Jump to content

Jiayu F1


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μολις το παρηγγειλα για την αδερφη μου. απο vickmall επειδη δινει θηκη σιλικονης.

ελπιζω να βγει καλο και να μην εχουμε παρατραγουδα :):)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

[ATTACH]44319[/ATTACH]Παραλαβη την παρασκευη .Η παραγγελια εγινε απο μινιντεαλ.Τα παντα δουλευουν οκ μονο το gps δεν δοκιμασα.Το τηλεφωνο δοθηκε σε φιλο.Ρουταρεται πανευκολα με το Framaroot Version 1.9.1 .Ξυλωσα 3 προγραμματα που δειχνω σε μια απο τις φωτογραφιες δεν νομιζω να εχει κανενα προβλημα το τηλ? Edited by gkoutr1
Link to comment
Share on other sites

Έχει βρει κανείς το sar;Είμαι ανάμεσα σε αυτό και το zte v889s και το τελευταίο στοιχείο που μένει να μάθω είναι αυτό για να αποφασίσω.
Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται καλό κινητό και σκέφτομαι να το πάρω για την γυναίκα μου. Ειμουνα ανάμεσα σε αυτό και το dg100 αλλά φοβάμαι ότι έχει κάποια προβλήματα το dg100. Ελπίζω να βρει καλό για να μην έχω γκρίνια από την γυναίκα μου...
Link to comment
Share on other sites

Φαίνεται καλό κινητό και σκέφτομαι να το πάρω για την γυναίκα μου. Ειμουνα ανάμεσα σε αυτό και το dg100 αλλά φοβάμαι ότι έχει κάποια προβλήματα το dg100. Ελπίζω να βρει καλό για να μην έχω γκρίνια από την γυναίκα μου...

 

Μην το σκεφτεσαι καν το DG100.

Edited by arisg90
Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Τελικά έγινε η παραγγελια για άσπρο με γαλάζια θήκη από vickmall.

Το ιδιο θα παραγγειλω και εγω για την γυναικα.

Link to comment
Share on other sites

θελω να παρω και εγω 2 για ενα φιλο και την γυναικα του ,τι λετε παιδια για απλη χρηση το θελουν , καποιος που το εχει να μας πει!!!! εχει και καλη μπαταρια βλεπω!!!!

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=568971986488193&set=a.322449567807104.91091.322436297808431&type=1&theaternokia 3110 -nokia 3120-vodafon joy845- Huawei ideos x3- sony ericsson xperia neo v samsung galaxy POCET GTS-5300-thl w100- pipo-s2 lenovo thinkpad E540 ICORE 5 4210M

Hiaomi Redmy Note 2 Prime

Link to comment
Share on other sites

εχω ενα προβληματακι.οταν μιλαω αρκετα συχνα ακουγεται ενας περιεργος ηχος απ το ακουστικο,σαν να τριζει κατι τετοιο.οταν μιλαω με τ ακουστικα ο ηχος ειναι οκ.που μπορει να οφειλεται αυτο;εχει προβλημα τα μικροφωνο;
Link to comment
Share on other sites

Παρελαβα σημερα το πρωι ενα μαυρο απο Pandawill.Δεν ειναι ακριβως μαυρο αλλα πολυ ωραιο σκουρο γκρι που ταιριαζει αριστα με το ψευδομεταλλικο στοιχειο.

Απο το λιγο που το ειδα,ειναι μακραααααν το καλυτερο VFM ΜΤΚ6572 smartphone!

Η κατασκευη ποιοτικη και συμπαγης.Το πισω καπακι ειναι σε στυλ γομας και δεν γλιστραει ουτε αφηνει δαχτυλιες.Oθονη σε γωνιες θεασης,touch και φωτεινοτητα αριστη!Ηχειο στις κλησεις καθαρο και δυνατο,ομοιως και το μεγαφωνο.Η καμερες πολυ καλες.

Το μεγεθος πολυ καλο με μονο μειον που διαπιστωσα,οτι ειναι λιγο πιο βαρυ απο το KingSing K2 μου που εχει 4.3 ιντσες οθονη.Οχι κατι τραγικο.

Στη συσκευασια ειχε πολυ ωραια θηκη σιλικονης (γκρι με λογοτυπο Jiayu στο πλαι,σε ξεχωριστο απ οτι εχω δει μεχρι σημερα σημειο) και μεμβρανη για την οθονη.

 

Το θεωρω μακραν το καλυτερο VFM smartphone της κατηγοριας του!(με εξαιρεση τις εξαιρετικες τιμες που εχει στο Clearance το Pandawill! σε διαφορα αλλα μοντελα)

Αριστες οι εντυπωσεις,αναλογιζομενοι παντα τα λεφτα του!

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Δελεαστική τιμή, καλά σχόλια από τα μέλη που παρέλαβαν, έτσι το πήρα και εγώ σήμερα για δεύτερο.

Θέλω να ρωτήσω αν υπάρχει η εφαρμογή πλοήγησης της Google?

Όπως και μια επιβεβαίωση πως όντως έχει proximity sensor και led ειδοποιήσεων !!???

Link to comment
Share on other sites

Α, τώρα το είδα, έχει και notification led και νομίζω και δίχρωμο. Και ένα κουσούρι που βρήκα, αδύναμο πίσω led...

