Jump to content

Διαθεσιμότητα και αγορά του LG G2


daospi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μήπως είναι Μάλτα?

 

Δεν έχω δει πουθενά Μάλτα χωρίς να μπορώ να το αποκλεισω, αλλά πιστεύω ότι με τις ονομασίες οριοθετούν περιοχές και με το Μαλαισία έχουν όλη τη χερσόνησο Μαλαισίας και όχι ένα κράτος μόνο του με 400.000 κατοίκους όπως η Μάλτα εκτός και αν είναι καταγωγή του προέδρου της Lg.....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Φιλε femire ποσο μεγαλη ειναι η διαφορα για να επιλεξεις τελικα το ebay περιμενοντας ενα μηνα; Δωσε κανα link.

Αν αποφασισεις παντως να το παρεις απο εκει εισαι καλυμενος απο paypal κι ας σου στειλει αρκουδακι οπως λεει και ο φιλος μας tpal. :)

Απλως για να εισαι σιγουρος, οταν θα ανοιγεις το δεμα τραβα ταυτοχρονα και βιντεακι γιατι μπορει να σου ζητησει το paypal αποδεικτικα.

 

Κυρίως το κατάστημα που ανέβασε και ο PRATINAS λίγο πιο πάνω και το έχει και σε κόκκινο που οπτικά με έχει κερδίσει λίγο... http://www.ebay.com/itm/NEW-LG-G2-D802-32GB-4G-LTE-Factory-Unlocked-Smartphone-w-1-Year-Warranty-RED-/331145953786?pt=Cell_Phones&hash=item4d19d641fa

Και μιλάω πάντα για 32gb που στο Skroutz απλά δεν λέει να πέσει τον τελευταίο καιρό.

the only way is str8 to the top!

Motorola V2288 > Panasonic GD67 > Sony Ericsson K700 > Sony Ericsson W800 > Nokia N90 > Sony Ericsson W710 > Nokia N79 > Samsung Galaxy S > Galaxy SII > Xperia Go > LG G2 > Oneplus 3 totally ninja :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Εγω παρέλαβα LG G2 πριν 2 ημερες απο Birdphone και ειναι 402 , σφραγισμένο, ελληνικες οδηγίες και ακουστικά που κάποιοι ρωτάνε.

HTC Desire -> HTC Desire S -> Samsung Galaxy S3 -> LG G2 -> Νote 4

Lenovo S920 -> Huawei Honor 3c

iPad Air - iPad Mini 2

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμενα. Σημερα το απογευμα πέρασα απο Kaiser και παρέλαβα και εγώ το δικό μου G2. Απο εξυπηρέτηση το μαγαζι...:down: αλλά το είχε στα 337 ελληνικής αντιπροσωπείας με οδηγίες στα ελληνικά φορτιστή και ακουστικά.... και τώρα αρχίζει το διάβασμα
Link to comment
Share on other sites

τελειο!!!!!!! τι να πω??? τα λογια ειναι περιτα! ασπο ομορφο γρηγορο φθηνο μπαταριαρα αμα ηταν και το 32γβ θα ηταν κοριφη! να θυμησω οτι το πηρα απο kaizerstore ασπρο, σε μια μερα το ειχα, 401 παρτιδα και ειναι ελληνικο με ακουστικα και τις τενιες ασφαλιας!!
Link to comment
Share on other sites

τελειο!!!!!!! τι να πω??? τα λογια ειναι περιτα! ασπο ομορφο γρηγορο φθηνο μπαταριαρα αμα ηταν και το 32γβ θα ηταν κοριφη! να θυμησω οτι το πηρα απο kaizerstore ασπρο, σε μια μερα το ειχα, 401 παρτιδα και ειναι ελληνικο με ακουστικα και τις τενιες ασφαλιας!!

