Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μοιρασαμε το πρωι πανω απο 6.αργησες λιγο απο οτι φαινεται.αν και κανενας απο αυτους που τις πηρε δεν το ανεφερε στο φορουμ.με κανει να αναρωτιεμαι αν τις πηρε ενα μονο ατομο με σκοπο να τις πουλησει καπου.απο την αλλη ειναι κριμα να ληξουν οι προσκλησεις και αναγκαζομαστε να τις αφησουμε ανοιχτες..
NOKIA 3110-6210-3310-8310, Motorola V620-L6, Panasonic X70, Samsung D900-U600-U800-S5230 Star- S5830 Ace, Oneplus One!
Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου έκανε 3 ημέρες να φτάσει στο mailbox.de. Και εγώ την απλή αποστολή διάλεξα.

 

 

Φίλε μου 3 μέρες από τη στιγμή που το έκαναν dispatch η 3 μέρες από τότε που το παραγγείλεις;;;

Link to comment
Share on other sites

Παιδες καλησπέρα, περιμένω κι εγω μεσα στη βδομαδα να καταφθασει το δικο μου, απ οτι ειδα στην Ups έφυγε απο Μπολονια κ μ έχουν δώσει εκτιμώμενη μέρα παράδοσης τετάρτη.. σε κάθε περίπτωση, εκτός από τα one plus ακουστικά που θα κυκλοφορήσουν αλλά και αυτά της Oppo έχουμε τίποτα άλλο που να δουλεύει καλά επάνω στο τηλέφωνο?
Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε μια προσκληση,οποιος τη θελει πμ,ληγει συντομα σε λιγες ωρες. :)

 

Δόθηκε στο μέλος gvlahos :)

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ τον φιλο dr για την προσκληση. Το masking της ip συνεχιζει να ειναι απαραιτητο;

 

Oχι φιλε μου.

Sony Ericsson W900,Sony Ericsson P990i , Nokia N95,Sony Ericsson Satio,Iphone 4 ,Samsung Galaxy Note ,Samsung Galaxy Nexus ,Lg Optimus 3D,Samsung Galaxy Note II, Huawei Ascend Mate,LG G, LG G PRO,Samsung Galaxy Note III ,Oneplus One, Huawei Ascend Mate 7,Xiaomi Mi4 ,OnePlus One ,LG G3 ,Iphone 6 Plus ,Samsung Galaxy Note Edge,Samsung Galaxy S6,Samsung Galaxy Note 4 Xiaomi Mi Note Pro
Link to comment
Share on other sites

το θελω αλλα θελει και το ναβαρα λαστιχα οποτε...5WF4-H1TU-EF77-N2DM

καλοριζικο σε οποιον το παρει :)

ΥΓ στο μελλον ελπιζω να με φτιαξει με καμια δικια του προσκληση αν μου χρειαστει

Link to comment
Share on other sites

το θελω αλλα θελει και το ναβαρα λαστιχα οποτε...5WF4-H1TU-EF77-N2DM

καλοριζικο σε οποιον το παρει :)

ΥΓ στο μελλον ελπιζω να με φτιαξει με καμια δικια του προσκληση αν μου χρειαστει

 

φιλε μου για την δωσεις σε καποιον πρεπει να στειλεις το Link ... Δε μπαινει καπου ο 12ψηφιος κωδικος!

Sony Ericsson W900,Sony Ericsson P990i , Nokia N95,Sony Ericsson Satio,Iphone 4 ,Samsung Galaxy Note ,Samsung Galaxy Nexus ,Lg Optimus 3D,Samsung Galaxy Note II, Huawei Ascend Mate,LG G, LG G PRO,Samsung Galaxy Note III ,Oneplus One, Huawei Ascend Mate 7,Xiaomi Mi4 ,OnePlus One ,LG G3 ,Iphone 6 Plus ,Samsung Galaxy Note Edge,Samsung Galaxy S6,Samsung Galaxy Note 4 Xiaomi Mi Note Pro
Link to comment
Share on other sites

Ενα invite και απο μενα πρεπει να ληγει σε λιγες ωρες οποιος το θελει ας το χρησιμοποιησει

 

https://account.oneplus.net/invite/claim/ONVF-0IOW-HD3X-TKVY

Link to comment
Share on other sites

μοιρασαμε το πρωι πανω απο 6.αργησες λιγο απο οτι φαινεται.αν και κανενας απο αυτους που τις πηρε δεν το ανεφερε στο φορουμ.με κανει να αναρωτιεμαι αν τις πηρε ενα μονο ατομο με σκοπο να τις πουλησει καπου.απο την αλλη ειναι κριμα να ληξουν οι προσκλησεις και αναγκαζομαστε να τις αφησουμε ανοιχτες..

 

 

Ας ελπίσουμε οι μη κάτοχοι όταν έρθει η ώρα (φράγκα στην τσέπη) να υπάρχουν προσκλήσεις έτσι εύκολα ! :)

 

Είναι κρίμα πάντως να μην ακούγεται ούτε ένα ευχαριστώ από αυτούς που παίρνουν τα invites...

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

το θελω αλλα θελει και το ναβαρα λαστιχα οποτε...5WF4-H1TU-EF77-N2DM

καλοριζικο σε οποιον το παρει :)

ΥΓ στο μελλον ελπιζω να με φτιαξει με καμια δικια του προσκληση αν μου χρειαστει

 

φιλε μου για την δωσεις σε καποιον πρεπει να στειλεις το Link ... Δε μπαινει καπου ο 12ψηφιος κωδικος!

Μπαίνει, στο τέλος αυτού: https://account.oneplus.net/invite/claim/

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Έχω πρόσκληση που λήγει σε λίγες ώρες όποιος ενδιαφέρεται για άμεση αγορά στέλνει προσωπικό μήνυμα!

 

Edit: Δόθηκε!

Edited by almantza
Link to comment
Share on other sites

Καπου ειχα πετυχει ενα post που ανεφερε καποιες εφαρμογες που μπορεις να χρησιμοποιησεις για να τσεκαρεις αν το κινητο εχει το yellow stain, αν δουλευει καλα το GPS, το WiFi και διαφορα αλλα. Δεν θυμαμαι ομως αν το ειχα δει σε αυτο το thread. Καμια βοηθεια? Υπαρχει κατι αντιστοιχο?
Link to comment
Share on other sites

Την έδωσα κ γω στο μέλος gvlahos νωριτερα... Ελπίζω να μν τις πουλάει....

 

Αν δεις καμια δεκαριά σελιδες πισω θα δεις πως έχω αφήσει δύο ή τρεις προσκλήσεις έτσι ελεύθερα, οπότε σιγουρα δεν τις πουλάω.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως και εγώ το θεωρώ απαράδεκτο αυτοι που παίρνουν τις προσκλήσεις να μην λένε ουτε ενα ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...