Jump to content

[Επίσημο] LG G3 (D855)


mindfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 17,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδιά εκτός από arvato kai procordia για σέρβις εντός εγγύησης παίζει τίποτα άλλο;

 

Ποια ααααρβατο μονο προκορντια οχι αλλος

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Κατά 99% μπαταρία και έχει 15€ στην procordia

 

την ριξανε παλι; γιατι ενα μηνα πριν την ειχανε 26

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδιά, δεν είναι θέμα απλά μου έκανε εντύπωση. Και εσάς αποθηκεύει στο clip tray σχεδόν τα πάντα δύο φορές; Το κάνει τους τελευταίους μήνες. Παλιά δεν ήταν έτσι.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδιά, δεν είναι θέμα απλά μου έκανε εντύπωση. Και εσάς αποθηκεύει στο clip tray σχεδόν τα πάντα δύο φορές; Το κάνει τους τελευταίους μήνες. Παλιά δεν ήταν έτσι.

Κατ'αρχήν τα βασικά:) Τι είναι clip tray???

the story of a ressurected blade!!!

>> soon to be released <<

Link to comment
Share on other sites

Εκεί μπορείς να αποθηκεύσεις κάμποσα πραγματάκια (κείμενο) με τη μέθοδο του copy, στα κρατάει και το χρησιμοποιείς οπότε θες. Το θετικό του είναι ότι μπορείς να κάνεις διαφορά copy όχι μόνο ένα κείμενο, λινκ κτλ. Άμα πας κάπου να γράψεις κάνεις long press και δίπλα στο paste εμφανίζεται το clip tray.
Link to comment
Share on other sites

Εκεί μπορείς να αποθηκεύσεις κάμποσα πραγματάκια (κείμενο) με τη μέθοδο του copy, στα κρατάει και το χρησιμοποιείς οπότε θες. Το θετικό του είναι ότι μπορείς να κάνεις διαφορά copy όχι μόνο ένα κείμενο, λινκ κτλ. Άμα πας κάπου να γράψεις κάνεις long press και δίπλα στο paste εμφανίζεται το clip tray.

Προφανώς εννοείς το πρόχειρο. Εμένα μια φορά τα αποθηκεύει.

Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε με κάποιο τροπο2 να εμφανίσουμε το clip tray για να δούμε τι έχει μεσα1 αποθηκευμένο για να σβήσουμε επιλεκτικά? Γιατί βλέπω να εμφανίζεται μόνο όταν κάνω κάτι copy και έχει και παλαιότερα copy μέσα

the story of a ressurected blade!!!

>> soon to be released <<

Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε με κάποιο τροπο2 να εμφανίσουμε το clip tray για να δούμε τι έχει μεσα1 αποθηκευμένο για να σβήσουμε επιλεκτικά? Γιατί βλέπω να εμφανίζεται μόνο όταν κάνω κάτι copy και έχει και παλαιότερα copy μέσα

Κατάλαβα τι ζητάς. Εγώ τον μόνο τρόπο που ξέρω για να το κάνω αυτό είναι πατώντας το εικονίδιο του κάδου απορριμμάτων επιλέγω ποιά θέλω να σβήσω. Ας μας πει κάποιος αν υπάρχει κι άλλος τρόπος.

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω ότι υπάρχει άλλος τρόπος άλλωστε δεν κρατάει σημειώσεις για πολύ χρόνο.

Τι εννοείς; Άμα δεν το καθαρίσεις δεν φεύγουν.

Link to comment
Share on other sites

Τι ρομ τρεχεις?

βασικα δοκιμασα ολες τις stable αλλα κατελιξα στην unick και ειμαι ευχαριστημενος,οχι για το νουμερο untutu,αλλα για την ολη λειτουργεια του συστηματος.

:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς; Άμα δεν το καθαρίσεις δεν φεύγουν.

Εγώ δεν το έχω καθαρίσει πάρα πολύ καιρό και βλέπω ότι κρατάει τις τελευταίες 20. Δεν ξέρω αν είναι χρονικό το όριο ή ποσοτικό. Πάντως τώρα Μόλις το δοκίμασα σβήνοντας τρεις σημειώσεις και βλέπω ότι είναι 17.

Link to comment
Share on other sites

Όταν μπαίνω στη default εφαρμογή μέιλ μου βγάζει ότι " ο αυτόματος συγχρονισμός ειναι απενεργοποιημένος . ενημέρωστε το email χειροκίνητα " . πως θα το κάνω να ενημερώνεται πάλι αυτόματα και να έρχονται ειδοποιήσεις ;

Εχεις ανοιχτό τον συγχρονισμο στην συσκευή σου? Αν όχι, αυτό φταίει.

