Jump to content

Honor 6


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλές γιορτές και σε σένα αλλά με την ελπίδα σε βλέπω να μένεις τέτοια εποχή.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

πρεπει να εχει ειπωθει αλλα επειδη δεν το βρισκω θα ρωτησω.

συνδεσα ενα hands free αλλα η ενταση του ειναι πολυ χαμηλη. τι μπορει να γινει γι' αυτο;

 

χρονια πολλα, καλα Χριστουγεννα!

 

Καλησπέρα, εγώ έχω δοκιμάσει (εκτός από τα original Huawei φυσικά ) και ακουστικά από το παλιό μου LG G2 και δουλεύουν μια χαρά

Link to comment
Share on other sites

Χρονια Πολλα ...απο χθες στην εφαρμογή συλλογή πατώντας την κοινη χρήση μου ανοίγει κατευθείαν το μενού του Bluetooth μη αφήνοντας με να διαμοιρασω με άλλο τροπο την φωτογραφία..εχεις παρατηρήσει κανεις κάτι αντίστοιχο..έχω b307
Ericsson GA 318»Ericsson GF 788»Ericsson T20e»Siemens S45»Nokia 8210»Sharp GX17 »»»Nokia 6230i»SE S500»Nokia 5800»Samsung Galaxy S2» !!!Huawei Honor 6!!!
Link to comment
Share on other sites

Χρονια Πολλα ...απο χθες στην εφαρμογή συλλογή πατώντας την κοινη χρήση μου ανοίγει κατευθείαν το μενού του Bluetooth μη αφήνοντας με να διαμοιρασω με άλλο τροπο την φωτογραφία..εχεις παρατηρήσει κανεις κάτι αντίστοιχο..έχω b307

 

Μόλις το δοκίμασα και μου ανοίγει κανονικά όλες τις επιλογές.

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά παιδιά σε όλους και να έχουμε καλές γιορτές!

Το τηλέφωνο το έχω κανα 1.5 μηνα και πραγματικα ειμαι απόλυτα ευχαρστημενος είναι πυραυλος!!!!

Μου έχει κάνει ομως κάποια χαζα 2-3 φορες :(

2 φορες εσβησε αφου πρώτα υπερθερμανθηκε,μια φορα δεν εμπαινε στις επαφες και μια στα μηνυματα αλλα με μια επανεκινηση όλα κομπλέ μετα.

Σημερα μου έσβησε πάλι χωρίς να ξερω το γιατι αφου δεν υπερθερμανθηκε όπως άλλες φορες , οταν το πηρα χαμπαρι πατησα το κουμπι να ανοιξει και μου εβγαλε ένα μηνυμα οτι το system ui σταματησε να λειτουργει και δεν ανοιγε,το ξαναεκανα επανεκινηση και μετα ανοιξε!Τρεχει καποιος λογος ανησυχιας?Να πω ότι το κινητο στην ουσια το έχω απειραχτο αφου απλα έχω βαλει emui3 και τίποτα άλλο περα απο εφαρμογες.

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά με υγεία για όλους....

Πρώτη φορά δοκιμή με AnTuTu 5.5 >>>>>>>>Τιμή 45315>>> L12 με ΕΜu 3.0 V.307!

Χωρίς root μόνο unloock! Full με παιχνίδια ΗD, προγράμματα, τραγούδια, ταινίες κ.λ.π.!

Υ.Γ. Στο tochplus το αριστερό κουμπί δουλεύει με πολλή δυσκολία! Να δω πότε θα το σουτάρω.....είναι που το συνήθισα και έδεσε με το αλουμίνιο περίβλημα!

Edited by dikemon
Link to comment
Share on other sites

Παιδια πειτε κανενα καλο site να παρουμε το touchplus film που να το εχει in stock φυσικα.

 

Ευχαριστω.:)

 

Μίλα με b2c ή to2c.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Μίλα με b2c ή to2c.

to2c δεν το εχει καν. Το βγαλανε μετα το κραξιμο του για την σκετη tempered glass που μου ειχαν στειλει..

Οσο για το b2c φαινεται χειροτερο κι απ'το ελληνικο δημοσιο. :rolleyes:

http://i825.photobucket.com/albums/zz176/psytransas/smf_zps042784ac.jpg

 

Περιμενουν λεει απ' το εργοστασιο. :lol:

Edited by Tyrell
Link to comment
Share on other sites

to2c δεν το εχει καν. Το βγαλανε μετα το κραξιμο του για την σκετη tempered glass που μου ειχαν στειλει..