 

AΠ ότι λέει ο Αστέρης έχει !

Link to comment
Share on other sites

Παρελαβα σημερα το πρωι ενα μαυρο απο Pandawill.Δεν ειναι ακριβως μαυρο αλλα πολυ ωραιο σκουρο γκρι που ταιριαζει αριστα με το ψευδομεταλλικο στοιχειο.

Απο το λιγο που το ειδα,ειναι μακραααααν το καλυτερο VFM ΜΤΚ6572 smartphone!

Η κατασκευη ποιοτικη και συμπαγης.Το πισω καπακι ειναι σε στυλ γομας και δεν γλιστραει ουτε αφηνει δαχτυλιες.Oθονη σε γωνιες θεασης,touch και φωτεινοτητα αριστη!Ηχειο στις κλησεις καθαρο και δυνατο,ομοιως και το μεγαφωνο.Η καμερες πολυ καλες.

Το μεγεθος πολυ καλο με μονο μειον που διαπιστωσα,οτι ειναι λιγο πιο βαρυ απο το KingSing K2 μου που εχει 4.3 ιντσες οθονη.Οχι κατι τραγικο.

Στη συσκευασια ειχε πολυ ωραια θηκη σιλικονης (γκρι με λογοτυπο Jiayu στο πλαι,σε ξεχωριστο απ οτι εχω δει μεχρι σημερα σημειο) και μεμβρανη για την οθονη.

 

Το θεωρω μακραν το καλυτερο VFM smartphone της κατηγοριας του!(με εξαιρεση τις εξαιρετικες τιμες που εχει στο Clearance το Pandawill! σε διαφορα αλλα μοντελα)

Αριστες οι εντυπωσεις,αναλογιζομενοι παντα τα λεφτα του!

 

σε τι τιμή το πήρες? έκπτωση-κουπόνι είχε?

Link to comment
Share on other sites

Το παρήγγειλα και εγώ χτες για τη μαμά μου!!! Νομίζω ότι σε αυτή την τιμή θα καλύψει απόλυτα ανθρώπους που θέλουν να παίρνουν τηλέφωνο και άντε να μπαίνουν και σε κανένα facebook!

Βοηθήματα, σημειώσεις, εκπαιδευτικά νέα, όλα συγκεντρωμένα σε ένα site! www.sofikoukouvagia.gr

 

Για να μη σας φαίνονται πια...κινέζικα!!! http://www.e-chinese.gr

Link to comment
Share on other sites

Αρη Ελληνικά έχει και playstore; Το θέλω για έναν φίλο που δεν ξέρει ντιπ αγγλικά.

Ναι και στα 2.

Δελεαστική τιμή, καλά σχόλια από τα μέλη που παρέλαβαν, έτσι το πήρα και εγώ σήμερα για δεύτερο.

Θέλω να ρωτήσω αν υπάρχει η εφαρμογή πλοήγησης της Google?

Όπως και μια επιβεβαίωση πως όντως έχει proximity sensor και led ειδοποιήσεων !!???

Δεν ειχε εγκατεστημενους τους χαρτες.Τους κατεβασα απο το Play Store.Εχει proximity sensor και led ειδοποιησεων.

σε τι τιμή το πήρες? έκπτωση-κουπόνι είχε?

Απ το Happy Hour το ειχα παρει στα 72$.

Το παρήγγειλα και εγώ χτες για τη μαμά μου!!! Νομίζω ότι σε αυτή την τιμή θα καλύψει απόλυτα ανθρώπους που θέλουν να παίρνουν τηλέφωνο και άντε να μπαίνουν και σε κανένα facebook!

 

Kανει πολλα περισσοτερα.

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Καλομιλητο φιλε μου!

Τη θηκη την ειχε στανταρ το pandawill?

Να σαι καλα.

Ναι.Αμα δεις την περιγραφη του προιοντος κατω κατω γραφει ''silicone case''.Η θηκη οπως κρατας το κινητο κατω δεξια,στην πλευρα που ειναι τα πληκτρα εντασης,οχι πισω,γραφει Jiayu.Δεν ξερω αν ειναι απο το εργοστασιο μεσα στο πακετο και τα αλλα μαγαζια την βγαζουν και την δινουν σαν δωρο ή την χρεωνουν.Το Pandawill δεν την διαφημιζει σαν δωρο παντως.Την εχει στα περιεχομενα.

Edited by arisg90
Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειχε εγκατεστημενους τους χαρτες.Τους κατεβασα απο το Play Store.Εχει proximity sensor και led ειδοποιησεων.

.

Ευχαριστώ για την απάντηση.

Την εφαρμογή χάρτες, ναι την έχει το play, το πρόγραμμα οδήγηση του stock android το έχει όμως? και αν όχι μπορούμε να το εγκαταστήσουμε μετά? Επειδή δεν κάνω τρελή χρήση gps και πιστεύω πως είναι μια καλή free λύση.

Link to comment
Share on other sites

Αρη σε ευχαριστώ για την απάντηση.

Θα προτιμήσω κι εγω το pandawill γιατί έχω καλή εμπειρία απο το after sales service τους οταν τους χρειάστηκα.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...