Jump to content

Honor 6


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σας και απο μενα, ετοιμαζομαι να κανω την παραγγελια να μπω στην παρεα σας. Απο oppomart οσοι εχουν παραγγειλει ποσες μερες εκανε και αν ειχε κανενα θεμα. Η βοηθεια σας ειναι πολυ χρησιμη για εμας που δεν το εχουμε αποκτησει ακομα. Η αλλη μου ρπιλογε ειναι απο vickmall
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

οκ σε ευχαριστω. ειμαι στη διαδικασια παραγγελιας για 1η φορα απο vickmall και προσπαθω να καλυψω ολα τα ενδεχομενα. υπαρχει κατι που πρεπει να τους πω ή να προσεξω?

 

Δεν νομίζω να υπάρχει κάτι ιδιαίτερο. Είναι από τα αξιόπιστα μαγαζιά εκεί έξω. Κάνε μία αναζήτηση στο εν λόγω thread με την λέξη vickmall να δεις αν κάποια άλλα παιδιά έχουν αναφέρει κάτι συγκεκριμένο.

 

MinasKriti το ίδιο ισχύει και για σένα. Σίγουρα έχει απαντηθεί αυτό που ρωτάτε οπότε ψηλά δεξιά έχει επιλογή αναζήτηση στο θέμα από εκεί γράψτε τον όρο αναζήτησης και θα δείτε τι έχει ήδη απαντηθεί.

 

Επίσης γενικά για αγορές από Κίνα κοιτάξτε και εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=375316

 

Πάντα φιλικά.

Edited by EGRANEROE
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να υπάρχει κάτι ιδιαίτερο. Είναι από τα αξιόπιστα μαγαζιά εκεί έξω. Κάνε μία αναζήτηση στο εν λόγω thread με την λέξη vickmall να δεις αν κάποια άλλα παιδιά έχουν αναφέρει κάτι συγκεκριμένο.

 

MinasKriti το ίδιο ισχύει και για σένα. Σίγουρα έχει απαντηθεί αυτό που ρωτάτε οπότε ψηλά δεξιά έχει επιλογή αναζήτηση στο θέμα από εκεί γράψτε τον όρο αναζήτησης και θα δείτε τι έχει ήδη απαντηθεί.

 

Επίσης γενικά για αγορές από Κίνα κοιτάξτε και εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=375316

 

Πάντα φιλικά.

 

Ευχαριστω. Εχω διαβασει ολες τις σελιδες του forum. Μπορειτε να μου θυμησετε πια εκδοση πρεπει να διαλεξουμε για ευρωπη;

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω. Εχω διαβασει ολες τις σελιδες του forum. Μπορειτε να μου θυμησετε πια εκδοση πρεπει να διαλεξουμε για ευρωπη;

 

4 post πιο πάνω

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

παιδια μολις παραγγειλα. εχει κανεις να προτεινει κανενα καλο bluetooth για το honor 6 γιατι το vickmall δεν ειχε μεγαλη ποικιλια?

 

Κατανοώ τον ενθουσιασμό σου αλλά φεύγεις off-topic.

Ψάξε λίγο το ρημάδι το forum...

http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=81

Link to comment
Share on other sites

Κατανοώ τον ενθουσιασμό σου αλλά φεύγεις off-topic.

Ψάξε λίγο το ρημάδι το forum...

http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=81

ζητω συγνωμη. δεν ειμαι ακομα τοσο εξοικειωμενος με τα περιεχομενα του forum.

Link to comment
Share on other sites

ζητω συγνωμη. δεν ειμαι ακομα τοσο εξοικειωμενος με τα περιεχομενα του forum.

 

Κανένα πρόβλημα. Η παρατήρηση μου είναι πάντα φιλική.

Απλά το θέμα είναι αν αρχίσει ένας και δεν του γίνει παρατήρηση τότε θα βρεθούν άλλοι 10 να ρωτάνε και αυτοί του ίδιου είδους ερωτήσεις γεμίζοντας με ανούσιες σελίδες το thread.

Link to comment
Share on other sites

Και για να τρελαθουμε λιγο....

Καρτα 128gb ειδικα για το honor 6 (glory 6 για την κινα)

http://www.amazon.com/gp/aw/d/1060606496/ref=redir_mdp_mobile

 

Τι διαφορα μπορει να εχει απο αυτην ?

http://www.amazon.com/SanDisk-Ultra-microSDXC-Adapter-SDSDQUA-128G-G46A/dp/B00IIJ6W4S/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1394056812&sr=8-1&keywords=128+gb+micro+sd+card&tag=androidcentral00-20&m1k=vb_ac

Link to comment
Share on other sites

5:30 ώρες οθόνη έχει γράψει. Δε νομίζω ότι κάποιος μπορεί να ζητήσει παραπάνω.

 

http://imgur.com/tXMfErk

http://imgur.com/Vzcysvz

http://imgur.com/uXXbqnZ

.

Edited by aplostra
Link to comment
Share on other sites

Είδα το UI 3.0 στα 2 καινούρια μοντέλα που ανακοινώθηκαν χτες και πραγματικά είναι πολύ καλαίσθητο. Ελπίζω να το πάρει σύντομα και το honor 6.
Link to comment
Share on other sites

ηρθε και σε εμενα ! εχω να πω οτι φενεται φανταστικο !!

μια ερωτηση μονο εχω κατεβασει google play εφτιαξα και το gmail

τις επαφες ομως πως τις εμφανιζει οπιος μπορει να βοηθησει γιατι δεν βγαζω ακρη?!

