Jump to content

ZTE Nubia Z7 Max


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

tsiglas πολυ φοβαμαι οτι εχω πεσει σε ελλατωματικη συσκευη....καλα χαιρετισματα αστα βραστα το ειχα παρει απο το to2c..Εσυ απο που το πηρες?...και αντε τωρα λεει να εχω εγω εμπιστοσυνη να ξαναπαρω το ιδιο τηλ...απο το to2c.. Edited by olympiakos
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

tsiglas πολυ φοβαμαι οτι εχω πεσει σε ελλατωματικη συσκευη....καλα χαιρετισματα αστα βραστα το ειχα παρει απο το to2c..Εσυ απο που το πηρες?...και αντε τωρα λεει να εχω εγω εμπιστοσυνη να ξαναπαρω το ιδιο τηλ...απο το to2c..

Θεωρώ πως είναι απλώς τύχη η στην δική σου περίπτωση ατυχία.... Εγώ το πηρα απο Vickmall αν και πιστεύω ότι το μαγαζί που το πήρες δεν το έκανε σκοπιμα.... Καλα θα κάνεις να το στειλεις πίσω και να κάνεις υπομονή ώστε να φτιαχτεί και μετά να έχεις την δυνατότητα να απολαύσεις τις υπηρεσίες και δυνατότητες του τηλεφώνου... Και για την ιστορία στο παρελθόν είχα και εγω πρόβλημα με ελλατωματικη συσκευή από minideal & merrymobile(από όπου τώρα περιμένω το Samsung Galaxy note 4 dual sim)

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

παιδια για να παω πισω απο custom σε στοκ πρεπει να περασω το stock recovery??και μετα να περασω την 1,64 που την εχω σε ζιπ NX505j-Max-update-v1.64 και να φλασαρω?η πρεπει να την βαλω με tools απο τον υπολογιστη?Εχουμε καποιες οδηγιες για περασμα απο custom recovery σε stock recovery και επισης απο custom rom σε stock rom??? Edited by olympiakos
Link to comment
Share on other sites

ΟΛΕΣ ΟΙ ΣΤΟΚ ΡΟΜ φαλσάροντε από όποια recovery να είναι (CWM,TWRP,Stock recovery) αρκεί να είναι σε *.Ζip αρχείο όπως είπες.
Link to comment
Share on other sites

tigreos η οποιος ξερει να μου πει επειδη ολες οι συσκευες που στελνουν οι κινεζοι ειναι παντα ανοιχτες η συσκευασιες χωρις ζελατινα γιατι λογικα τις ελενχουν πριν...λογικα παντα...ασε που πιστευω οτι αφαιρουν απο μεσα τα hands free (το λεω γιατι στο δικο μας εχει κενο το κουτι μεσα που εκει κανονικα μπαινουν τα hands free)... η απλα λενε στο εργοστασιο να τους στειλουν παρτιδες χωρις hands freee πιστευω λεω εγω τωρα χωρις να ξερω....Τελος παντων το ερωτημα μου ειναι το εξης αμα ζητησω εγω να μου στειλουν συσκευη χωρις να εχει ανοιχτει η ζελατινα η το αυτοκολητο προστασιας αν εχει... θα μου στειλουν συσκευασια απειραχτη??η οχι???γιατι με το δικο μου που εχει προβλημα στο ακουστικο και κανει (με custom rom)... επανεκινησεις υποψιαζομαι απο το to2c διαφορα στο μυαλο μου...(η αληθεια ειναι οτι ακομα δεν εχω δοκιμασει την 1,64 στοκ να δω τι γινεται με επανεκινησεις)....Το λεω γιατι σκεφτομαι να παραγγειλω παλι το ιδιο τηλ,,,,αλλα εδω που τα λεμε δεν μπορεις να δινεις 285 ευρω και να μην εχει hands free....και δεν με νοιαζει τοσο το hands free απλα με νοιαζει να ειναι κλειστη η συσκευασια του κουτιου ωστε να με διασφαλιζει καλυτερα....και να το παραλαβω με ζελατινα..Οποιος ξερει ας απαντησει παρακαλω...Η στην τελικη αν μπορω να παραγγειλω κατευθειαν απο την zte αν γινεται και αν υπαρχει καποιο λινκ...Παιδια κοταχτε τι βρηκα http://www.nubiamobileshop.com/nubia-z7-6-44-inch-full-hd-screen-snapdragon-800-android-4-4-smart-phone-128gb.html εδω γραφει για snapdragon 800...λετε να πληρωνουμε για τον 801 και να φοραει το τηλ. τον 800 τελικα???θελω να πιστευω οτι ειναι τυπογραφικο λαθος και οχι αληθεια.....τελος παντων αυτο το nubiamobileshop εχει παραγγειλει κανεις απο εκει και να ερθει το κουτι ανοιγμενο η με ζελατινα???και βασικα δεν ξερω αν στελνει ελλαδα και με τι μεταφορικα. Edited by olympiakos
Link to comment
Share on other sites

