Jump to content

Διαθεσιμότητα και αγορά του LG G2


daospi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχω ενα g2 32gb και στο κουτι του γραφει MAL και απο κατω black black.Στο κατω μερος της συσκευασιας γραφει "η συσκευη προοριζεται για χρηση σε ολες τις ευρωπαικες χωρες",στα ελληνικα,στα αγγλικα,στα ισπανικα και ιταλικα.Ξερει κανεις τι προελευσης ειναι το τηλεφωνο μου?

Μαλαισία

 

μήνυμά σας είναι υπερβολικά μικρό. Θα πρέπει να εισάγετε τουλάχιστον 10 χαρακτήρες για να επιτραπεί η δημοσίευσή του.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εχω ενα g2 32gb και στο κουτι του γραφει MAL και απο κατω black black.Στο κατω μερος της συσκευασιας γραφει "η συσκευη προοριζεται για χρηση σε ολες τις ευρωπαικες χωρες",στα ελληνικα,στα αγγλικα,στα ισπανικα και ιταλικα.Ξερει κανεις τι προελευσης ειναι το τηλεφωνο μου?

 

Καλημερα.Χωρις να ειμαι 100% σιγουρος μαλλον ειναι MALAYSIA.

Ωχ σορρυ δεν ειδα οτι ειχαν απαντηση και απο πανω τα παιδια.

Link to comment
Share on other sites

Εγω ξερω πως η Μαλαισια ειναι MYS.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Στα 319 πλέον η χαμηλότερη τιμή

http://www.bestprice.gr/item/2153601080/lg-g2-optimus-16gb

 

...Κάποιοι πριν κανα 2 βδομάδες μου λέγαν "Μη περιμένεις να πιάσει το 300άρι. Ή θα αργήσει ή δεν θα το πιάσει ποτέ" :lol:

 

Εγώ πιστεύω πριν βγει ο Μάρτης θα το δούμε 299€ :cool:

Link to comment
Share on other sites

Και 200 να παει με 16gb μνημη δεν πας πουθενα.Αν παει το 32gb στα 300 τοτε θα μιλαμε για vfm

Σωστος......

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Στα 319 πλέον η χαμηλότερη τιμή

http://www.bestprice.gr/item/2153601080/lg-g2-optimus-16gb

 

...Κάποιοι πριν κανα 2 βδομάδες μου λέγαν "Μη περιμένεις να πιάσει το 300άρι. Ή θα αργήσει ή δεν θα το πιάσει ποτέ" :lol:

 

Εγώ πιστεύω πριν βγει ο Μάρτης θα το δούμε 299€ :cool:

 

Εγω προσωπικα δε θα τα αγγιζα τα πρωτα καταστηματα.εχουν ακουστει διαφορα για ανοιγμενα κουτια,κτλ

Link to comment
Share on other sites

Και 200 να παει με 16gb μνημη δεν πας πουθενα.Αν παει το 32gb στα 300 τοτε θα μιλαμε για vfm

 

Θα συμφωνησω με τους προλαλησαντες το 16gb λογο ελειψης micro sd με 3 games της Gammeloft,καμια εφαρμογη και φωτογραφιες εχει γεμισει για πλακα.Τι να σου κανουν 10gb καθαρος χωρος μονο.Ελπιζω οταν με το καλο βγει το G3 η βασικη του εκδοση να ειναι 32gb οχι σαν την Samsung με το S5 που εκανε την βλακεια βγαζοντας το παλι 16αρι.Επισης να το καλυπτει εδω στην Ελλαδα και η εγγυηση.Τι κουλο και αυτο απο την LG G2 με τα 32 αρια.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, παίζει να το έχετε συζητήσει ήδη βέβαια αλλά ενημερώστε με και εμένα τι παίζει με την εγγύηση στα 32gb από ebay. Υπάρχει ή ούτε για πλάκα?

the only way is str8 to the top!

Motorola V2288 > Panasonic GD67 > Sony Ericsson K700 > Sony Ericsson W800 > Nokia N90 > Sony Ericsson W710 > Nokia N79 > Samsung Galaxy S > Galaxy SII > Xperia Go > LG G2 > Oneplus 3 totally ninja :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, παίζει να το έχετε συζητήσει ήδη βέβαια αλλά ενημερώστε με και εμένα τι παίζει με την εγγύηση στα 32gb από ebay. Υπάρχει ή ούτε για πλάκα?

