Jump to content

Honor 6


kiriakosk
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επαφες>ΜΕΝΟΥ>ΕΠΑΦΕΣ ΓΙΑ ΕΜΦΑΝΙΣΗ και διαλέξεις τη sim

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Απο το πρωτο ποστ δες εκεί που λέει αφιαρεση κινέζικων απο το dialer

 

Η αφαίρεση κινεζικών Στο πρώτο ποστ είναι για root και εγώ δεν είμαι.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα και Χρόνια Πολλά,

αντιμετωπίζει κανείς τυχαία reboots με την Β307;

 

 

Χρόνια Πολλά, έχω το τηλ 10 μέρες τώρα με τη Β307 και δεν μου χει κανει το παραμικρό.

Ουτε reboot,ουτε κινέζικα στο dialer-ουτε στις επαφές όλα πάνε καλά και απο μπαταρία το χω ξεκανει και αυτό το κακομοιρο αντέχει τη μέρα άφοβα. Φυτού να μη το ματιασω.:D

OnePlus 12R Grey

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά, έχω το τηλ 10 μέρες τώρα με τη Β307 και δεν μου χει κανει το παραμικρό.

Το έχω περίπου ένα μήνα το κινητό. Τον τελευταίο καιρό όντως έχω τυχαίες επανεκκινήσεις και ένα κρασάρισμα στο UI. Γενικώς όμως δουλεύει καλά. (Το πήρα από το minideal και στην έναρξη εμφανίζει το logo της WO).

Link to comment
Share on other sites

Εκεί πάρει κανένα l02 ota για b310;
Ericsson GA 318»Ericsson GF 788»Ericsson T20e»Siemens S45»Nokia 8210»Sharp GX17 »»»Nokia 6230i»SE S500»Nokia 5800»Samsung Galaxy S2» !!!Huawei Honor 6!!!
Link to comment
Share on other sites

Εκεί πάρει κανένα l02 ota για b310;

 

pappasmix είμαι ρουτ, γύρισα ξανά το local.prop σε language=zh και region=CN και ελέγχω ανά τακτά χρονικά διαστήματα αν υπάρχει αναβάθμιση, αλλά στην ενημέρωση λογισμικού εμφανίζει "δεν υπάρχουν ενημερώσεις" υπομονή...

την B310 που την είδατε;

Samsung I9100 Galaxy S II, Samsung I9505 Galaxy S4, Samsung Galaxy Tab 2 10.1 P5100, Huawei Honor 6 [H60-L02]

 

 

Xiaomi Redmi Note 7

Link to comment
Share on other sites

Η Β310 από οτι είδα προς το παρών είναι για το H60-L04 !

 

http://www.emui.com/plugin.php?id=hwdownload

 

πάντως στο επίσημο σάιτ δεν έχει το L04 και για το L02 έχει την B307 σαν τελευταία.

Samsung I9100 Galaxy S II, Samsung I9505 Galaxy S4, Samsung Galaxy Tab 2 10.1 P5100, Huawei Honor 6 [H60-L02]

 

 

Xiaomi Redmi Note 7

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση: Το Go sms Pro δεν στέλνει κενά μηνύματα; Σε μένα δεν στέλνει, ενώ σε φίλους με άλλες συσκευές, στέλνει. Μήπως χρειάζεται καμιά ρύθμιση;
Link to comment
Share on other sites

http://gr.mobileshop.eu/kinita-tilefona/huawei/honor-6-h60-l04/

234E δεν ειναι ασχημα.το χτυπαμε??υπαρχει καποιος που εχει παρει απο εκει??επισης εχουν θεμα με το τελωνειο???εαν γνωριζω καλα το Η60 L04 ειναι μονοκαρτο, αλλα χωρις κινεζικα.:)

Link to comment
Share on other sites

Όσοι είναι στην B307 λογικά βγήκε ή σας έρχεται ΟΤΑ B310.

Όποιος μπορεί ας σώσει το ΟΤΑ (πριν το εγκαταστήσει) και ας το ανεβάσει κάπου να το περάσω στο Multi-Tool.

