Jump to content

Honor 6


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω πηρα αυτες τις 2 αλλα στο τελος κατεηξα στην ελαστικη τη διαφανη

εχω βαλει και tampered glass αλλα ****το χανει στην αφη...

 

Πια μάρκα tempered glass έχεις?

MOB: Xiaomi Mi A2 < Xiaomi Mi5 < Huawei HONOR 6 (H60-L02) < Newman N2 < ZTE Skate < HTC Touch2 < Qtek 8500 < Siemens S75 < Siemens SX1 < Siemens S55 < Siemens SL45i < Nokia 3310 < Ericsson T10s < Panasonic GD30 < Philips Diga

TAB: Teclast x98 Plus < PiPO M9Pro

WEAR: Amazfit PACE < HONOR Band Zero (Z1)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μια ερώτηση αν το κάνει και σε εσας...Όταν σας στέλνουν μήνυμα στο messenger σας εμφανίζει το κυκλάκι με τη φωτογραφία του συνομιλητή; Γτ σε εμένα όχι και δεν ξέρω πως να το φτιάξω
Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες τι παίζει με την νέα EMUI 3.0;; την έκανα εγκατάσταση με local update απο το επίσημο site, και βαζοντας την στην εσωτερική μνήμη...τι απαράδεκτο λευκό χρώμα στα εικονίδια που κατεβαίνουν απο την οθόνη;;; τι χάλια μικρή γραμματοσειρά;;; και κυρίως πως μπορώ να γράφω κανονικό μηνυμα και όχι με το swype???

By all means marry. If you get a good wife, you'll be happy. If you get a bad one, you'll become a philosopher.

Socrates

Link to comment
Share on other sites

Χθες παρελαβα και εγω το δικο μου H60_ L12 ,32gb NFC . Οι πρωτες εντυπωσεις ειναι αριστες. Antutu 44173 με ενεργο ROG. Gps IGO πολυ καλη ακριβεια και κλειδωμα αν και χανει ελαχιστα απο το προιγουμενο μου galaxy grand. Multitasking απιστευτο. Τρεχω skype , viber , whatsapp , mail , fb , IGO και κληση ταυτοχρονα και παει απροβληματιστα. Τωρα με ξενιζει ιδιαιτερα η απουσια hardware buttons και περιμενω πως και πως το touchplus. Επισεις το προγραμματάκι διαχείρισης τηλεφωνου καταντα ενοχλητικο με τα ενημερωτικα μηνηματα. Ενα μνμ "location not dound" εμφανίζεται συχνα και δεν μπορω να το κλεισω. Επισης καποιες πρωτοβουλίες εξοικονόμησης ενέργειας που παιρνει οταν εξαντλείται η μπαταρια ειναι ενοχλητικες και προσπαθω ακομα να βρω τις σωστες. Αναμενω για την ωρα ενα nfc ring για να το κλειδωνω κλπ και το tap n pay για να συνδεσω την καρτα μου με το nfc και δοκιμες μπαταριας για πληρεστερη εικονα. Αν καποιος ενδιαφέρεται για review να μου πει για να γραψω ενα το Σαββατοκύριακο :)
Link to comment
Share on other sites

Απο GPS εγώ για πολύ καιρό είχα iGo σε αυτό τηλέφωνο δεν μπορούσα να το βάλω και έβαλα το sygic απλά αν βάλεις σπασμένο να το κάνεις ignore να μην κάνει αναβάθμιση.

Για την μπαταρία δεν είμαι και 100% σίγουρος αλλά η απλή λογική λέει ότι μπαταρία δεν πρέπει να αδειάσει εντελώς.

Ευχαριστώ φίλε μου...θα βρώ χρόνο να το δοκιμάσω το GPS...

By all means marry. If you get a good wife, you'll be happy. If you get a bad one, you'll become a philosopher.

Socrates

Link to comment
Share on other sites

Χθες παρελαβα και εγω το δικο μου H60_ L12 ,32gb NFC . Οι πρωτες εντυπωσεις ειναι αριστες.

 

Φίλε μου απο που το πήρες το 32αρι. Το βλεπω και στο vickmall και αλλου αλλα δεν αναφέρεται το NFC και απο τιμη πόσο σου βγήκε τελικά;

