Jump to content

Jiayu F1


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Νομίζω πως σε κανένα android κινητό δεν λειρουργεί το ξυπνητήρι όταν είναι κλειστό. Καλύτερα να το βάζεις το βράδυ σε flight mode ώστε να μην καταναλώνει μπαταρία κι έτσι θα λειτουργεί το ξυπνητήρι κανονικά!
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως σε κανένα android κινητό δεν λειρουργεί το ξυπνητήρι όταν είναι κλειστό. Καλύτερα να το βάζεις το βράδυ σε flight mode ώστε να μην καταναλώνει μπαταρία κι έτσι θα λειτουργεί το ξυπνητήρι κανονικά!

 

σε ολα τα αντροιντ 4,2 που ειχα κτυπαει με κλειστο κινητο και συγχρονως ανοιγει το κινητο,κανεις να μας κανει μια παρουσιαση του κινητου ρε παιδια?

Link to comment
Share on other sites

We offer three kinds of service: GOOD - CHEAP - FAST. You can pick any two.

If it is GOOD and CHEAP it won't be FAST | If it is GOOD and FAST it won't be CHEAP | If it is FAST and CHEAP it won't be GOOD

Link to comment
Share on other sites

Παίδες αγόρασα το λευκό με δώρο θήκη και προτέκτορ από ibuymi.com στα $68.58.

Αλλά η rom τους δεν υποστηρίζει τα ελληνικά.Αν κάποιος μπορεί ας ανεβάσει την ρομ με ελληνικά

Link to comment
Share on other sites

 

Αξιόπιστο ειναι αλλά εχω την εντύπωση οτι χρεώνει μτφορικά. Δες το γιατι μπορεί να μη θυμαμαι καλά

No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Αξιόπιστο ειναι αλλά εχω την εντύπωση οτι χρεώνει μτφορικά. Δες το γιατι μπορεί να μη θυμαμαι καλά

Χρεώνει 12$ ταχυδρομικά

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Παρτο απο pandawill http://www.pandawill.com/search/result/?c=&q=JIAYU+F1 που έχει και δώρο θήκη + screen protector.

Μου είπαν ότι το έχουν σε στοκ.

Στις 22 Απριλίου που παρήγγειλα ένα άλλο κινητό απο αυτούς, πήρα tracking number την επόμενη μέρα και σήμερα μου δείχνει ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ ( Δηλαδή βρίσκεται Ελλάδα ). Τώρα το πότε θα φτάσει σε μένα ( Θεσσαλονίκη ) είναι πλέον θέμα των ΕΛΤΑ.

Link to comment
Share on other sites

Το παρέλαβα και εγώ στις 30/5 και είμαι αρκετά ευχαριστημένος. Καλή κατασκευή και αρκετά γρήγορο.

Είχε μέσα 3 κινέζικες εφαρμογές τις οποίες εφέρεσα με το Titanium Backup αφού το ρούταρα με Framaroot.

Έχω ένα πρόβλημα όμως, όταν αλλάζω τον ήχο κλήσης, ξαναγυρνάει στον αρχικό όταν με πέρνουν τηλέφωνο.

Ξέρει κανείς ποιό μπορεί να είναι το πρόβλημα;

ERROR: Printer out of white ink!
Link to comment
Share on other sites

Το παρέλαβα και εγώ στις 30/5 και είμαι αρκετά ευχαριστημένος. Καλή κατασκευή και αρκετά γρήγορο.

Είχε μέσα 3 κινέζικες εφαρμογές τις οποίες εφέρεσα με το Titanium Backup αφού το ρούταρα με Framaroot.

Έχω ένα πρόβλημα όμως, όταν αλλάζω τον ήχο κλήσης, ξαναγυρνάει στον αρχικό όταν με πέρνουν τηλέφωνο.

Ξέρει κανείς ποιό μπορεί να είναι το πρόβλημα;

Στις ρυθμισεις βρες και απενεργοποιησε την γρηγορη εκκινηση (καπως ετσι αν θυμαμαι καλα):)

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Από vickmall 59 ευρώ, νομίζω πως τώρα είναι η καλύτερη τιμή (εκτός προσφορών). Πηρα tracking την ίδια μέρα, καλή συνεννόηση με δώρο θήκη και προστασία οθόνης, χωρίς τις αστείες εξτρά χρεώσεις για το λευκό χρώμα, γενικά ευχαριστημένος. Πιστεύω αυτή η καλή αρχική εντύπωση να παραμείνει και όταν παραλάβω:lol:
Link to comment
Share on other sites

Εδώ έχει περίπου 52€. Το μαγαζί το γνωρίζει κάποιος; έχει ψωνίσει κανείς;

 

http://www.1949deal.com/jiayu-f1-mtk6572-dual-core-1-3ghz-android-4-2-smartphone-512mb-ram-4gb-rom-4-0-inch-wvga-tft-screen-gps-2400mah-3g-wcda-black.html

Link to comment
Share on other sites

Εδώ έχει περίπου 52€. Το μαγαζί το γνωρίζει κάποιος; έχει ψωνίσει κανείς;

 

http://www.1949deal.com/jiayu-f1-mtk6572-dual-core-1-3ghz-android-4-2-smartphone-512mb-ram-4gb-rom-4-0-inch-wvga-tft-screen-gps-2400mah-3g-wcda-black.html

Ναι ειναι αξιοπιστο, ψωνισε αφοβα, φιλοξενειται και στο φορουμ μας. :)

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια, απο τελωνειο τι παιζει? υπαρχει θεμα?

 

 

Με singpost δεν εχεις κανενα θεμα.

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Στις ρυθμισεις βρες και απενεργοποιησε την γρηγορη εκκινηση (καπως ετσι αν θυμαμαι καλα):)

Το έφτιαξα αλλιώς τελικά, έβαλα τον ήχο κλήσης μέσα απο την εφαρμογή Music αντί από τις ρυθμήσεις προφίλ.

ERROR: Printer out of white ink!
Link to comment
Share on other sites

Με singpost δεν εχεις κανενα θεμα.

 

και πως θα ξερω πως θα το στειλει? απο που ειναι καλυτερα να γινει η παραγγελια?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...