Jump to content

Περί... Apple products γενικότερα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά σκέφτομαι να μου φέρει μία φίλη μου από Αμερική το ipad2 3g (σκέτη συσκευή). Ήθελα να ρωτήσω αν γνωρίζει κανένας σχετικά με τη συμβατότητά του (SIM) με Ελληνικά δίκτυα κινητής (Cosmote)

 

Ευχαριστώ

Edited by sakiss
Link to comment
Share on other sites

αυτό που λέω παραπάνω είναι όχι τόσο για το τεχνικό μέρος, όσο για την εντύπωση που δημιουργεί. Για παράδειγμα, έχοντας δουλέψει πλέον με αυτό νοιώθω σα να έχω linux. Αποδοτικό, δουλεύει αλλά δε θα έδινα πολλά λεφτά για κάτι που "φοράει" linux". Ενώ το MacOS είναι ένα λειτουργικό που το έχεις ταυτίσει με macbook air, imac, macbook pro για τα οποία πολύς κόσμος θα έδινε πολλά λεφτά.

 

Αυτή είναι η επιτυχία του marketing. Να το περάσει στη συνείδηση του κόσμου ως κάτι που αξίζει να πληρώσει για να έχει.

Link to comment
Share on other sites

αυτό που λέω παραπάνω είναι όχι τόσο για το τεχνικό μέρος, όσο για την εντύπωση που δημιουργεί. Για παράδειγμα, έχοντας δουλέψει πλέον με αυτό νοιώθω σα να έχω linux. Αποδοτικό, δουλεύει αλλά δε θα έδινα πολλά λεφτά για κάτι που "φοράει" linux". Ενώ το MacOS είναι ένα λειτουργικό που το έχεις ταυτίσει με macbook air, imac, macbook pro για τα οποία πολύς κόσμος θα έδινε πολλά λεφτά.

 

Αυτή είναι η επιτυχία του marketing. Να το περάσει στη συνείδηση του κόσμου ως κάτι που αξίζει να πληρώσει για να έχει.

 

Αυτό που λες θα είχε απόλυτη βάση αν η καθεαυτή λειτουργικότητα του οικοσυστήματος ήταν ανύπαρκτη, άρα θα είχαν παρασυρθεί οι χρήστες από κάποια ψευδεπίγραφα πλεονεκτήματα.

 

Όσοι όμως έχουν τη διάθεση να δουν τα πράγματα με την οπτική γωνία της Apple (πράγμα που ούτε μονόδρομος είναι ούτε αφορά όλο τον πληθυσμό του πλανήτη) παραμένουν στην πλατφόρμα όχι γιατί έχουν υποταχθεί σε κάποιες εμπορικές σειρήνες αλλά γιατί κάνουν τη δουλειά τους με τον καλύτερο δυνατό τρόπο.

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αναγκαστικα ποσταρω εδω διοτι δεν ξερω για ποιο λογο,δεν μπορω να ανοιξω νεο θεμα....:(

 

Λοιπον σκεφτομαι επειδη πολλες φορες με εχει προδωση η αυτονομια του iphone 4 που εχω να παρω θηκη που φορτιζει το κινητο κ μονο οταν θελησεις εσυ με ενα button που εχει στην θηκη πανω....

 

Μπορει να κανει κακο στην μπαταρια του κινητου...?

 

Υπαρχει εναλλακτικη λυση...?

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου καλυτερο θα ηταν να απευθυνθείς στο τμημα της συσκευης σου εδω εισαι off topic :)

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου καλυτερο θα ηταν να απευθυνθείς στο τμημα της συσκευης σου εδω εισαι off topic :)

 

Το ξερω ειμαι off,αλλα οπως ειπα δεν ξερω για ποιο λογο δεν μπορω να ανοιξω νεο θεμα...το γραφω πανω πριν καν συζητησω...ξερω τους κανονες :(:mad:

android or ios or wm......who cares.....???
Link to comment
Share on other sites

Και γιατί να ανοίξεις νέο θέμα δεν καταλαβαίνω και εσένα αλλά και πολλούς άλλους που το κάνουν.....

 

Έχουμε ανοίξει τόσα θέματα για να καλύψουν όλες τις απορίες και ανάγκες.

Και με αυτό πιστεύουμε ότι δεν χάνονται λύσεις και απαντήσεις στα διάσπαρτα θέματα που ανοίγονται και θάβονται με τον χρόνο, αλλά και πάλι όλοι ανοίγουν από ένα θέμα για την ευκολία τους και την πάρτι τους....

