Jump to content

myphone POLL: Ποιόν πάροχο κινητής τηλεφωνίας προτιμάτε;


DJDB
 Κοινοποίηση

Ποιόν πάροχο κινητής τηλεφωνίας προτιμάτε;  

1.654 members have voted

  1. 1. Ποιόν πάροχο κινητής τηλεφωνίας προτιμάτε;

    • Cosmote
      640
    • Vodafone
      550
    • Wind
      464


Recommended Posts

θα το κοιταξω,παντως εχει τρομερες προσφορες η wind και ας την βριζουν ! Περα απο 4-5 σημεια στη θεσσαλονικη που δεν εχει καλο σημα και 3G δεν υπαρχει κανενα προβλημα ! Στη γειτονια μου δεν ειχα περυσι 3G και τους πηρα τηλεφωνο και ειπαν γινεται αναβαθμιση και μπλα μπλα,τελικα εχει 2 μηνες που εχω 3G ακομα και μεσα στο σπιτι ! :)

 

Όπου εχει αναβαθμίσει η Wind απλα πετάει το δίκτυο.Αλλα δυστυχώς στην επαρχία σε πόλεις και ειδικα σε χωρια που δεν εχει αναβαθμιστεί το δίκτυο σέρνεται.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 304
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Vodafone χρόνια και hol λόγω συνδιαστικής προσφοράς (την πάτησα)....ληγει σε λίγες ημέρες το συμβόλαιο μου και η vodafone ανέβασε τις τιμές στα προγράμματα και μου δίνει χάλια επιδότηση όσο για τη hol ποτέ δεν θα δουλευει και το ιντερνετ και το τηλέφωνο ταυτόχρονα λες και το έχουν γρουσουζιά.Πάντως σήμα vodafone έχει παντού και έχει και 3g παντού
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω κοσμοτέ συμβόλαιο επαγγελματικό . Μιλάω 40-45 ώρες περίπου κάθε μήνα ΔΩΡΕΑΝ με όλα τα επαγγελματικά μας νούμερα κινητά και σταθερά. Για την οικογένεια έχω 4 νούμερα κοσμοτέ με απεριόριστες κλήσεις από εμένα προς αυτούς και 90 λεπτά δωρεάν από αυτούς προς εμένα.

Μηδενικό είναι το πάγιο μου και έχω συμπληρωματική έκπτωση 40% στο σύνολο του λογαριασμού μου για τις κλήσεις σε διάφορα άλλα νούμερα. Σύνολο λογαριασμού κάθε μήνα 3-5 ευρώ.

Πείτε μου τι θα έδινα σε άλλη εταιρία?Τώρα στις γιορτές θα περάσω τις 100 ώρες...

Link to comment
Share on other sites

Το εταιρικό νούμερο που έχω είναι στην cosmote και μέχρι σήμερα δεν είχα κανένα απολυτός πρόβλημα. Το προσωπικό μου νούμερο ήταν για χρόνια στην Wind. Πριν από 2-3 χρόνια το άλλαξα σε συμβόλαιο αλλά έκανα αίτηση να γυρίσω σε κάρτα. Δεν έμεινα καθόλου ευχαριστημένος από την εξυπηρέτηση της Wind και οικονομικά δεν είχα κανένα απολύτως όφελος. Πάντως η αλήθεια είναι ότι η πιο συμφέρουσα λύση είναι να επιλέξεις το δίκτυο στο οποίο ανήκουν οι επαφές με τις οποίες επικοινωνείς περισσότερο.
iPhone 3GS -> iPhone 5c -> Moto G 2nd -> Samsung A3
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω κοσμοτέ συμβόλαιο επαγγελματικό . Μιλάω 40-45 ώρες περίπου κάθε μήνα ΔΩΡΕΑΝ με όλα τα επαγγελματικά μας νούμερα κινητά και σταθερά. Για την οικογένεια έχω 4 νούμερα κοσμοτέ με απεριόριστες κλήσεις από εμένα προς αυτούς και 90 λεπτά δωρεάν από αυτούς προς εμένα.

