Jump to content

[Επίσημο] LG G3 (D855)


mindfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια καλησπερα κατοχος galaxy s3 και σκεφτομαι μια αναβαθμιση στο g3 και ηθελα να σας ρωτησω μερικα πραγματα αν καποιος θελει να με βοηθησει.

1) Η φωτεινοτητα του ειναι καλη η οχι?

2)το multiwindow σας βολευει η ειναι δυσχρηστο?

3)ο player του τηλεφωνου μπορει να streemαρει video με υποτιτλους σε smart tv που δεν ειναι lg?

Tο παραπανω το ειχα με τον player καθε samsung που εχω και ειναι πολυ πολυ βολικο.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδια καλησπερα κατοχος galaxy s3 και σκεφτομαι μια αναβαθμιση στο g3 και ηθελα να σας ρωτησω μερικα πραγματα αν καποιος θελει να με βοηθησει.

1) Η φωτεινοτητα του ειναι καλη η οχι?

2)το multiwindow σας βολευει η ειναι δυσχρηστο?

3)ο player του τηλεφωνου μπορει να streemαρει video με υποτιτλους σε smart tv που δεν ειναι lg?

Tο παραπανω το ειχα με τον player καθε samsung που εχω και ειναι πολυ πολυ βολικο.

 

1. Προσωπικά δεν αντιμετωπίζω πρόβλημα στον ήλιο (αποφεύγω πάντως όποτε είναι δυνατόν να κουράζω τα μάτια μου ασκόπως) μόνο ο προσανατολισμός της οθόνης λόγω αυξημένης αντανάκλασης κατά τα άλλα ήθελε μεγαλύτερη αντίθεση. Ίσως περιορισμοί στην κατανάλωση επέβαλαν αυτή τη λύση από την LG.

Προσωπικά έχω υπερευχαριστηθεί την αυτόματη ρύθμιση της φωτεινότητας 8 στις 10 φορές είναι στη σωστή στάθμη βοηθάει και η μικρο-ρύθμιση που μπορείς να κάνεις στο αυτόματο πρώτη φορά σε κινητό μου συμβαίνει αυτό συμβάλει τα μέγιστα στη μείωση της κατανάλωσης της μπαταρίας και στη ξεκούραση των ματιών. Ένα κλικ παρακάτω φωτεινότητα θα άγγιζε το τέλειο στο απόλυτο σκοτάδι, υπάρχουν εφαρμογές (αλλοιώνουν όμως τη θερμοκρασία χρώματος και είναι σπαστικό αυτό ιδιαίτερα στα βίντεο) στο play store αλλά η διαφορά που βλέπω είναι ασήμαντη για μικρό χρονικό διάστημα ανάγνωσης όποτε το άφησα έτσι.

2. Έχω απενεργοποιημένη αυτή τη δυνατότητα, δεν με βολεύει ο χώρος στις 5,5 ίντσες αν ήταν 8 και πάνω θα ήταν απίθανη, καλύτερα στο τάμπλετ θα έλεγα.

 

Στο τρίτο δεν έχω άποψη και...

Link to comment
Share on other sites

1. Προσωπικά δεν αντιμετωπίζω πρόβλημα στον ήλιο (αποφεύγω πάντως όποτε είναι δυνατόν να κουράζω τα μάτια μου ασκόπως) μόνο ο προσανατολισμός της οθόνης λόγω αυξημένης αντανάκλασης κατά τα άλλα ήθελε μεγαλύτερη αντίθεση. Ίσως περιορισμοί στην κατανάλωση επέβαλαν αυτή τη λύση από την LG.