Ειχα ενα ατυχημα με την οθονη:(

Ξερει κανεις τι επιλογες υπαρχουν για σερβις? Μαλλον για αντικατασταση προκειται...

Link to comment
Share on other sites

tigreos η οποιος ξερει να μου πει επειδη ολες οι συσκευες που στελνουν οι κινεζοι ειναι παντα ανοιχτες η συσκευασιες χωρις ζελατινα γιατι λογικα τις ελενχουν πριν...λογικα παντα...ασε που πιστευω οτι αφαιρουν απο μεσα τα hands free (το λεω γιατι στο δικο μας εχει κενο το κουτι μεσα που εκει κανονικα μπαινουν τα hands free)... η απλα λενε στο εργοστασιο να τους στειλουν παρτιδες χωρις hands freee πιστευω λεω εγω τωρα χωρις να ξερω....Τελος παντων το ερωτημα μου ειναι το εξης αμα ζητησω εγω να μου στειλουν συσκευη χωρις να εχει ανοιχτει η ζελατινα η το αυτοκολητο προστασιας αν εχει... θα μου στειλουν συσκευασια απειραχτη??η οχι???γιατι με το δικο μου που εχει προβλημα στο ακουστικο και κανει (με custom rom)... επανεκινησεις υποψιαζομαι απο το to2c διαφορα στο μυαλο μου...(η αληθεια ειναι οτι ακομα δεν εχω δοκιμασει την 1,64 στοκ να δω τι γινεται με επανεκινησεις)....Το λεω γιατι σκεφτομαι να παραγγειλω παλι το ιδιο τηλ,,,,αλλα εδω που τα λεμε δεν μπορεις να δινεις 285 ευρω και να μην εχει hands free....και δεν με νοιαζει τοσο το hands free απλα με νοιαζει να ειναι κλειστη η συσκευασια του κουτιου ωστε να με διασφαλιζει καλυτερα....και να το παραλαβω με ζελατινα..Οποιος ξερει ας απαντησει παρακαλω...Η στην τελικη αν μπορω να παραγγειλω κατευθειαν απο την zte αν γινεται και αν υπαρχει καποιο λινκ...Παιδια κοταχτε τι βρηκα http://www.nubiamobileshop.com/nubia-z7-6-44-inch-full-hd-screen-snapdragon-800-android-4-4-smart-phone-128gb.html εδω γραφει για snapdragon 800...λετε να πληρωνουμε για τον 801 και να φοραει το τηλ. τον 800 τελικα???θελω να πιστευω οτι ειναι τυπογραφικο λαθος και οχι αληθεια.....τελος παντων αυτο το nubiamobileshop εχει παραγγειλει κανεις απο εκει και να ερθει το κουτι ανοιγμενο η με ζελατινα???και βασικα δεν ξερω αν στελνει ελλαδα και με τι μεταφορικα.