 

Το κυριότερο μην κάνεις κίνηση απο ebay.

Και στο θεμα σου κανένα 32αρι δεν έχει εγγύηση στην Ελλάδα απο lg hellas. Αν το πάρεις από μαγαζί πρέπει το ίδιο να σου πει πως σε καλύπτει. Αλλα προς θεου μην το πάρεις απο ebay και σου στειλουν τίποτα δεν ξέρω τι....

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, παίζει να το έχετε συζητήσει ήδη βέβαια αλλά ενημερώστε με και εμένα τι παίζει με την εγγύηση στα 32gb από ebay. Υπάρχει ή ούτε για πλάκα?

Εξαρτάται από το μαγαζί.

Υπάρχουν αξιόπιστοι πωλητές στο Ebay από τους οποίους έχει αγοράσει αρκετός κόσμος από το forum χωρίς πρόβλημα. Η εγγύηση στο 32άρι είναι ό,τι προσφέρει ο εκάστοτε πωλητής. Αν είναι Κινέζος πχ και χαλάσει, θα πρέπει να το στείλεις Κίνα.

Iphone 7 plus 32GB
Link to comment
Share on other sites

Το κυριότερο μην κάνεις κίνηση απο ebay.

Και στο θεμα σου κανένα 32αρι δεν έχει εγγύηση στην Ελλάδα απο lg hellas. Αν το πάρεις από μαγαζί πρέπει το ίδιο να σου πει πως σε καλύπτει. Αλλα προς θεου μην το πάρεις απο ebay και σου στειλουν τίποτα δεν ξέρω τι....

 

Γιατί τόσο αρνητικός φίλε? Οι τιμές είναι αρκετά καλύτερες και από τα σκρουτζομάγαζα + ότι το ebay έχει την εγγύηση επιστροφής χρημάτων ή αλλαγής αν δεν είσαι ικανοποιημένος. Είναι τόσο παρακινδυνευμένο? Υπάρχουν πολλά κρούσματα 'πλεκτάνης'?

 

Εξαρτάται από το μαγαζί.

Υπάρχουν αξιόπιστοι πωλητές στο Ebay από τους οποίους έχει αγοράσει αρκετός κόσμος από το forum χωρίς πρόβλημα. Η εγγύηση στο 32άρι είναι ό,τι προσφέρει ο εκάστοτε πωλητής. Αν είναι Κινέζος πχ και χαλάσει, θα πρέπει να το στείλεις Κίνα.

 

Εντάξει το να το στείλω πίσω είναι μικρό το κακό με γνωστό το πρόβλημα της αναμονής και ότι πληρώνεις τα έξοδα. Μερικοί λένε για 1 χρόνο εγγύηση. Λογικά θα δείξω μια προτίμηση σε αυτούς τους πωλητές.

the only way is str8 to the top!

Motorola V2288 > Panasonic GD67 > Sony Ericsson K700 > Sony Ericsson W800 > Nokia N90 > Sony Ericsson W710 > Nokia N79 > Samsung Galaxy S > Galaxy SII > Xperia Go > LG G2 > Oneplus 3 totally ninja :ninja:

Link to comment
Share on other sites

340.06 το 32αρι στο κουτί και unlocked χωρίς τα Verizon κτλ.

Από ΗΠΑ, συμβατό με τα δικά μας bands.

Ο τυπάς έχει εξαιρετικό feedback

Από Εbay

Και ναι... με έχει βάλει σε σκέψεις.... :O

Link to comment
Share on other sites

340.06 το 32αρι στο κουτί και unlocked χωρίς τα Verizon κτλ.

Από ΗΠΑ, συμβατό με τα δικά μας bands.

Ο τυπάς έχει εξαιρετικό feedback

Από Εbay

Και ναι... με έχει βάλει σε σκέψεις.... :O

 

Στέλνει με Fedex που σημαίνει 99% τελωνείο. Μακριά...

Link to comment
Share on other sites

Κάπου εκεί, ίσως λίγο λιγότερο.

 

Α σωστά. Αν είναι από FedEx και εκτός ΕΕ πληρώνεις.