Προσωπικά έχω υπερευχαριστηθεί την αυτόματη ρύθμιση της φωτεινότητας 8 στις 10 φορές είναι στη σωστή στάθμη βοηθάει και η μικρο-ρύθμιση που μπορείς να κάνεις στο αυτόματο πρώτη φορά σε κινητό μου συμβαίνει αυτό συμβάλει τα μέγιστα στη μείωση της κατανάλωσης της μπαταρίας και στη ξεκούραση των ματιών. Ένα κλικ παρακάτω φωτεινότητα θα άγγιζε το τέλειο στο απόλυτο σκοτάδι, υπάρχουν εφαρμογές (αλλοιώνουν όμως τη θερμοκρασία χρώματος και είναι σπαστικό αυτό ιδιαίτερα στα βίντεο) στο play store αλλά η διαφορά που βλέπω είναι ασήμαντη για μικρό χρονικό διάστημα ανάγνωσης όποτε το άφησα έτσι.

2. Έχω απενεργοποιημένη αυτή τη δυνατότητα, δεν με βολεύει ο χώρος στις 5,5 ίντσες αν ήταν 8 και πάνω θα ήταν απίθανη, καλύτερα στο τάμπλετ θα έλεγα.

 

Στο τρίτο δεν έχω άποψη και...

 

Σε ευχαριστω πολυ φιλε ψηνομαι να το παρω αλλα επειδη βλεπω πολλες ταινιες στα μμμ που χρησιμοποιω το ηθελα φωτεινο

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ φιλε ψηνομαι να το παρω αλλα επειδη βλεπω πολλες ταινιες στα μμμ που χρησιμοποιω το ηθελα φωτεινο

 

Από τον Οκτώβριο είμαι κάτοχος του Samsung tablet 8.4 pro με 200 ευρώ το χτύπησα έχει 2,33 φορές περισσότερη διάσταση οθόνης σε σχέση με ένα κινητό των 5.5 ιντσών και η διάσταση είναι το σημαντικότερο για παρατεταμένη θέαση όπως μια ταινία. Μια σκέψη απλά βάζω γιατί παλαιότερα έκανα κάτι σφάλματα στις επιλογές μου και τις μετάνιωσα μετά το ταμείο, βέβαια ο καθένας ξέρει καλύτερα τι τον βολεύει. Η διάσταση είναι αυτή που θα κουράζει στη διάρκεια.

 

just my 2c που λένε.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Θα πάω στην Αμερική τα χριστούγεννα για διακοπές και ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κάποιος αν αγοράσω το LG G3 εάν είναι ξεκλείδωτο για ευρώπη και τι τιμή περίπου παίζει το 16 GB.Με συμφέρει γενικά η αγορά του απο Αμερική ή να κοιτάξω κάτι άλλο? Ευχαρίστω!

 

Σε ερωτηση που εκανα σε αμερικανικο παροχο (verizon) μου ειπαν οτι παιζει κανονικα Ευρωπη. Αλλα αυτο στο λεω με καθε επιφυλαξη. Οσο για να το αγορασεις απο εδω, δεν ξερω αν εχει νοημα. Η verizon εχει το 32αρι 600 δολλαρια + taxes θα σου βγει κανα 500αρι ευρω, δεν νομιζω πως εχει νοημα.

 

Γενικα εδω ελαχιστοι αγοραζουν συσκευες σκετες γι αυτο ειναι αρκετα ακριβες. Σε συμβολαιο αλλαζει το θεμα.

Link to comment
Share on other sites

Από τον Οκτώβριο είμαι κάτοχος του Samsung tablet 8.4 pro με 200 ευρώ το χτύπησα έχει 2,33 φορές περισσότερη διάσταση οθόνης σε σχέση με ένα κινητό των 5.5 ιντσών και η διάσταση είναι το σημαντικότερο για παρατεταμένη θέαση όπως μια ταινία. Μια σκέψη απλά βάζω γιατί παλαιότερα έκανα κάτι σφάλματα στις επιλογές μου και τις μετάνιωσα μετά το ταμείο, βέβαια ο καθένας ξέρει καλύτερα τι τον βολεύει. Η διάσταση είναι αυτή που θα κουράζει στη διάρκεια.