 

καταρχην το τηλεφωνο φοραει τον 801, αυτο ειναι σιγουρο, για τα υπολοιπα τωρα εγω που ειχα παρει απο vickmall handsfree δεν ειχε αλλα ειχε κανονικα ζελατινες το τηλεφωνο τις οποιες αφαιρεσα εγω, και το κουτι κανονικα κλειστο, στην μονη περιπτωση που σου ανοιγουν το τηλεφωνο ειναι αν εχεις επιλεξει root multi κλπ

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ από to2c το πήρα μου ήρθε ανηγμένο με όλα τα αξεσουάρ θήκες καλώδια ζελατίνες φορτιστή εκτός από handsfree και είναι μια χαρά λειτουργικό.Απλά έπεσες σε ελαττωματικό κομμάτι και σου είπα αν θες να γίνει σωστή δουλειά στειλτο πίσω να γίνει σέρβις,όσο και να το παιδεύεις αυτό αν ανοίχτηκε και αν παραγγείλεις άλλο και αν υπάρχει με ζελατίνα και άλλα τέτοια χαζά δουλειά δεν κάνεις.
Link to comment
Share on other sites

μα και εγω saleako το ειχα παρει χωρις multi rom επιτηδες για να το χαρχαλεψω εγω το τηλ....και το στειλανε χωρις ζελατινα....εσυ tigreos το πηρες με multi η οχι???ανοιγω αυτην συζητηση για την συσκευη tigreos γιατι σκεφτομαι να παραγγειλω ξανα την συσκευη αλλα θα τους πω στο to2c.... (εκει ειναι το πιο φθηνο εδω που τα λεμε).... απο οπουδηποτε το παρω να ειναι κλειστη η συσκευασια...ετσι και αλλιως αυτο το ελλατωματικο θα το δωσω στην αδελφη μου που το θελει μονο για ιντερνετ του περασα την 1,64 στοκ.....Αυτο που ελεγα με το nubiamobileshop εχει ψωνισει κανεις απο εκει??
Link to comment
Share on other sites

ειδες εδω τι γραφει απο το nubiamobileshop....

 

Nubia Mobile

 

We only provide Genuina and Brand New Nubia Mobile Phone.All our Nubia Nubia Z5S,Nubia Z5S Mini,Nubia Z5S LTE,Nubia Z5S Mini LTE Smart Phone will have fully test before we send.

δηλαδη μονο τα 5αρια μοντελα τεσταρουν αν καταλαβα??και οχι τα 7αρια??:(

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που λέει είναι ότι τα κινητά είναι καινούρια και κάνουν έλεγχο αν δουλεύουν πριν τα στείλουν
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα..εχει παρατηρησει και καποιος αλλος για το μικροφωνο του κινητου?στην ηχογραφηση και στο βιντεο υπαρχει πολυ μεγαλη ενταση και καθολου ποιοτητα ηχου...σαν να μικροφωνιζει και στην ουσια ακουγεται ενα βουητο(σε περιπτωση live πχ.)ξερεις καποιος καποια λυση?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα..εχει παρατηρησει και καποιος αλλος για το μικροφωνο του κινητου?στην ηχογραφηση και στο βιντεο υπαρχει πολυ μεγαλη ενταση και καθολου ποιοτητα ηχου...σαν να μικροφωνιζει και στην ουσια ακουγεται ενα βουητο(σε περιπτωση live πχ.)ξερεις καποιος καποια λυση?

 

αν είναι πολλά τα dB λογικό

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα..εχει παρατηρησει και καποιος αλλος για το μικροφωνο του κινητου?στην ηχογραφηση και στο βιντεο υπαρχει πολυ μεγαλη ενταση και καθολου ποιοτητα ηχου...σαν να μικροφωνιζει και στην ουσια ακουγεται ενα βουητο(σε περιπτωση live πχ.)ξερεις καποιος καποια λυση?

