεν με ενοχλούν! Να το στείλω να μου δώσουν καινούργιο;;;;

Και το Ρωτάς; Φυσικά και πρέπει να το κάνεις

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...