 

Μα υπαρχει και 32GB

Link to comment
Share on other sites

τελειο!!!!!!! τι να πω??? τα λογια ειναι περιτα! ασπο ομορφο γρηγορο φθηνο μπαταριαρα αμα ηταν και το 32γβ θα ηταν κοριφη! να θυμησω οτι το πηρα απο kaizerstore ασπρο, σε μια μερα το ειχα, 401 παρτιδα και ειναι ελληνικο με ακουστικα και τις τενιες ασφαλιας!!

 

οποτε με βλεπω και εγω να το παιρνω απο εκει...σε μαυρο ομως

Link to comment
Share on other sites

Με γεια!Να το ευχαριστηθεις!

 

Ευχαριστω πολυ! το ευχαριστιεμαι πολυ :)

 

----- προσθήκη μηνύματος 32 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

οποτε με βλεπω και εγω να το παιρνω απο εκει...σε μαυρο ομως

 

Παρτο μετραει πολυ το κινητο

Link to comment
Share on other sites

Να κανω μια ασχετη ερωτηση! multitasking εκτως απο το Qslide υπαρχει?? ας πουμε κατι σαν αυτο που εχουν τα samsung που χωριζει η οθονη στα 2??
Link to comment
Share on other sites

τελειο!!!!!!! τι να πω??? τα λογια ειναι περιτα! ασπο ομορφο γρηγορο φθηνο μπαταριαρα αμα ηταν και το 32γβ θα ηταν κοριφη! να θυμησω οτι το πηρα απο kaizerstore ασπρο, σε μια μερα το ειχα, 401 παρτιδα και ειναι ελληνικο με ακουστικα και τις τενιες ασφαλιας!!

 

Πόσο το πήρες φίλε, αν επιτρέπεται;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και απο εμενα. Σημερα το απογευμα πέρασα απο Kaiser και παρέλαβα και εγώ το δικό μου G2. Απο εξυπηρέτηση το μαγαζι...:down: αλλά το είχε στα 337 ελληνικής αντιπροσωπείας με οδηγίες στα ελληνικά φορτιστή και ακουστικά.... και τώρα αρχίζει το διάβασμα

 

Αυτό αγόρασες; Σου δουλεύει το 4G;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αυτό αγόρασες; Σου δουλεύει το 4G;

 

μαλλον απο εδω http://kaizerstore.gr/smartphones/android/smartones-android-lg/lg-g2-d802-16gb το πηρε!αλλα ειχε ασπρο?

Link to comment
Share on other sites

Γιατί αν είναι ασιατικής προέλευσης κάπου διάβασα πως το έχουν απενεργοποιημένο.

 

Γενικά θέλω να το αγοράσω σε λευκό. Από που προτείνετε;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γιατί αν είναι ασιατικής προέλευσης κάπου διάβασα πως το έχουν απενεργοποιημένο.

 

Γενικά θέλω να το αγοράσω σε λευκό. Από που προτείνετε;

Οι ασιατικες ROM εχουν απενεργοποιημενη την ΕΠΙΛΟΓΗ για 4G μεσα απο το κλασικο μενου ρυθμισεων. Μπορουμε ομως να το επιλεξουμε μεσα απο το κρυφο μενου ή με καποιο widget ή με καποια συντομευση.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Κοιταω να το παρω απο το birdphone και βλεπω οτι εχει μια εκδοση με 430 και την eu με 330.Γιατι τοση μεγαλη διαφορα?Τι παιζει?
Link to comment
Share on other sites

Κοιταω να το παρω απο το birdphone και βλεπω οτι εχει μια εκδοση με 430 και την eu με 330.Γιατι τοση μεγαλη διαφορα?Τι παιζει?

 

H 430 πρεπει να ειναι το 32αρι

Link to comment
Share on other sites

απλα αυτό που έχει 430 είναι ελληνικό !

 

το άλλο είναι ευρωπαϊκό 16 gb !

εννοείται παίρνεις ευρωπαϊκό ...

LG G2 32GB WHITE, 1+ 5T WHITE
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...