Jump to content

Jiayu F1


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια το εχω δει αυτο το happy hour. Μπορεις να μου εξηγησεις πως δουλευει? Εχουν μονο 5 κομματια απο την καθε προσφορα και οποιος προλαβει? Δεν ετυχε να παρω ποτε απο pandawill.

 

Ισχυουν 2 τιμες.Η πρωτη με την εναρξη (συνηθως -20%) για 5 κομματια (με περιορισμο 1 κομματι/πελατη) και επειτα αφου εξαντληθουν σε χρονο dt αυτα τα 5,η τιμη παει συνηθως στο -10% για τουλαχιστον 100 κομματια,οπου αγοραζεις ανετα οσα θελεις (μεχρι 5 κομματια/πελατη) για λιγη ωρα μετα.

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το παρηγγειλα κι εγω για ενα φιλο

Για να δουμε

Εχουμε τιποτα πληροφοριες για SAR ή αν οι εφαρμογες πανε στην sd κλπ ?

Link to comment
Share on other sites

Παρήγγειλα και εγώ από το 1949deal.com στα 73,99$ (55,82€). Η παραγγελία έγινε 18/4/2014 και μου έστειλαν tracking number στις 21/4/2014. Το tracking number γράφει "22-04-2014 Received from Customer". Ξέρει κανείς πόσες μέρες θα κάνει περίπου να φτάσει Ελλάδα;
ERROR: Printer out of white ink!
Link to comment
Share on other sites

Εφθασε στο Βενιζελος.Τριτη ή Τεταρτη θα το χω στα χερια μου.
Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

αυτο που ειχα παραγγειλει εγω εφτασε ελλαδα χθες και σημερα με πηραν τηλ απ τα ελτα να παω να παραλαβω.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν. Παρέλαβα σήμερα, παραγγελία από 14/4, πέταξε 15/4, σήμερα το πήρα στα χέρια μου. Παραγγελία από 25/3 ακόμη να φτάσει. Κόβει βόλτες.

 

Στο τηλέφωνο τώρα. Συσκευή στιβαρή. Μεταλλικό φιλέτο γύρω-γύρω πολύ ωραίο για τα χρήματά του. Οθόνη άψογη, πιθανόν φτηνή IPS, φωτεινή και γωνίες καλές από παντού. Δεν την δοκίμασα ντάλα ήλιο, έβρεχε. Touch μιά χαρά, ακριβέστατο και γρήγορο. Σήμα Wifi πολύ δυνατό και σταθερό. GPS κλείδωσε 6 δορυφόρους μέσα από το σπίτι σε κάνα λεπτό. Έχει proximity. Έχει light sensor. Η μπαταρία είναι παχιά και όντως δείχνει πάνω από 2000mah. Ακουστικό καθαρό, μεγάφωνο μου φάνηκε μιά χαρά. Ρουταρίστηκε εύκολα, έχει 2-3 κινεζιές που φεύγουν εύκολα με Titanium, γρήγορο στα μενού του και στις εφαρμογές, σερφάρει καλά, 3G μπήκε με την μία χωρίς ρυθμίσεις, δεν νομίζω να έχει κουσούρι σε κάτι.

 

Γενικά μου φάνηκε άψογο. Μάλλον το καλύτερο μικρό κινέζικο που πέρασε από τα χέρια μου.

 

Α, τώρα το είδα, έχει και notification led και νομίζω και δίχρωμο. Και ένα κουσούρι που βρήκα, αδύναμο πίσω led...

Edited by Asterisd
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν. Παρέλαβα σήμερα, ...

...στιβαρή ... Οθόνη άψογη, πιθανόν φτηνή IPS ... Touch μιά χαρά ... Σήμα Wifi πολύ δυνατό ... GPS κλείδωσε 6 δορυφόρους ... Έχει proximity. Έχει light sensor. Η μπαταρία ... δείχνει πάνω από 2000mah. Ακουστικό καθαρό, μεγάφωνο μου φάνηκε μιά χαρά. ... γρήγορο στα μενού του και στις εφαρμογές, σερφάρει καλά, 3G μπήκε με την μία ...

Φαίνεται ότι καλύτερο σ' αυτή την τιμή για 4''!