Edited by dimitrispm
Link to comment
Share on other sites

Χθες παρελαβα και εγω το δικο μου H60_ L12 ,32gb NFC . Οι πρωτες εντυπωσεις ειναι αριστες. Antutu 44173 με ενεργο ROG. Gps IGO πολυ καλη ακριβεια και κλειδωμα αν και χανει ελαχιστα απο το προιγουμενο μου galaxy grand. Multitasking απιστευτο. Τρεχω skype , viber , whatsapp , mail , fb , IGO και κληση ταυτοχρονα και παει απροβληματιστα. Τωρα με ξενιζει ιδιαιτερα η απουσια hardware buttons και περιμενω πως και πως το touchplus. Επισεις το προγραμματάκι διαχείρισης τηλεφωνου καταντα ενοχλητικο με τα ενημερωτικα μηνηματα. Ενα μνμ "location not dound" εμφανίζεται συχνα και δεν μπορω να το κλεισω. Επισης καποιες πρωτοβουλίες εξοικονόμησης ενέργειας που παιρνει οταν εξαντλείται η μπαταρια ειναι ενοχλητικες και προσπαθω ακομα να βρω τις σωστες. Αναμενω για την ωρα ενα nfc ring για να το κλειδωνω κλπ και το tap n pay για να συνδεσω την καρτα μου με το nfc και δοκιμες μπαταριας για πληρεστερη εικονα. Αν καποιος ενδιαφέρεται για review να μου πει για να γραψω ενα το Σαββατοκύριακο :)

 

Καλορίζικο φίλε.Όσο για το review ...θα αναμένω ενημέρωση μετά το σ/κ.

Καλοδούλευτο!

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Αυτο ισχυει τελικα ή oχι ?

 

έχει απαντηθεί σε προηγούμενη σελίδα,δεν έχει

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση αν το κάνει και σε εσας...Όταν σας στέλνουν μήνυμα στο messenger σας εμφανίζει το κυκλάκι με τη φωτογραφία του συνομιλητή; Γτ σε εμένα όχι και δεν ξέρω πως να το φτιάξω

 

αυτο το κανει και στο δικο μου τηλέφωνο που και που που δεν ειναι honor 6 αλλα xiaomi mi3. Πρεπει να ειναι προβληματική η εκδοση του messenger η κανούρια ή καποια απο τις τελευταίες....Ελπιζω σε διορθωση σε καποιιο update....

 

Να ρωτήσω κατι γιατι θελει να το παρει ενας φίλος εχει led notification?? λαμπακι led για ειδοποιήσεις σε μηνύματα, κλήσεις, sms???

Link to comment
Share on other sites

αυτο το κανει και στο δικο μου τηλέφωνο που και που που δεν ειναι honor 6 αλλα xiaomi mi3. Πρεπει να ειναι προβληματική η εκδοση του messenger η κανούρια ή καποια απο τις τελευταίες....Ελπιζω σε διορθωση σε καποιιο update....

 

Να ρωτήσω κατι γιατι θελει να το παρει ενας φίλος εχει led notification?? λαμπακι led για ειδοποιήσεις σε μηνύματα, κλήσεις, sms???

 

Ναι έχει μπροστά πάνω αριστερά

Link to comment
Share on other sites

Εχθές έβαλα την 3.0 b608 και η μπαταρία πάει καλά , τώρα είμαι 1η 3ώρες και 3.5 ώρες οθόνη στα 50%
Using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είμαι με την Β117 μου εμφάνισε update για μια έκδοση Β117-B119SP01 δεν ξερω αν είναι stable και αν πρεπει να την κάνω;Είναι αυτή που αναφέρετε σαν Β608; Edited by Minas_Kriti
Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν είναι αυτή. Εσύ έχεις την emui 2.3 117 και η b608 είναι emui 3.0 και είναι developer όχι stable. Την b119sp01 μην την βάλεις.
Using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν είναι αυτή. Εσύ έχεις την emui 2.3 117 και η b608 είναι emui 3.0 και είναι developer όχι stable. Την b119sp01 μην την βάλεις.

 

Την 3.0 είναι εύκολο να την περάσουμε; Έχει bugs βασικα; Δεν βιάζομαι αν είναι να βγει η official σε 5 μέρες, απλά με αυτή που είμαι τώρα θα μου έρθει update όταν βγεί ή οχι;

Link to comment
Share on other sites

έχει απαντηθεί σε προηγούμενη σελίδα,δεν έχει

 

Στο emui 2.3 B119 έχει μετονομαστεί σε προστασία οθόνης (screen saving) σύμφωνα με το change log και πράγματι είναι το ROG, το δοκίμασα. Αυτή η επιλογή έχει φύγει τελείως από το emui 3.0 Β608?

Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν είναι αυτή. Εσύ έχεις την emui 2.3 117 και η b608 είναι emui 3.0 και είναι developer όχι stable. Την b119sp01 μην την βάλεις.

φιλε μου γιατι να μην τη βαλουμε b119sp01 ?

Link to comment
Share on other sites

Τι διαφορές έχουν αυτά τα δύο τηλέφωνα;; Δεν μπορώ να καταλάβω.

http://www.coolicool.com/huawei-honor-6-4g-lte-hisilicon-kirin-920-17ghz-octa-core-5-inch-ips-1080p-android-44-4g-smartphon-g-33801

http://www.coolicool.com/huawei-honor-6-32g-hisilicon-kirin-920-17ghz-octa-core-5-inch-ips-1080p-android-44-lte-4g-smartpho-g-34616

Και τα δύο είναι δίκαρτα απ'ότι φαίνεται, αλλά τι άλλο παίζει;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...