Jump to content

Jiayu F1


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Από πού τα πήρες;

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Από πού τα πήρες;

 

Από Vickmall.....

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

σήμερα παραλαβή φίλου, η παραγγελία από vickmall, όλα οκ, κανένα πρόβλημα ούτε σε gps, wifi κλπ. Μία ερώτηση......η μόνη κινέζικη εφαρμογή που έχει είναι μία που λέγεται du - ime και δεν μπορώ να την απεγκαταστήσω, μόνο να την απενεργοποιήσω μπορώ, καμιά ιδέα τι είναι και πως βγαίνει ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Μήπως δεν το έχεις αναβαθμίσει;

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

Μήπως δεν το έχεις αναβαθμίσει;

Ή απάντηση σου είναι για μένα;

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου είχε 2-3 κινεζικές εφαρμογές τις οποίες αφαίρεσα με titanium back up και δεν έπαθε κάτι.
No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Ή απάντηση σου είναι για μένα;

Ναι :)

Μετά την αναβάθμιση το κινητό εξευρωπαΐσθηκε και δεν έχει πια κινέζικες εφαρμογές.

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

Ναι :)

Μετά την αναβάθμιση το κινητό εξευρωπαΐσθηκε και δεν έχει πια κινέζικες εφαρμογές.

 

Ποια αναβάθμιση φίλε μου;

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Το χει αγοράσει κάποιος από 1949deal.com ?

 

Moυ φαίνεται περίεργο που είναι από τα ελάχιστα που το έχουνε σε στοκ ακόμα. Η αξιοπιστία του μαγαζιού με το συγκεκριμένο τηλ?

Link to comment
Share on other sites

Τραγικο το 1949

Δεν απαντουν ουτε στα μειλ.ουτε καν στο dispute στο paypal

 

Δυστυχώς έτσι είναι.

Link to comment
Share on other sites

Ποια αναβάθμιση φίλε μου;

Την 4.2.2 20140527-183246.

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

Την 4.2.2 20140527-183246.

 

Στο δικό μου δεν βγάζει ότι θέλει αναβάθμιση. ....από που την κατεβάζεις;

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Στο δικό μου δεν βγάζει ότι θέλει αναβάθμιση. ....από που την κατεβάζεις;

Δεν πρόκειται να σου βγάλει κανένα μήνυμα. Πήγαινε λιγες σελίδες πιο πίσω, εχει οδηγίες πως την κάνουμε ο φίλος minotavros.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Το χει αγοράσει κάποιος από 1949deal.com ?

 

Moυ φαίνεται περίεργο που είναι από τα ελάχιστα που το έχουνε σε στοκ ακόμα. Η αξιοπιστία του μαγαζιού με το συγκεκριμένο τηλ?

Το κινητό «καπούτ»! Ούτε το 1949 δεν το έχει, κι ας λένε ότι θέλουν στην σελίδα τους. Μου έστειλαν mail ότι δεν το έχουν.

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό «καπούτ»! Ούτε το 1949 δεν το έχει, κι ας λένε ότι θέλουν στην σελίδα τους. Μου έστειλαν mail ότι δεν το έχουν.

 

Στο Aliexpress δηλώνει διαθεσημότητα Jiayu F1 3G. Να το παραγγείλω απο εκεί για μια φίλη ή οχι;

[ f i l i p p o s ]

Link to comment
Share on other sites

Στο Aliexpress δηλώνει διαθεσημότητα Jiayu F1 3G. Να το παραγγείλω απο εκεί για μια φίλη ή οχι;

Εισαι σιγουρος οτι ειναι διαθεσιμο? Ο πωλητης αναφερει οτι θα στο στειλει πιο γρηγορα απο τους αλλους οταν γινει διαθεσιμο. Ο πωλητης φαινεται αξιοπιστος αλλα σιγουρεψου πρωτα για τη διαθεσιμοτητα πριν κανεις παραγγελια.

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Αν και λίγο φαφλατάς ο Κινέζος («we are the exclusive partner with Jiayu Factory», όνομα μαγαζιού «Jiayu Factory Online Shop» αλλά έχει και άλλες μάρκες), αλλά έχει πολλές θετικές αξιολογήσεις.

Επίσης είναι το μόνο κατάστημα που λέει τον λόγο έλλειψης των κινητών αυτών, οπότε μάλλον είναι κοντά στην Jiayu και κάτι λέει και για την αξιοπιστία του.

 

Μεγάλη επιτυχία το F1 και αναμενόμενο να έχει τελειώσει από παντού. Άλλα τρία θέλω να παραγγείλω για συγγενείς και γνωστούς.

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

Αν και λίγο φαφλατάς ο Κινέζος («we are the exclusive partner with Jiayu Factory», όνομα μαγαζιού «Jiayu Factory Online Shop» αλλά έχει και άλλες μάρκες), αλλά έχει πολλές θετικές αξιολογήσεις.

Επίσης είναι το μόνο κατάστημα που λέει τον λόγο έλλειψης των κινητών αυτών, οπότε μάλλον είναι κοντά στην Jiayu και κάτι λέει και για την αξιοπιστία του.

 

Μεγάλη επιτυχία το F1 και αναμενόμενο να έχει τελειώσει από παντού. Άλλα τρία θέλω να παραγγείλω για συγγενείς και γνωστούς.

Παρήγγειλε τελικά κανένας απο αυτόν τον πωλητή; Γιατί με ενδιαφέρει και μενα.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Eβαλα την τελευταία ρομ από jiayu.es.....

 

Καλημέρα φίλε μου,

 

κανένα λινκ για την ΡΟΜ που αναφέρεις για κατέβασμα;

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια πηρα το κινητο για ενα φιλο που το χρησιμοποιει μονο για τηλεφωνο.

Και μου λεει το εχω φορτισει πριν 7 μερες,παιρνω το κινητο και ειχε ακομη 41% μπαταρια :lol:.

εαν δεν το παιζεις κραταει παρα πολυ καλα.

siemens s35i->sony ericsson t100->siemens s65->sony ericsson k750->eten x600->htc diamond->htc diamond 2->xperia ray (ποτέ Nokia :cool:)
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλε μου,

 

κανένα λινκ για την ΡΟΜ που αναφέρεις για κατέβασμα;

 

 

http://www.jiayu.es/software.php?soft&jiayu=F1

No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ....

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια πηρα το κινητο για ενα φιλο που το χρησιμοποιει μονο για τηλεφωνο.

Και μου λεει το εχω φορτισει πριν 7 μερες,παιρνω το κινητο και ειχε ακομη 41% μπαταρια :lol:.

εαν δεν το παιζεις κραταει παρα πολυ καλα.

Την επόμενη φορά κράτα και ένα screenshot τα στατιστικά της μπαταρίας να δούμε :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...