 

μπορει να ειναι και θεμα ρομ φιλε, δεν εχω παρατηρησει κατι τετοιο

Link to comment
Share on other sites

αν είναι πολλά τα dB λογικό

 

ειναι σωστο αυτο που λες αλλα ακουγεται σαν βουητο που δεν ειναι λογικο...και τα παλια κινητα σε μεγαλες εντασεις εγγραφαν πολυ καλα...οσο για την ρομ εχω την smartdigi 1.50...ξερεις καποιος αν ρυθμιζεται αυτο...στις επιλογες της καμερας εχει μια επιλογη shutter sound..ξερει καποιος γι αυτο?

Link to comment
Share on other sites

tsiglas να σε ρωτησω κατι σχετικα με τις επανεκινησεις που μου κανει το τηλ....εσυ τις ρομ τις εβαζες στην καρτα μνημης και τις εκανες εγκατασταση??η στην μνημη συσκευης??που ειναι καλυτερα να μπαινουν στην καρτα μνημης??η της συσκευης???μηπως μου κανει επανεκινησεις λογω οτι τις εβαζα στην καρτα μνημης και οχι της συσκευης???σε ρωταω γιατι μπορει -λεω εγω τωρα- η συγκεκριμενη συσκευη να θελει να μπαινουν στην μνημη τηλεφωνου οι ρομ...Αν και τοσα τηλ..που εχουν περασει απο τα χερια μου παντα στην καρτα εβαζα τις ρομ και δεν ειχα θεμα..Εκτος εαν ειναι προβληματικο το custom recovery 6,5,0 η το twrp και δημιουργει επανεκινησεις...αλλα παλι μου φαινεται πολυ κουλο αυτο.....θα πιασω παντως να περασω και την μαμα ρομ 1,64 να δω αν υπαρχει προβλημα επανεκινησεων..
Link to comment
Share on other sites

tsiglas να σε ρωτησω κατι σχετικα με τις επανεκινησεις που μου κανει το τηλ....εσυ τις ρομ τις εβαζες στην καρτα μνημης και τις εκανες εγκατασταση??η στην μνημη συσκευης??που ειναι καλυτερα να μπαινουν στην καρτα μνημης??η της συσκευης???μηπως μου κανει επανεκινησεις λογω οτι τις εβαζα στην καρτα μνημης και οχι της συσκευης???σε ρωταω γιατι μπορει -λεω εγω τωρα- η συγκεκριμενη συσκευη να θελει να μπαινουν στην μνημη τηλεφωνου οι ρομ...Αν και τοσα τηλ..που εχουν περασει απο τα χερια μου παντα στην καρτα εβαζα τις ρομ και δεν ειχα θεμα..Εκτος εαν ειναι προβληματικο το custom recovery 6,5,0 η το twrp και δημιουργει επανεκινησεις...αλλα παλι μου φαινεται πολυ κουλο αυτο.....θα πιασω παντως να περασω και την μαμα ρομ 1,64 να δω αν υπαρχει προβλημα επανεκινησεων..

Παντα στην κάρτα μνήμης τις έβαζα και με cwm 6.5 και τωρα ειμαι με twrp.... Αν και νομίζω οτι δεν υπάρχει διάφορα...

Οσο για τις ρομ αυτό πρέπει να κάνεις να βάλεις την original 1.64 και μάλιστα με το αυθεντικό recovery και χωρίς ροοτ και να δεις πως θα πάει...

Έχεις διαβάσει αυτο στην σελίδα 31 στο ποστ 609 https://translate.google.com/translate?depth=1&nv=1&rurl=translate.google.com&sl=ru&tl=en&u=http://4pda.ru/forum/index.php%3Fshowtopic%3D603266

Δεν ξέρω αν είναι ίδια περίπτωση αλλα ριξε μια μάτια...

