Jump to content

Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος Ι)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά θέλω να αγοράσω κινητό.. Τα καλύτερα που έχω βρει μέχρι στιγμής σε αυτα τα λεφτά ειναι το ZTE V5 Max και το Coolpad F2, το coolpad F2 το είχα και ήταν φοβερό. Θέλω να ρωτήσω όμως υπαρχει κάποιο καλύτερο σε αυτα τα λεφτά ? Επίσης το Zte τι λεει?
Apple :rocket:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το v5 max εχει καλυτερη αυτονομια απο το f2.

επισης δες p3000s καθως και το νεο ulefone be pro.

απο αυτα το v5 max θεωρειται πιο "safe" επιλογη, χωρις αυτο

να σημαινει οτι τα αλλα τηλεφωνα δε θα αποδειχτουν καλα.

Edited by telefoneri
Link to comment
Share on other sites

ΨΑΧΝΩ ενα smartphone με τα ακολουθα χαρακτηριστικα >

 

Να ειναι ΚΙΝΕΖΙΚΟ,

τιμη δεν με ενδιαφερη γεια κινεζικα,

 

Να εχει: max 5 inch, 13mp cam-ke front volevome ke me 2-5 mp, αναλυση οθονης HD την μεγαλυτερη που κυκλοφορη,RAM 3-2 gb, Gorilla class, SD micro. Hdmi-Mhl, LTAcat 6, volevome ke me cat4, nfc, dlna, sterofoniko ean einai dynaton, οσο περισοτερο Μεταλο γινετε, notificationLED, AKKU 3000 mha ke ano, Και ΑΛΑ πολλα που ξεχναω.

 

Με δυο λογια , οσα περισωτερα νεα καλουδεια γινεται, Εψαξα μα παρα πολυ , αλα παντα κατι λοιπει..

εαν δεν γινεται εδω, παρακαλω μεσω PM.:O:rolleyes::cool:

 

υ.γ στους κυριους Διαχειριστες , Ανειξτε ενα θεμα με ΤΙΤΛΟ >> Ψαχνο κατι τετοιο, η ειμαι μεταξει αφτοο και αφτο, ωστε να μην ποσταρουμε στα διαφορα θεματα, και ξενερωνουμε και εμεις και εσεις οι ειδικοι .

Δεν ημαστε ολοι οσο και εαν διαβασουμε τοσο EXPERT οσο εσεις.:O:shifty:

 

Χεραιτω σας ολους

Link to comment
Share on other sites

Ποια η γνώμη σας για το LG L Bello; όχι σε σύγκριση με το Moto G βέβαια, αλλά γενικότερα σαν τηλέφωνο...Νομίζω στα 140 ευρώ είναι ότι καλύτερο μπορείς να βρεις...Κάνω λάθος;;
Link to comment
Share on other sites

Παιδια υπαρχει site στην ευρωπη π ν πουλαει κινεζικα; το tinudeal εχει spain warehouse αλλα μονο για αποστολες σε ισπανια. Πριν μερικες μερες αγορασα για τον πατερα μου ενα κινητο που κοστισε 190 ευρω και πληρωσα 190 ευρω σε φορους. Ενα ταμπλετ που παργγγειλα και εφτασε Βουδαπεστη και εκει πληρωσα φορο.
Link to comment
Share on other sites

αυτό παθαίνεις επειδή επιλέγεις κάποιο ιδιωτικό ταχυδρομείο για να έρθει γρήγορα αντί για Singapore post πχ, που μεν κάνει κάνα 20 ημερο αλλά τελωνείο σπάνια περνάς
Link to comment
Share on other sites

υ.γ στους κυριους Διαχειριστες , Ανειξτε ενα θεμα με ΤΙΤΛΟ >> Ψαχνο κατι τετοιο, η ειμαι μεταξει αφτοο και αφτο, ωστε να μην ποσταρουμε στα διαφορα θεματα, και ξενερωνουμε και εμεις και εσεις οι ειδικοι .

