Jump to content

Honor 6


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εγω τα χω παρει αυτα τα ακουστικα http://www.vickmall.com/original-earphone-with-mic-for-huawei-black.html ! τα πηρα βεβαια μαζι με το τηλεφωνο στα μισα λεφτα (δεν ΞΕΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΙΜΗ ΠΟΥ ΔΕΙΧΝΟΥΝ ΤΩΡΑ ) παιζουν μια χαρα στο δικο μου τηλ.

ειχε επιλογη με την αγορα του κινητου και τα εδινε 8$. αλλα διαβαζοντας για τα piston ειπα να κανω την υπερβαση. θα δουμε αν κανουν.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Από ότι έχω διαβάσει μέχρι στιγμής ,μάλλον είμαι ο πρώτος που δυστυχώς αναφέρω πρόβλημα του τηλεφώνου.Συγκεκριμένα σήμερα το πρωι και χωρίς λόγο,"έφαγε κόλλημα".

Δηλαδή, κάποια στιγμή που το ακουμπάω για να το ξεκλειδώσω ,διαπιστώνω ότι έχει μείνει με μαύρη την οθόνη,δεν υπακούει ούτε το "power",ούτε να μπορώ να το ανοίξω ή να κάνω οτιδήποτε άλλο.Επίσης διαπίστωσα οτι η συσκευή, για κανα δεκάλεπτο που πάλευα να βγάλω άκρη(η μπαταρία όπως όλοι ξέρουμε δεν αφαιρείται) ήταν αρκετά ζεστή.

Για να μην σας κουράζω αφού είχα πια απελπιστεί,έκανα hard reset (volume up και το power button ταυτόχρονα πατημένα για πάνω απο 5 sec)οπότε και επανήλθε.

Ερώτηση ,έχει συμβεί σε άλλον ή είμαι ο πρώτος;:cry:

Link to comment
Share on other sites

Από ότι έχω διαβάσει μέχρι στιγμής ,μάλλον είμαι ο πρώτος που δυστυχώς αναφέρω πρόβλημα του τηλεφώνου.Συγκεκριμένα σήμερα το πρωι και χωρίς λόγο,"έφαγε κόλλημα".

Δηλαδή, κάποια στιγμή που το ακουμπάω για να το ξεκλειδώσω ,διαπιστώνω ότι έχει μείνει με μαύρη την οθόνη,δεν υπακούει ούτε το "power",ούτε να μπορώ να το ανοίξω ή να κάνω οτιδήποτε άλλο.Επίσης διαπίστωσα οτι η συσκευή, για κανα δεκάλεπτο που πάλευα να βγάλω άκρη(η μπαταρία όπως όλοι ξέρουμε δεν αφαιρείται) ήταν αρκετά ζεστή.

Για να μην σας κουράζω αφού είχα πια απελπιστεί,έκανα hard reset (volume up και το power button ταυτόχρονα πατημένα για πάνω απο 5 sec)οπότε και επανήλθε.

Ερώτηση ,έχει συμβεί σε άλλον ή είμαι ο πρώτος;:cry:

 

Εμένα τρώει κάτι τέτοια μικρόκολλήματα αλλά άμα πατήσω το Power button 1-2 sec παραπάνω ανοίγει κανονικά. Βασικά το έκανε 1-2 φορές.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Εμένα τρώει κάτι τέτοια μικρόκολλήματα αλλά άμα πατήσω το Power button 1-2 sec παραπάνω ανοίγει κανονικά. Βασικά το έκανε 1-2 φορές.

Φίλε Romane,το είχα δοκιμάσει αυτο που αναφέρεις αλλά τίποτα.Κόλλημα ή μικροκόλλημα δεν είχα παρά σήμερα όπως σας ανέφερα πιο πάνω.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Romane,το είχα δοκιμάσει αυτο που αναφέρεις αλλά τίποτα.Κόλλημα ή μικροκόλλημα δεν είχα παρά σήμερα όπως σας ανέφερα πιο πάνω.

 

χρειαζετε που και που καμια επανεκινηση το κινητο οχι μια βδομαδα χωρις επανεκινηση !! οπως και ο υπολογιστης ετσι και το κινητο !!

Link to comment
Share on other sites

Φίλοι καλησπέρα. Έκανα την παραγγελία από Vickmall την Παρασκευή και το μόνο που πήρα ήταν ένα αυτόματο mail ως απάντηση για την παραγγελία μου. Έχω εν τω μεταξύ στείλει 2 mail στη selina και δεν έχω πάρει καμία απάντηση. Θα πρέπει να ανησυχώ?