Edited by tsiglas
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρες...μόλις παρέλαβα το κινητό...νέος χρήστης αρκετές απορίες...

το κινήτο ήρθε με την ΝΧ505J_CNCommon_V9.29...όλα καλά εκτος από πρόβλημα με τα push notifications...μόνη λύση να γίνει Lock η εφαρμογή. Υπάρχει κάποια ρομ, custom ή official που να έχει λύσει το πρόβλημα αυτο; Ποιά ρομ προτεινετε, με τα λιγότερα δυνατα bugs και περισοτερη ram ελευθερη;

Link to comment
Share on other sites

Κράτα παρατεταμένα το σκουπάκι που έχω μέσα στον κύκλο θα σου εμφανίσει ένα άλλο μενού με της εφαρμογές,από εκεί μπορείς να επιλέξεις ποιες εφαρμογές δεν θα κλείνουν ώστε να λαμβάνεις και ειδοποιήσεις.

 

http://s25.postimg.org/qjvmpl02z/Screenshot_2015_02_24_15_24_05.jpg

 

Όσο για την RAM μην σε απασχολεί κάνει την καλύτερη διαχείριση που έχω δει μέχρι τώρα και δεν κολλάει ακόμα και αν η RΑΜ φτάσει στα 50MB ελευθέρα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρες...μόλις παρέλαβα το κινητό...νέος χρήστης αρκετές απορίες...

το κινήτο ήρθε με την ΝΧ505J_CNCommon_V9.29...όλα καλά εκτος από πρόβλημα με τα push notifications...μόνη λύση να γίνει Lock η εφαρμογή. Υπάρχει κάποια ρομ, custom ή official που να έχει λύσει το πρόβλημα αυτο; Ποιά ρομ προτεινετε, με τα λιγότερα δυνατα bugs και περισοτερη ram ελευθερη;

 

Και μενα με την ιδια ηρθε και δν μου εχει εμφανισει κανενα θεμα..μκνο το περισσοτερη ραμ ελευθερη ειναι ενα θεμα για μενα...

Sent from Meizu Pro5
Link to comment
Share on other sites

Κράτα παρατεταμένα το σκουπάκι που έχω μέσα στον κύκλο θα σου εμφανίσει ένα άλλο μενού με της εφαρμογές,από εκεί μπορείς να επιλέξεις ποιες εφαρμογές δεν θα κλείνουν ώστε να λαμβάνεις και ειδοποιήσεις.

 

http://s25.postimg.org/qjvmpl02z/Screenshot_2015_02_24_15_24_05.jpg

 

Όσο για την RAM μην σε απασχολεί κάνει την καλύτερη διαχείριση που έχω δει μέχρι τώρα και δεν κολλάει ακόμα και αν η RΑΜ φτάσει στα 50MB ελευθέρα.

 

Ναι...αυτό ακριβώς εννοώ λέγοντας lock την εφαρμογή, απλά στη δική μου έκδοση δεν ανοιγει άλλο μενου πατώντας παρατεταμένα το σκουπάκι , απλα σέρνεις τη εφαρμογη προς τα κατω και την εμποδιζει να κλεισει. Σε κάθε περιπτωση τα push notifications θα επρεπε να ερχονται χωρις αυτη την ενεργεια. Αναρωτιέμαι εαν ειναι θέμα της ρομ ή κάποιο conflict, ολες οι σωστες ρυθμίσεις είναι ενεργοποιημένες.

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και μενα με την ιδια ηρθε και δν μου εχει εμφανισει κανενα θεμα..μκνο το περισσοτερη ραμ ελευθερη ειναι ενα θεμα για μενα...

 

Σου έρχονται κανονικά ολες οι ειδοποιήσεις από Viber, Facebook κλπ, όταν έχεις κάνει εκκαθάριση της Ram και έχουν κλείσει;

Link to comment
Share on other sites

Αν κάνεις αυτό που σου είπα στο ποστ #820,ναι θα σου έρχονται κανονικά οι ειδοποιήσεις,δοκιμασμένο.

