Jump to content

Φοιτητικό πακέτο Vodafone CU


zipperant
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι το δοκίμασα . Τα λεπτά ομιλίας δυστυχώς δεν παίζουν στο εξωτερικό.

 

 

μερσι..αρα ουτε και τα ΜΒ.

 

καλη προσφορα ομως

Vamos Aris
Link to comment
Share on other sites

σήμερα καταργείται το students x clusive 7 κανονικά με βάση το δελτίο τύπου. μέσω του 1252 επιλογή 3 και μετά 0 το ακούω κανονικά. και στην εφαρμογή my Vodafone app υπάρχει κανονικά. πιστεύω μάλλον είναι πρωί ακόμα, κατά την διάρκεια της ημέρας θα το αφαιρέσουν. !

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

σήμερα καταργείται το students x clusive 7 κανονικά με βάση το δελτίο τύπου. μέσω του 1252 επιλογή 3 και μετά 0 το ακούω κανονικά. και στην εφαρμογή my Vodafone app υπάρχει κανονικά. πιστεύω μάλλον είναι πρωί ακόμα, κατά την διάρκεια της ημέρας θα το αφαιρέσουν. !

 

Από πότε το καταργούν;

Έτσι και το βγάλουν είναι απαράδεκτοι..

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Από πότε το καταργούν;

Έτσι και το βγάλουν είναι απαράδεκτοι..

 

κανονικα απο σημερα δες εδω https://www.vodafone.gr/vodafone-ellados/digital-press-office/anakoinoseis/20181221-timologiakes-allages-gia-syndromites-kartokinitis/

Από 12 Φεβρουαρίου 2019 καταργούνται τα παρακάτω πακέτα:

...

Το πακέτο CU Special 7 που προσφέρει 500’ λεπτά ομιλίας προς όλα τα εθνικά δίκτυα κινητής και σταθερής και 400ΜΒ Internet για 30 μέρες με χρέωση 7€

 

..

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως δεν λέει xclusive 7 πουθενά, παρά μόνο special. Θα δούμε αύριο όπως και να έχει.

 

Sent from my moto g(6) play

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταργείται το xclusive 7 που είναι για φοιτητές αλλά το special 7 που είναι προνομιακό για όσους ήταν φοιτητές.
Link to comment
Share on other sites

Δεν καταργείται το xclusive 7 που είναι για φοιτητές αλλά το special 7 που είναι προνομιακό για όσους ήταν φοιτητές.

 

έχεις δίκιο εγώ έκανα λάθος.πάντως καταργήθηκε και το cu talk to all. το φθηνότερο έχει 8.50 ευρώ. εκτός εάν κάποιος του φτάνουν τα 200 λεπτά με το talk abroad με 7.06 ευρώ που αφορά και Ελλάδα και 22 διεθνής χώρες.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταργείται το xclusive 7 που είναι για φοιτητές αλλά το special 7 που είναι προνομιακό για όσους ήταν φοιτητές.

έχεις δίκιο εγώ έκανα λάθος.πάντως καταργήθηκε και το cu talk to all. το φθηνότερο έχει 8.50 ευρώ. εκτός εάν κάποιος του φτάνουν τα 200 λεπτά με το talk abroad με 7.06 ευρώ που αφορά και Ελλάδα και 22 διεθνής χώρες.

Με ενοχλεί η κατάργηση του special 7, ειδικά καθώς θυμάμαι ακόμα το student 5 που έπαιρνα κάποτε με 4€, αλλά μετά από τόσα χρόνια που κάλυπτα πλήρως τις επικοινωνιακές μου ανάγκες με 4-6 ευρώ δεν θα γκρινιάξω φρικτά.

Θα δοκιμάσω το talk abroad, ίσως με καλύψει, σας ευχαριστώ που το επισημάνατε!