 

Είναι πάνω στην μπάρα των ειδοποιήσεων και πρέπει να τον ανοίξεις

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς; Άμα δεν το καθαρίσεις δεν φεύγουν.

 

Εμένα πάντως δεν μου τα κρατα έκτος και αν σβήνουν με το smartclean.πολυ πιθανό!

Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε με κάποιο τροπο2 να εμφανίσουμε το clip tray για να δούμε τι έχει μεσα1 αποθηκευμένο για να σβήσουμε επιλεκτικά? Γιατί βλέπω να εμφανίζεται μόνο όταν κάνω κάτι copy και έχει και παλαιότερα copy μέσα

 

Χρησιμοποιώ το πληκτρολόγιο της google αλλά με το αντίστοιχο της lg μπορείς να προσπελάσεις το πρόχειρο πιέζοντας παρατεταμένα το πλήκτρο που είναι αριστερά του space ή το παραδίπλα έτσι το θυμάμαι.

Με το πληκτρολόγιο της google σε εμένα δεν μου εμφανίζει όλες τις φορές επιλογή για να διαλέξω μεταξύ αυτών που βρίσκονται στο πρόχειρο παρά μόνο επικόλληση για την τελευταία σημείωση κάτι που είναι σπαστικό όταν χρειάζεται να διαλέξεις μεγάλο φάουλ αυτό.

Πάντως μετά από μια αντιγραφή μπορείς με το πάτημα στο βέλος που βγάζει στο μέσο της οθόνης στα δεξιά να απλώσεις το πρόχειρο (αν προλάβεις!) και με πάτημα του κάδου να διαλέξεις τι θα διαγραφεί.

Πρόσβαση από αλλού δεν έχω δει μέχρι σήμερα.

Edited by roll
Link to comment
Share on other sites

Το πρόχειρο εμφανίζεται με παρατεταμένο πάτημα στο πλήκτρο με την δίεση,τον άσσο και το smiley.Επιλέγεις το πρόχειρο και μπορείς να διαγράψεις τις σημειώσεις που θες ή να επιλέξεις κάποια αντίστοιχα.Έχω διαπιστώσει κι εγώ ότι οι σημειώσεις που κρατά είναι πάντα 20 και όταν ξεπεραστούν διαγράφει από μόνο του αρχίζοντας από την παλιότερη.

...Xiaomi Mi 8 Lite 4/64...

...LG Gpad 8.3...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στο g3 της γυναικας μου παρουσιαστηκε το εξης προβλημα την ωρα που χαζευε κατι στο ιντερνετ το τηλ εκλεισε και απο τοτε δεν ανοιγει με τπτ.Η μπαταρια αλλαχτηκε πριν 10 μερες με καινουργια και δοκιμασα κ την δικια μου παλι τπτ.δοκιμασα να το ανοιξω με πατημενο το power button εβαλα το πιν αλλα μετα παλι εκλεισε και μια φορα μου εβγαλε μια μπλε οθονη.τι μπορει να εχει γινει?εχει συμβει κατι παρομοιο σε κανεναν?μηπως ψωφησε?
Link to comment
Share on other sites

Ναι ποσοτικό είναι το όριο, όχι χρονικό.

Για αυτό ρώτησα για τα δίπλα copy στο clip tray που μου κάνει τελευταία γιατί μου τρώει θέσεις που τις θέλω.

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά ,έρχομαι από service lg αλλαγή οθόνης λόγο ρωγμής

παρατηρώ και εγώ το κιτρίνισμα του λευκού...κανείς με το ίδιο θέμα που να πέρασε την 6 . έχει κάποια βελτίωση? χωρίς άλλα app κ.λ.π.

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

την ριξανε παλι; γιατι ενα μηνα πριν την ειχανε 26

Πριν κάνα δυο εβδομάδες πήρε η αδερφή της γυναίκας μου με 15€. Ο Γερμανός, public κτλ της ζητούσαν 26€

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά ,έρχομαι από service lg αλλαγή οθόνης λόγο ρωγμής

παρατηρώ και εγώ το κιτρίνισμα του λευκού...κανείς με το ίδιο θέμα που να πέρασε την 6 . έχει κάποια βελτίωση? χωρίς άλλα app κ.λ.π.

ευχαριστώ

Ειναι λιγο καλυτερα τα χρωματα .Μην περιμενεις τρελη διαφορα ,ειναι καπως πιο ζωντανα. Το κιτρινο θα μεινει κιτρινο...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...