Οσο για το b2c φαινεται χειροτερο κι απ'το ελληνικο δημοσιο. :rolleyes:

http://i825.photobucket.com/albums/zz176/psytransas/smf_zps042784ac.jpg

 

Περιμενουν λεει απ' το εργοστασιο. :lol:

 

Με το b2c έβγαλα μια χαρά άκρη απλά και αυτοί πρέπει να το παραγγείλουν και εσύ να περιμένεις μερικές ημέρες...

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

παιδες χρονια πολλα.ειναι η πρωτη φορα που θα παραγγειλω απο κινα και αν και διαβασα παρα πολλες σελιδες δεν μου λυθηκαν οι εξης αποριες:

1.θελω το Η60 L02, το οποιο εχει κινεζικη rom.θα σβησουν ολα τα κινεζικα apps απο το τηλ αν τους το ζητησω. εαν ομως προκυψει κατι και επαναφερω τις εργοστασιακες ρυθμισεις, τοτε τι γινεται??θα εχω και τις προεγγατεστημενες κινεζικες εφαρμογες παλι??

2.εαν παρω το τηλ απο κινα και του ερθει αναβαθμιση(πχ lolipop ή EMUI 3.0) και τα εγκαταστησω, θα ειναι κινεζικες αναβαθμισεις που θα δουλευουν ομως κανινικα στην Ελλάδα??

ευχαριστω εκ των προτερων!!:wink:

Link to comment
Share on other sites

παιδες χρονια πολλα.ειναι η πρωτη φορα που θα παραγγειλω απο κινα και αν και διαβασα παρα πολλες σελιδες δεν μου λυθηκαν οι εξης αποριες:

1.θελω το Η60 L02, το οποιο εχει κινεζικη rom.θα σβησουν ολα τα κινεζικα apps απο το τηλ αν τους το ζητησω. εαν ομως προκυψει κατι και επαναφερω τις εργοστασιακες ρυθμισεις, τοτε τι γινεται??θα εχω και τις προεγγατεστημενες κινεζικες εφαρμογες παλι??

2.εαν παρω το τηλ απο κινα και του ερθει αναβαθμιση(πχ lolipop ή EMUI 3.0) και τα εγκαταστησω, θα ειναι κινεζικες αναβαθμισεις που θα δουλευουν ομως κανινικα στην Ελλάδα??

ευχαριστω εκ των προτερων!!:wink:

 

1. Θα σβήσουν όσα γίνεται να σβηστούν, δεν κάνουνε root γιατί είναι πιο περίπλοκη διαδικασία από ότι συνήθως. Άμα κάνεις restore νομίζω τις επαναφέρει. Οι κινέζικες εφαρμογές είναι λίγες (αυτές που δεν μπορούν να σβηστούν) και με ένα third-party launcher (Nova, Apex, Smart κτλπ, εξαφανίζονται και ησυχάζετε).

2. Οι αναβαθμίσεις δουλεύουν μία χαρά.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Όσοι είναι στην B307 λογικά βγήκε ή σας έρχεται ΟΤΑ B310.

Όποιος μπορεί ας σώσει το ΟΤΑ (πριν το εγκαταστήσει) και ας το ανεβάσει κάπου να το περάσω στο Multi-Tool.

Edited by VirusPlus

MOB: Xiaomi Mi A2 < Xiaomi Mi5 < Huawei HONOR 6 (H60-L02) < Newman N2 < ZTE Skate < HTC Touch2 < Qtek 8500 < Siemens S75 < Siemens SX1 < Siemens S55 < Siemens SL45i < Nokia 3310 < Ericsson T10s < Panasonic GD30 < Philips Diga

TAB: Teclast x98 Plus < PiPO M9Pro

WEAR: Amazfit PACE < HONOR Band Zero (Z1)

Link to comment
Share on other sites

παιδες χρονια πολλα.ειναι η πρωτη φορα που θα παραγγειλω απο κινα και αν και διαβασα παρα πολλες σελιδες δεν μου λυθηκαν οι εξης αποριες:

1.θελω το Η60 L02, το οποιο εχει κινεζικη rom.θα σβησουν ολα τα κινεζικα apps απο το τηλ αν τους το ζητησω. εαν ομως προκυψει κατι και επαναφερω τις εργοστασιακες ρυθμισεις, τοτε τι γινεται??θα εχω και τις προεγγατεστημενες κινεζικες εφαρμογες παλι??

