Jump to content

Φοιτητικό/Πακέτο «ειδικής προσφοράς» F2G (1500' + 1500 MB)


alexandr0s
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λαθος...άλλο αυτό με το 0,30 από κατάστημα...πλεον είναι +0,30!

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Παιδιά καλησπέρα. 3 ερωτήσεις έχω.. 1. Νοέμβριο πάω Γερμανία. Θα ισχύει ο χρόνος ομιλίας και τα gb του ίντερνετ του πακέτου κανονικα και εκεί η μονο ο χρόνος ομιλίας? 2. Υπάρχει περίπτωση με κάποιον τρόπο δίχως να είμαι φοιτητής να μεταφέρω το νούμερο μου σε what's up προνομιακό? (εννοώ να μην αλλάξω νούμερο). 3. Με ανανέωση πακέτου από το ίντερνετ(εφαρμογή) γίνεται κράτηση πλέον του ποσού των 0.30 ευρώ?? Ευχαριστώ προκαταβολικά!

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Λαθος...άλλο αυτό με το 0,30 από κατάστημα...πλεον είναι +0,30!

Ειχε αναφερθεί οτι το νεο 0.30 ισχύει για τις καρτες/κωδικούς από περίπτερα μόνο. Επομένως με online ανανέωση ή από κατάστημα δεν αλλάζει κάτι. Εκτός αν διαπιστώσατε στην πράξη κάτι άλλο. Έχει αρχίσει να ισχύει?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ανανέωσα κανονικά online σε F2G, χωρίς επιπλέον χρέωση.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. 3 ερωτήσεις έχω.. 1. Νοέμβριο πάω Γερμανία. Θα ισχύει ο χρόνος ομιλίας και τα gb του ίντερνετ του πακέτου κανονικα και εκεί η μονο ο χρόνος ομιλίας? 2. Υπάρχει περίπτωση με κάποιον τρόπο δίχως να είμαι φοιτητής να μεταφέρω το νούμερο μου σε what's up προνομιακό? (εννοώ να μην αλλάξω νούμερο). 3. Με ανανέωση πακέτου από το ίντερνετ(εφαρμογή) γίνεται κράτηση πλέον του ποσού των 0.30 ευρώ?? Ευχαριστώ προκαταβολικά!

 

1. Προς το παρόν ισχύουν όλα κανονικά εντός ΕΕ.

2. Κανονικά είναι ερώτηση για το αντίστοιχο θέμα του wu,το πακέτο εκείνο δεν είναι φοιτητικό αλλά και πάλι δεν δίνεται με φορητότητα.

3. Με ανανέωση πακέτου δεν κρατείται σε καμμία εταιρεία τίποτα. Αν εννοείς ανανέωση χρόνου ομιλίας,οι ενδείξεις λένε οτι η συγκεκριμένη κράτηση δεν αφορά online ανανέωση ή σε κατάστημα (πέραν αυτής που ήδη υπάρχει στο κατάστημα).

Link to comment
Share on other sites

1. Προς το παρόν ισχύουν όλα κανονικά εντός ΕΕ.

2. Κανονικά είναι ερώτηση για το αντίστοιχο θέμα του wu,το πακέτο εκείνο δεν είναι φοιτητικό αλλά και πάλι δεν δίνεται με φορητότητα.

3. Με ανανέωση πακέτου δεν κρατείται σε καμμία εταιρεία τίποτα. Αν εννοείς ανανέωση χρόνου ομιλίας,οι ενδείξεις λένε οτι η συγκεκριμένη κράτηση δεν αφορά online ανανέωση ή σε κατάστημα (πέραν αυτής που ήδη υπάρχει στο κατάστημα).

 

Σε ευχαριστώ για τις απαντήσεις!

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ανανέωσα κανονικά online σε F2G, χωρίς επιπλέον χρέωση.

Από 15/10 ξεκινάει..

 

----- προσθήκη μηνύματος 30 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ειχε αναφερθεί οτι το νεο 0.30 ισχύει για τις καρτες/κωδικούς από περίπτερα μόνο. Επομένως με online ανανέωση ή από κατάστημα δεν αλλάζει κάτι. Εκτός αν διαπιστώσατε στην πράξη κάτι άλλο. Έχει αρχίσει να ισχύει?

Δεν ξεκαθαρίζει όμως...θα φανεί από 15/10.....