 

just my 2c που λένε.

 

Eχω το tab pro 8.4 και το note 10.1 2014 edition,το καθενα για διαφορετικη χρηση στην καθημερινοτητα μου,αλλα επειδη χρησιμοποιω πανω απο 2 ωρες την ημερα μεσα μαζικης μεταφορας βλεπω αρκετα ξενες σειρες και ακουω ραδιο(γιαυτο επιλεγω lg g3 σε σχεση με note 3) και επειδη θελω να αλλαξω κινητο τωρα εχω το galaxy s3 γιαυτο ρωταω για τον player και την φωτεινοτητα του...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ήμουν έτοιμος να παραγγείλω το LG g3 32gb λευκό και χωρίς να το έχω ψάξει λέω να ψάξω να δω αν βγάζει κάποιο πρόβλημα ή συσκευή και μπαμ πέφτω εδώ ....ίσα ίσα το άσπρο ραγιζει αυτό που θέλω να πάρω τέλος πάντων λέω να αλλάξω χρώμα .....και συνεχίζω να διαβάζω για αλλαγές οθόνης σημάδια στην οθόνη lag επανεκκίνηση και άλλα ....συγνώμη να κάνω μια ερώτηση σε εσάς που έχετε την συσκευή έχετε όλοι προβλήματα? Κάπου διάβασα θόρυβο στο ακουστικό ισχύει σε όλα ?μου αρέσει πολύ η συσκευή πήγα την είδα και από κοντά ,είδα review στο ίντερνετ όλα καλά.κριμα μια τόσο ωραία συσκευή με τόσα προβλήματα. ..Έχω παγώσει τώρα ....και δεν προχωράει η αγορά μετά τα παραπάνω τι να κάνω να το πάρω?μήπως ήταν η παρτίδα τέτοια οποίος γνωρίζει ας μου εξηγήσει τι παίζει ευχαριστώ. ..
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν ξέρω αν είναι bug αλλα όταν πάω να στείλω μνμ κατευθείαν από τις επαφές δεν φαίνεται μετά σαν συζήτηση στα μηνύματα.. Αν στείλω το μήνυμα ανοίγοντας την εφαρμογή κ το δημιουργήσω από εκεί μέσα βγαίνει κανονικα.. Καμία ιδέα;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ήμουν έτοιμος να παραγγείλω το LG g3 32gb λευκό και χωρίς να το έχω ψάξει λέω να ψάξω να δω αν βγάζει κάποιο πρόβλημα ή συσκευή και μπαμ πέφτω εδώ ....ίσα ίσα το άσπρο ραγιζει αυτό που θέλω να πάρω τέλος πάντων λέω να αλλάξω χρώμα .....και συνεχίζω να διαβάζω για αλλαγές οθόνης σημάδια στην οθόνη lag επανεκκίνηση και άλλα ....συγνώμη να κάνω μια ερώτηση σε εσάς που έχετε την συσκευή έχετε όλοι προβλήματα? Κάπου διάβασα θόρυβο στο ακουστικό ισχύει σε όλα ?μου αρέσει πολύ η συσκευή πήγα την είδα και από κοντά ,είδα review στο ίντερνετ όλα καλά.κριμα μια τόσο ωραία συσκευή με τόσα προβλήματα. ..Έχω παγώσει τώρα ....και δεν προχωράει η αγορά μετά τα παραπάνω τι να κάνω να το πάρω?μήπως ήταν η παρτίδα τέτοια οποίος γνωρίζει ας μου εξηγήσει τι παίζει ευχαριστώ. ..

Θυμάμαι παλιά όταν ήμουν έτοιμος να πάρω μια συσκευή διάβαζα εδώ και σε άλλα φόρουμ για τυχόν προβλήματα κλπ.

