Jump to content

Honor 6


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρυθμίσεις-Γενικές

Περίεργο, εμένα γιατί δεν τις εμφανίζει;

Edited by ggoldend
Προσθήκη εικόνας
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα σε όλους. Ξέρει κανείς πως μπορούμε να ενεργοποιήσουμε την κινεζική εφαρμογή για video streaming μέσω ίντερνετ και να παίζει με άλλη εφαρμογή πχ mx player; ευχαριστω

καλημερα. να υποθεσω οτι δεν μπορει να γινει κατι τετοιο;

ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

Ρυθμίσεις-Γενικές

Περίεργο, εμένα γιατί δεν τις εμφανίζει;

Στις ρυθμίσεις του go SMS, όχι της συσκευής

Link to comment
Share on other sites

Δώσανε οι Ρώσοι στο 4pda ένα CWM flashable zip για την αφαίρεση των κινέζικων από τα SMS και τις επαφές.

Το ανέβασα εδώ. Από ότι είδα αντικαθιστά το \system\priv-app\Contacts.odex ουσιαστικά, άρα μπορείτε να το ξεζιπαρετε και να το βάλετε με έναν root explorer. Δουλεύει οκ.

 

με 4.12.16

το εκανα χθες βραδι κ μου εξαφανισε dialer κ contact . δεν υπαρχουν πουθενα ουτε σαν εφαρμογη . μπορει καποιος να βοηθησει για να μην ξαναφλασαρω τη rom απο την αρχη;ειμαι root εννοειται.

Link to comment
Share on other sites

με 4.12.16

το εκανα χθες βραδι κ μου εξαφανισε dialer κ contact . δεν υπαρχουν πουθενα ουτε σαν εφαρμογη . μπορει καποιος να βοηθησει για να μην ξαναφλασαρω τη rom απο την αρχη;ειμαι root εννοειται.

 

Για κάθε έκδοση είναι διαφορετικό. Αυτό ηταν της Β307.

 

Για 4.12.16 Modded Contacts.odex.

Το βάζεις στο system/priv-app/

permissions rw-r--r--

restart

Edited by VirusPlus

MOB: Xiaomi Mi A2 < Xiaomi Mi5 < Huawei HONOR 6 (H60-L02) < Newman N2 < ZTE Skate < HTC Touch2 < Qtek 8500 < Siemens S75 < Siemens SX1 < Siemens S55 < Siemens SL45i < Nokia 3310 < Ericsson T10s < Panasonic GD30 < Philips Diga

TAB: Teclast x98 Plus < PiPO M9Pro

WEAR: Amazfit PACE < HONOR Band Zero (Z1)

Link to comment
Share on other sites

Στις ρυθμίσεις του go SMS, όχι της συσκευής

Ευχαριστώ για την απάντηση, το εκανα, αλλά μου βγάζει όριο 70 χαρακτήρες. Μήπως κάνω κάτι λάθος; Η επανεκίνηση της εφαρμογής πώς γινεται; Ανοίγοντας και κλείνοντάς την;

οκ το βρήκα, ευχαριστώ πολύ

Edited by ggoldend
απάντηση
Link to comment
Share on other sites

παιδια αυτο το καταστημα το γνωριζει κανεις ?

βλεπω πολυ χαμηλη τιμη και το σκεφτομαι.

http://gr.mobileshop.eu/kinita-tilefona/huawei/honor-6-h60-l04/

Link to comment
Share on other sites

παιδια αυτο το καταστημα το γνωριζει κανεις ?

βλεπω πολυ χαμηλη τιμη και το σκεφτομαι.

http://gr.mobileshop.eu/kinita-tilefona/huawei/honor-6-h60-l04/

 

Καλημερα, χρονια πολλα και καλες γιορτες!!!

Στο συγκεκριμενο καταστημα, το Honor 6 που πωλειται, ειναι αυτο με τη 1 υποδοχη καρτας SIM (L04) κι οχι το δικαρτο (L02 η L12).

Αυτο απο μονο του, ισως και να δικαιολογει τη διαφορα τιμης του, σε σχεση με αλλα sites, που πουλουν την εκδοση με 2 SIM.

Link to comment
Share on other sites

ναι το γνωριζω αυτο οτι δεν ειναι το dual sim και δε με πειραζει.

κατι αλλο πρεπει να προσεξω στο συγκεκριμενο?

 

καλες γιορτες

Link to comment
Share on other sites

ναι το γνωριζω αυτο οτι δεν ειναι το dual sim και δε με πειραζει.

κατι αλλο πρεπει να προσεξω στο συγκεκριμενο?

