Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σήμερα παρέλαβα το δικό μου. Ανυπομονώ να γυρίσω σπίτι να παίξω λίγο μαζί του.

Και ένα μεγάλο ευχαριστώ στο μέλος "Moundoul" για το invitation που μου έστειλε.

Μόλις έρθει και σε μένα θα την μοιραστώ εδώ στο forum.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για πείτε τώρα, ποιες θηκες (1 κανονικη και μια flip) και ποιο tempered αγοράζουμε απο το amazon.co.uk ?

Eπίσης ποσα χρήματα περιπου να φορτωσω στο mailbox.de ?

 

ΥΓ.Παρασκευη παραγγειλα, ακομα pending shipment λέει :(

Link to comment
Share on other sites

Απλά για να καταλάβουν τι θα πει pre order διαβάστε λίγο εδώ

 

http://www.androidpolice.com/2014/10/20/oneplus-one-pre-orders-will-be-available-starting-october-27th-discounted-accessories-thrown-in-for-good-measure/

s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

Παραγγελια στην OnePlus 14/10

Εφτασε στην MailBoxDe 17/10

Kαι σημερα ειναι Bologna 20/10

Sony Ericsson W900,Sony Ericsson P990i , Nokia N95,Sony Ericsson Satio,Iphone 4 ,Samsung Galaxy Note ,Samsung Galaxy Nexus ,Lg Optimus 3D,Samsung Galaxy Note II, Huawei Ascend Mate,LG G, LG G PRO,Samsung Galaxy Note III ,Oneplus One, Huawei Ascend Mate 7,Xiaomi Mi4 ,OnePlus One ,LG G3 ,Iphone 6 Plus ,Samsung Galaxy Note Edge,Samsung Galaxy S6,Samsung Galaxy Note 4 Xiaomi Mi Note Pro
Link to comment
Share on other sites

Αντε και κάτι τελευταίο

 

Αυτη τη στιγμη για να φαινεται η παραγγελια οπως την θελει η mailbox.de δηλαδή ετσι

 

Mailboxde.com e.K.

Ονομα ,Επ'ωνυμο , ID χχχχχ

Αussere Weberstr. 57

Zittau, 02763

Germany

Τ: +49 3583 8355148

 

Εχω βαλει name :mailbox.de , surname : e.K. και το ονοματεπώνυμο με το id σαν street 1 , και την κανονικη γερμανικη διευθυνση σαν street 2 .

 

Eτσι τα προτείνει η mailbox.de στο email της.

 

Βλέπω ομως αρκετους που εχουν παραγγειλει σαν

 

Mailboxde.com e.K. Ονομα ,Επ'ωνυμο , ID χχχχχ

Αussere Weberstr. 57

Zittau, 02763

Germany

Τ: +49 3583 8355148

 

Επειδη βαζουν το mailbox.de e.K. σαν ονομα και το ονοματεπωνυμο ID σαν επιθετο.

 

Να υποθέσω και τα δύο ειναι σωστά ?

 

Το εχω αφήσει στο πρώτο "προφιλ".Να το αφησω η να το αλλαξω?

Link to comment
Share on other sites

Αντε και κάτι τελευταίο

 

Αυτη τη στιγμη για να φαινεται η παραγγελια οπως την θελει η mailbox.de δηλαδή ετσι

 

Mailboxde.com e.K.

Ονομα ,Επ'ωνυμο , ID χχχχχ

Αussere Weberstr. 57

Zittau, 02763

Germany

Τ: +49 3583 8355148

 

Εχω βαλει name :mailbox.de , surname : e.K. και το ονοματεπώνυμο με το id σαν street 1 , και την κανονικη γερμανικη διευθυνση σαν street 2 .

 

Eτσι τα προτείνει η mailbox.de στο email της.

 

Βλέπω ομως αρκετους που εχουν παραγγειλει σαν

 

Mailboxde.com e.K. Ονομα ,Επ'ωνυμο , ID χχχχχ

Αussere Weberstr. 57

Zittau, 02763

Germany

Τ: +49 3583 8355148

 

Επειδη βαζουν το mailbox.de e.K. σαν ονομα και το ονοματεπωνυμο ID σαν επιθετο.

 

Να υποθέσω και τα δύο ειναι σωστά ?

 

Το εχω αφήσει στο πρώτο "προφιλ".Να το αφησω η να το αλλαξω?

 

το ιδιο και το αυτο.απλα πρεπει το mailbox να αναφερεται στις δυο πρωτες γραμμες

NOKIA 3110-6210-3310-8310, Motorola V620-L6, Panasonic X70, Samsung D900-U600-U800-S5230 Star- S5830 Ace, Oneplus One!
Link to comment
Share on other sites

Μόλις ήρθε ιμειλ που λέει ότι δε χρειάζεται invite πια! Ξεκινάνε οι προπαραγγελιες από σήμερα,λέει!

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

μόλις μου έστειλε μαιλ δείτε εδώ http://preorder.oneplus.net/
Nokia 6300--> Sony Xperia x10 Mini Pro--> Sony Xperia Mini Pro--> Sony Xperia Sole--> Huawei Ascend P1--> Honor 6--> Honor 8--> Honor V9-->Honor View 20
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα το δικό μου. Ανυπομονώ να γυρίσω σπίτι να παίξω λίγο μαζί του.

Και ένα μεγάλο ευχαριστώ στο μέλος "Moundoul" για το invitation που μου έστειλε.

Μόλις έρθει και σε μένα θα την μοιραστώ εδώ στο forum.