Όσες φορές είπα να αγνοήσω τα θέματα που διάβαζα μετά τα έβρισκα μπροστά μου;)....όσα γράφονται εδώ από όσους έχουν την ατυχία να τα έχουν στο G3 τους λάβε τα υπόψη σου....προσωπικά το είχα αγοράσει όταν πρωτοβγηκε και δεν είχε κανένα θέμα. ..Τώρα όμως δεν θα το ρίσκαρα να το ξαναπάρω.

...300-400€ είναι πολλά για να ρισκάρω από τα skroutzομαγαζα χωρίς doa κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει μοντέλο χωρίς προβλήματα. Σε όλα τα κινητά θα δεις παράπονα για προβληματα..Προσωπικά δεν κοιτάω τα σοφτγουερικα που αποτελούν συνήθως παρελθοντικες παιδικές ασθενιες. Φοβάμαι μόνο τα χαρντγουερικα και αυτά Όχι Όταν είναι μεμονωμένα όπως στην περίπτωση μας. Το g3 είναι πανθομολογουμενως τούμπανο,ομορφο,απολαυστικο.Αν άλλαζα τώρα θα έπαιρνα ξανά το ίδιο σε χρυσο :)
Link to comment
Share on other sites

καλα συγνωμη τωρα ειναι ακουστικα αυτα της μανας του?ουτε με κολλα δε καθονται στα αυτια

iphone 6s plus 64,xiaomi A1M1

teclast t10,Cube iWork10

COOLEME MB3,KII PRO

Link to comment
Share on other sites

Θυμάμαι παλιά όταν ήμουν έτοιμος να πάρω μια συσκευή διάβαζα εδώ και σε άλλα φόρουμ για τυχόν προβλήματα κλπ.

Όσες φορές είπα να αγνοήσω τα θέματα που διάβαζα μετά τα έβρισκα μπροστά μου;)....όσα γράφονται εδώ από όσους έχουν την ατυχία να τα έχουν στο G3 τους λάβε τα υπόψη σου....προσωπικά το είχα αγοράσει όταν πρωτοβγηκε και δεν είχε κανένα θέμα. ..Τώρα όμως δεν θα το ρίσκαρα να το ξαναπάρω.

...300-400€ είναι πολλά για να ρισκάρω από τα skroutzομαγαζα χωρίς doa κλπ.

 

Καλο ειναι στα προβληματα να κραταμε και μια πισινη και να προσπαθουμε να διακρινουμε τα πραγματικα ποσοστα του προβληματος. Αμα δηλαδη το G3 πουλησει 10.000 κομματια στην Ελλαδα και ακουστει απο 10 ατομα το ιδιο προβλημα, δεν νομιζω πως ειναι σημαντικο ποσοστο.

 

Καποιος που εχει προβλημα με το κινητο θα ψαχτει online να βρει την λυση και να ποσταρει σε ενα φορουμ. Καποιος που δεν εχει προβλημα ειναι πιο δυσκολο να μπει και να πει "μαγκες ολα καλα"!

 

Και για να μην παρεξηγηθω, δεν λεω οτι το G3 δεν εχει προβληματα (δεν ειμαι καν κατοχος του, ισως γινω) αλλα υπαρχει κινητο που να μην εχει βγαλει το παραμικρο?? :):)

 

Καλημερα.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ορθά τα λέει ο user linkin σε όλα σχεδόν τα ίδια εχω πει μερικές σελίδες πριν. Κ αν το ένα σ βρωμάεί κ τ άλλο σ ξυνήζέι στην συσκευή κ δεν είσαι ψημενος να την αποκτήσεις μην την πάρεις κ πάρε κάτι άλλο πιο αξιόπιστο πχ 3310 :-)

