Jump to content

Honor 6


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τι διαφορές έχουν αυτά τα δύο τηλέφωνα;; Δεν μπορώ να καταλάβω.

http://www.coolicool.com/huawei-honor-6-4g-lte-hisilicon-kirin-920-17ghz-octa-core-5-inch-ips-1080p-android-44-4g-smartphon-g-33801

http://www.coolicool.com/huawei-honor-6-32g-hisilicon-kirin-920-17ghz-octa-core-5-inch-ips-1080p-android-44-lte-4g-smartpho-g-34616

Και τα δύο είναι δίκαρτα απ'ότι φαίνεται, αλλά τι άλλο παίζει;

 

το ένα έχει 16GB και δεν έχει nfc ενώ το άλλο είναι 32GB έχει nfc

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τι διαφορές έχουν αυτά τα δύο τηλέφωνα;; Δεν μπορώ να καταλάβω.

http://www.coolicool.com/huawei-honor-6-4g-lte-hisilicon-kirin-920-17ghz-octa-core-5-inch-ips-1080p-android-44-4g-smartphon-g-33801

http://www.coolicool.com/huawei-honor-6-32g-hisilicon-kirin-920-17ghz-octa-core-5-inch-ips-1080p-android-44-lte-4g-smartpho-g-34616

Και τα δύο είναι δίκαρτα απ'ότι φαίνεται, αλλά τι άλλο παίζει;

 

Το πρώτο είναι που δουλεύει με τα δίκτυα της Ελλάδας και είναι 16 gb ενώ το 2ο είναι 32gb

Link to comment
Share on other sites

Το ένα είναι L 02 το άλλο L12. Στις προηγούμενες σελίδες αναφέρονται οι διαφορές.

 

Αλήθεια την 119 γιατί να μην την βάλουμε;

Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο είναι που δουλεύει με τα δίκτυα της Ελλάδας και είναι 16 gb ενώ το 2ο είναι 32gb

 

και τα δυο δουλεύουν στην Ελλάδα

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας και πάλι!!

 

Συγνώμη αν είμαι εκτός θέματος.

Θέλω να πάρω αυτή τη θήκη.

Έχω μια mastercard prepaid την οποία την έχω συνδέσει με την paypal. Κατά την ολοκλήρωση της αγοράς όμως δεν μου δίνει την επιλογή για αγορά μέσω paypal, τη συναλλαγή δεν την βλέπει η paypal. Να προχωρήσω σε αγορά μόνο ως mastercard? Είναι αξιόπιστο site?

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να πάρω αυτή τη θήκη.. Να προχωρήσω σε αγορά μόνο ως mastercard? Είναι αξιόπιστο site?

Το AliExpress δεν δεχεται PayPal, με την Mastercard προχώρα, δεν θα έχεις κανένα θέμα.-

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα...ξέρεις κανείς γιατί μετά την αναβάθμιση σε EMUI 3.0 δεν μπορώ να γράψω μηνυμα εκτός απο το Swyte;; δεν μου δίνει άλλη επιλογή...επίσης, εχεις κανείς επίσης πρόβλημα με σύνδεση κινητού με hisuite;; όσες φορές και αν το έκανα δεν γινόταν...τρέχω με windows 7...

By all means marry. If you get a good wife, you'll be happy. If you get a bad one, you'll become a philosopher.

Socrates

Link to comment
Share on other sites

Στην emui 3.0 b608 νομίζω έχασε στην ένταση ο ήχος στο ηχείο ενώ βελτιώθηκε στα ακουστικά.Το έχει παρατηρήσει κανείς άλλος?
Using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

σημερα μου ηρθε tempered glass protective film (nilkin) το εβαλα και εχω να πω οτι η αφη του ειναι πολυ καλη δεν εχει κανενα προβλημα !