 

Επίσης πήγαινε settings>Display>Notification Panel>Lockscreen app και τσέκαρε ποιες εφαρμογές θες να σου έρχονται ειδοποιήσεις.

Edited by tigreos
Link to comment
Share on other sites

Ναι...αυτό ακριβώς εννοώ λέγοντας lock την εφαρμογή, απλά στη δική μου έκδοση δεν ανοιγει άλλο μενου πατώντας παρατεταμένα το σκουπάκι , απλα σέρνεις τη εφαρμογη προς τα κατω και την εμποδιζει να κλεισει. Σε κάθε περιπτωση τα push notifications θα επρεπε να ερχονται χωρις αυτη την ενεργεια. Αναρωτιέμαι εαν ειναι θέμα της ρομ ή κάποιο conflict, ολες οι σωστες ρυθμίσεις είναι ενεργοποιημένες.

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Σου έρχονται κανονικά ολες οι ειδοποιήσεις από Viber, Facebook κλπ, όταν έχεις κάνει εκκαθάριση της Ram και έχουν κλείσει;

 

Όπως ακριβως τα λεει ο ''tigreos'' είναι και προσεξε κρατας παρατεταμένα το το σκουπακι μεχρι να ανοιξει το μενου με την ''white list'' και εκει εμφανιζοντε τα ''servises'' που τρεχουν από κατω....και τα βαζεις στην white list....καποιες φορες χρειαζετε να τρεξεις το πρόγραμμα που σε ενδιαφερει να βγεις από αυτό χωρις να το κλησεις και να μπεις με την παραπανω διαδηκασια για να στο εμφανισει στην ''white list'' δηλαδή καποιες φορες θα πρεπει να τρεχει το πρόγραμμα για να στο εμφανισει στην ''white list''...και βεβαια θα πρεπει να επιλεξεις και από το κεντρικο μενου σε ποιες εφαρμογες θελεις να ερχοντε ειδοποιήσεις....

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Αν κάνεις αυτό που σου είπα στο ποστ #820,ναι θα σου έρχονται κανονικά οι ειδοποιήσεις,δοκιμασμένο.

 

Επίσης πήγαινε settings>Display>Notification Panel>Lockscreen app και τσέκαρε ποιες εφαρμογές θες να σου έρχονται ειδοποιήσεις.

 

Ευχαριστώ για την βοήθεια. Οσο ομως και να παταω το σκουπάκι παρατεταμένα...δεν εμφανίζεται τιποτα άλλο. :(

Η συσκευή ήρθε απο to2c ρουταρισμένη

 

----- προσθήκη μηνύματος 14 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όπως ακριβως τα λεει ο ''tigreos'' είναι και προσεξε κρατας παρατεταμένα το το σκουπακι μεχρι να ανοιξει το μενου με την ''white list'' και εκει εμφανιζοντε τα ''servises'' που τρεχουν από κατω....και τα βαζεις στην white list....καποιες φορες χρειαζετε να τρεξεις το πρόγραμμα που σε ενδιαφερει να βγεις από αυτό χωρις να το κλησεις και να μπεις με την παραπανω διαδηκασια για να στο εμφανισει στην ''white list'' δηλαδή καποιες φορες θα πρεπει να τρεχει το πρόγραμμα για να στο εμφανισει στην ''white list''...και βεβαια θα πρεπει να επιλεξεις και από το κεντρικο μενου σε ποιες εφαρμογες θελεις να ερχοντε ειδοποιήσεις....

 

Δυστυχώς δεν εμφανίζεται κανένα μενού όση ωρα κι αν το πατάω. Υπάρχει άλλος τρόπος να μπω στην white list;

Στο κεντρικό μενου τις έχω επιλέξει τις εφαρμογές.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...