Jump to content

Διαθεσιμότητα και αγορά του LG G2


daospi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω παλι δεν καταλαβαινω γιατι να μην δεχονται πολλα απο τα σκρουτζομαγαζα καρτες ακομα και με λιγες εστω εντοκες δοσεις ετσι ωστε να μπορει καποιος να προβει σε αγορα.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εμ, δεν είμαι από Αθήνα.

Εκ των υστέρων μαθαίνω ότι το PayPal χρεώνει αυτά τα extra σε εμπόρους που είναι νέοι ή έχουν μικρό τζίρο.

Και ο λόγος που θέλω PayPal είναι για την προστασία που παρέχει, βλέπε dispute.

 

Παρε απο το kaizerstore!! Εγω ειμαι απο θεσασαλονικη το πηρα με αντικαταβολη! σε μια μερα το ειχα στα χερια μου! ελληνικο, παρτιδα 401 και με της τενιες ασφαλιας!! μην το πολυσκεφτεσαι!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σημερα πηρα τηλ στο ibuy.gr και μου ειπαν οτι εχουν το γερμανικο unbranded (οχι t-mobile) και ειναι παρτιδα 28 Φεβουαριου (δεν μπορεσε να δει την παρτιδα γιατι ειχε κλεισει η αποθηκη. το λετε για το μαγαζι? εχει αγορασει κανεις? ειναι αξιοπιστο? εχετε καποιο αλλο μαγαζι να προτεινετε? ευχαριστω πολυ!
Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι δεν καταλαβαινω γιατι να μην δεχονται πολλα απο τα σκρουτζομαγαζα καρτες ακομα και με λιγες εστω εντοκες δοσεις ετσι ωστε να μπορει καποιος να προβει σε αγορα.

 

Τα ποσοστά κέρδους που παίζουν τέτοια μαγαζιά είναι πολύ μικρά. Γίνεται μάχη ποιος θα το βάλει 10 cents φθηνότερα για να βγει πρώτος στη λίστα. Δίνουν που δίνουν μεγάλη προμήθεια στο skroutz, δεν τους παίρνει να πληρώνουν και τις προμήθειες τραπεζών και τα PayPal κλπ

Κάποιοι στην ανάγκη το κάνουν αλλά δεν είναι standard.

me > you
Link to comment
Share on other sites

μεταξύ κάιζερ shop και birdphone πιο να προτιμήσω? έχει πάρει κανένας πρόσφατα?

 

Ολα μου τα κινητα απο kaizer τα παιρνω και ειμαι ΑΠΟΛΥΤΑ ευχαριστημενος

Link to comment
Share on other sites

μεταξύ κάιζερ shop και birdphone πιο να προτιμήσω? έχει πάρει κανένας πρόσφατα?

 

και τα 2 αξιόπιστα είναι,έχω πάρει πολλές συσκευές, πάρε απ όπου βρεις πιο φθηνά

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Eγώ πάλι, έχω ενα galaxy s plus το οποίο σήμερα μου έσπασε τα νευρα κυριολεκτικά όμως.Έκανε επανεκίνηση 5 φορές μέσα σε 10 ώρες,ενω μιλούσα και ειχα τα δεδομένα ανοιχτα.

Αυριο πάω πρωί πρωί στο birdphone να πάρω το g2.

Σκεφτόμουν να περιμενω λίγο να κυκλοφορήσει το g pro 2, αλλά μέχρι να έρθει Ελλάδα, μεχρι να πέσει η τιμή φέξε μου και γλιστρισα, θα το έχω πετάξει σε κανα τοιχο το samsung.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά,

 

το πήρα απο kaizer και εγώ εχθές, 6GR λέει έκανε και αναβάθμιση σε 4.4.2 όλα τέλεια μέχρι σήμερα :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, όταν λέτε Kaizer, να λέτε συγκεκριμένα ποιο από τα 3 εννοείτε... :rolleyes:

