Jump to content

[Επίσημο] NOKIA Lumia Cyan - Windows Phone 8.1 Update


Katsaras_John
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

help...έκανα downgrade από DEV Prev 8.1 update 1 σε windows 8..πέρασα την cyan αλλά δεν μπορώ να βρω το backup μου ...

όλα πάλι από την αρχή?

 

Μόλις συνδεθείς για πρώτη φορά στο microsoft account σου σε ρωτάει αν θες να κάνει restore... Αν πατήσεις όχι, μετά δεν γίνεται να το κάνεις χειροκίνητα ούτε να το βρεις... Αν δεν έχεις ξεκινήσει το στήσιμο απλά κάνε ένα hard reset και έχε το νου σου όταν θα σου βγάλει την ερώτηση να πατήσεις ναι....

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 483
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ξερεις και για την δικη μου περιπτωση τι να κανω?

 

Μήπως δεν έχει βγει ακόμα το επίσημο update για τη συσκευή σου; Τι τηλ. έχεις;

Link to comment
Share on other sites

το 520 εχω....Στις πληροφοριες μου λεει Ουγγαρια και εχω cosmote..Δεν μπορω να κανω κατι αλλο, απλα να περιμενω αν δεν εχει βγει ακομα?Ξερουμε περιπου ποτε βγαινει? Edited by Stager21
Link to comment
Share on other sites

το 520 εχω....Στις πληροφοριες μου λεει Ουγγαρια και εχω cosmote..Δεν μπορω να κανω κατι αλλο, απλα να περιμενω αν δεν εχει βγει ακομα?Ξερουμε περιπου ποτε βγαινει?

 

Τσέκαρε εδώ: http://www.nokia.com/global/support/software-update/wp8-software-update/availability-in-europe/

Απ' ότι είδα μόνο της vodafone Ουγγαρίας έχει βγει update.

Link to comment
Share on other sites

Εγω που ειμαι με την 8.1 do όταν βγει κ η cyan για το 920, θα πρέπει να κατέβω σε 8 η θα κάτσει απο πάνω;
Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Ωραία η cyan και τα 8.1

 

Αλλά γιατί μας έβαλαν στην λίστα με της εφαρμογές και τα games ;;

 

Καλά δεν ήταν στο Xbox

Htc Wildfire S

Hboot-1.08.0099

RADIO-7.53.39.03m

ROM:Wildchild v 2.0

Link to comment
Share on other sites

Ωραία η cyan και τα 8.1

 

Αλλά γιατί μας έβαλαν στην λίστα με της εφαρμογές και τα games ;;

 

Καλά δεν ήταν στο Xbox

 

Γιατί για ένα περίεργο λόγο η MS, εκτός απο τις σημαντικές προσθήκες, πειράζει πράγματα που κατά γενική ομολογία ήταν μια χαρά στημένα στα 8. Ελπίζω να τα διορθώσει με επερχόμενες αναβαθμίσεις.

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

λοιπον και ενώ εκει που λες ότι το κινητο παει σφαιρα καταβαζω χθες το βραδυ την 8.1 και παει ακόμα πιο σφαιρα δεν ξερω στο 1020 μου φαινεται ότι τα μενου γενικα όλα πανε δυο φορες πιο γρηγορα.

Πολύ καλες όλες οι προσθηκες τουλάχιστον οσες προλαβα να δω το μονο που με χαλασε και ελπιζω να το διορθωσουν είναι που βγαλανε τα παιχνίδια στην λιστα με τις εφαρμογες κ που ξεχωρισαν το ραδιο από την μουσικη ελπιζω να τα κανουν όπως ηταν πριν .

Τελος γνωριζει κανεις υπαρχει η δυνατοτητα να εχουμε κοινη ρυθμιση των ηχων οπώς ηταν πριν ;

Link to comment
Share on other sites

Έχω το 820 και δεν μου ρίχνει ερθει το cyan ξέρουμε περίπου ποτε θα έρθει ;;;; Έχω την κανονική έκδοση 8 .

Υπομονή φίλε μου λογικά περιμένουμε εμείς με το 920 μέσα στην εβδομάδα να δοθεί στις περισσότερες χώρες, σε μερικές χώρες/ πάροχους έχει δοθεί είδη, και φαντάζομαι ότι αμέσως μετά θα ακολουθήσει και το 820 . Αν και δεν μπορεί να είναι ποτέ κανείς σίγουρος με την Cyan. Μπορεί να καθυστερήσει λίγο ακόμα.

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε κάπου λίστα με τις διαφορές μεταξύ 8.1 και Cyan;

Μιλάω προφανώς για τις εμφανείς διαφορές και όχι για nokia drivers κλπ..

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Έχουμε κάπου λίστα με τις διαφορές μεταξύ 8.1 και Cyan;

Μιλάω προφανώς για τις εμφανείς διαφορές και όχι για nokia drivers κλπ..

