Jump to content

[Επίσημο] NOKIA Lumia Cyan - Windows Phone 8.1 Update


Katsaras_John
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Tα Live Folders υπάρχουν στα WP 8.1 Update 1 Developer Preview προς το παρόν. Μετά τη Cyan εγκατέστησες και το Update 1 της DP;

α οχι δεν εβαλα την DP ξανα. ποτε πια. δεν μπορω τα πισογυρισματα οπως εγινε τωρα και τους πειραματισμους. το εκανα πριν οταν ειχα 8 γιατι ηταν τεραστια η διαφορα με τα 8... αρα δεν εχει φολντερς και πρεπει να παιξω με την εφαρμογη φακελοι. οκ ευχαριστω

 

 

Τι εννοείς? Να αποθηκεύεται στο back up? Δεν νομίζω εκτός αν μπορείς να το κάνεις μέσω της εφαρμογής... Το back up από τις ρυθμίσεις δεν έχει πρόσβαση όπως είναι λογικό στα δεδομένα και στις ρυθμίσεις των εφαρμογών...

α οκ φιλε. αν και αυτο ειναι σπαστικο. ειχα βαλει πολλες συντομευσεις στην αρχικη οθονη του ucbrowser. αντε παλι ξανα μανα τα ιδια. αυτο και τα ρινγκτοουνς ειναι σπασιμο....
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 483
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

η cyan εχει 2 updates? ή μονο ενα παιδια; τωρα τη περναει... 1020

 

 

Έχεις ενεργοποιήσει τη developer preview?

Link to comment
Share on other sites

Έχεις ενεργοποιήσει τη developer preview?

οχι.... παω απο κανονικα 8 σε 8.1 απλα δε ξερω τι παιζειγιατι ειμαι σε μαγαζι με wifi ποση ωρα να κατσω....:p:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

οχι.... παω απο κανονικα 8 σε 8.1 απλα δε ξερω τι παιζειγιατι ειμαι σε μαγαζι με wifi ποση ωρα να κατσω....:p:lol::lol:

 

Τώρα άραξε... :p:p Μπορεί να πάρει και ώρα, σύμφωνα με κάποιους που πήραν τη Cyan...

Link to comment
Share on other sites

Έχει δύο updates, ένα που θυμίζει Cyan και κάνεις έλεγχο, έχει και άλλο, το κάνεις και αυτό και είσαι στη Cyan.
Link to comment
Share on other sites

Τελικά μας την έκανε το WiFi οπότε αναμονή πάλι...

 

----- προσθήκη μηνύματος 86 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έχει δύο updates, ένα που θυμίζει Cyan και κάνεις έλεγχο, έχει και άλλο, το κάνεις και αυτό και είσαι στη Cyan.

 

το πρώτο έγινε Παρ όλα αυτα κομπλέ. Στο μεγάλο μας τη χαλασε

Link to comment
Share on other sites

Τι ωραία θα ήταν να είχαμε την cortana στα ελληνικά ,είναι αραγε αυτό εφικτό;; τι θα χρειαζόταν να γίνει;πόσο δύσκολο είναι αυτο ;;

Htc Wildfire S

Hboot-1.08.0099

RADIO-7.53.39.03m

ROM:Wildchild v 2.0

Link to comment
Share on other sites

Τι ωραία θα ήταν να είχαμε την cortana στα ελληνικά ,είναι αραγε αυτό εφικτό;; τι θα χρειαζόταν να γίνει;πόσο δύσκολο είναι αυτο ;;

 

Σιγά μην ασχοληθούν με την Ελλάδα, από του χρόνου Γαλλικά και Ισπανικά.

Link to comment
Share on other sites

Σιγά μην ασχοληθούν με την Ελλάδα, από του χρόνου Γαλλικά και Ισπανικά.

 

 

 

μήπως χρειάζεται κάποιος οι κάποιοι έλληνες developers να βοηθήσουν;;

Htc Wildfire S

Hboot-1.08.0099

RADIO-7.53.39.03m

ROM:Wildchild v 2.0

Link to comment
Share on other sites

η cyan είναι διαθέσιμη για το γερμανικό 620 Vodafone? είμαι σε DP 8.1 GDR1..βλέπω στο site της NOKIA "available" αλλά όσο και αν το έψαξα στο google δεν βρίσκω κανένα σχόλιο σχετικά..:O
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

η cyan είναι διαθέσιμη για το γερμανικό 620 Vodafone? είμαι σε DP 8.1 GDR1..βλέπω στο site της NOKIA "available" αλλά όσο και αν το έψαξα στο google δεν βρίσκω κανένα σχόλιο σχετικά..:O

 

Σύμφωνα με το site για τη διαθεσιμότητα της Cyan είναι διαθέσιμη για γερμανικό 620 Vodafone. Επείδή όμως είσαι σε DP 8.1 Update 1 πρέπει να κάνεις downgrade, να περάσεις τη Cyan και μετά να αναβαθμιστείς πάλι σε 8.1 Update 1 DP.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με το site για τη διαθεσιμότητα της Cyan είναι διαθέσιμη για γερμανικό 620 Vodafone. Επείδή όμως είσαι σε DP 8.1 Update 1 πρέπει να κάνεις downgrade, να περάσεις τη Cyan και μετά να αναβαθμιστείς πάλι σε 8.1 Update 1 DP.