επειδη εχω μπερδευτει λιγο. αυτο το tempered glass protective film που πηρες ειναι λεπτο φιλμ γυαλινο ή το κλασσικο πλαστικο που πρεπει να προσεχεις οταν το βαζεις για να μην εχει φουσκαλες απο αερα;

αν ειναι το γυαλινο δεν δινει εξτρα παχος στη συσκευη;

Link to comment
Share on other sites

ειναι αυτο το γυαλινο που λες δεν κανει φουσκαλες καθετε παρα πολυ καλα στην οθονη και το παχος ουτε που το καταλαβαιμεις οταν μπει & και εγω νομιζα οτι ειναι παχυ αλλα οταν το βαλεις αλλαζεις γνωμη !
Link to comment
Share on other sites

ειναι αυτο το γυαλινο που λες δεν κανει φουσκαλες καθετε παρα πολυ καλα στην οθονη και το παχος ουτε που το καταλαβαιμεις οταν μπει & και εγω νομιζα οτι ειναι παχυ αλλα οταν το βαλεις αλλαζεις γνωμη !

ευχαριστω για την απαντηση σου. ακομα δεν μου εχει ερθει το κινητο αλλα εγω παρηγγειλα μονο το πλαστικο φιλμ. να δω πως θα ταιριαζει οταν ερθει αλλιως θα αγορασω γυαλινη και εγω.

δεν διαπιστωσες καμια διαφορα στην ανταποκριση της οθονης; ουτε στα πληκτρα να υποθεσω;

Link to comment
Share on other sites

Δυστηχως σε εμενα η μπαταρια ειναι χάλια .Δεν ξερω αν φταίει αλλά στις 2 πρώτες φορτίσεις δεν φορτισε 100% γιατί έπρεπε να φύγω.http://www.myphone.gr/forum/newreply.php?do=newreply&noquote=1&p=5647096#editpost
Link to comment
Share on other sites

Μα και στο τεστ που έχει από τον συμφορουμίτη στην πρώτη σελίδα, 3ω38λ δείχνει να έχει κάνει με οθόνη αναμμένη. Άρα μάλλον το "κανονικό" είναι αυτό...

 

Το L02 το έχει στο antelife 265 ευρώ σήμερα.

Edited by amyroukai
Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα...ξέρεις κανείς γιατί μετά την αναβάθμιση σε EMUI 3.0 δεν μπορώ να γράψω μηνυμα εκτός απο το Swyte;; δεν μου δίνει άλλη επιλογή...επίσης, εχεις κανείς επίσης πρόβλημα με σύνδεση κινητού με hisuite;; όσες φορές και αν το έκανα δεν γινόταν...τρέχω με windows 7...

 

...Το πρόβλημα με το hisuite λύθηκε...ωστόσω παραμένει το πρόβλημα με τα sms...έβαλα και και το gosms pro αλλά και πάλι μόνο το swyte έχει για μοναδικό πληκτρολόγιο...το αντιμετώπισε κανείς άλλος επίσης;;;

By all means marry. If you get a good wife, you'll be happy. If you get a bad one, you'll become a philosopher.

Socrates

Link to comment
Share on other sites

Έχεις θέμα με την μπαταρία. Οι διαφορές στην κατανάλωση ποικίλλουν αλλά νομίζω ότι η δική σου είναι μη φυσιολογική. Πριν σκεφτείς την αντικατάσταση, δοκίμασε να ξεφορτιζεις εντελώς και να κάνεις πλήρεις φορτισεις για μερικές μέρες. Κάνε και κανένα battery calibration με το ανάλογο πρόγραμμα από το μάρκετ.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά την βοήθειά σας.Πριν μία ώρα μου ήρθε update απο H60-L02V100R001CHNC00B117 (που ήμουν όλο αυτό το διάστημα χωρίς να έχω προβεί σε κάποια αναβάθμιση) σε H60-L02V100R001CHNC00B119SP01 με όγκο 145,71MB.

Κατα την διαδικασία του update όλα καλά.Μόλις πάω να κάνω εγκατάσταση μου βγάζει αυτό

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...