Το αναφέρει ο virusplus γι αυτό ρωτησα

Ericsson GA 318»Ericsson GF 788»Ericsson T20e»Siemens S45»Nokia 8210»Sharp GX17 »»»Nokia 6230i»SE S500»Nokia 5800»Samsung Galaxy S2» !!!Huawei Honor 6!!!
Link to comment
Share on other sites

http://gr.mobileshop.eu/kinita-tilefona/huawei/honor-6-h60-l04/

234E δεν ειναι ασχημα.το χτυπαμε??υπαρχει καποιος που εχει παρει απο εκει??επισης εχουν θεμα με το τελωνειο???εαν γνωριζω καλα το Η60 L04 ειναι μονοκαρτο, αλλα χωρις κινεζικα.:)

το L04 αργει να παρει αναβαθμισεις... ειναι ακομα σε EMUI 2.3

Link to comment
Share on other sites

Το αναφέρει ο virusplus γι αυτό ρωτησα

 

Είπα πως είδα την πληροφορία με screenshot (το οποίο έχει κατέβει τώρα) στο 4pda και ζήτησα επειδή είμαι σε dev ROM αν εμφανιστεί ΟΤΑ να το σώσετε και να το ανεβάσετε κάπου.

Δεν καταλαβαίνω προς τι ο πανικός κι οι υστερίες κάποιον.

MOB: Xiaomi Mi A2 < Xiaomi Mi5 < Huawei HONOR 6 (H60-L02) < Newman N2 < ZTE Skate < HTC Touch2 < Qtek 8500 < Siemens S75 < Siemens SX1 < Siemens S55 < Siemens SL45i < Nokia 3310 < Ericsson T10s < Panasonic GD30 < Philips Diga

TAB: Teclast x98 Plus < PiPO M9Pro

WEAR: Amazfit PACE < HONOR Band Zero (Z1)

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παίρνω την αναβάθμιση μέσω ΟΤΑ την νέα έκδοση B307-Β310 για το L12! Μικρή είναι.. μόλις 60+ ΜΒ... για να δούμε... Edited by dikemon
Link to comment
Share on other sites

Είπα πως είδα την πληροφορία με screenshot (το οποίο έχει κατέβει τώρα) στο 4pda και ζήτησα επειδή είμαι σε dev ROM αν εμφανιστεί ΟΤΑ να το σώσετε και να το ανεβάσετε κάπου.

Δεν καταλαβαίνω προς τι ο πανικός κι οι υστερίες κάποιον.

Δεν ήθελα να δημιουργήσω σύγχηση απλα να δω αν έχει πάρει κάποιος ota;

Ericsson GA 318»Ericsson GF 788»Ericsson T20e»Siemens S45»Nokia 8210»Sharp GX17 »»»Nokia 6230i»SE S500»Nokia 5800»Samsung Galaxy S2» !!!Huawei Honor 6!!!
Link to comment
Share on other sites

Μόλις πέρνω την αναβάθμιση μέσω ΟΤΑ την νέα έκδοση Β310! Μικρή είναι μόλις 60+ ΜΒ... για να δούμε...

 

Ευτυχώς... να το σώσεις πριν το εγκαταστήσεις μην ξεχάσεις φίλε, σε παρακαλώ πολύ.

 

----- προσθήκη μηνύματος 40 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν ήθελα να δημιουργήσω σύγχηση απλα να δω αν έχει πάρει κάποιος ota;

 

Δεν αναφέρομε σε εσένα προσωπικά φίλε μου. Απλά απάντησα σε εσένα επειδή με έκανες quote.

