Jump to content

Samsung Galaxy S5 (G900F)


Superuser
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μου ήρθε χθες

 

http://i63.tinypic.com/znrf5i.png

Ελαβα και εγω αναβαθμιση αλλα εχει διαφορετικο μεγεθος 65,79

https://www.dropbox.com/s/a44ekoqctrm1c2d/2017-02-04%2021.40.03.png?dl=0

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Δοκίμασε να αλλάξεις στο ρούτερ το κανάλι του wifi

 

Ευχαριστώ για την απάντηση, μήπως υπάρχει κάποιο λινκ για να καταλάβω πως γίνεται και τι περίπου πρέπει να κάνω?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Καλησπερα σας, κατοχος S5 το οποια εκανε βουτια στο πατωμα με αποτελεσμα να σπασει οθονη, προσπαθω να το ενωσω με smart switch επειδη εχω κατι Νοtes αλλα δεν ενωννεται, εχετε κατι αλλο να προτεινεται?
From N9
Link to comment
Share on other sites

Με το smart switch στον υπολογιστη;;; οταν ζουσε το τηλεφωνο ειχες δημιουργησει samsung account ;; αν ναι θα εχει δημιουργηθει αντιγραφο στους σερβερς της σαμσουνγκ..
Link to comment
Share on other sites

Με το smart switch στον υπολογιστη;;; οταν ζουσε το τηλεφωνο ειχες δημιουργησει samsung account ;; αν ναι θα εχει δημιουργηθει αντιγραφο στους σερβερς της σαμσουνγκ..

Ελα ντε !!! Πως και δεν το σκεφτηκα αυτο; μαλλον οχι ομως επειδη το κρατούσε η γυναίκα μου. Σε ευχαριστώ όμως

 

Sent from my SM-N9200 using Tapatalk

From N9
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Επιτέλους βγήκε η έκδοση 6, όσοι την κατέβασαν ποιες είναι οι εντυπώσεις;

Η 6 έχει βγει από το καλοκαίρι...

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υποθετω το έχεις ρουτάρει, δεν είναι η επίσημη.

 

Ναι,γιατι σιγα και αν θα παρουμε επισημη στο S5 Νugat..αν ενδιαφερεσαι θα την βρεις εδω https://forum.xda-developers.com/galaxy-s5/unified-development/rom-resurrection-remix-n-klte-t3510376

Jason the Greek
Link to comment
Share on other sites

Στο S4 που είχα πρώτα με Custom Rom έχανε σε απόδοση η κάμερα, ισχύει και στο 5 υποθέτω.

 

Αν δεν βαλεις stock based rom ναι θα εχεις θεμα πχ το S5 σταματησε στην 6.0 αν πας να βαλεις καποιες ρομ nougat που εχουν βγει θα εχεις χαμηλη αποδοση στην καμερα οπως και σε αλλα bugs

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, έχει κανείς βρει χρόνο / δοκιμάσει την Resurrection Remix OS Rom? https://forum.xda-developers.com/galaxy-s5/unified-development/rom-resurrection-remix-n-klte-t3510376

 

Ειδικά τώρα που τελείωσε η επίσημη υποστήριξη, το σκέφτομαι για το άμεσο μέλλον, απλά ψάχνω για κάποιον που να το έχει κάνει να μας πει 2-3 λόγια ;-)

 

---------------

 

https://www.redball.gr = Από οπαδούς, για οπαδούς, μπες στην Γαύρικη παρέα σήμερα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, έχει κανείς βρει χρόνο / δοκιμάσει την Resurrection Remix OS Rom? https://forum.xda-developers.com/galaxy-s5/unified-development/rom-resurrection-remix-n-klte-t3510376

 

Ειδικά τώρα που τελείωσε η επίσημη υποστήριξη, το σκέφτομαι για το άμεσο μέλλον, απλά ψάχνω για κάποιον που να το έχει κάνει να μας πει 2-3 λόγια ;-)

 

 

Μην βαλεις rom που ειναι based σε μη official rom της samsung μεινει με custom 6.0 ειδικα η καμερα θα ειναι αθλια επισης η μπαταρια θα πεφτει πολυ πιο γρηγορα και οπως ειπα και παραπανω πολλα ακομα bugs μιας και ειναι beta..

Link to comment
Share on other sites

Έχω μια απορία επειδή το έχω πάρει μεταχειρισμένο, ο φορτιστής που είχε μέσα είναι ο EP-TA10EWE (5.3V - 2A), βλέπω όμως στα σκρουτζομάγαζα ότι αυτός ο φορτιστής είναι συμβατός με το Note 3 μόνο. Είναι αυτός ο ορίτζιναλ φορτιστής;
Link to comment
Share on other sites

Αυτον εχω και εγω, οποτε εχεις τον οριτζιναλ

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
γεια σας εχω ενα θεματακι με το σ5 κ μιπος καποιος γνοριζει να μου πει.οταν το εχω στην τσεπη η οταν του κανω χρηση για κλιση σβινει η οθονη και με το πατιμα του κουμπιου κλιδοματος 4-5 φορες επανερχετε δεν κλινει το κινιτο λιτουργει κανονικα λετε να φτεει ι οθονη η μπαταρια η παιχει καπια ριθμιση ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

γεια σας εχω ενα θεματακι με το σ5 κ μιπος καποιος γνοριζει να μου πει.οταν το εχω στην τσεπη η οταν του κανω χρηση για κλιση σβινει η οθονη και με το πατιμα του κουμπιου κλιδοματος 4-5 φορες επανερχετε δεν κλινει το κινιτο λιτουργει κανονικα λετε να φτεει ι οθονη η μπαταρια η παιχει καπια ριθμιση ευχαριστω

Αυτό το κάνει για εξοικονόμηση ενέργειας από το S2 ήδη που είχα μετά S5 και τώρα S7.

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια, έχω ενα s5 και κλειδωσε το account της samsung και δεν μπορώ να το ανοιξω. προπατηισα και factory reset απο recovery αλλα τπτ...τι μπορώ να κάνω γιατι πάει άχριστο??
Link to comment
Share on other sites

Τώρα σ' αυτό περιμένεις να σου πουν τι να κάνεις? Πως σου κλείδωσε, δηλαδή?

Τέλος πάντων..,...

Αν όντως είναι έτσι όπως τα λες, πήγαινέ το σε ενα σέρβις Samsung για έλεγχο και αυτοί θα σου πουν τι γίνεται και πως να το ξεκλειδώσεις.

 

Sent from my Galaxy Tab Pro, using Tapatalk.

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια, έχω ενα s5 και κλειδωσε το account της samsung και δεν μπορώ να το ανοιξω. προπατηισα και factory reset απο recovery αλλα τπτ...τι μπορώ να κάνω γιατι πάει άχριστο??

 

δεν γινεται να ξεκλειδωσει ετσι η το πας σε service και στο κανουν η απλα ξαναφλασαρεις μεσω υπολογιστη ρομ

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιο γρηγορο λινκ για την τελευταια ελληνικη ρομ ? Ευχαριστω...

 

Στάλθηκε από το SM-G900F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

spis
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους!!Το κινητο με ανοιχτη οθονη δεν γεμιζει.Αλλα οταν το κλεισω και βαλω τον φορτιστει ανοιγει,δειχνη το σημα της μπαταριας και ανεβενουν 2 γραμμες και κλεινει.Μετα ξανα ανοιγει και κανει το ιδιο πραμα.Παιζει να ειναι μπαταρια η τιποτα αλλο?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S5 (G900F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...