και κατι αλλο ανβαθμισει κανουμε ? γιατι μου βγαζει ενα μυνυμα για αναβαθμισει

ευχαριστω !

Link to comment
Share on other sites

ηρθε και σε εμενα ! εχω να πω οτι φενεται φανταστικο !!

μια ερωτηση μονο εχω κατεβασει google play εφτιαξα και το gmail

τις επαφες ομως πως τις εμφανιζει οπιος μπορει να βοηθησει γιατι δεν βγαζω ακρη?!

και κατι αλλο ανβαθμισει κανουμε ? γιατι μου βγαζει ενα μυνυμα για αναβαθμισει

ευχαριστω !

 

Στο πρώτο ποστ του τοπικ υπάρχουν λινκς με οδηγίες. Διαβάζετε το τοπικ :) . Καλοδουλευτο!

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω φιλε μου

το χω διαβασει το 1 post αλλα ενω εγταταστησα το google play service και το goole play δεν μου εμφανιζει οταν γραφω σκετο google το ανθρωπακι και το ημερολογιο οπως δειχνει το screenshort γι αυτο ρωταω ? και επισης την αναβαθμισει την κανουμε κανονικα ?

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω φιλε μου

το χω διαβασει το 1 post αλλα ενω εγταταστησα το google play service και το goole play δεν μου εμφανιζει οταν γραφω σκετο google το ανθρωπακι και το ημερολογιο οπως δειχνει το screenshort γι αυτο ρωταω ? και επισης την αναβαθμισει την κανουμε κανονικα ?

 

Αναβαθμίσεις για την rom και για το app center (όχι τις κινεζικές εφαρμογές ) περνάμε άφοβα. Θα κοιτάξω τώρα αυτό που λες.

 

Οι οδηγίες δεν έχουν αλλάξει, ξανάκανα τα βήματα και οι απαραίτητες εφαρμογές ήταν εκεί μήπως κανείς κάτι λάθος? Ανέβασε κανένα screenshot.

Edited by Romanos

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου το βρηκα πατησα πανω στην photo που εχει πανω απο το 2 screenshort (μεσα στο App Center της Huawei ) που εχεις ανεβασει και μου εμφανισε τις επαφες και το ημερολογιο! αυτο με το google παντως εμενα δεν μου δουλεψε . και επισης τα ακουστικα τα γνησια τα ειχα παραγγειλη μαζι με το τηλεφωνο τα δοκιμασα και παιζουν τελεια και ο ηχος πολυ καλος και το μικροφωνο (μαλλον θελει τα δικα του ) δεν πρεπει να δουλευουν με universal ! ευχαριστω παντος για την αμεση απαντηση!
Link to comment
Share on other sites

Αναβαθμίσεις για την rom και για το app center (όχι τις κινεζικές εφαρμογές ) περνάμε άφοβα. Θα κοιτάξω τώρα αυτό που λες.

 

Οι οδηγίες δεν έχουν αλλάξει, ξανάκανα τα βήματα και οι απαραίτητες εφαρμογές ήταν εκεί μήπως κανείς κάτι λάθος? Ανέβασε κανένα screenshot.

 

Τι είναι αυτές οι εφαρμογές; Χρειάζονται; Αν όχι, σβήνουν και πώς;

 

Σόρρυ για τον καταιγισμό ερωτήσεων αλλά για να ετοιμαζόμαστε σιγά σιγά όσο το γαιδουράκι της Σίνγκαπορ Ποστ πλησιάζει :)

 

Έντιτ: Διάβασα κάπου στο νήμα ότι γίνονται "hide" οι κινέζικές εφαρμογές... αλλά πώς;

Edited by douglas
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο μένα, σκέφτομαι και εγώ να αγοράσω το κινητό μόνο και μόνο για την κάμερα. Διάβασα τα reviews το παιδιών και πάνω που αποφάσισα να σπάσω το φράγμα το 200 ευρώ για κινητό κάποια post πιο πίσω που αναφέρονται στην κάμερα με ψιλοξενέρωσαν.... Θα μπορούσε κάποιος να ανεβάσει καμιά φωτογραφία μπας και καταλήξω κάποια στιγμή.

 

 

ειμαι και γω στην ιδια κατηγορία!!!

 

καποιος καλος άνθρωπός να ανέβαζε 2-3 φωτο απο εσωτερικους-εξωτερικους χωρους στο dropbox και εγω.... μια λαμπάδα ισα με το μπόι του!!

Link to comment
Share on other sites

Με ακουστικά από galaxy s3 έχει 100% συμβατότητα ήχος δυνατός και καθαρός και το μικρόφωνο δουλεύει κανονικά.
Using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

ειμαι και γω στην ιδια κατηγορία!!!

 

καποιος καλος άνθρωπός να ανέβαζε 2-3 φωτο απο εσωτερικους-εξωτερικους χωρους στο dropbox και εγω.... μια λαμπάδα ισα με το μπόι του!!

 

Δώστε φωτο να δούμε και εμείς που το περιμένουμεεε!!

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε επιτελους

λοιπον να αναφερω για τους καινουργιους ενδιαφερωμενους οτι το τηλ το αγορασα απο το minideal.net

στις 19/08 το μεσημερι και ηρθε στις 05/09

1 εντυπωση πανεμορφω εκπληκτικο

εχω μπροστα μου ενα ολοκληρο σ/κ να το επεξεργαστω

εδω θελω να πω ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολα τα παιδια του forum και το forum για την πολυτιμη βοηθεια τους

συνεχιζουμε λοιπον

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...