Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Χαίρετε παιδιά.Πήρα 2 προσκλήσεις σήμερα για 2 64άρια. Όποιος επιθυμεί ,ας κάνει claim.

 

https://account.oneplus.net/invite/claim/GL2Q-N7PO

 

https://account.oneplus.net/invite/claim/GLQW-YVNW-SOIM-CNTRCZKG-36IU

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά έχω και εγώ 2 invites είναι μέχρι σήμερα όποιος ενδιαφέρετε ας κάνει claim:

https://account.oneplus.net/invite/claim/GL61-WPE3-OI5B-O2YK

https://account.oneplus.net/invite/claim/GLMI-XO34-4CZI-J9ES

Link to comment
Share on other sites

Αν και λίγο μπερδεμένα τα links την βρήκα την άκρη και την τσίμπησα την μια πρόσκληση..Ευχαριστώ πολύ το μέλος npapadolias ..Νομίζω πως το έχω παραγγείλει..λέει Pending Shipment..χεχε..θα δείξει :P Edited by magiktigra
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Έχω μια πρόσκληση για το 64GB Sandstone Black!

PM όποιος ενδιαφέρεται. :happy:

 

 

Edit: Δόθηκε στο μέλος kyrgeo1978.

Edited by NikoSoti

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Χαίρεται παιδιά.Μήπως ξέρετε αν υπάρχουν δωρεάν cyanogen themes για αλλαγή γραμματοσειρών κτλ. ,γιατί στην συσκευή είναι όλα εκτός από 3 ,επι πληρωμή.Ή να περιμένω την αναβάθμιση σε cm12?Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Χαίρεται παιδιά.Μήπως ξέρετε αν υπάρχουν δωρεάν cyanogen themes για αλλαγή γραμματοσειρών κτλ. ,γιατί στην συσκευή είναι όλα εκτός από 3 ,επι πληρωμή.Ή να περιμένω την αναβάθμιση σε cm12?Ευχαριστώ.

Δες αυτό το ποστ μου και τα υπόλοιπα 20 παρακάτω...

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Aν υπαρχει καποια προσκληση για 64αρι που μπορειτε να μου δωσετε θα με σωζατε, γιατι τριτη ολη μερα θα δουλευω (υπηρεσια) και πολυ δυσκολα να μπορεσω να κανω κατι θα γινεται λογικα χαμος γτ μετα η τιμη αλλαζει...
Link to comment
Share on other sites

Έχω πρόσκληση για το 64 black. Ας στείλει πμ οποιος το θελει.
Link to comment
Share on other sites

παιδια, το Invite ποσες μερες μπορεις να το κρατησεις αν το κανεις claim?

 

Μια η δυο μέρες κρατάνε συνηθως, απο όσο ξερω τουλαχιστον.

Edited by gkarako
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια......!

Τα λεφτα μπηκαν στην prepaid και ειμαι ετοιμος...!

το μονο που λειπει ειναι μια προσκληση για ενα 64αρι...!

Aν εχει καποιος μια να προσφερει θα ημουν ευγνωμον !

Phone: OnePlus 3T 64GB

ROM : Oxygen OS 4.5.1 [superSU]

Recovery: TWRP 3.1.1-x blu_spark v54

Kernel: Blu_spark_r202

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν σας είναι ευκολο μπορειτε να μου στείλετε και με να μια πρόσκληση για το 64αρι μέσω ΠΜ? θα σας ήμουν ευγνώμων!

OPO Sandstone 64GB

ROM: CM12S

Link to comment
Share on other sites

Από που θα πάρουμε την πρόσκληση?

 

Φίλε FοT1s, όπως και συ ζήτησες πρόσκληση για να αγοράσεις το OPO πριν από λίγο καιρό έτσι ζητάμε και μεις από τα μέλη του φορουμ που ισως τους περισσεύει κάποια προσκληση.

οπότε το σχόλιο σου περί υπομονής με χαλαρό ύφος το θεωρώ περιττό.

OPO Sandstone 64GB

ROM: CM12S

Link to comment
Share on other sites

Φίλε FοT1s, όπως και συ ζήτησες πρόσκληση για να αγοράσεις το OPO πριν από λίγο καιρό έτσι ζητάμε και μεις από τα μέλη του φορουμ που ισως τους περισσεύει κάποια προσκληση.

οπότε το σχόλιο σου περί υπομονής με χαλαρό ύφος το θεωρώ περιττό.

 

Η διαφορα ειναι πως και προσκληση να μην βρεις η να μην υπαρχει, εσυ θα μπορεις να το παρεις σε αντιθεση με εμενα και με πολλα ατομα που το αγοραζες μονο με προσκληση χωρις να υπαρχει αυτο καθε Τριτη. Οποτε, γι'αυτο το χαλαρο υφος μου, γιατι εχεις εναλλακτικη λυση και δεν ειναι μονοδρομος οπως ηταν. :)

Edited by FoT1s
Link to comment
Share on other sites

τις 2 τελευταίες βδομάδες που παρακολουθώ το oneplus.net πιο επισταμένα, μου βγαλε "open sales" και τις 2 τρίτες.

αλλά επειδή φοβάμαι οτι κατι θα στραβωσει αυτη την τριτη λογω ανατιμολογισης απο 25η Μαρτιου ειπα να ζητησω προσκληση ;)

Edited by zafiris87

OPO Sandstone 64GB

ROM: CM12S

Link to comment
Share on other sites

τις 2 τελευταίες βδομάδες που παρακολουθώ το oneplus.net πιο επισταμένα, μου βγαλε "open sales" και τις 2 τρίτες.

αλλά επειδή φοβάμαι οτι κατι θα στραβωσει αυτη την τριτη λογω ανατιμολογισης απο 25η Μαρτιου ειπα να ζητησω προσκληση

 

Οπότε, που ειναι το προβλημα ακριβως?

 

Θελω να πω, και προσκληση να μην βρεις, μην αγχονεσαι, θα μπορεις να το αγορασεις την Τριτη που ειναι ανοιχτες οι προσκλησεις.

 

Αν δεν υπηρχε αυτη η δυνατοτητα, δεν θα ηταν χαλαρο το υφος μου.

 

Οπως και να' χει, σορρυ αν το πηρες καπως και προσβληθηκες. ;)

 

*Αν δεν κανω λαθος, η τιμη θα ειναι η ιδια οπως ηταν για αυτην την Τριτη χωρις καποια αλλαγη.

Edited by FoT1s
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα η παραγγελία έγινε στης 13/3 με royal mail και ακόμα τίποτα . Ξέρει κανείς πόσο καιρό θέλει ? Γνωρίζουμε αν έρχεται με ελτα ή με κάποια courier ? Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...