Κάνε ένα copy paste σε παρακαλώ στο ανάλογο θέμα και αν κάποιος γνωρίζει θα σου απαντήσει...

 

 

[Προβλήματα & Λύσεις] Τροφοδοσία - Γενικά Προβλήματα

 

 

Σε ευχαριστώ..

Edited by avid

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

Φίλε tariss το iPhone 4 ένα πρόβλημα που σίγουρα ΔΕΝ έχει,είναι η αυτονομία της μπαταρίας του!

 

Είναι μακραν το καλύτερο της κατηγορίας του (αν μπορεί άλλη συσκευή αυτήν την στιγμή να μπει στην ίδια κατηγορία με αυτο ) με την μεγαλύτερη αυτονομία.

 

μπορεί η απάντηση μου να είναι στο offtopic πόστ σου,αλλα αποτελεί παράλληλα και ένα πολυ μεγάλο + στα παρα πολλα που έχει το iPhone 4 !!

 

 

 

From the best iPhone 4 32G ,using Tapatalk

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Φίλε tariss το iPhone 4 ένα πρόβλημα που σίγουρα ΔΕΝ έχει,είναι η αυτονομία της μπαταρίας του!

 

Είναι μακραν το καλύτερο της κατηγορίας του (αν μπορεί άλλη συσκευή αυτήν την στιγμή να μπει στην ίδια κατηγορία με αυτο ) με την μεγαλύτερη αυτονομία.

 

μπορεί η απάντηση μου να είναι στο offtopic πόστ σου,αλλα αποτελεί παράλληλα και ένα πολυ μεγάλο + στα παρα πολλα που έχει το iPhone 4 !!

 

 

 

 

From the best iPhone 4 32G ,using Tapatalk

 

Σωστό. Στην κατηγορία πόσων ιντσών όμως ;. Των 4.3 ..δεν νομίζω.

Edited by apitsakis
Link to comment
Share on other sites

Σωστό. Στην κατηγορία πόσων ιντσών όμως ;. Των 4.3 ..δεν νομίζω.

 

Δεν έχει αντίπαλο. Επέτρεψε μου να έχω ο ίδιος γνώση για τις 3.5-3.7-4.3 οθόνες.

Αν βάλεις την απόδοση των χρωμάτων της οθόνης του 4αριου δίπλα σε οποία συσκευή θέλεις,τότε θα καταλάβεις ότι μερικές φορές το μέγεθος ΔΕΝ κάνει την διάφορα.

Είμαι απο τους πρώτους που κραζω την μικρή οθόνη του μήλου ! Αλλα η απόδοση της είναι μακραν οποίου ανταγωνισμου ;)

Και παρα όλα αυτά , η αυτονομία του είναι σχεδόν

3πλασια απο το 3GS

3πλασια απο του hd2

3πλασια απο των galaxy/desire.

Για το desire hd δεν έχω άποψη καθώς δεν το έχω δουλέψει ποτέ (κ ούτε πρόκειται)

Λείπουν απο το μήλο για μένα αυτήν την στιγμή:

 

1.καταγραφή κλήσης

2.Bluetooth share files (αυτο θα λυθεί μες την βδομάδα)

3.αδυναμία stand alone συσκευής.αυτο το στηρίζω στην αδυναμία backup/restore μέσα απο την ίδια την συσκευή και χωρίς καμία βοήθεια απο pc

4.μεγαλύτερη οθόνη

5. Καλύτερη κάμερα με ένα σοβαρο φλας που θα κάνει ότι πρέπει να κάνει το φλας σε μια κάμερα,να βγάζει φωτογραφίες την νύχτα. Το φλας του 4αριου είναι για κλάματα και μόνο για φακός κάνει !!!

Όλα τα υπόλοιπα γίνονται χαλαρά με jb τηλέφωνο,καλύτερα και σταθεροτερα απο κάθε άλλη συσκευή !

μόλις υπάρξει καλύτερη θα είμαι απο τους πρώτους που θα αφήσω την μηλοεταιρεια. Όπως και αν ξαναβγαλει καλή συσκευη,η apple,θα ξαναπαρω μήλο.

 

Δεν με ψαρώνει κανένας κατασκευαστής,κανένα όνομα,κανένα λογισμικό. Ότι είναι καλύτερο για μένα,αυτο θα έχω πάντα. Και αυτο το διάστημα,το iPhone 4G 32gb που έχω,είναι η πληρέστερη συσκευη για μένα. Πάντα μέσω jail brake!!