Xperiaλόγος

Optimuλόγος

Motoλόγος

Μηλοφωνολόγος

Ascendολόγος

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σίγουρα έχουν όλα και από ένα πρόβλημα είναι λογικό αλλά δεν είναι το θέμα αν είμαι ψημένος όπως αναφέρει κάποιος εδώ διότι αν είχε ένα πρόβλημα θα το αγνοούσα και θα το έπαιρνα ;)εδώ μεσα που διάβασα μερικά ποστ μόνο για διάφορα προβλήματα διάβαζα .τι να το κάνω να το πάρω και κάθε λίγο να τι στέλνω στο σέρβις? Ε όχι φυσικά γι αυτό Λυπάμαι πολύ που δεν θα προχωρήσω στην αγορά του.νομιζω ότι η LG έχει παρόμοια στο παρελθόν προβλήματα και με άλλες συσκευές,πράγμα που πίστευα ότι λογικά έχει ξεπεράσει η lg αλλά μάλλον τελικά δεν έγινε αυτό προς το καλύτερο αλλά μάλλον προς το χειρότερο. Παιδιά επίσης κάτι άλλο κολλητός μου έχει το νοτε3 από τότε που βγήκε χωρίς ένα πρόβλημα. Θα το έπαιρνα αλλά δεν μου αρέσουν τα Samsung..Ευχαριστώ για της απαντήσεις τελικά πάω σε Windows Phone πιστεύω ποιο σταθερές συσκευές.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα κατοχος galaxy s3 και σκεφτομαι μια αναβαθμιση στο g3 και ηθελα να σας ρωτησω μερικα πραγματα αν καποιος θελει να με βοηθησει.

1) Η φωτεινοτητα του ειναι καλη η οχι?

2)το multiwindow σας βολευει η ειναι δυσχρηστο?

3)ο player του τηλεφωνου μπορει να streemαρει video με υποτιτλους σε smart tv που δεν ειναι lg?

Tο παραπανω το ειχα με τον player καθε samsung που εχω και ειναι πολυ πολυ βολικο.

 

1) Η φωτεινότητα ειναι μια χαρα. Εξαρταται βεβαια και απο τις απαιτησεις που εχεις ως χρηστης και στο τι εχεις συνηθισει μεχρι τωρα. Εγω πηρα το g3 και πριν ειχα το g2. Για μενα το g2 ειχε καλυτερη φωτεινοτητα, οταν το εβαζες τερμα ηταν πολυ φωτεινο σε επιπεδο σε πειραζε στα ματια. Το g3 δεν ειναι ετσι αλλα εχει αξιοπρεπεπστατη φωτεινοτητα. Επειδη παρακατω λες για ταινιες κτλ, ναι ειναι μια χαρα για να δεις ταινιες.

 

2) Ειναι οκ. Η αληθεια ιεναι οτι οι 5,5 ιντσες ειναι λιγακι λιγες για multiwindow. Δηλαδη και εγω στο tablet to 10αρι το ευχαριστιεμαι περισσοτερο. Αν και στο g3 που απειρες φορες ανοιγω youtube και browser/facebook γιατι ακουω τραγουδια και διαβαζω κειμενα η απλα κανω surfing στο Internet, δεν εχεις θεμα, συνηθιζεται και λειτουργει μι χαρα.

 

Προφανως οσο μεγαλυτεηρ η οθονη τοσο το καλυτερο αλλα μετα πας σε TabLet Και κανεις τη δουλεια σου πολυ πιο ανετα. Αφου ζητας κινητο νομιζω οτι το g3 σε αυτα σε καλυπτει πληρως και ειναι απο τις καλυτερες λυσεις. Το Note 3 ειναι ελααααχιστα μεγαλυτερο δεν θα δεις διαφορα. Μονο στο nexus 6 ισως εχει διαφορα αλλα δεν νομιζω οτι σε ενδιαφερει.

 

Για το 3) δεν ξερω να σου απαντησω και εγω δεν το εχω δοκιμασει η αληθεια ιεναι οτι τθα ηθελα να ξερω απο αλλους εδω μεσα.

 

Σεκφτομαι να παρω και Miracast dongle, αξιζει? χρησιμοποιει κανεις?

