Jump to content

Διαθεσιμότητα και αγορά του LG G2


daospi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπαίνει στα υπόψιν λοιπόν. Είναι καινούρια παρτίδα;

 

310 είναι η παρτίδα, αλλά άρχισα να πηγαίνω εκεί γιατί φαίνονται εντάξει παιδιά και δίνει και DOA κανονικά στο κατάστημα. Όχι σαν το Kaiser που κάνει το κουνέλι. Τον έχουμε κάνει και μάγκα από εδώ μέσα τόσα χρόνια.

[sIGPIC][/sIGPIC]

flickr-htc one black

cyber gull

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπερα παιδια ! μια ερωτηση ! για ποιον λογο το κινητο σε ασπρο χρωμα ειναι δυσευρετο στα σκρουτζομαγα?

ευχαριστω

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια ! μια ερωτηση ! για ποιον λογο το κινητο σε ασπρο χρωμα ειναι δυσευρετο στα σκρουτζομαγα?

ευχαριστω

 

Λογικά γιατί σχεδόν όλοι το αγοράζουν σε λευκό.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια ! μια ερωτηση ! για ποιον λογο το κινητο σε ασπρο χρωμα ειναι δυσευρετο στα σκρουτζομαγα?

ευχαριστω

 

Λογικα γιατι το μαυρο πουλαει αυτο ειναι που εχουν οι ποιο πολλοι και ζηταει ο κοσμος και φερνουν αυτο που ..φεβγει!!!

Να φερνουν ενα χρωμα το οποιο σπανια θα δωσουν ε γιαυτο και δυσκολα να το βρεις !!! ;) ;) ;)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Λογικα γιατι το μαυρο πουλαει αυτο ειναι που εχουν οι ποιο πολλοι και ζηταει ο κοσμος και φερνουν αυτο που ..φεβγει!!!

Να φερνουν ενα χρωμα το οποιο σπανια θα δωσουν ε γιαυτο και δυσκολα να το βρεις !!! ;) ;) ;)

 

Δεν νομίζω.συνήθως υπάρχουν τα κομμάτια πού έχουν κάτσει,όποτε φέρνουν λευκά γίνονται καπνός.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

θα περιμενω μεχρι την παρασκευη και αν εμφανιστει σε λευκο το τσιμπησα αλλιως παω σε μαυρο !
:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ ψάχνω να πάρω αύριο μεθαύριο...Γιατί κοιτατε παρτίδες;να προσέξω κάτι στην αγορά;

 

Απλα αν το κουτι που θα παρεις το κινητο ξεκιναει απο 402 η 401 ειναι (θεωρητικα) καλυτερα γιατι ειναι η ποια νεα παρτιδα του κινητου !! Αυτο μονο δεν αλλαζει κατι αλλο !! ;) ;)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γιατί το birdphone το έχει δύο φορές καθ οι τιμές διαφέρουν στο ίδιο κινητό! Ασ μου εξηγήσει κάποιος!
Link to comment
Share on other sites

Aυτο με τη μικρότερη τιμη ειναι ευρωπαικης εισαγωγης ενώ αυτο με τη μεγαλύτερη τιμή ειναι Ελληνικο.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γιατί το birdphone το έχει δύο φορές καθ οι τιμές διαφέρουν στο ίδιο κινητό! Ασ μου εξηγήσει κάποιος!

 

Και συμπληρώνω, μη σου πω οτι τα ευρωπαϊκά παίρνουν και πρώτα, συνήθως, με διαφορά τις αναβαθμίσεις σε σχέση με τα ελληνικής αντιπροσωπίας.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια ! λοιπον το βρηκα σε λευκο ! πιο καταστημα προτεινεται σε σχεση DOA? Τo kaizerstore η το Kaizershop???
:thanks:
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια ! λοιπον το βρηκα σε λευκο ! πιο καταστημα προτεινεται σε σχεση DOA? Τo kaizerstore η το Kaizershop???

 

Δεν νομιζω οτι δινουν doa,αυτα τα καταστηματα.παρτο απο birdphone που ειναι εγγυημενο κ ας ειναι κ μαυρο.γνωμη μου.

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως ειμαι κολλημενος με το ασπρο αδερφε μου ! ευχαριστω παντως για το ενδιαφερον και την απαντηση σου
:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Εγω μολις παρηγγειλα σε απρο απο kaizerstore.ειναι μαλιστα ελληνικης αντιπροσωπειας και σε τιμη φοβερη! 339. Ειναι η πρωτη φορα που παραγγελνω απο εκει.ολες τις αλλες φορες επαιρνα απο birdphone.μαλιστα με διαβεβαιωσαν οτι ειναι ελληνικο και μαλιστα σφραγισμενο.το doa τι να το κανω αφου μπορω κατευθειαν με αντιπροσωπεια.εξαλλου το να εχει κατι εξ αρχης ειναι απειροελαχιστες οι πιθανοτητες.αυριο θα το εχω.αν παραγγειλεις μεχτι τις 5 το εχεις την επομενη μερα ειπαν.παντως εκ πρωτης μου φανηκαν πολυ επαγγελματιες.με το που περσα την παραγγελια κατευθειαν email και τηλεφωνο επιβεβαιωσης και επεξηγησης. Ιδωμεν... Edited by Billeiros
Link to comment
Share on other sites

335 εχει στο kaizershop ! τεσπα λεπτομερειες

 

Ναι αλλα το eu αφηνει καποιες αμφιβολιες ως την προελευση.μην ειναι καμια σιγκαπουρη κ τρεχουμε.ενω το ελληνικο ειναι de facto.οπως και να το κανουμε εισαι ησυχος.ασε που εχει και λιγοτερο κοστος μεταφορικων κ αντικαταβολης.εκτος αν εισαι απο αθηνα.παω πασο.εγω που ειμαι θεσσαλονικη βγαινει 346 ολα μαζι.