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Από 15/10 ξεκινάει..

 

----- προσθήκη μηνύματος 30 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν ξεκαθαρίζει όμως...θα φανεί από 15/10.....

Στο σάιτ λεει κόστος ανανέωσης καρτας 0.30 € οχι ιντερνετικα ετσι δεν ειναι?

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Άσχετο/Σχετικό.

 

Ανανέωση, σε αριθμό f2g public, έχετε κάνει; Γιατί δίνει αρκετά, μόνο με την ανανέωση.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Άσχετο/Σχετικό.

 

Ανανέωση, σε αριθμό f2g public, έχετε κάνει; Γιατί δίνει αρκετά, μόνο με την ανανέωση.

 

Τι δωράκια δίνει φίλε;

Link to comment
Share on other sites

Τι δωράκια δίνει φίλε;

 

"MOΛIΣ ΠHPEΣ ΔΩPO 500MB ΓIA 30 HMEPEΣ, EΠEIΔH ANANEΩΣEΣ ΣE KATAΣTHMA H' ONLINE ME AΞIA MEΓAΛYTEPH TΩN 10E (IΣXYEI ΓIA KAΘE ANANEΩΣH TOY MHNA)! AΠOΛAYΣE ΣEPΦAPIΣMA ME TIΣ 4G TAXYTHTEΣ THΣ WIND! ΓIA ENHMEPΩΣH YΠOΛOIΠOY ΣTEIΛE "BONUS" ΣTO 12012 ΔΩPEAN."

 

"MOΛIΣ KEPΔIΣEΣ 300ΛEΠTA ΠPOΣ OΛA TA KINHTA K ΣTAΘEPA ΣTHN EΛΛAΔA & 1GB ΓIA 15 HMEPEΣ!"

 

"500MB ΔΩPO, MOΛIΣ ΠPOΣTEΘHKAN ΣTO YΠOΛOIΠO ΣOY AΠO THN ΠPOΣΦOPA F2G PUBLIC, ME ΔIAPKEIA 30 MEPEΣ. ΓIA ENHMEPΩΣH YΠOΛOIΠOY KATEBAΣE ΔΩPEAN TO MYF2G APP ΣTO SMARTPHONE ΣOY H' KANE LOGIN ΣTO F2G.GR."

 

P.S.: Mods, sorry για τα κεφάλαια, αλλά είναι copy/paste από iPhone... :cry:

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

απο αυτα το μονο εξτρα του πακετου πρεπει να ειναι το τελευταιο. Το πρωτο ειναι που το δινει σε ολους και για το δευτερο πρεπει να ειχες παρει μηνυμα ειδικης προσφορας απο το 12410 λιγες μερες πριν την ανανεωση.
Link to comment
Share on other sites

2 από τα Public f2go μου είναι με τη "φοιτητική" προσφορά {αγορές Δεκέμβρη 2016 και Απρίλη 2017}

Και από τα άλλα 2:

Το 1 έχει το 120΄όλους/μήνα κάθε μήνα (όσο >0€)

Το 2 την προσφορά 31 του 12410 (1000΄Wind/Q για 6 μήνες) από 9/2017 ως και 2/2018.

Link to comment
Share on other sites

οι 2 (δωρεαν) προσφορες που λες ομως ερχονται και σε αλλους,δεν ειναι χαρακτηριστικα του f2g public.
Link to comment
Share on other sites

οι 2 (δωρεαν) προσφορες που λες ομως ερχονται και σε αλλους,δεν ειναι χαρακτηριστικα του f2g public.

 

Ναι. Εννοείται, Όπως το είπε ο mr_47 ΔΕΝ είναι.

Δλδ ΔΕΝ είναι αυτές: "Δίνει αρκετά με κάθε ανανέωση":

Τα κλασικά είναι.

 

Από τα 5 Publc f2go μου (από αρχές Δεκέμβρη 2016) μόνο το 1ο ΔΕΝ είχε "πάρει" προσφορά κι έτσι το'κανα φορητότητα (όταν δεν κόστιζε τότε 30€).

Link to comment
Share on other sites

απο αυτα το μονο εξτρα του πακετου πρεπει να ειναι το τελευταιο. Το πρωτο ειναι που το δινει σε ολους και για το δευτερο πρεπει να ειχες παρει μηνυμα ειδικης προσφορας απο το 12410 λιγες μερες πριν την ανανεωση.