Σας παραθέτω και το mail που έλαβα αμέσως μετά την τοποθέτηση της παραγγελίας.

 

Thank you for your order from Main Website Store. Once your package ships we will send an email with a link to track your order. If you have any questions about your order please contact us at selina.vickmall@gmail.com or call us at Monday - Friday, 8am - 5pm PST.

 

Your order confirmation is below. Thank you again for your business.

Your Order #10000**** (placed on September 6, 2014 4:47:03 AM CST)

Billing Information: Payment Method:

****

PayPal Express Checkout

 

Payer Email:

****

Shipping Information: Shipping Method:

*****

Free shipping - Netherland Post-Registered Airmail

Item Sku Qty Subtotal

Huawei Honor 6 4G LTE SmartPhone Android 4.4 Octa Core 3GB 16GB 5 Inch 13MP camera Dual Sim

Color

Black

Nillkin Hard Case

Black

Original Honor Earphone

Need

Huawei Honor 6 1 €297.05

Subtotal €297.05

Shipping & Handling €0.00

Grand Total €297.05

Grand Total to be Charged $391.99

Link to comment
Share on other sites

Φίλοι καλησπέρα. Έκανα την παραγγελία από Vickmall την Παρασκευή και το μόνο που πήρα ήταν ένα αυτόματο mail ως απάντηση για την παραγγελία μου. Έχω εν τω μεταξύ στείλει 2 mail στη selina και δεν έχω πάρει καμία απάντηση. Θα πρέπει να ανησυχώ?

Σας παραθέτω και το mail που έλαβα αμέσως μετά την τοποθέτηση της παραγγελίας.

 

Thank you for your order from Main Website Store. Once your package ships we will send an email with a link to track your order. If you have any questions about your order please contact us at selina.vickmall@gmail.com or call us at Monday - Friday, 8am - 5pm PST.

 

Your order confirmation is below. Thank you again for your business.

Your Order #10000**** (placed on September 6, 2014 4:47:03 AM CST)

Billing Information: Payment Method:

****

PayPal Express Checkout

 

Payer Email:

****

Shipping Information: Shipping Method:

*****

Free shipping - Netherland Post-Registered Airmail

Item Sku Qty Subtotal

Huawei Honor 6 4G LTE SmartPhone Android 4.4 Octa Core 3GB 16GB 5 Inch 13MP camera Dual Sim

Color

Black

Nillkin Hard Case

Black

Original Honor Earphone

Need

Huawei Honor 6 1 €297.05

Subtotal €297.05

Shipping & Handling €0.00

Grand Total €297.05

Grand Total to be Charged $391.99

 

Εϊσαι σε λάθος topic, Δοκίμασε εδώ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=375316&page=325 ή στο topic του ίδιου του καταστήματος :)

 

Και να ειναι λογικό έχουν άδεια.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε όλους τους φίλους κάλει καλή εβδομάδα το κινητό μου ήρθε την παρασκευή το μεσημέρι το πακέτο ήρθε κανονικότατα χωρίς κανένα πρόβλημα και τα δωράκια από το μαγαζί κανονικά.Aφού λοιπόν του έβαλα τις ζελατίνες το άνοιξα 1 εντύπωση καταπληκτικό μου έκανα μεγάλη εντύπωση η μπαταρία ήταν στο 50% και άρχισα τα καθέκαστα τσέκαρα και είδα ότι έχει βγει η τελευταία αναβάθμιση και του έκανα άμεσος το uptate χειροκίνητα αφού του πέρασα μετά τα απαραίτητα προγραμματάκια που ήθελα άρχισα μετά να το ψάχνω

Παιδιά το κινητό τα σπάει όλα λέμε είναι το κάτι άλλο είμαι παρα πολύ ευχαριστημένος από την επιλογή που έκανα

η 1 φορτίσει έγινε την παρασκευή το βραδυ και μέχρι τώρα είναι τα αποτελέσματα που βλέπετε στις παρακάτω φωτό

Link to comment
Share on other sites

Εχεις συμβόλαιο, με μηνιαίο τιμολόγιο > 45 ευρώ?

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Έχω συμβόλαιο ναι αλλά δε θυμάμαι πόσο..

Τοτε, αφου δεν θυμάσαι, ίσως παιδευεσαι άσκοπα...