 

Καλορίζικο :)

 

Για πες μας πότε το παρήγγειλες, πότε έφυγε, πότε πήγε mailbox και πόσο καιρό πήρε το ταξίδι για Ελλάδα???

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάστε να κάνετε "get ready for your pre-order" http://preorder.oneplus.net/preorder.html

 

Πολύ καλές εκπτώσεις, ειδικά τα JBL από 37€ στα 22€! Και data cable!

 

http://s15.postimg.org/4m4jjyb7f/oneplus.jpg

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

 

Το παράγγειλα 10/10 και σήμερα μου το έφερε η UPS. 14/10 έφτασε mailbox και την ίδια μέρα το έστειλαν Ελλάδα.

Αν δεν το έφερναν οδικώς από την Ιταλία μάλλον θα το είχα πριν το ΣΚ.

Έχω μείνει έκπληκτος. Φοβερή αίσθηση στο χέρι, παρά το μεγάλο μέγεθος. Το κρύβει πολύ καλά η σχεδιασή του. Το sandstone είναι εξαιρετικό στην αφή, άριστο.

Το κουτί του υπέροχο και είχε μέσα και την nanosim holder. Ημερομηνία παραγωγής το δικό μου 23-09-2014.

Θα ποστάρω φώτος αλλά και εντυπώσεις απο την CYANOGENMOD.

 

Όποιος είναι απο Αθήνα και ενδιαφέρεται να κάνουμε ομαδική αγορά για τα JBL ώστε να μας βγεί ελάχιστο το κόστος αποστολής το κανονίζουμε.

Edited by ckone
διόρθωση ημερομηνίας
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

 

Το παράγγειλα 10/10 και σήμερα μου το έφερε η UPS. 14/10 έφτασε mailbox και την ίδια μέρα το έστειλαν Ελλάδα.

Αν δεν το έφερναν οδικώς από την Ιταλία μάλλον θα το είχα πριν το ΣΚ.

Έχω μείνει έκπληκτος. Φοβερή αίσθηση στο χέρι, παρά το μεγάλο μέγεθος. Το κρύβει πολύ καλά η σχεδιασή του. Το sandstone είναι εξαιρετικό στην αφή, άριστο.

Το κουτί του υπέροχο και είχε μέσα και την nanosim holder. Ημερομηνία παραγωγής το δικό μου 23-10-2014.

Θα ποστάρω φώτος αλλά και εντυπώσεις απο την CYANOGENMOD.

 

Όποιος είναι απο Αθήνα και ενδιαφέρεται να κάνουμε ομαδική αγορά για τα JBL ώστε να μας βγεί ελάχιστο το κόστος αποστολής το κανονίζουμε.

Μηπως εννουσες 23/09???

Link to comment
Share on other sites

Αρα τελος το συστημα με τις προσκλησεις... η αγορα θα γινετε μονο μεσο της επισημης σελιδας της one plus η και απο τις αλλες κανονικα ? και αν ναι παιδια επειδη ειμαι αρκετα ασχετως και πολυ νεος στο χωρο πως μπορω να το παραγγειλω χωρις να επιβαρυνθω με extra κοστος ?

Ευχαριστω εκ τον προτερων !!

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτή την 1 ώρα όποιος προλάβει. Το mail που στείλανε.

 

When pre-orders kick off on October 27 at 15:00 GMT (08:00 PST, 11:00 EST) for one hour only, your One will just be a click away.

Link to comment
Share on other sites

Εκτος απο αυτην την ωρα μετα ο μονος τροπος να παρουμε τη συσκευη χωρις προσκληση ειναι μεσω κινας ε ? και αν ναι μεσω διαφορων ιστοσελιδων απο κινα ?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

 

...

 

Όποιος είναι απο Αθήνα και ενδιαφέρεται να κάνουμε ομαδική αγορά για τα JBL ώστε να μας βγεί ελάχιστο το κόστος αποστολής το κανονίζουμε.

 

Πλάκα πλάκα, για να μαζευτούμε κι από Θεσσαλονίκη μερικοί. Θέλω να τα πάρω όταν είναι διαθέσιμα, οπότε αν υπάρχετε άλλοι ενδιαφερόμενοι από την πόλη, πείτε! Θα ξαναρωτήσω στο φόρουμ όοοοταν με το καλό τα κυκλοφορήσουν.

 

Δοκιμάστε να κάνετε "get ready for your pre-order" http://preorder.oneplus.net/preorder.html

 

Πολύ καλές εκπτώσεις, ειδικά τα JBL από 37€ στα 22€! Και data cable!

 

http://s15.postimg.org/4m4jjyb7f/oneplus.jpg

 

Γίνεται άραγε να παραγγείλει κάποιος παραπάνω τεμάχια από τα αξεσουάρ; Αν είναι, παίρνει ακουστικά για όποιους θέλουμε, στα 22 €, ψηθείτε, άντε :)

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Πλάκα πλάκα, για να μαζευτούμε κι από Θεσσαλονίκη μερικοί. Θέλω να τα πάρω όταν είναι διαθέσιμα, οπότε αν υπάρχετε άλλοι ενδιαφερόμενοι από την πόλη, πείτε! Θα ξαναρωτήσω στο φόρουμ όοοοταν με το καλό τα κυκλοφορήσουν.

 

 

 

Γίνεται άραγε να παραγγείλει κάποιος παραπάνω τεμάχια από τα αξεσουάρ; Αν είναι, παίρνει ακουστικά για όποιους θέλουμε, στα 22 €, ψηθείτε, άντε :)

 

Και εγώ το ίδιο σκεφτόμουν, ενδιαφέρομαι για τα jbl και ένα usb καλώδιο να έχω εφεδρικό.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...