Jump to content

Jiayu F1


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators

JiaYu F1

http://www.jiayu-store.com/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/j/i/jiayu_f1_white.jpg

Χαρακτηριστικά:

  • CPU - Dual-core 1.3Ghz MT6572
  • RAM - 512mb
  • Memory - 4GB
  • Screen - Sony TFT 4-inch, 480 x 800
  • Cameras - Rear 5 mega-pixel AF, Front 0.3 mega-pixel. LED flash.
  • Battery - 2400mAh
  • Sensor - Distance/light/gravity
  • Additional - WIFI/Bluetooth/FM/GPS
  • SD card - Yes, up to 64GB
  • Networks - GSM/WCDMA dual-sim
  • WCDMA - 2100Mhz
  • TD - 1900/2100mHz
  • GSM - 850/900/1800/1900MHz
  • Dimensions 62.5 x 124 x 10.5mm

 

Χρήσιμα:

Edited by athanaso77

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ειδα αυτο το τηλεφωνο http://www.minideal.net/jiayu-f1-smartphone-andoird-4-2-mtk6572-dual-core-gps-4-0-inch-2400mah-black.html

αλλα λεει 3G: TD-SCDMA 1900MHz/2100MHz(only used in China)

δηλαδη 3τζι στην ελλαδα δεν εχει?

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Τσου, no 3G στην Ελλάδα :D

Έπρεπε να υποστηρίζει WCDMA για να πιάνει 3G εδώ πέρα...

Το έβλεπα και εγώ το πρωί!!!

Καλή τιμή, αλλά έτσι δεν ξέρω αν αξίζει...

Nokia 5110 ---> Nokia 7110 ---> SonyEricsson T68i ---> Nokia 7650 ---> Motorola v300 ---> Nokia 6260 ---> Nokia n70 ---> nokia 5030 ---> Samsung s8300 ---> Samsung Galaxy Ace ---> Lenovo a660 ---> Xiaomi mi2s ---> LG G2
Link to comment
Share on other sites

Τσου, no 3G στην Ελλάδα :D

Έπρεπε να υποστηρίζει WCDMA για να πιάνει 3G εδώ πέρα...

Το έβλεπα και εγώ το πρωί!!!

Καλή τιμή, αλλά έτσι δεν ξέρω αν αξίζει...

Μολις πριν λιγες μερες πηρε αδεια και θα βγει και το 3G οποτε υπομονη!

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Μολις πριν λιγες μερες πηρε αδεια και θα βγει και το 3G οποτε υπομονη!

 

Και φυσικα προσθεστε +50$ ελαχιστο στην τιμη που τωρα βλεπετε..

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Πως γίνεται και η Jiayu μπαίνει πάντα τελευταία στο παιχνίδι δεν μπορώ να καταλάβω..

Αν αυτό το κινητό το είχε έτοιμο πριν 2-3 μήνες θα τους είχε σβήσει όλους.

Είναι το ιδανικό, μικρό, φθηνό, με μεγάλη μπαταρία και καλή οθόνη κινητό για να το δουλέψει είτε η κοπέλα/γυναίκα/μάνα ή για να το έχουμε εμείς ως 2ο.

 

Δηλαδή καμιά φορά έτσι μου'ρχεται να πάρω ένα αεροπλάνο και να πάω στη Jiayu, να τους αρχίσω τα καντήλια για την αργοπορία τους. Έλεος!!

We offer three kinds of service: GOOD - CHEAP - FAST. You can pick any two.

If it is GOOD and CHEAP it won't be FAST | If it is GOOD and FAST it won't be CHEAP | If it is FAST and CHEAP it won't be GOOD

Link to comment
Share on other sites

@kkbabis: Μια αλλη προταση ειναι το Doogee DG210 (http://www.aliexpress.com/item/DOOGEE-RAINBOW-DG210-4-5-IPS-854-480-Touch-Screen-512MB-4GB-MTK6572-Dual-Core-Phone/1673214091.html) το οποιο εχει μεγαλυτερη οθονη.
Link to comment
Share on other sites

Για όποιον ενδιαφέρεται θα το βγάλει σε "προσφορά" σε 7 ώρες το pandawill, σε μαύρο χρώμα.

Η πρώτη τιμή είναι $65, φαντάζομαι μετά θα πάει $70-72.

Αν είχε το λευκό θα έπαιρνα ένα για την σύζυγο που θα δει σήμερα το s650 και θα αρχίσει την ζήλια.

Θα είχε ενδιαφέρον να ξέραμε αν έχει προβλήματα της μάρκας (κεραίες).

Link to comment
Share on other sites

Αν παρω το 2G θα υπαρχει προβλημα με τις κλησεις? Θελω να το παρω για τη γυναικα η οποία δε θα χρησιμοποιεί καθολου ιντερνετ.
No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Αν παρω το 2G θα υπαρχει προβλημα με τις κλησεις? Θελω να το παρω για τη γυναικα η οποία δε θα χρησιμοποιεί καθολου ιντερνετ.

Όχι δεν έχεις θέμα με τις κλήσεις.. Αλλά από την στιγμή που έχει βγει Ευρωπαϊκή έκδοση κρίμα είναι... Μπορεί να σου χρειαστεί κάποια στιγμή...η να θες να το δώσεις αλλού..

Haier W910 value for money :D

XBMC/Kodi/SPMC Οδηγός σεταρίσματος Add-ons & Repository http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=408974

Link to comment
Share on other sites

Την επομενη Παρασκευη το εχει το pandwill στο happy hour 65.59$ για οποιον εδιαφερεται νομιζω ειναι καλη ευκαιρια.Εγω θα παρω ενα για την γυναικα μου σε ασπρο.
Link to comment
Share on other sites

Την επομενη Παρασκευη το εχει το pandwill στο happy hour 65.59$ για οποιον εδιαφερεται νομιζω ειναι καλη ευκαιρια.Εγω θα παρω ενα για την γυναικα μου σε ασπρο.

 

Η τιμη αυτη ειναι για 5 κομματια που θα εξαφανιστουν σε χρονο dt.Μετα παει στα 72$ για πολλα κομματια οπου αγοραζεις ανετα.

Προσεξε.Ειναι το μαυρο χρωμα.

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Ελληνικα εχει? Το εψαξα και η μαμα ρομ της δεν εχει. Καπιοι λενε οτι σου την βαζουν, αντε να βγαλεις ακρη με τον Κινεζοπουλο:cool:
Link to comment
Share on other sites

Η τιμη αυτη ειναι για 5 κομματια που θα εξαφανιστουν σε χρονο dt.Μετα παει στα 72$ για πολλα κομματια οπου αγοραζεις ανετα.

Προσεξε.Ειναι το μαυρο χρωμα.

 

Παιδια το εχω δει αυτο το happy hour. Μπορεις να μου εξηγησεις πως δουλευει? Εχουν μονο 5 κομματια απο την καθε προσφορα και οποιος προλαβει? Δεν ετυχε να παρω ποτε απο pandawill.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...