Μηδενικό είναι το πάγιο μου και έχω συμπληρωματική έκπτωση 40% στο σύνολο του λογαριασμού μου για τις κλήσεις σε διάφορα άλλα νούμερα. Σύνολο λογαριασμού κάθε μήνα 3-5 ευρώ.

Πείτε μου τι θα έδινα σε άλλη εταιρία?Τώρα στις γιορτές θα περάσω τις 100 ώρες...

Επειδή μάλλον δεν το έπιασα, μιλάς πάνω από 40 ώρες το μήνα στο τηλέφωνο και πληρώνεις 5 ευρώ το μήνα;;;;

Iphone 7 plus 32GB
Link to comment
Share on other sites

Wind f2g από το 2002. Αυτή τη στιγμή έχω f2g2+φοιτητικό με 5 ευρω 1000λεπτά+1000mb+όλα τα πακέτα στην διαθεσή μου από το myf2g:)
Link to comment
Share on other sites

Wind F2G... 300 λεπτά προς όλους και 1GB Internet! Και ενδιαφέρουσα εφαρμογή...

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

Επειδή μάλλον δεν το έπιασα, μιλάς πάνω από 40 ώρες το μήνα στο τηλέφωνο και πληρώνεις 5 ευρώ το μήνα;;;;

Ναι φίλε καλά το έπιασες, 5 συμβόλαια έχω στο όνομά μου (εγώ- γυναίκα- πεθερικά- γονείς - αδερφός ) και πληρώνουμε συνολικά κάτω από 20 ευρώ και μιλάμε καμιά 100 ώρες όλοι μαζί. Τα νούμερα που δεν έχω χρέωση είναι πάνω από 100.000 κινητά και σταθερά.

Link to comment
Share on other sites

vodafone εδώ και 14 χρόνια, cu στην αρχή και τώρα καρτοπρόγραμμα λόγο καλής προσφοράς( και έξτρα έκπτωση σε συνδυασμό με hol), συν το γεγονός ότι όλοι η οικογένεια έχει vodafone και συμφέρει .
Link to comment
Share on other sites

παντως μεχρι στιγμης τα αποτελεσματα ειναι ιδια με το 2010!!!!

:) ολα τριγυρω αλλαζουνε και ολα το ιδιο μενουν!!!

Link to comment
Share on other sites

παντως μεχρι στιγμης τα αποτελεσματα ειναι ιδια με το 2010!!!!

:) ολα τριγυρω αλλαζουνε και ολα το ιδιο μενουν!!!

Είναι αλήθεια ότι ο Έλληνας είναι φυλή άξια προς μελέτη. Γενικά και μετά την κρίση, φαίνεται να μην έχει αλλάξει τίποτα. Στον τρόπο σκέψης, στη νοοτροπία, στις δημοσκοπήσεις... Γιατί να άλλαζαν και στις προτιμήσεις των δικτύων; Πότε κοιτούσαν οι Έλληνες να αγοράσουν το φθηνότερο ή το οικονομικότερο;

Η καταναλωτική συνείδηση είναι μάλλον ανύπαρκτη έννοια στην Ελλάδα.

Αυτή η Ελλάδα μας αξίζει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Vodafone...λόγω κάλυψης σήματος διότι με την COSMOTE απλά δεν πήγαινε άλλο... έπρεπε κάθε φορά που χτυπούσε το τηλέφωνο να ψάχνω σήμα για να μπορέσω να πω μια κουβέντα ..κ σε σημεία που δεν υπήρχε θεωρητικά θεμα κάλυψης.

Try not to become a man of success, but rather try to become a man of value.

 

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Vodafone...λόγω κάλυψης σήματος διότι με την COSMOTE απλά δεν πήγαινε άλλο... έπρεπε κάθε φορά που χτυπούσε το τηλέφωνο να ψάχνω σήμα για να μπορέσω να πω μια κουβέντα ..κ σε σημεία που δεν υπήρχε θεωρητικά θεμα κάλυψης.