Kaizerstore

Kaizershop

Kaizer

Link to comment
Share on other sites

το κάιζερ shop και το κάιζερ store είναι τα ίδια εν τέλη? δεν ξέρω, να παο για άσπρο η μαύρο? νομίζω το μαύρο θα φαίνεται πιο ωραίο με τα cases
Link to comment
Share on other sites

το κάιζερ shop και το κάιζερ store είναι τα ίδια εν τέλη? δεν ξέρω, να παο για άσπρο η μαύρο? νομίζω το μαύρο θα φαίνεται πιο ωραίο με τα cases

 

Παρε το μαυρο που δεν φαινεται η μαυρη λεπτη λωριδα γυρω απο την οθονη οπως στο ασπρο...

Link to comment
Share on other sites

http://m.ebay.com/itm/190985045933?cmd=VIDESC&gxo=true

Τι γνώμη έχετε για αυτό? Θα περάσει τελωνείο ή μπα? Λογικά πρέπει να είναι αμερικανικό οπότε τι παίζει με την αναβάθμιση σε Kit kat?

LG G4 H815

Rom: Nougat 7.0 29a stock heavily debloated

Kernel: LG stock

Recovery: Twrp 3.1.1.1

Link to comment
Share on other sites

http://m.ebay.com/itm/190985045933?cmd=VIDESC&gxo=true

Τι γνώμη έχετε για αυτό? Θα περάσει τελωνείο ή μπα? Λογικά πρέπει να είναι αμερικανικό οπότε τι παίζει με την αναβάθμιση σε Kit kat?

 

FedEx International Priority

θα περάσει φιλε , μην το παρεις

LG G2 32GB WHITE, 1+ 5T WHITE
Link to comment
Share on other sites

το κάιζερ shop και το κάιζερ store είναι τα ίδια εν τέλη? δεν ξέρω, να παο για άσπρο η μαύρο? νομίζω το μαύρο θα φαίνεται πιο ωραίο με τα cases

 

Από ότι έχω καταλάβει ναι. Εγώ πήγα σε αυτό 3ης Σεπτ (ομόνοια) και πολλούς τους παρέπεμπαν στο άλλο στη Πανεπιστημίου λέγοντας πως είναι τα ίδια όλα.

Link to comment
Share on other sites

Από ότι έχω καταλάβει ναι. Εγώ πήγα σε αυτό 3ης Σεπτ (ομόνοια) και πολλούς τους παρέπεμπαν στο άλλο στη Πανεπιστημίου λέγοντας πως είναι τα ίδια όλα.

 

Δεν ειναι ιδια... μου το ειπαν οι μαγαζατορες

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι ιδια... μου το ειπαν οι μαγαζατορες

 

Άμα το ξέρεις οκ τι να πω. Τον μπροστινό μου πάντως που έψαχναν μια παραγγελία του είπαν μήπως την έκανε στο άλλο γιατί λέει δεν είμαστε ένα έχουμε 2-3 μαγαζιά εδώ.

 

Σε αυτό στην Ομόνοια πάντως οι υπάλληλοι μονο ευγενικοί και εξυπηρετικοί δεν ήταν, οκ εγώ ήξερα από πριν τι ήθελα και τι γινόταν και τέλειωσα μπαμ μπαμ, αλλά πολύς κόσμος που ψαχνόταν εκεί και ρώταγαν λογικές ερωτήσεις, οι υπάλληλοι απαντούσαν με ένα τρόπο λες και κάνουν αγγαρεία και πρέπει ο πελάτης να τα ξέρει όλα.

