Jump to content

Εφαρμογές Πλοήγησης για Windows Phone 8


niotheros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 543
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σε πόση ώρα σας βρίσκει εσάς;; εμένα αργει αρκετα και παλι δεν το βρισκει ακριβως.... μιλησα με NOKIA CARE, αυριο παω για δευτερη αντικατασταση!!!

LUMIA 640 XL 4G

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, το here drive σας παίζει κανονικά?? Γιατί στο δικό μου βλεπω μεγάλη απόκλιση από την θέση μου. Πχ ειμαι στο λιμάνι κ με δείχνει στην θάλασσα εκατό μετρα πιο μέσα
Link to comment
Share on other sites

Σε πόση ώρα σας βρίσκει εσάς;; εμένα αργει αρκετα και παλι δεν το βρισκει ακριβως.... μιλησα με NOKIA CARE, αυριο παω για δευτερη αντικατασταση!!!

LUMIA 640 XL 4G

 

Δεν υπάρχει θέμα να αργεί. Έχεις πρόβλημα με το δέκτη.

- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο κι εγώ, καμία ενημέρωση!!!!

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Δεν πήρα κάποια ενημέρωση εγώ...:(

 

Χειροκίνητα γίνεται.

Ρυθμίσεις, swipe δεξιά, εφαρμογές, χάρτες, έλεγχος για ενημερώσεις.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Χειροκίνητα γίνεται.

Ρυθμίσεις, swipe δεξιά, εφαρμογές, χάρτες, έλεγχος για ενημερώσεις.

 

ναι το κάναμε(φαντάζομαι και οι άλλοι )και τίποτα.

Xiaomi 12 Pro

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω κι εγώ ότι δεν υπάρχει ενημέρωση για χάρτες. Μάλλον του θα είχε διαφύγει κάποιο προηγούμενο update.
Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω κι εγώ ότι δεν υπάρχει ενημέρωση για χάρτες. Μάλλον του θα είχε διαφύγει κάποιο προηγούμενο update.

 

Αυτό έγινε μάλλον. :rolleyes:

Αντιθέτως ήρθαν νέοι χάρτες στο MapFactor GPS Navigation.

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω κι εγώ ότι δεν υπάρχει ενημέρωση για χάρτες. Μάλλον του θα είχε διαφύγει κάποιο προηγούμενο update.

 

Ίσως, τι να πω?

16,κάτι mb ήταν. Πόσο ήταν το τελευταίο σας?

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κώστα και εγώ το έκανα χθες το update αλλά είχα να κάνο έλεγχο για κανα μήνα... Κάποια στιγμή μου είχε πετάξει μήνυμα μεσα στην εφαρμογή αλλά δεν θα έδωσα σημασία... Λογικά το είχαμε αφήσει...
Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, το here drive σας παίζει κανονικά?? Γιατί στο δικό μου βλεπω μεγάλη απόκλιση από την θέση μου. Πχ ειμαι στο λιμάνι κ με δείχνει στην θάλασσα εκατό μετρα πιο μέσα

Παιδια πηγα σε NOKIA CARE και ο υπάλληλος εκει μου ελεγε ότι θελει δεδομενα για να πιασει το gps γιατι είναι agps (640 xl). Βεβαια στο νετ γραφει ότι το a=assisted οποτε κατι τετοιο δεν φαινεται να ισχυει, η αληθεια είναι ότι στην αρχη δειχνει ότι να είναι θεση αλλα μετα από αρκετη ωρα αρχιζει και ερχεται στην θεση του, σε εσας συμβαινει κατι τετοιο?

Link to comment
Share on other sites

Κώστα και εγώ το έκανα χθες το update αλλά είχα να κάνο έλεγχο για κανα μήνα... Κάποια στιγμή μου είχε πετάξει μήνυμα μεσα στην εφαρμογή αλλά δεν θα έδωσα σημασία... Λογικά το είχαμε αφήσει...

Ναι, έγινε πριν περιπου 2 εβδομάδες η ενημέρωση, γι αυτό έκανα και την ερώτηση στον montoya "τόσο γρήγορα;"

Νόμιζα ότι ήρθε νέα ενημέρωση ξανά!

 

Lumia 640 XL 4G και με εντοπιζε μονο με δεδομενα ανοικτα.

Γιατί έτσι στο 640; Υποτίθεται σε όλα τα Lumia οι HERE λειτουργούν και χωρίς δεδομένα! Κι εμένα το 830 έχει A-GPS αλλα λειτουργεί κανονικά χωρίς ιντερνετ!

Edited by evris2013

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Με κούφανε ο υπάλληλος από τα Nokia care είπε οτι επειδή είναι το GPS αν δεν βγάλει πρόβλημα στο διαγνωστικό θα πρέπει να παει βόλτα το κντ να δει πως δουλεύει.... Παίζει κάτι τέτοιο ?
Link to comment
Share on other sites

Με κούφανε ο υπάλληλος από τα Nokia care είπε οτι επειδή είναι το GPS αν δεν βγάλει πρόβλημα στο διαγνωστικό θα πρέπει να παει βόλτα το κντ να δει πως δουλεύει.... Παίζει κάτι τέτοιο ?

 

Δες το αλλιώς, θα μπορούσε να σου πει ότι είναι μια χαρά σύμφωνα με το διαγνωστικό και πως δεν μπορεί να κάνει κάτι παραπάνω. Εγώ το βλέπω ως προθυμία να σε εξυπηρετήσει!

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Δες το αλλιώς, θα μπορούσε να σου πει ότι είναι μια χαρά σύμφωνα με το διαγνωστικό και πως δεν μπορεί να κάνει κάτι παραπάνω. Εγώ το βλέπω ως προθυμία να σε εξυπηρετήσει!

Σωστος!!! Δικιο εχεις ¨-)

Link to comment
Share on other sites

Για ενημερώσεις χαρτών και φωνής έρχεται ενημέρωση ή πρέπει να τσεκάρουμε μόνοι μια στο τόσο;

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Ίσως, τι να πω?

16,κάτι mb ήταν. Πόσο ήταν το τελευταίο σας?

 

Εμένα μου έβγαλε σήμερα ενημέρωση για χάρτες 22,6 ΜΒ.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...