σε ποιές περιοχές είχες θέμα με τη κοσμοτε;

Link to comment
Share on other sites

WIND με διαφορα. Το σημα απο Vodafone ειναι αθλιο(με πεταει απο 3g σε 2g και το αντιθετο ολη την ωρα) οσο για cosmote δεν εχω να πω και πολλα

www.androidgreece.gr

TWITTER: http://twitter.com/manom18x

Link to comment
Share on other sites

Οσοι ψηφισατε cosmote να ερθετε στη Vodafone γρηγορα!

(καλυτερο δικτυο, τα ιδια στις χρεωσεις, καλυτερες προσφορες κ εξυπηρετηση)

 

οι αλλοι με wind ενταξει, ας μεινετε στη wind

:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Οσοι ψηφισατε cosmote να ερθετε στη Vodafone γρηγορα!

(καλυτερο δικτυο, τα ιδια στις χρεωσεις, καλυτερες προσφορες κ εξυπηρετηση)

 

οι αλλοι με wind ενταξει, ας μεινετε στη wind

:lol::lol::lol:

:p εμεις στη wind θα σας παίρνουμε τηλέφωνο (εσείς κάντε μας αναπάντητες :p ). Πάντως εαν οι κοσμοτε πανε προς βονταφον, με το 1/3 των κεραιων που εχει η βονταφον σε σχεση με τη κοσμοτε, ουτε 0,5 τζι δε σας βλεπω :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και 4 μήνες πήγα Wind γιατί έχει καλύτερο σήμα σπίτι μου (Cosmote ελάχιστο, όχι πάντα, και Βοντα ανύπαρκτη). Φοβόμουν από τα πολύ αρνητικά σχόλια που είχα ακούσει. Βρέθηκα να πληρώνω για 2 γραμμές λιγότερα απ΄όσα πλήρωνα μόνο για τη 1 και με περισσότερες παροχές!!! Ελπίζω να παραμείνω ευχαριστημένος...
LeEco Le Max 2 - AOSiP
Link to comment
Share on other sites

Διατηρώ δύο τηλεφωνικούς αριθμούς, αλλά είμαι fan της Vodafone, βρίσκω πιο συμφέρουσες προσφορές ανά περιόδους στο καρτοκινητό μου, ενώ και η ισχύς του σήματος δεν με έχει απογοητεύσει ποτέ.
Link to comment
Share on other sites

Vodafone, αλλά αναγκαστικά γιατί έχουν και όλοι οι άλλοι στην οικογένεια

μπορούμε να μιλάμε μεταξύ μας σχεδόν δωρεάν

 

η Vodafone δεν σου προσφέρει κάποιο πραγματικά καλό πρόγραμμα, παρά μόνο αν πας να κάνεις διακοπή για να πας σε άλλον πάροχο

Link to comment
Share on other sites

Cosmote από πάντα. Από συμβόλαιο το πήγα καρτοσυμβόλαιο και πολύ πρόσφατα το γύρισα σε κάρτα.

Κάποια στιγμή είχα και καναδυό χρόνια vodafone λόγω εταιρικού.

Link to comment
Share on other sites

WIND. Έχω περάσει στο παρελθόν και από Cosmote και Vodafone, αλλά η αλήθεια είναι πως τις τιμές και τις προσφορές της WIND δεν τις έχει κανένας, γι' αυτό και κατέληξα εκεί...
Link to comment
Share on other sites

απο την αρχη,κολλησα στην γουιντ.......περα απο το χαμηλο κοστος(και μεσω της κιου),ειναι εξυπηρετικοι και αμεσοι στα αιτηματα μου.
Link to comment
Share on other sites

Cosmote επειδη ειμαι παλιος πελατης και στο οικογενιακο μου κανουν αριστες προσφορες,εκβιαστικα φυσικα,αλλιως συνδυασμος καρτοκινητης βονταφον και wind.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...