MOB: Xiaomi Mi A2 < Xiaomi Mi5 < Huawei HONOR 6 (H60-L02) < Newman N2 < ZTE Skate < HTC Touch2 < Qtek 8500 < Siemens S75 < Siemens SX1 < Siemens S55 < Siemens SL45i < Nokia 3310 < Ericsson T10s < Panasonic GD30 < Philips Diga

TAB: Teclast x98 Plus < PiPO M9Pro

WEAR: Amazfit PACE < HONOR Band Zero (Z1)

Link to comment
Share on other sites

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/3b/Paris_Tuileries_Garden_Facepalm_statue.jpg

// 500px | blog | site | LinkedIn

//mobiles//Nokia 3210x2, Siemens A55, Sagem C5-2V, Siemens CX-75, SE K750i, SE W580i, LG GT-505, LG POP, Nokia Xpress Music 5220, LG Optimus One P500, Nokia C1-02, SE Xperia Neo V, LG Nexus 4, Lenovo A820, ZTE Geek V975, Huawei Honor 3C, Huawei Honor 6, Oukitel K4000, Xiaomi Mi Note 3 Pro

Link to comment
Share on other sites

Πες την διαδικασία γιατί είμαι άσχετος...ή που να το διαβάσω... είναι στο 48% τώρα

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5851835#post5851835

MOB: Xiaomi Mi A2 < Xiaomi Mi5 < Huawei HONOR 6 (H60-L02) < Newman N2 < ZTE Skate < HTC Touch2 < Qtek 8500 < Siemens S75 < Siemens SX1 < Siemens S55 < Siemens SL45i < Nokia 3310 < Ericsson T10s < Panasonic GD30 < Philips Diga

TAB: Teclast x98 Plus < PiPO M9Pro

WEAR: Amazfit PACE < HONOR Band Zero (Z1)

Link to comment
Share on other sites

Σε ποιό αρχείο αποθηκεύεται??/

 

Τι δεν κατάλαβες?

SD\HWUOC\update.zip

MOB: Xiaomi Mi A2 < Xiaomi Mi5 < Huawei HONOR 6 (H60-L02) < Newman N2 < ZTE Skate < HTC Touch2 < Qtek 8500 < Siemens S75 < Siemens SX1 < Siemens S55 < Siemens SL45i < Nokia 3310 < Ericsson T10s < Panasonic GD30 < Philips Diga

TAB: Teclast x98 Plus < PiPO M9Pro

WEAR: Amazfit PACE < HONOR Band Zero (Z1)

Link to comment
Share on other sites

δεν υπάρχει τέτοιο αρχείο...

 

Αν έκανες την εγκατάσταση σβήστηκε αν όχι υπάρχει αλλά για να το δεις ή θα το δεις από την διαχείριση αρχείων του κινητού ή αν συνδέσεις το κινητό σαν μονάδα flash USB, ΌΧΙ με HiSuite.

MOB: Xiaomi Mi A2 < Xiaomi Mi5 < Huawei HONOR 6 (H60-L02) < Newman N2 < ZTE Skate < HTC Touch2 < Qtek 8500 < Siemens S75 < Siemens SX1 < Siemens S55 < Siemens SL45i < Nokia 3310 < Ericsson T10s < Panasonic GD30 < Philips Diga

TAB: Teclast x98 Plus < PiPO M9Pro

WEAR: Amazfit PACE < HONOR Band Zero (Z1)

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν έκανα εγκλατάσταση ακόμη για να το σώσω. Ναι έχω συνδεθεί με Hisuite και γι αυτό αλλάζω!

 

Εντάξει όλα όσα είπες τα έκανα.....τώρα πόση ώρα κάνει για να ανεβεί εδώ???

'Εκδοση L12 B116sp02-B119SP01

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει όλα όσα είπες τα έκανα.....τώρα πόση ώρα κάνει για να ανεβεί εδώ???

'Εκδοση L12 B116sp02-B119SP01

 

Εδώ τόσο μεγάλο αρχείο δεν νομίζω ότι μπορείς να ανεβάσεις.

Το "'Εκδοση L12 B116sp02-B119SP01" τι ειναι?

MOB: Xiaomi Mi A2 < Xiaomi Mi5 < Huawei HONOR 6 (H60-L02) < Newman N2 < ZTE Skate < HTC Touch2 < Qtek 8500 < Siemens S75 < Siemens SX1 < Siemens S55 < Siemens SL45i < Nokia 3310 < Ericsson T10s < Panasonic GD30 < Philips Diga

TAB: Teclast x98 Plus < PiPO M9Pro

WEAR: Amazfit PACE < HONOR Band Zero (Z1)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...