Jump to content

Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος Ι)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 7,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα,

 

Θα μπορούσα να ρωτήσω, γιατί κινέζικο οπωσδήποτε;

Panasonic GD90, Ericsson T29, Sony Ericsson T630, Sony Ericsson W350i, Nokia 7200, Νokia N80, iPhone 3G, Motorola Atrix, Nokia ExpressMusic 5220, Nokia Lumia 920, Sony Xperia Z3, Nokia Lumia 930
Link to comment
Share on other sites

Αν σας ενδιαφέρουν Windows Phone, δείτε και το 730.
Panasonic GD90, Ericsson T29, Sony Ericsson T630, Sony Ericsson W350i, Nokia 7200, Νokia N80, iPhone 3G, Motorola Atrix, Nokia ExpressMusic 5220, Nokia Lumia 920, Sony Xperia Z3, Nokia Lumia 930
Link to comment
Share on other sites

Moto g 2014 δαγκωτο... pure android καλα specs για τα λεφτα του και motorola που ειναι σε φορμα τον τελευταιο χρονο!
Link to comment
Share on other sites

θα προτιμούσα να μην είναι κινέζικο... τι λέτε για το s3 neo ή το lg g3 s;

Εγω θα σου ελεγα το moto g φιλε οπως προτεινα και σε ενα αλλο παιδι που ρωτησε για κινητο πανω κατω σε αυτη τη τιμη.

Link to comment
Share on other sites

Για εμένα που έχω LG G2mini (αδελφάκι-σχεδόν πανομοιότυπο με το L90) η επιλογή Moto G 2014 είναι ιδανική: έχει όλα όσα δεν είχε το Moto G 2013 (4g, SDcard κλπ) και σίγουρα θα είναι αρκετά πιο γρήγορο, χώρια τις αναβαθμίσεις.
Link to comment
Share on other sites

Lumia 520 ή 820 με βάση την οθόνη;

 

Πόσο χειρότερη είναι η οθόνη του 520;

Πέρα από μέγεθος.

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

520 = ips lcd

820 = amoled

 

Του 820 έχει και clear Black φίλτρο για βελτιωμενη ανάγνωση στον ήλιο ενώ του 520 όχι. Από την άλλη όμως, το 520 έχει την ίδια ανάλυση σε μικρότερο εμβαδόν , άρα καλύτερη πυκνότητα pixels. Διαλέγεις τι μετράει για σένα περισσότερο και αποφασίζεις.

Link to comment
Share on other sites

Απλά σκεφτόμουν ότι αν είναι να δώσω 190 για το g3s καλύτερα να δώσω 250 για το g2...

Για το moto g 2nd gen δεν έχω άποψη αλλά βλέπω καλά λόγια απλά με προβληματίζει και η μπαταρία του...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

Είμαι κάτοχος ενος lenovo α850. Είμαι πολύ ευχαριστημένος μαζί του αλλά είπα να το δώσω στη γυναίκα μου και να πάρω εγώ ένα καλύτερο.

Η καινούργια συσκευή θέλω να ειναι απο 5inch και πάνω και Ram 2Gb.

 

Με λίγο ψάξιμο είμαι ανάμεσα στα Lenovo K910 και Asus ZenFone 6 2GB Ram 16GB Rom .

 

Ποιο νομίζεται ότι είναι καλύτερο? Έχετε κάποια άλλη πρόταση;

Link to comment
Share on other sites

Lenovo A8 A806, τίμια πρόταση σε αυτή την κατηγορία.

Εντυπωσιακά τα χρώματα της οθόνης του.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Απλά σκεφτόμουν ότι αν είναι να δώσω 190 για το g3s καλύτερα να δώσω 250 για το g2...

Για το moto g 2nd gen δεν έχω άποψη αλλά βλέπω καλά λόγια απλά με προβληματίζει και η μπαταρία του...

 

Όλα είναι θέμα budget. Με 250 προφανώς ανεβάινεις κατηγορία, παίρνεις το G2 και εφόσον δεν έχεις ανάγκη την δυνατότητα επέκτασης micro sd είσαι άρχοντας. Από εκεί και πέρα για κάτω από 200 έχεις τις δύο επιλογές για G3S και Moto G. Τα βλέπεις από κοντά και όποιο σου κάνει κλικ το παίρνεις.

Link to comment
Share on other sites

Ως πρώην κάτοχος και των δύο, 820 μακράν...Υπερτερεί σε ζωντάνια και χρώματα(πλην άσπρου)του 520, όπως και σε γωνίες θέασης.
Μερικές φορές καλύτερα να μιλάς, παρά να τα μασάς ;)
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος Ι)
  • The topic was locked
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...