Link to comment
Share on other sites

Ναι , τα λεπτά προς όλους , τα ΜΒ και τα SMS προς όλους
Link to comment
Share on other sites

Το special 7 καταργείτε για όλους; Ή σε όσους το έχουν δεν τους επηρεάζει;

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το special 7 καταργείτε για όλους; Ή σε όσους το έχουν δεν τους επηρεάζει;

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

εμένα έγινε special 8

8.5€ 600' +100 sms προς ολους και 1 GB.

Nokia 3210//Nokia 7110 //Nokia 5210 //Nokia 8310 //Nokia N-Gage //SE K700i //SE W800i //SE W550i //SE K850i //SE Aino //Nokia 206 DS //Lumia 435 DS //Moto G4 Play 2/16 // Mi A2 Lite 4/64 // 1+ Nord 8/128 // 1+ 11 16/256

Link to comment
Share on other sites

εμένα έγινε special 8

8.5€ 600' +100 sms προς ολους και 1 GB.

 

δεν εγινε! υπηρχε το πακετο special 8 και αφορα οσους ητανε σε φοιτητικο και τους μετατρεψαν σε special . εχω φτιαξει θεμα εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=474614 για το cu special .

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά

 

Να ρωτήσω κάτι. Με πάσο που έχει ληξει κάνει η Vodafone φοιτητικά ακόμα ή έχει αλλάξει κάτι ;

Προσπάθησα να το κάνω μέσω του chat από το site για την κοπέλα μου αλλά όταν έστειλα τα έγγραφα μου είπαν ότι έχει λήξει το πάσο και δεν γίνεται να το φτιάξουν . Θυμόμουν ότι η Vodafone δεχόταν πάσο που έχει παρέλθει η ημερομηνία λήξης του . Άλλαξε ;

 

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά

 

Να ρωτήσω κάτι. Με πάσο που έχει ληξει κάνει η Vodafone φοιτητικά ακόμα ή έχει αλλάξει κάτι ;

Προσπάθησα να το κάνω μέσω του chat από το site για την κοπέλα μου αλλά όταν έστειλα τα έγγραφα μου είπαν ότι έχει λήξει το πάσο και δεν γίνεται να το φτιάξουν . Θυμόμουν ότι η Vodafone δεχόταν πάσο που έχει παρέλθει η ημερομηνία λήξης του . Άλλαξε ;

 

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

 

Καλησπέρα,

 

Είναι λογικό να μην προχωράει η διαδικασία, εφόσον το πάσο έχει λήξει.

 

Δεν νομίζω πως δέχονταν ποτέ ληγμένο πάσο.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στο εξωτερικό Ιταλία θα μπορώ να χρησιμοποιήσω το φοιτητικό πακέτο students xclusive 7;

Ναι σε όλα.

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο σου λέει. Ο άλλος ρώτησε γενικά για πακέτο χωρίς να διευκρινήσει ποιο. Αν έχει πάρει κάποιο που έχει λεπτά προς όλους και προς Vodafone/CU μπορεί να χρησιμοποιήσει μόνο τα προς όλους. Εσύ που αναφέρεις συγκεκριμένο πακέτο που έχει μόνο λεπτά προς όλους, το χρησιμοποιείς κανονικά.

 

Sent from my moto g(6) play

Edited by Mark_K
Link to comment
Share on other sites

Το φοιτητικό πακέτο Student exlusive 7 Περιέχει 1000 λεπτά προς όλους και 600 ΜΒ , όπως ήδη απάντησα ΟΛΑ αυτά μπορούν να χρησιμοποιηθούν σε Roaming στην Ε.Ε.
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση, πάω αύριο Βέλγιο για κάποιες μέρες.. και διαβάζω ότι δεν ισχύουν τα φοιτητικά πακέτα στο εξωτερικό.

 

Εσείς λέτε ότι λειτουργούν,στο app μέσα γράφουν ότι δεν..

 

 

Τί να ενεργοποιήσω για να έχω data και ομιλία?

(Τι πιο οικονομική λύση δηλαδή)

Edited by xtrmsnpr

- - - -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...