Χωρίς αυτο δεν θα το είχα ούτε για φτυσιμο το μήλο!!!!

 

 

From the best iPhone 4 32G ,using Tapatalk

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Να ξεκλειδωθεί επίσης το bluetooth, να υπάρξει η δυνατότητα της προσθήκης εξωτερικής κάρτας, μπαταρία αποσπώμενη, customize home screen

 

Για εμένα προσωπικά είτε iphone είτε android , θα πρέπει ο αγοραστής να γνωρίζει τις ανάγκες του όσον αφορά το κινητό. Τα κινητά αυτά είναι επαγγελματικά. Σημαίνει τι...

Καλό συμβολαίο που να περιλαμβάνει τουλάχιστον 1.5 gb δεδομένα. Δεν χρειάζεται να πέρνουμε κινητό μόνο για να ακούμε mp3 ή να βλέπουμε video και να το πληρώνουμε χρυσάφι.

Αμαρτία είναι επίσης να δίνεις ένα σκασμό χρήματα για να ψάχνεις μόνο free wifi.

Εφαρμογές office, αλήθεια ποιος χρησιμοποιεί ;. Πόσοι χρησιμοποιούν email με attachment;. Πόσοι σερφάρουν στο ιντερνετ γιατί όντως το χρειάζονται αυτό;.

Ειλικρινά δεν υπάρχει κανένας λόγος να συγκρίνουμε το ios με android. Σε κάποια σημεία υπερτερεί το ένα από το άλλο.

Απλά να ξέρεις και ένα πράγμα zaharakis.

Πλέον με την οθόνη των 4.3 ιντσών κατήργησα το netbook στα ταξίδια. Θα έπρεπε για εμένα η apple να διαθέτει μοντέλο μεγαλύτερο. Δεν γίνεται η όλη συσκευή να είναι 4.5 ιντσες και η οθόνη 3.5-3.7 ίντσες. Είναι χαζομάρα πιστεύω αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Εγω έχω καταργήσει κάθε είδους υπολογιστή με το μήλο :p

Μόνο για αλλαγή λογισμικού και το jb χρησιμοποιώ πλέον το pc μου με το μήλο. Όλα τα υπόλοιπα τα κάνω μέσα απο την συσκευη η over the air.

Αν δεν χρειάζεται κάποιος όλα αυτά που λες,τότε σε λάθος κατηγορία ψάχνει για τηλέφωνο ;)

Ότι και να πάρει,δεν θα μπορέσει ποτε να το χρησιμοποιήσει οπότε ;προς τι ο κόπος και το χαμένο χρήμα ;)

Όσο για το customize,σε μένα μιλάς ;;

http://m.youtube.com/#/watch?client=mv-google&v=F15Kc-TJX-A

 

From the best iPhone 4 32G ,using Tapatalk

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Σκέψου στις 4.3 ίντσες ...

Πάντως θλίβομαι πραγματικά όταν βλέπω τα κινητά αυτά σε χέρια που δεν ξέρουν το τι έχουν αγοράσει ακριβώς, τι δυνατότητες έχουν και επειδή είναι απλά της μόδας ..πηγαίνουν και το αγοράζουν. Πάντως περιμένω το νέο λογισμικό τόσο σε android όσο και στο ios. Υπόσχονται πολλά, είδωμεν.

Link to comment
Share on other sites

Σκέψου στις 4.3 ίντσες ...

Πάντως θλίβομαι πραγματικά όταν βλέπω τα κινητά αυτά σε χέρια που δεν ξέρουν το τι έχουν αγοράσει ακριβώς, τι δυνατότητες έχουν και επειδή είναι απλά της μόδας ..πηγαίνουν και το αγοράζουν. Πάντως περιμένω το νέο λογισμικό τόσο σε android όσο και στο ios. Υπόσχονται πολλά, είδωμεν.

 

Και Εγω μαζί σου !! Είναι μεγάλο λάθος ένα κινητο αυτής της κατηγορίας να είναι στις 3.5 ιντσες οθόνη... Καταντάει τελείως γελοίο !!!

Αν και η "πολιτική" της apple (ηλίθια κατ εμε) δεν με προιδεάζει για κάτι καλύτερο....

Την μεγάλη οθόνη την φυλαγε τελικά για το 5αρι....