 

Πάντως πουλάνε κινητά με το κιλό. 10 λεπτά έκατσα και έφυγαν πόσα S4, Νote III, LG G2, Iphones...τι να πείς :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

εγώ το παράγγειλα από κάιζερ store στην ομόνοια και θα παο σε λίγο να το πάρο. ελπίζω νάνε okay όλα! fingers crossed ! :D

 

Ολά κομπλέ είναι εγώ εχθές το πήρα από εκεί και είναι και ελληνικό :)

Link to comment
Share on other sites

Φανταζομαι οι περισσοτεροι για το 16αρι μιλατε. Γιατι στο σκρουτζ το 32αρι μονο 2 μαγαζια το εχουν. Δωστε κανα λινκ για το 32αρι. Το θελω αυτο το κινητο!:D

http://www.ebay.com/itm/NEW-LG-G2-D802-32GB-UNLOCKED-Smartphone-with-1-Year-Warranty-BLACK-/331044869378?pt=Cell_Phones&hash=item4d13cfd502

Αυτο θα αποφυγει δασμους μεσω τελωνειου?

LG G4 H815

Rom: Nougat 7.0 29a stock heavily debloated

Kernel: LG stock

Recovery: Twrp 3.1.1.1

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κ απο εμενα.Κατοχος εδω κ λιγη ωρα του G2. Αγορασμενο απο kaizershop (oxi kaizerstore), στα 329ευρω κ το κουτι γραφει s/n 401 κ πανω απο το χρωμα γραφει 6GR. Αρα να υποθεσω ελληνικοτατο ετσι?? :D:D:D
Link to comment
Share on other sites

Να κανω μια ερωτηση κ γ με τν σειρα μου γιατι ενδιαφερομαι για την αγορα τ g2!εχει καποιο προγραμμα που κανει συγχρονισμο,κραταει back up κτλ.οπως ειναι το itunes,το kies???
Link to comment
Share on other sites

Να κανω μια ερωτηση κ γ με τν σειρα μου γιατι ενδιαφερομαι για την αγορα τ g2!εχει καποιο προγραμμα που κανει συγχρονισμο,κραταει back up κτλ.οπως ειναι το itunes,το kies???

 

Αν έχεις λογαριασμό gmail τότε γίνεται συγχρονισμός σε χίλια δυό πράγματα. Επίσης έχει και το LG Backup που κρατάει αντίγραφα και υπάρχουν και πόσα apps στο play store που κάνουν την ίδια δουλειά. Μην σε ανησυχεί αυτό, από backup να φάνε και οι κότες...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Φανταζομαι οι περισσοτεροι για το 16αρι μιλατε. Γιατι στο σκρουτζ το 32αρι μονο 2 μαγαζια το εχουν. Δωστε κανα λινκ για το 32αρι. Το θελω αυτο το κινητο!:D

http://www.ebay.com/itm/NEW-LG-G2-D802-32GB-UNLOCKED-Smartphone-with-1-Year-Warranty-BLACK-/331044869378?pt=Cell_Phones&hash=item4d13cfd502

Αυτο θα αποφυγει δασμους μεσω τελωνειου?

Εχεις πολυ μικρες πιθανοτητες να πληρωσεις. 1 στις 1000 παραγγελιες.

Καλησπερα κ απο εμενα.Κατοχος εδω κ λιγη ωρα του G2. Αγορασμενο απο kaizershop (oxi kaizerstore), στα 329ευρω κ το κουτι γραφει s/n 401 κ πανω απο το χρωμα γραφει 6GR. Αρα να υποθεσω ελληνικοτατο ετσι?? :D:D:D

Ελληνικο, παρτιδα του Ιανουαριου.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος και εγώ από το μεσημέρι του g2 ελληνικό από kaizerstore και παρτιδα 401.

Τον ρωτησα και για ευρωπαικό μιας κια εχω καταλάβει οτι πέρνουν πιό γρήγορα αναβαθμίσεις αλλά ηταν πορτογαλίας και οι τιμες ηταν ιδιες οπότε κατεληξα στο Ελληνικό.

Πάντως τι να πώ για το τηλέφωνο.Λές και πήγα από fiat σε ferrari....Kαι αυτο το hd voice της cosmote όπου υπάρχει διαθεσιμο ειναι λές και ο άλλος σου ψυθιρίζει μεσα στο αυτί...Πραγματικά απίστευτο.

Πέρασα και την κιτ κατ και τωρα το ψαχουλεύω...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...