Δεν ημαστε ολοι οσο και εαν διαβασουμε τοσο EXPERT οσο εσεις.:O:shifty:

 

Αγαπητέ με όλο το σεβασμό, δεν χρειάζεται να είσαι εξπέρ για να ψάξεις 20 δευτερόλεπτα παραπάνω και να βρεις την ενότητα "Επιλογή Συσκευής".

 

Παρ'όλα αυτά χωρίς κανένα ξενέρωμα το θέμα σου μεταφέρθηκε εκεί που έπρεπε να έχει δημιουργηθεί ώστε να λάβεις και περισσότερες απαντήσεις. :-)

 

ΥΓ. Επίσης να υπενθυμίσω πως τα greeklish απαγορεύονται από τους κανόνες του φόρουμ και τυχόν παραπλήσιο post μελλοντικά θα διαγραφεί χωρίς κάποια προειδοποίηση.

Edited by Sofos_5
Link to comment
Share on other sites

Ποια η γνώμη σας για το LG L Bello; όχι σε σύγκριση με το Moto G βέβαια, αλλά γενικότερα σαν τηλέφωνο...Νομίζω στα 140 ευρώ είναι ότι καλύτερο μπορείς να βρεις...Κάνω λάθος;;

 

καθόλου άσχημο.. ρίξε μια ματιά κι εδώ

http://www.myphone.gr/d/lg/l-bello.433/hands-on/

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε ο καιρός να αντικατασταθεί το lg g2. Θα ήθελα ένα καλύτερο κινητό από το υπάρχον. Σε πρώτη φάση είμαι ανάμεσα στα παραπάνω. Οποιαδήποτε ιδέα αλλά και βοήθεια στην επιλογή μου θα ήταν ευπρόσδεκτη.

 

Υ. Γ. όσο το δυνατόν μαζεμένα στις διαστάσεις, μην φτάσουμε σε μεγάλες παντόφλες ήδη είμαστε σε παντόφλες.

 

και τα 3 ειναι σε σχετικά ίδιες τιμές. το oppo από εδώ:

 

http://europe.oppostyle.com/r5

 

τα άλλα δύο από γνωστά κινεζομάγαζα που υπάρχουν εδω μέσα.

 

Τσεκαρε διαστασεις του Oppo 148.9 x 74.5 x 4.9 mm,ειναι τραγικες για 5.2 ιντσες οθονη.

Link to comment
Share on other sites

Παραξενο που δεν υπαρχουν περισσοτερα στο φορουμ για το κινητο αυτο... :worry:

Τουμπανο κινητο με λιγα λεφτα ΑΛΛΑ ... Θελω να μαθω περισσοτερα!

Υποψιν το phonearena.com βαθμολογει ως νουμερο 4 καλυτερο κινητο της κινεζικης αγορας για το 2014!

http://www.phonearena.com/news/Best-Chinese-Android-smartphones-2014-edition_id63180

 

Μαλλον κατι δεν παει καλα με το software της εταιριας... Κριμα .

Edited by BASILISP
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ με όλο το σεβασμό, δεν χρειάζεται να είσαι εξπέρ για να ψάξεις 20 δευτερόλεπτα παραπάνω και να βρεις την ενότητα "Επιλογή Συσκευής".

 

Παρ'όλα αυτά χωρίς κανένα ξενέρωμα το θέμα σου μεταφέρθηκε εκεί που έπρεπε να έχει δημιουργηθεί ώστε να λάβεις και περισσότερες απαντήσεις. :-)

 

ΥΓ. Επίσης να υπενθυμίσω πως τα greeklish απαγορεύονται από τους κανόνες του φόρουμ και τυχόν παραπλήσιο post μελλοντικά θα διαγραφεί χωρίς κάποια προειδοποίηση.

 

ααα καλα τωρα , 1 ωρα ψαχνω και δεν βρισκω το θεμα. μαλλον με εστειλες αδιαβαστο το κοβω. τσπ δεν τρεχει τπτς να εισαι καλα .

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... επιλογής συσκευής γενικά (Μέρος Ι)
  • The topic was locked
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...