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρήγγειλα και εγώ από Vickmall.

 

Θα ενημερώσω μόλις έχω νέα. :)

Απο εκει θα παραγγειλω και εγω την αλλη εβδομαδα για την γυναικα.Και απο οτι εγραψε ο Asterisd φαινεται πολυ καλο για τα λεφτα του.

Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται ότι καλύτερο σ' αυτή την τιμή για 4''!

Οπως μας επιβεβαιωσε και ο φιλος Asterisd με μια πρωτη εικονα,ναι.

Με facebook και youtube λες να τα καταφέρνει? Το σκεφτομαι για γυναίκα.

Εννοειται.Για πλακα τα σηκωνει.

Παιδια η εκδοση F1W εχει καποια διαφορα?

Οχι καμια.Και μην κοιτας στο Antelife.Δες vickmall,to2c,pandawill,minideal αναλογα ποιο εχει την καλυτερη τιμη και τα δωρα.

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Δύο mini έχει, τις κανονικές δηλαδή. Δεν δοκίμασα 2 μαζί, αλλά δεν βλέπω τι πρόβλημα να έχει, κανένας 65xx δεν έχει θέματα. Τώρα αν δεν έχει 3G και στην 2η sim, ασήμαντο για τέτοιο κινητό...
Link to comment
Share on other sites

ολα καλα με το κινητο εκτος απο ενα θεματακι.οταν μιλαω με τη καρτα της wind μικροφωνιζει και ο ηχος ειναι πολυ χαμηλος.με την whats up ολα καλα.δε ξερω τι φταιει.
Link to comment
Share on other sites

ολα καλα με το κινητο εκτος απο ενα θεματακι.οταν μιλαω με τη καρτα της wind μικροφωνιζει και ο ηχος ειναι πολυ χαμηλος.με την whats up ολα καλα.δε ξερω τι φταιει.

 

θα σου πω εγω τι φταιει ,WIND ΓΙΑ ΤΑ ΜΠΑΖΑ ΣΥΝΔΕΣΗ . Ειχα whats up και συνδεση cosmote και τα άλλαξα με f2g καρτοκινητη wind .Απο τότε ειναι σα να μιλάω σε σωλήνα , η σύνδεση κόβεται αρκετά συχνά , δεν εχει ισχυρο σήμα ακόμα και σε ανοικτή περιοχή εντός πόλης , γενικά μαυρα χαλια .Δυστυχώς ψαχνοντας για κατι πιο οικονομικο έπεσα στα σκατα.

 

Οπότε μην ανησυχεις για το F1 . μπαινω κι εγω σε σειρά παραγγελίας ! και μετα και σε αλλαγή σύνδεσης.

Link to comment
Share on other sites

Παρελαβα και εγω 2 τεμαχια ,πολυ καλη κατασκευη για τα λεφτα του και η μπαταρια δειχνει θηριο.Καλη οθονουλα ,καθετε καλα στο χερι αλλα ειναι λιγο χοντρουλι :p

 

Α και η πισω καμερα ειναι αξιοπρεπης παντα για τα λεφτα του.

Link to comment
Share on other sites

Για αυτα που καλειται να κανει ενα τετραιντσο, τα 512 ειναι μια χαρα. Αν θες να εχεις 10 εφαρμογες ανοιχτες ολη μερα, μαλλον δεν θα παρεις και τετραιντσο, αλλα μεγαλυτερο.
Link to comment
Share on other sites

Τα 512 ram δεν είναι λιγα? Υπαρχει σε αυτή την τιμη καποιο αξιοπρεπες με 1gb?

Αυτο με προηγουμενης γενιας επεξεργαστη αλλα δεν εχει Ελληνικα.

http://www.pandawill.com/star-b92m-smart-phone-720p-47-inch-screen-android-40-mtk6577-dual-core-3g-gps-120mp-camera-p68241.html

Για αυτα που καλειται να κανει ενα τετραιντσο, τα 512 ειναι μια χαρα. Αν θες να εχεις 10 εφαρμογες ανοιχτες ολη μερα, μαλλον δεν θα παρεις και τετραιντσο, αλλα μεγαλυτερο.

 

Αυτο ακριβως.

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...