 

Από την άλλη υπάρχει και αυτό το 32αρι στα 360.

Αλλά σε αυτόν το θέμα είναι 50-50 γιατί δεν σου διευκρινίζει με τι τα στέλνει και τι αξία θα δηλώσει.

Link to comment
Share on other sites

Α σωστά. Αν είναι από FedEx και εκτός ΕΕ πληρώνεις.

 

Από την άλλη υπάρχει και αυτό το 32αρι στα 360.

Αλλά σε αυτόν το θέμα είναι 50-50 γιατί δεν σου διευκρινίζει με τι τα στέλνει και τι αξία θα δηλώσει.

 

Μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί του και να τον ρωτήσεις αν στέλνει με απλό ταχυδρομείο. Λογικά θα στέλνει.

Link to comment
Share on other sites

Αγορά μαύρου g2,ελληνικής αντιπροσωπείας,από kaizer στην Πανεπιστημίου,στα 337 ευρώ,σφραγισμένο,άψογο,καλά ρε παιδιά τη βγάζουν τα μεγάλα μαγαζιά που το έχουν στα 499?:mad:
Link to comment
Share on other sites

Γιατί τόσο αρνητικός φίλε? Οι τιμές είναι αρκετά καλύτερες και από τα σκρουτζομάγαζα + ότι το ebay έχει την εγγύηση επιστροφής χρημάτων ή αλλαγής αν δεν είσαι ικανοποιημένος. Είναι τόσο παρακινδυνευμένο? Υπάρχουν πολλά κρούσματα 'πλεκτάνης'?

 

 

Ξέρω και εγώ ρε συ. Τόσα γίνονται. Αν έχει καλο feedback και εισαι καλυμμένος με επιστροφή χρημάτων οκ.

Κάνουν κατι μαγκιες με μεταφορικά κλπ που αν σου στειλουν ενα αρκουδακι ας πουμε αντι για τηλέφωνο δεν σου επιστρέφει τα λεφτά μιας και είναι δηλωμένο σαν μεταφορικά. Καπου το έχω διαβάσει. Χωρίς να είμαι σίγουρος. Ας με διορθώσει κάποιος.

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Φιλε femire ποσο μεγαλη ειναι η διαφορα για να επιλεξεις τελικα το ebay περιμενοντας ενα μηνα; Δωσε κανα link.

Αν αποφασισεις παντως να το παρεις απο εκει εισαι καλυμενος απο paypal κι ας σου στειλει αρκουδακι οπως λεει και ο φιλος μας tpal. :)

Απλως για να εισαι σιγουρος, οταν θα ανοιγεις το δεμα τραβα ταυτοχρονα και βιντεακι γιατι μπορει να σου ζητησει το paypal αποδεικτικα.

Edited by TUPAC_RIP

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αγορά μαύρου g2,ελληνικής αντιπροσωπείας,από kaizer στην Πανεπιστημίου,στα 337 ευρώ,σφραγισμένο,άψογο,καλά ρε παιδιά τη βγάζουν τα μεγάλα μαγαζιά που το έχουν στα 499?:mad:

 

325 Αγοράζουν .Από εκεί και πέρα ελεύθερη αγορά είναι και ο καθένας το πουλάει και βάζει το κέρδος που θέλει να βγάλει .Απλά εμείς οι καταναλωτές πρέπει να είμαστε προσεκτικοί και πριν προβούμε σε οποιαδήποτε αγορά να βλέπουμε και να κοιτάζουμε όσο γίνεται ποιο οικονομικά να αγοράσουμε το προιόν που μας ενδιαφέρει.Οι μεγάλες αλυσίδες έχουν στάνταρ κέρδος και δεν πέφτουν εύκολα και κάτι τύπου ευκαιρίες που έχουν είναι επειδή έχουν ξεζουμίσει τον προμηθευτή τους και αγόρασαν το προιόν χώμα τιμή .Εγώ προτιμάω μόνο μικρά μαγαζιά και όχι μεγάλες απρόσωπες αλυσίδες .

Οι αρνητικοί άνθρωποι μπορούν να σου ρουφήξουν πάρα πολύ γρήγορα την ενέργεια, όπως μπορούν να σου πάρουν και τα όνειρα!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...