Link to comment
Share on other sites

καλα συγνωμη τωρα ειναι ακουστικα αυτα της μανας του?ουτε με κολλα δε καθονται στα αυτια

 

Πραγματικά να και ένας που με νιωθει, τοσο καιρό είχα πειστεί οτι τα αυτια μου θέλουν καλίμπρα..... για να κατσουν κανω 500 κινησεις βαλε βγαλε...κανα tip? Η να ψωνίσουμε κανα άλλο

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει μοντέλο χωρίς προβλήματα. Σε όλα τα κινητά θα δεις παράπονα για προβληματα..Προσωπικά δεν κοιτάω τα σοφτγουερικα που αποτελούν συνήθως παρελθοντικες παιδικές ασθενιες. Φοβάμαι μόνο τα χαρντγουερικα και αυτά Όχι Όταν είναι μεμονωμένα όπως στην περίπτωση μας. Το g3 είναι πανθομολογουμενως τούμπανο,ομορφο,απολαυστικο.Αν άλλαζα τώρα θα έπαιρνα ξανά το ίδιο σε χρυσο :)

 

Σωστός ο Άγιοςτζι...το σοφτγουερ πάντα στρώνει αν υπάρχει υποστήριξη κ από ότι φαίνεται η lg προσπαθεί γενικά να ανέβει σ αυτό τον τομέα! Εγώ που το πήρα πριν ένα μήνα έκανα τα update κ όλα μια χαρά! Τώρα για το χαρντγουερ, πιστεύω ότι είναι μη σου τύχει κ αύριο ισχύει για όλες τις συσκευές! Ενδεικτικά αναφέρω περίπτωση ενός φίλου μου που πήρε το note 4 (από γερμανό) κ μέσα σε μια εβδομάδα έτρεχε στα σέρβις μέχρι τελικά να του το αλλάξουν...Προσωπικά είμαι πολύ ευχαριστημένος από το g3, μέχρι στιγμής!

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά να και ένας που με νιωθει, τοσο καιρό είχα πειστεί οτι τα αυτια μου θέλουν καλίμπρα..... για να κατσουν κανω 500 κινησεις βαλε βγαλε...κανα tip? Η να ψωνίσουμε κανα άλλο

Δοκιμάσατε να βάλετε τα μεγαλυτερα λαστιχακια που ειχε σε ενα σακουλακι στο κουτι? Εγω τα αλλαξα και ειναι καλυτερα..

Link to comment
Share on other sites

Το έχω στην κατοχή μου 10 μέρες .

Το κινητό είναι απίστευτο.

Είχα και εγώ το Samsung galaxy s3 και οι οθόνες έχουν τεράστια διαφορά. Βέβαια δεν μπορεί να γίνει σύγκριση με ένα κινητό σαν το s3 αλλά η οθόνη του s3 μπροστά στο lg είναι σαν ψεύτικη/παιδική.

Δεν είχα ούτε ένα πρόβλημα μέχρι στιγμής, ούτε lag, ούτε υπερθέρμανση που διάβαζα. έκδοση 410 CZE

Link to comment
Share on other sites

1) Η φωτεινότητα ειναι μια χαρα. Εξαρταται βεβαια και απο τις απαιτησεις που εχεις ως χρηστης και στο τι εχεις συνηθισει μεχρι τωρα. Εγω πηρα το g3 και πριν ειχα το g2. Για μενα το g2 ειχε καλυτερη φωτεινοτητα, οταν το εβαζες τερμα ηταν πολυ φωτεινο σε επιπεδο σε πειραζε στα ματια. Το g3 δεν ειναι ετσι αλλα εχει αξιοπρεπεπστατη φωτεινοτητα. Επειδη παρακατω λες για ταινιες κτλ, ναι ειναι μια χαρα για να δεις ταινιες.