 

----- προσθήκη μηνύματος 65 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ασε που οταν ερθει η ωρα να το δωσεις μετραει να ειναι ελληνικο πιστευω λιγο

Link to comment
Share on other sites

 

[/color]Ασε που οταν ερθει η ωρα να το δωσεις μετραει να ειναι ελληνικο πιστευω λιγο

Σε καμμία περίπτωση! Αρκεί να'ναι EU. Απο κει κ πέρα σαν μεταχειρισμένα το ίδιο είναι..καλορίζικο!

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Σε καμμία περίπτωση! Αρκεί να'ναι EU. Απο κει κ πέρα σαν μεταχειρισμένα το ίδιο είναι..καλορίζικο!

 

Μερικοι το κοιτανε.ευχαριστω πολυ παντως.ηταν πολυ μικρη η διαφορα στην τιμη οποτε αξιζε τον κοπο πιστευω

Link to comment
Share on other sites

Σε καμμία περίπτωση! Αρκεί να'ναι EU. Απο κει κ πέρα σαν μεταχειρισμένα το ίδιο είναι..καλορίζικο!

 

Φίλε Δημήτρη υπάρχουν πολλα κολλημένα μυαλά εκει εξω φιλε.

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

http://www.skroutz.gr/s/3971819/LG-G2-32GB.html γιατι τετοια πτωση μεσα σε μια μερα?? απο 430 στα 400!

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγω μολις παρηγγειλα σε απρο απο kaizerstore.ειναι μαλιστα ελληνικης αντιπροσωπειας και σε τιμη φοβερη! 339. Ειναι η πρωτη φορα που παραγγελνω απο εκει.ολες τις αλλες φορες επαιρνα απο birdphone.μαλιστα με διαβεβαιωσαν οτι ειναι ελληνικο και μαλιστα σφραγισμενο.το doa τι να το κανω αφου μπορω κατευθειαν με αντιπροσωπεια.εξαλλου το να εχει κατι εξ αρχης ειναι απειροελαχιστες οι πιθανοτητες.αυριο θα το εχω.αν παραγγειλεις μεχτι τις 5 το εχεις την επομενη μερα ειπαν.παντως εκ πρωτης μου φανηκαν πολυ επαγγελματιες.με το που περσα την παραγγελια κατευθειαν email και τηλεφωνο επιβεβαιωσης και επεξηγησης. Ιδωμεν...

 

Σε ποιο χρομα!! μολις το παρεις περιμενουμε να μας πεις απο ποια χωρα ειναι και αν ειναι η νεα παρτιδα!

Link to comment
Share on other sites

αυτό μπήκα να γράψω ! :D:D:D

 

υπάρχει και σε λευκό !! :D:D

 

είναι νέα παρτίδα και μάλιστα ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ !

 

ετσι τουλάχιστον μου είπαν ..

 

αφήστε κανένα και για μας :lol::lol::lol:

LG G2 32GB WHITE, 1+ 5T WHITE
Link to comment
Share on other sites

Kαι φυσικά ξέρεις ότι σε περίπτωση DOA και αντικατάσταση συσκευής δε σε καλλύπτει,σε καμιά περίπτωση, η LG Hellas κι ας είναι ελληνικό το τηλέφωνο. Η αντικατάσταση γίνεται μόνο από το κατάστημα που το αγόρασες!! Ψάξε το λίγο. Και το ίδιο θα πουλήσεις ελληνικό ή Ευρωπαϊκό,τουλάχιστον εδώ,που όλοι ξέρουν ότι είναι ακριβώς το ίδιο. Τέλος ,για παν ενδεχόμενο, ρώτα αν έχει doa το κατάστημα που θα το αγοράσεις. Κάποιες φορές τα πράγματα δεν είναι όπως εμείς νομίζουμε.

 

 

Αυτο που λες φιλε δε στεκει πραγματικα με το συμπαθειο.το doa καλο και καλοδεχουμενο οταν υπαρχει αλλα ειναι μια εξτρα ασφαλεια απο το καταστημα που αγοραζεις ωστε αν προκυψει προβλημα απο το κουτι του ακομα,εξ εργοστασιου, να αντικαταςταθει απο εκει χωρις να εχεις παρε δωσε με την αντιπροσωπεια.απο κει και περα μια χαρα σε καλυπτει η αντιπροσωπεια αν δεν εχεις doa.η εγγυηση αναφερει οτι η συσκευη ειτε επιδιορθωνεται ειτε αντικαθισταται ειτε επισης παρεχεται χρηματικο αντιτιμο.δηλαδη εσυ οταν τελειωνει το doa καθεσαι και τρεμεις μηπως παθει κατι η συσκευη σου? η ο,τι εχεις παρει ολα αυτα τα χρονια ειχε doa? φιλικα παντα :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...