 

Dynamic Lockscreen ή κάπως έτσι, δε μου έρχεται άλλη.

Link to comment
Share on other sites

Dynamic Lockscreen ή κάπως έτσι, δε μου έρχεται άλλη.

 

Με τις δυνατότητες της συγκεκριμένης εφαρμογής τη θεωρώ ψιλογελοία υπόθεση...

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Με τις δυνατότητες της συγκεκριμένης εφαρμογής τη θεωρώ ψιλογελοία υπόθεση...

 

Αν μιλάμε για τη live lockscreen, δε μπορώ να μη συμφωνήσω. Πολύς ντόρος για το τίποτα.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Με τις δυνατότητες της συγκεκριμένης εφαρμογής τη θεωρώ ψιλογελοία υπόθεση...

 

Αν μιλάμε για τη live lockscreen, δε μπορώ να μη συμφωνήσω. Πολύς ντόρος για το τίποτα.

 

Ήταν πολύ γελοίο το όλο θέμα, αλλά δεν παύει να είναι διαφορά ;)

Link to comment
Share on other sites

Γιατί? Είναι η live lockscreen διαφορά ανάμεσα στα 8.1 και τη Cyan??? Αφού και στην do έχουμε τη live lockscreen, απλή εφαρμογή είναι κ μάλιστα σε beta στάδιο....
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Γιατί? Είναι η live lockscreen διαφορά ανάμεσα στα 8.1 και τη Cyan??? Αφού και στην do έχουμε τη live lockscreen, απλή εφαρμογή είναι κ μάλιστα σε beta στάδιο....

 

Είμαι σίγουρος ότι θα εννοούσε σε σχέση με τα άλλα λειτουργικά. :)

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Γιατί? Είναι η live lockscreen διαφορά ανάμεσα στα 8.1 και τη Cyan??? Αφού και στην do έχουμε τη live lockscreen, απλή εφαρμογή είναι κ μάλιστα σε beta στάδιο....

 

Είμαι σίγουρος ότι θα εννοούσε σε σχέση με τα άλλα λειτουργικά. :)

 

Νόμιζα ότι δεν μπορούσε να εγκατασταθεί σε Lumia Black 8.1 DP και γι'αυτό το είπα. Συγχωρέστε με :O

Link to comment
Share on other sites

Νόμιζα ότι δεν μπορούσε να εγκατασταθεί σε Lumia Black 8.1 DP και γι'αυτό το είπα. Συγχωρέστε με :O

 

Τι συγγνώμη; Δεν έγινε τίποτα. :)

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Μετά απο σχεδόν 2 ώρες κατέβασμα,ετοιμασία εγκατάστασης, εγκατάσταση και updates εφαρμογών μπήκε και στο 820 μου το Cyan Update :)

-------------------------------------------------------------

Life is what happens when your cell phone is charging.

Link to comment
Share on other sites

Μετά απο σχεδόν 2 ώρες κατέβασμα,ετοιμασία εγκατάστασης, εγκατάσταση και updates εφαρμογών μπήκε και στο 820 μου το Cyan Update :)

 

Ποιάς χώρας είναι το 820 σου;

Nokia 3210-3410-6510-5210-5410-6230i-Sony Ericsson k750-k810-Nokia N73-N79-N86-N8-Lumia 920-LG G2-Sony Xperia Z3-Huawei Mate 8-LG V30-G8X-Samsung S21-S23

Link to comment
Share on other sites

Ποιάς χώρας είναι το 820 σου;

αγορασμένο από TIM Ιταλίας.

και δεν μου είχε βγάλει κάτι... κάθε μέρα πάταγα αναζήτηση ενημερώσεων και σήμερα τσουπ... ήρθε :)

-------------------------------------------------------------

Life is what happens when your cell phone is charging.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια θα τρελαθω λεμε. πηγα στις ρυθμισεις της καμερας μετα την αναβαθμιση. που ειναι οι ρυθμισεις για να βαλουμε την αναλυση που θελουμε να τραβαει? πχ εγω θελω να τραβαει την πενταρα και την χαι ρεζολουσιον σε jpeg. αλλος μπορει να θελει να τραβαει σε dng. δεν μπορουμε να το ρυθμισουμε πια? και τι βλακεια ειναι αυτο με τη λειτουργια ριππης? πως το διορθωνουμε? να μη βγαζει σε ριππη? μας τρελαναν τελειως ομως

 

παντως ομως εμενα η ποιοτητα της καμερας μου φαινεται σουπερ ε. δεν καταλαβαινω γιατι καποια παιδια εχουν θεμα

Link to comment
Share on other sites

παντως ομως εμενα η ποιοτητα της καμερας μου φαινεται σουπερ ε. δεν καταλαβαινω γιατι καποια παιδια εχουν θεμα

 

Ας μην είχες το 1020 και θα τα λέγαμε. :lol: ( πλάκα κάνω )

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...