2.εαν παρω το τηλ απο κινα και του ερθει αναβαθμιση(πχ lolipop ή EMUI 3.0) και τα εγκαταστησω, θα ειναι κινεζικες αναβαθμισεις που θα δουλευουν ομως κανινικα στην Ελλάδα??

ευχαριστω εκ των προτερων!!:wink:

Ναι και ναι

Link to comment
Share on other sites

L02,L12 από Κίνα μεριά.

L04 από amazon.co.uk ή από το hihonor.com

 

καλησπέρα και χρόνια πολλά.

Ποιά η διαφορά, ποιό να προτιμήσω?

έχω 2 συνδέσεις (Vodafone, cosmote) θα μπορέσω να έχω και από τις 2 τα 3/4G? ή θα πρέπει να αλλάζω θέση στις κάρτες?

Link to comment
Share on other sites

Με το b2c έβγαλα μια χαρά άκρη απλά και αυτοί πρέπει να το παραγγείλουν και εσύ να περιμένεις μερικές ημέρες...

 

Απο τις 26/11 δεν νομιζω να ειναι μερικες μερες. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Όσοι είναι στην B307 λογικά βγήκε ή σας έρχεται ΟΤΑ B310.

Όποιος μπορεί ας σώσει το ΟΤΑ (πριν το εγκαταστήσει) και ας το ανεβάσει κάπου να το περάσω στο Multi-Tool.

 

 

 

VirusPlus μήπως γνωρίζεις αν βγαίνει ή βγήκε OTA για το H60-L12;

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

VirusPlus μήπως γνωρίζεις αν βγαίνει ή βγήκε OTA για το H60-L12;

 

Είδα στο 4pda screen OTA B307_B310 για L02 αλλά λογικά αν βγήκε για το L02 θα βγήκε και για το L12, συνήθως πάνε μαζί αυτά τα μοντέλα.

MOB: Xiaomi Mi A2 < Xiaomi Mi5 < Huawei HONOR 6 (H60-L02) < Newman N2 < ZTE Skate < HTC Touch2 < Qtek 8500 < Siemens S75 < Siemens SX1 < Siemens S55 < Siemens SL45i < Nokia 3310 < Ericsson T10s < Panasonic GD30 < Philips Diga

TAB: Teclast x98 Plus < PiPO M9Pro

WEAR: Amazfit PACE < HONOR Band Zero (Z1)

Link to comment
Share on other sites

Είδα στο 4pda screen OTA B307_B310 για L02 αλλά λογικά αν βγήκε για το L02 θα βγήκε και για το L12, συνήθως πάνε μαζί αυτά τα μοντέλα.

 

 

 

Άντε ντε γιατί και εμείς ψυχούλες είμαστε....

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

Άντε ντε γιατί και εμείς ψυχούλες είμαστε....

 

Για κανε κανέναν έλεγχο, δεν έχει εμφανιστεί?

MOB: Xiaomi Mi A2 < Xiaomi Mi5 < Huawei HONOR 6 (H60-L02) < Newman N2 < ZTE Skate < HTC Touch2 < Qtek 8500 < Siemens S75 < Siemens SX1 < Siemens S55 < Siemens SL45i < Nokia 3310 < Ericsson T10s < Panasonic GD30 < Philips Diga

TAB: Teclast x98 Plus < PiPO M9Pro

WEAR: Amazfit PACE < HONOR Band Zero (Z1)

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα και χρόνια πολλά.

Ποιά η διαφορά, ποιό να προτιμήσω?

έχω 2 συνδέσεις (Vodafone, cosmote) θα μπορέσω να έχω και από τις 2 τα 3/4G? ή θα πρέπει να αλλάζω θέση στις κάρτες?

Μονο η πρωτη καρτα ειναι 3g/4g

Link to comment
Share on other sites

Για κανε κανέναν έλεγχο, δεν έχει εμφανιστεί?

 

Δεν έχει εμφανιστεί ακομα η 310 για l12...για να το σώσουμε πρέπει να είμαστε ρουτ? Γιατί σε αυτή την περίπτωση εγώ δεν μπορώ να σε βοηθήσω!

Link to comment
Share on other sites

Για κανε κανέναν έλεγχο, δεν έχει εμφανιστεί?

 

 

Εκανα 4096 φορες έλεγχο :p αλλά ακόμα τίποτα... όχι οτι είμαι ανυπόμονος :blink:.

 

Γράψε μου επισης πως να "σώσω" την B310 όταν εμφανιστεί πριν την εγκαταστήσω για να τη στειλω.

Edited by CRISPAF77

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...