 

2) Ειναι οκ. Η αληθεια ιεναι οτι οι 5,5 ιντσες ειναι λιγακι λιγες για multiwindow. Δηλαδη και εγω στο tablet to 10αρι το ευχαριστιεμαι περισσοτερο. Αν και στο g3 που απειρες φορες ανοιγω youtube και browser/facebook γιατι ακουω τραγουδια και διαβαζω κειμενα η απλα κανω surfing στο Internet, δεν εχεις θεμα, συνηθιζεται και λειτουργει μι χαρα.

 

Προφανως οσο μεγαλυτεηρ η οθονη τοσο το καλυτερο αλλα μετα πας σε TabLet Και κανεις τη δουλεια σου πολυ πιο ανετα. Αφου ζητας κινητο νομιζω οτι το g3 σε αυτα σε καλυπτει πληρως και ειναι απο τις καλυτερες λυσεις. Το Note 3 ειναι ελααααχιστα μεγαλυτερο δεν θα δεις διαφορα. Μονο στο nexus 6 ισως εχει διαφορα αλλα δεν νομιζω οτι σε ενδιαφερει.

 

Για το 3) δεν ξερω να σου απαντησω και εγω δεν το εχω δοκιμασει η αληθεια ιεναι οτι τθα ηθελα να ξερω απο αλλους εδω μεσα.

 

Σεκφτομαι να παρω και Miracast dongle, αξιζει? χρησιμοποιει κανεις?

 

Φιλε μου με καλυψες ευχαριστω πολυ μαλλον θα γινω γρηγορα κατοχοσ εχω ψηθει:)

Link to comment
Share on other sites

Βλεπω στις απαντησεις πολλα νεα μελη με το g3. Μηπως να ανοιγα νεο θεμα να μετρηθουμε εκει για να καταλαβουμε ετσι και ποσοι περιπου ειναι εδω μεσα απλα οι κατοχοι που δεν εχουν κανενα προβλημα ;
Link to comment
Share on other sites

Βλεπω στις απαντησεις πολλα νεα μελη με το g3. Μηπως να ανοιγα νεο θεμα να μετρηθουμε εκει για να καταλαβουμε ετσι και ποσοι περιπου ειναι εδω μεσα απλα οι κατοχοι που δεν εχουν κανενα προβλημα ;

 

Μήπως να ανοίξεις ένα για αυτούς που έχουν πρόβλημα;;; νομίζω θα είναι λιγότεροι από αυτούς που δεν έχουν!

Link to comment
Share on other sites

Μήπως να ανοίξεις ένα για αυτούς που έχουν πρόβλημα;;; νομίζω θα είναι λιγότεροι από αυτούς που δεν έχουν!

 

Πραγματικά...... αν ήταν περισσότεροι θα έπρεπε να κλείσει το mobile τμήμα και να παραμείνει στα κλιματιστικά...

 

 

Και μιας και λέμε για προβλήματα... Πήγα πριν μία εβδομάδα το λευκό G3 με το γνωστό θέμα με τις ρωγμές και εδώ και 7 ημέρες περιμένουν ανταλλακτικά καπάκια!! Φυσικά η κοπέλα στο service δεν έχει ιδέα γιατί αργεί και μου λέει "μάλλον έχουν έλλειψη από το εργοστάσιο"... Πιο γενική απάντηση πεθαίνεις. Θα αφήσω άλλη μία εβδομάδα για να δω αν θα αποδειχθεί η Procordia... Arvato και μετά θα κινήσω όλες τις διαδικασίες και φυσικά θα αποχαιρετήσω για πάντα αυτήν την εταιρία.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Βλεπω στις απαντησεις πολλα νεα μελη με το g3. Μηπως να ανοιγα νεο θεμα να μετρηθουμε εκει για να καταλαβουμε ετσι και ποσοι περιπου ειναι εδω μεσα απλα οι κατοχοι που δεν εχουν κανενα προβλημα ;

σωστός ο παικτης ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...