4G δίνεται σε ΣΥΜΒΟΛΑΙΟύχους με Πάγιο > 45 ευρώ/μήνα...

Ισως στέλνεις "τζάμπα" τα μηνύματα...

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,αυτά που θα ρωτήσω μπορεί να έχουν απαντηθεί πιο πριν αλλά δεν μπορώ να τα βρω

1)Πως κάνω συνχρονισμό τις επαφές μου από το gmail;

2)Μπορείτε να μου δώσετε ένα καλό λινκ για να κατεβάσω το HiSuite;

 

Σας ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,αυτά που θα ρωτήσω μπορεί να έχουν απαντηθεί πιο πριν αλλά δεν μπορώ να τα βρω

1)Πως κάνω συνχρονισμό τις επαφές μου από το gmail;

2)Μπορείτε να μου δώσετε ένα καλό λινκ για να κατεβάσω το HiSuite;

 

Σας ευχαριστώ!

Το πρώτο λίγο δύσκολο να μην μπορείς να το βρεις....

 

1) Στο πρώτο post

2) http://bit.ly/1qIG81q αλλιώς εδώ http://dl.vmall.com/c01scraiv1

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο λίγο δύσκολο να μην μπορείς να το βρεις....

 

1) Στο πρώτο post

2) http://bit.ly/1qIG81q αλλιώς εδώ http://dl.vmall.com/c01scraiv1

 

Ευχαριστώ :D

Link to comment
Share on other sites

Τοτε, αφου δεν θυμάσαι, ίσως παιδευεσαι άσκοπα...

4G δίνεται σε ΣΥΜΒΟΛΑΙΟύχους με Πάγιο > 45 ευρώ/μήνα...

Ισως στέλνεις "τζάμπα" τα μηνύματα...

 

Καλά λες αλήθεια; είναι τόσο καραγκιοζηδες;

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς αν μπορώ να βρώ το B118 SP2 κάπου αλλού εκτός απο την επίσημη σελίδα του EMUI?

 

Έχω προσπαθήσει πάνω απο 20 φορές και εκτός του ότι αργεί σταματάει μετά απο κάποια MB. Δυστυχώς το hisuite δεν υπάρχει για OS X που έχω και θέλω να κάνω update απο το κινητό μέσω USB.

Link to comment
Share on other sites

Την έχω ανεβάσει στο vondroid.

MOB: Xiaomi Mi A2 < Xiaomi Mi5 < Huawei HONOR 6 (H60-L02) < Newman N2 < ZTE Skate < HTC Touch2 < Qtek 8500 < Siemens S75 < Siemens SX1 < Siemens S55 < Siemens SL45i < Nokia 3310 < Ericsson T10s < Panasonic GD30 < Philips Diga

TAB: Teclast x98 Plus < PiPO M9Pro

WEAR: Amazfit PACE < HONOR Band Zero (Z1)

Link to comment
Share on other sites

Λεω να το παραγγειλω κ εγω απο vickmall , cosmote θα δουλευω 4g ? εχει επιλογες για google play k multilanguage ? να το επιλεξω ? ετσι το πηρατε κ εσεις ?
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς αν μπορώ να βρώ το B118 SP2 κάπου αλλού εκτός απο την επίσημη σελίδα του EMUI?

 

Έχω προσπαθήσει πάνω απο 20 φορές και εκτός του ότι αργεί σταματάει μετά απο κάποια MB. Δυστυχώς το hisuite δεν υπάρχει για OS X που έχω και θέλω να κάνω update απο το κινητό μέσω USB.

 

Δοκίμασε με κάποιον Download Manager για OSX θα το κατεβάσει με Full ταχύτητα και χωρίς errors.

 

----- προσθήκη μηνύματος 76 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Λεω να το παραγγειλω κ εγω απο vickmall , cosmote θα δουλευω 4g ? εχει επιλογες για google play k multilanguage ? να το επιλεξω ? ετσι το πηρατε κ εσεις ?

 

Είναι Multilanguage από την ίδια την Huawei. Google Play Κτλπ είναι ζήτημα 2 λεπτών να τα εγκαταστήσεις μόνος σου :) δες το πρώτο ποστ.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Σε οσους το εχουν στα χερια τους.Πως ειναι αυτη η κινηταρα; :)

Καποιος που ειχε το P6 να μας κανει μια συγκριση;

Σκεφτομαι καποια στιγμη να αλλαξω το P6 και να παρω το Honor 6.

Γνωριζουμε αν θα ερθει Ελλαδα επισημα;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...