 

 

From the best iPhone 4 32G ,using Tapatalk

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Έμενα είναι η πρώτη φορά που περνώ Iphone και έχω φάει τρελό κώλυμα , ειδικότερα από τότε που έκανα και jailbreak περνάω ώρες ατελείωτες πάνω στο τηλέφωνο... πραγματικά μπορείς να κανείς τα πάντα... είναι ότι καλύτερο έχει περάσει από τα χεριά μου... Κατά καιρούς έπαιρνα τα καλά Ν της NOKIA-Samsung-Lg και μετά από 2-3 μήνες τα βαριόμουν... θεωρώ μακράν το Iphone το καλύτερο της κατηγορίας του με το καλύτερο λογισμικό!!! το Android το Θεωρώ καλό με πολύ κάλο μελών αλλά έχει πολύ δρόμο ακόμα , είναι ο μεγαλύτερος ανταγωνιστής του IOS αλλά θέλει δουλειά ( του έχω περάσει μέσα- παιχνίδια -καμιά 60 αριά εφαρμογές, περιμένουμε το celeste και το κινητακι ποτέ δεν μου κολαει και πάντα πανό από 300 MB ram free...) Η οθόνη του πραγματικά είναι απίστευτη, αφού πλέων κοιτάω άλλες οθόνες και αμέσως καταλαβαίνεις τη διαφορά!!!!

Όσο αφορά το μέγεθος της οθόνης με 3,5 ίντσες είμαι ικανοποιημένος

θα μου άρεσε και λίγο μεγαλύτερη ΆΛΛΑ χωρίς να αλλάξουν οι διαστασεις και το μέγεθος σα τις galaxo-Παντόφλες

Το μονο τηλεφωνο που θα άλλαζα το Iphone 4 που έχω θα ήταν το Iphone 4 32GB ,εν αναμονή βεβαία του Iphone 5

Edited by parex
Link to comment
Share on other sites

Είναι σίγουρο ότι θα είναι μεγαλύτερη ;. Άλλοι λένε πως ναι, άλλοι λένε πως όχι.

 

Το καλο που τους θέλω,καλα θα κάνουν να είναι :lol:

 

 

From the best iPhone 4 32G ,using Tapatalk

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήξω και εγώ το κατιτις μου....:p

Με το jb δεν γίνεται πιο αργό το iphone, ή έχω λάθος ενημέρωση?:worry:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήξω και εγώ το κατιτις μου....:p

Με το jb δεν γίνεται πιο αργό το iphone, ή έχω λάθος ενημέρωση?:worry:

 

Γιάννη όχι δεν γίνεται καθόλου πιο αργό. Τουλάχιστον όχι αν βάζεις δοκιμασμενα πράγματα.

Υπάρχουν βέβαια κάποια θέματα που προξενούν διάφορα.

Εκει χρειάζεται δοκιμή. Δεν σου κάνει το πετάς.

Εγω έχω αγορασμενες cydia εφαρμογές και επιλεγμένα tweaks δοκιμασμενα για απροβληματιστη λειτουργία.

Γενικώς όλο το σύστημα στο cydia λειτουργεί σωστά. Φόβος υπάρχει μόνο για ανεξάρτητα repos. Εκει η το ρισκαρεις η περιμένεις να δοκιμαστεί απο άλλους.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Γιάννη όχι δεν γίνεται καθόλου πιο αργό. Τουλάχιστον όχι αν βάζεις δοκιμασμενα πράγματα.

Υπάρχουν βέβαια κάποια θέματα που προξενούν διάφορα.

Εκει χρειάζεται δοκιμή. Δεν σου κάνει το πετάς.

Εγω έχω αγορασμενες cydia εφαρμογές και επιλεγμένα tweaks δοκιμασμενα για απροβληματιστη λειτουργία.

Γενικώς όλο το σύστημα στο cydia λειτουργεί σωστά. Φόβος υπάρχει μόνο για ανεξάρτητα repos. Εκει η το ρισκαρεις η περιμένεις να δοκιμαστεί απο άλλους.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Ευχαριστω ρε συ Κωστα. Σκεφτομαι την αγορα του ipad2 και οπως καταλαβαινεις υπαρχουν διαφορες αποριες.Βασικα αν το παρω, σκοπος μου θα ειναι να μην το πειραξω, τουλαχιστον οχι πολυ. Αν ειναι να κανω πειραγματα, τα κανω και στα android.