 

Για το 2ο, παίζει αυτό που λες. Αλλά, δεν είδα κάποια χρέωση στο λογαριασμό μου.

 

Ναι. Εννοείται, Όπως το είπε ο mr_47 ΔΕΝ είναι.

Δλδ ΔΕΝ είναι αυτές: "Δίνει αρκετά με κάθε ανανέωση":

Τα κλασικά είναι.

 

Προσωπικά, με δεδομένο ότι η "φοιτητική" προσφορά είναι στις 25 μέρες (που σημαίνει 1 ή 2 περισσότερες κάρτες το χρόνο) είναι αρκετά. Κυρίως τα mb με ενδιαφέρουν, όχι τόσο τα λεπτά, που σχεδόν ποτέ δεν τελειώνω.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Για το 2ο, παίζει αυτό που λες. Αλλά, δεν είδα κάποια χρέωση στο λογαριασμό μου.

 

 

Δεν υπάρχει χρέωση για τη συγκεκριμένη. Παίρνεις τα 300' & 1 gb για 15 μέρες με την ανανέωση από 10€ και τα λεφτα μενούν στην κάρτα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει χρέωση για τη συγκεκριμένη. Παίρνεις τα 300' & 1 gb για 15 μέρες με την ανανέωση από 10€ και τα λεφτα μενούν στην κάρτα.

 

ΔΕΝ είναι από το 12410 η συγκεκριμένη (Και καμια σχέση με την 300΄όλους με κάρτα 10€ με -6€/εξάμηνο):

 

Εγώ λαμβάνω το sms ενημέρωσης για αυτή:

ΚΑΘΕ 8 μέρες

Με έναρξη τη 2η μέρα από κάρτα 5€ Και λήξη 2 μήνες μετά την κάρτα.

Σταματά να μου έρχεται μόνο τον τελευταίο μήνα (τον 3ο) πριν βάλω την επόμενη 5€υρη κάρτα.

Link to comment
Share on other sites

Εχεις δίκιο,απο το 12410 έρχονται αυτες με τους κωδικούς (στείλε "ταδε αριθμό"). Εν ολίγοις νομίζω συννενοηθηκαμε για το τι δίνει και το τι δεν δίνει το f2g public.
Link to comment
Share on other sites

Αν ενεργοποιήσουμε σε νούμερο που έχει την δυνατότητα αυτή,την ειδική προσφορά,δίνει πρόσβαση στα more πακέτα ή χρειάζεται να αγοράσουμε και πακέτο των 6€?
Link to comment
Share on other sites

Σε συνέχεια της απορίας του bbbb, μπορούμε να ενεργοποιήσουμε την ειδική προσφορά, σε όποιο νούμερο θέλουμε;
Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Σε συνέχεια της απορίας του bbbb, μπορούμε να ενεργοποιήσουμε την ειδική προσφορά, σε όποιο νούμερο θέλουμε;

 

σε όποιο έχει λάβει το μήνυμα της προσφοράς.

Edited by kmpatra
Link to comment
Share on other sites

Αν ενεργοποιήσουμε σε νούμερο που έχει την δυνατότητα αυτή,την ειδική προσφορά,δίνει πρόσβαση στα more πακέτα ή χρειάζεται να αγοράσουμε και πακέτο των 6€?

 

Ναι σου δίνει την δυνατότητα των more.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

Σε έφαγε στην γωνία το προνομιακό whats up. Κάτσε χωρίς ανανέωση τωρα μέχρι να βάλει λίγο μυαλό η wind και να κάνει ανταγωνιστικό το ειδικό f2g και πάλι :)

 

8f48abe656cd575a194c978666e05526.jpg

 

Send by HUAWEI Mate 8 (NXT-L29) 6" DSFA with Tapatalk

 

Σε έφαγε το προνομιακό whats up βαλε μυαλό και φερε πισω τις 30 ημέρες και βάλε και 1gb σε κάθε ανανέωση από 10 ευρώ και κόψε τα 0,30 διαχειριστηκά και κοψε και τα 0,30 για ενεργοποιηση του πακετου 120λεπ προς wind .

 

Όταν τα αλλάξεις όλα βλέπουμε αν θα ξαναδείς ανανέωση.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...