 

thanks...αν κάνω downgrade με το Nokia Recovery Tool θα έχω ακόμα την branded version?

 

edit :

άκυρο...μόλις διάβασα τους οδηγούς σου...

ευχαριστώ και πάλι

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια.Το κινητο μου (520) αυτη τη στιγμη μου κανει προετοιμασια για εγκατασταση λογικα στη cyan.Εχω εγκαταστησει την preview πανω απο ενα μηνα.Τωρα τι κανω?Να διακοψω το update και να παω πισω στην 8 με το recovery tool για να τα παρω ολα μαζι?Θέλω παντος να εχω την official 8.1 και cyan στο κινητο..Περιμενω την απαντηση σας..Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια.Το κινητο μου (520) αυτη τη στιγμη μου κανει προετοιμασια για εγκατασταση λογικα στη cyan.Εχω εγκαταστησει την preview πανω απο ενα μηνα.Τωρα τι κανω?Να διακοψω το update και να παω πισω στην 8 με το recovery tool για να τα παρω ολα μαζι?Θέλω παντος να εχω την official 8.1 και cyan στο κινητο..Περιμενω την απαντηση σας..Ευχαριστω

 

Η προετοιμασία εγκατάστασης που κάνει πιθανόν να μην είναι η Cyan αλλά το Update 1 για τα WP 8.1 DP! Kάνε το update και αν δεν είναι η Cyan κάνεις downgrade με το recovery tool και ξανακάνεις έλεγχο για ενημερώσεις από τις ρυθμίσεις για να περάσεις τη Cyan.

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι η Cyan αυτή... Είναι τα WP8.1 Update 1 Preview For Developers...

 

Και όχι, μην διακόψεις το update στη μέση... Αν δεν ήθελες να συνεχίσεις να λαμβάνεις τα update της Preview for Developers έπρεπε να είχες ξετικάρει την επιλογή στην εφαρμογή...

 

Μπορείς να κάνεις μετά Downgrade πάντως αμα θες με τον οδηγό στο φόρουμ...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Αυτο θα κανω.Αλλα οταν το κανω και κανω και τον ελεγχο θα μου την βρει τη Cyan η θα μεινω στα 8?

 

Εφόσον η Cyan είναι διαθέσιμη για τη συσκευή σου θα σου βγάλει να αναβαθμιστείς σε Cyan!

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Εφόσον η Cyan είναι διαθέσιμη για τη συσκευή σου θα σου βγάλει να αναβαθμιστείς σε Cyan!

 

Οκ Ευχαριστω..Οποτε το κανω τωρα..Απλα ηθελα να ειμαι σιγουρος οτι θα παρω τα 8.1 μην μεινω στα 8..

 

 

Να ρωτησω κατι τελευταιο..Ειμαι ετοιμος να κανω το downgrade, πηγα στα αντιγραφα ασφαλειας και πρεπει να το εκανα και αυτο.Με τις επαφες μου θα εχω προβλημα?Υπαρχει περιπτωση οταν το τελειωσω να μου βρει μονο το update για τα 8.1 χωρις τη cyan?

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνύματα.

Edited by niotheros
συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έκανα downgrade σε 8. Μετά χωρίς να επαναφέρω κάποιο backup ένανα update. Το πρώτο το πήρε. Στο επόμενο χτυπάει σφάλμα...To χω κάνει 3 φορές.

Έτσι μου ρχεται να ξαναβάλω dp.

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Μετά το 520 και στο 920 φλασαρα την ιταλική Rom και πέρασα την Cyan

 

Ολα οκ !!!

 

Μέσα σε 4 ώρες έφαγε την μπαταρία

 

Πάμε για φόρτιση και βλέπουμε :)

Edited by lokigr

Htc Wildfire S

Hboot-1.08.0099

RADIO-7.53.39.03m

ROM:Wildchild v 2.0

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ας βοηθησει καποιος..Εβαλα το recovery περασα τα 8 και παταω για ενημερωσεις και δεν μου βρισκει τιποτα..Τι κανω??Δεν την παλευω με τα 8!!!!:(:(:(
Link to comment
Share on other sites

help...έκανα downgrade από DEV Prev 8.1 update 1 σε windows 8..πέρασα την cyan αλλά δεν μπορώ να βρω το backup μου ...

όλα πάλι από την αρχή?

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ας βοηθησει καποιος..Εβαλα το recovery περασα τα 8 και παταω για ενημερωσεις και δεν μου βρισκει τιποτα..Τι κανω??Δεν την παλευω με τα 8!!!!:(:(:(

 

Ας μας βοηθήσει κάποιος όλους μαζί... Εγώ πάλι βρίσκω update και χτυπάνε..

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...