 

καλες γιορτες

 

Περίεργο μου φαίνεται, το άσπρο το έχει στα 350 http://gr.mobileshop.eu/kinita-tilefona/huawei/honor-6-h60-l04-%CE%86%CF%83%CF%80%CF%81%CE%BF/ τι παίζει;

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Περίεργο μου φαίνεται, το άσπρο το έχει στα 350 http://gr.mobileshop.eu/kinita-tilefona/huawei/honor-6-h60-l04-%CE%86%CF%83%CF%80%CF%81%CE%BF/ τι παίζει;

 

Το άσπρο πέρασε τελωνείο μάλλον. :lol:

MOB: Xiaomi Mi A2 < Xiaomi Mi5 < Huawei HONOR 6 (H60-L02) < Newman N2 < ZTE Skate < HTC Touch2 < Qtek 8500 < Siemens S75 < Siemens SX1 < Siemens S55 < Siemens SL45i < Nokia 3310 < Ericsson T10s < Panasonic GD30 < Philips Diga

TAB: Teclast x98 Plus < PiPO M9Pro

WEAR: Amazfit PACE < HONOR Band Zero (Z1)

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα παιδια. Εχω προβλημα με τις επαφες, δεν τις συγχρονιζει με αυτες που εχω στο gmail. Μπορει να με βοηθησει καποιος να περασω τις επαφες στο τηλεφωνο; Δοκιμασα και με export απο το gmail και import απο το hisuite και αποτυγχανει.
Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα παιδια. Εχω προβλημα με τις επαφες, δεν τις συγχρονιζει με αυτες που εχω στο gmail. Μπορει να με βοηθησει καποιος να περασω τις επαφες στο τηλεφωνο; Δοκιμασα και με export απο το gmail και import απο το hisuite και αποτυγχανει.

 

Δώσε περισσότερες λεπτομέρειες. Έχει κάνει τον οδηγό του πρώτου post? Σου εμφανίζει κάποιο σφάλμα?

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Με την καινουργια version του ANTUTU εχω σκορ μονο 36000 ενω με την παλια ειχα 44000 .Μπορει καποιος να μου το εξηγησει αυτο???

 

Και; Δε πα να δείχνει και 1200 το AnTuTu...

Προσωπικά κολλήματα ή lag δεν βλέπω.

Πάντως 36000 εδώ δεν βγαίνει.

[ATTACH]54485[/ATTACH]

Edited by VirusPlus

MOB: Xiaomi Mi A2 < Xiaomi Mi5 < Huawei HONOR 6 (H60-L02) < Newman N2 < ZTE Skate < HTC Touch2 < Qtek 8500 < Siemens S75 < Siemens SX1 < Siemens S55 < Siemens SL45i < Nokia 3310 < Ericsson T10s < Panasonic GD30 < Philips Diga

TAB: Teclast x98 Plus < PiPO M9Pro

WEAR: Amazfit PACE < HONOR Band Zero (Z1)

Link to comment
Share on other sites

Με την καινουργια version του ANTUTU εχω σκορ μονο 36000 ενω με την παλια ειχα 44000 .Μπορει καποιος να μου το εξηγησει αυτο???

 

Και; Δε πα να δείχνει και 1200 το AnTuTu...

Προσωπικά κολλήματα ή lag δεν βλέπω.

Πάντως 36000 εδώ δεν βγαίνει.

[ATTACH]54485[/ATTACH]

 

:up: Ακριβως αυτο που λεει ο VirusPlus ... οτι και να δειχνει το θεμα ειναι το πως λειτουργει η συσκευη, το antutu ειναι απλα για να εχεις μια ιδεα για το που βρισκεται το H/W

Στο δικο μου 3c παντως απο 18100 τωρα βγαζει 18700 :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Το εχω καθαρο απο εφαρμογες , airplane mode οθονη 1080p και βγαζω 35800 . Πρεπει να κανω κατι πριν το τεστ ??

 

Τι να σου πω δεν έκανα τίποτα, το κατέβασα και έκανα το τεστ.

Ούτε airplane, ούτε τίποτα.

MOB: Xiaomi Mi A2 < Xiaomi Mi5 < Huawei HONOR 6 (H60-L02) < Newman N2 < ZTE Skate < HTC Touch2 < Qtek 8500 < Siemens S75 < Siemens SX1 < Siemens S55 < Siemens SL45i < Nokia 3310 < Ericsson T10s < Panasonic GD30 < Philips Diga

TAB: Teclast x98 Plus < PiPO M9Pro

WEAR: Amazfit PACE < HONOR Band Zero (Z1)

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε και αλλο φορτιστη

 

Έβαλα έναν άλλο φορτιστή και άρχισε να φορτίζει στους κανονικούς χρόνους. Αμέσως το σύνδεσα με τον δικό του φορτιστή και φόρτιζε κανονικά. Αυτό που έφταιγε ήταν που το καλώδιο δεν ήταν ολόκληρο μέσα στον φορτιστή.

Link to comment
Share on other sites

πρεπει να εχει ειπωθει αλλα επειδη δεν το βρισκω θα ρωτησω.

συνδεσα ενα hands free αλλα η ενταση του ειναι πολυ χαμηλη. τι μπορει να γινει γι' αυτο;

 

χρονια πολλα, καλα Χριστουγεννα!

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να βρεις σωστά hands free πρέπει να είναι συμβατά με CTIA. Google it! Edited by Romanos

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Δεν παίζει ρόλο το κατάστημα, από που και να το παραγγείλεις άμα το στείλουν από Κίνα πάνω κάτω τις ίδιες μέρες θα κάνει.... Τώρα είναι και γιορτές όποτε υπομονή.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

εδω σαυτο που γραφει στο vickmail τι διαλεγουμε?

you can choose EMUI 2.3 or update to EMUI 3.0 ,choose the EMUI you like.

 

δεν εχω ιδεα...

 

Είναι οι εκδόσεις του skin της Huawei. Το 2.3 είναι το παλαιό το 3.0 το νέο. Διαλέγεις και παίρνεις.

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...