Θελω να ξενοιασω επιτελους. Να παρω κατι που θα δουλευει σιγουρα και δοκιμασμενα σωστα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω ρε συ Κωστα. Σκεφτομαι την αγορα του ipad2 και οπως καταλαβαινεις υπαρχουν διαφορες αποριες.Βασικα αν το παρω, σκοπος μου θα ειναι να μην το πειραξω, τουλαχιστον οχι πολυ. Αν ειναι να κανω πειραγματα, τα κανω και στα android.

Θελω να ξενοιασω επιτελους. Να παρω κατι που θα δουλευει σιγουρα και δοκιμασμενα σωστα.

 

Στο iPad δεν υπάρχουν πολλα tweaks. Προσωπικά το κάνω JB όταν υπάρχει διαθέσιμο αλλα δεν θα εμένα με τίποτα στην 4.2.1 για να μην χάσω το JB όπως εκανα στο iPhone.

Ειδικά η βελτίωση της ταχύτητας στο browsing είναι κάτι που το περίμενα και είναι πολυ αισθητή.

Αν με το καλο το πάρεις θα σου πω τις εφαρμογές που είναι απαραίτητες να αγοράσεις και δεν θα χρειαστείς να πειραξεις τίποτα.

Δοκίμασα αυτές τις μέρες το camera connection kit που αγόρασα. Χωρίς JB βλέπει μόνο τις φωτο που υπάρχουν στην SD card. Περιμένω να βγει JB για να δω αν θα μπορέσω να μεταφέρω files όπως γίνονταν παλιότερα με το iOS 3.2.X

Αν γίνεται αυτομάτως θα αυξηθει την χωρητικότητα αφου μου έχουν μείνει 2 16αρες micro SD cards.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

θα δουλέβει αρκεί να είναι η έκδοση at@t(gsm)

και εγώ θα το πάρω από Αμερική, γιατί στην Ελλάδα θα το έχουν αρκετά πιο ακριβά.(+100 ευρώ περίπου νομίζω αναλογικά με Αμερικής). άμα η φίλη σου μπορεί να βρεί και για μένα πες μου!! όσοι έχουν τα πουλάνε σαν την μαύρη αγορά τώρα γιατί είναι out of stock

technoholic maniac reviewer
Link to comment
Share on other sites

Στο iPad δεν υπάρχουν πολλα tweaks. Προσωπικά το κάνω JB όταν υπάρχει διαθέσιμο αλλα δεν θα εμένα με τίποτα στην 4.2.1 για να μην χάσω το JB όπως εκανα στο iPhone.

Ειδικά η βελτίωση της ταχύτητας στο browsing είναι κάτι που το περίμενα και είναι πολυ αισθητή.

Αν με το καλο το πάρεις θα σου πω τις εφαρμογές που είναι απαραίτητες να αγοράσεις και δεν θα χρειαστείς να πειραξεις τίποτα.

Δοκίμασα αυτές τις μέρες το camera connection kit που αγόρασα. Χωρίς JB βλέπει μόνο τις φωτο που υπάρχουν στην SD card. Περιμένω να βγει JB για να δω αν θα μπορέσω να μεταφέρω files όπως γίνονταν παλιότερα με το iOS 3.2.X

Αν γίνεται αυτομάτως θα αυξηθει την χωρητικότητα αφου μου έχουν μείνει 2 16αρες micro SD cards.

 

Δεν θα βιαστώ Κωστή, θα περιμένω τα πρώτα reviews πριν αποφασίσω και μετά να φύγουν οι πρώτες παρτίδες. Κατά το Πάσχα υπολογίζω.

Εννοείται ότι θα σε συμβουλευτώ για.....τα πάντα:D:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα βιαστώ Κωστή, θα περιμένω τα πρώτα reviews πριν αποφασίσω και μετά να φύγουν οι πρώτες παρτίδες. Κατά το Πάσχα υπολογίζω.

 

Σοφός....;) Αν κι εμένα με βλέπω να γίνομαι early adopter στο iphone 5...

Link to comment
Share on other sites

Σοφός....;) Αν κι εμένα με βλέπω να γίνομαι early adopter στο iphone 5...

 

Δεν θα είσαι η μόνη :)

 

Ελπίζω σε μια μεγαλύτερη οθόνη,μια καλή αυτονομία ανάλογης του 4g,ένα σοβαρό flash στην κάμερα και καλή ποιότητα κατασκευής (σαν του 4) για αρχή.

Αυτα είναι αρκετά (αρκεί να κρατήσει τα καλα στοιχεία του 4ριου και στο 5αρι η apple) και θα περάσουμε και μια "βόλτα " και απο το 5 :D

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Apple products γενικότερα
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...