Jump to content

Διαθεσιμότητα και αγορά του LG G2


daospi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το πρωτο μου g2 που πηρα απο το eshop ηταν t-mobile. Το πουλησα γιατι ετριζε το πισω καλυμα της μπαταριας και πηρα ελληνικο απο το birdphone.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το πρωτο μου g2 που πηρα απο το eshop ηταν t-mobile. Το πουλησα γιατι ετριζε το πισω καλυμα της μπαταριας και πηρα ελληνικο απο το birdphone.

 

μια απο τα ιδια t-mobile και τριζει και μενα..βγηκαν πολλα ετσι ελλατωματικα? ή ειμαστε μονο εμεις οι ατυχοι?

Link to comment
Share on other sites

Me πονο ψυχης σας ανακοινωνω οτι παραγγειλα το s4. :(Eλπιζω του χρονου το g3 να εχει καρτα υποδοχης μνημης.

 

Αν εξαιρέσεις την κάρτα μνήμης που για σένα είναι θέμα τότε το g2 σε όλα υπερτερεί η έστω στα περισσότερα.. Μακάρι να το σκέφτηκες καλά πριν το παραγγείλει..

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

μια απο τα ιδια t-mobile και τριζει και μενα..βγηκαν πολλα ετσι ελλατωματικα? ή ειμαστε μονο εμεις οι ατυχοι?

Πολλα τριζουν, ειδικα οι πρωτες παρτιδες.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Mακάρι να ετριζε το δικό μου.

Δεν δουλευει το μικρόφωνο και ειναι μόλις 4 ημερων τηλέφωνο.Τι να πώ, λαχειο τράβηξα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αμφιβάλω -χωρίς να είμαι απόλυτος- αν υπάρχει ένα g2 που να μην τρίζει έστω και λίγο.

Τριξιμο ενοουμε τον ηχο που κανει οταν πιεσεις το καπακι στο μερος που ειναι κατω απo το vol-

Εμενα πχ δεν μου το κανει κι ας εχω παλια παρτιδα. Τυχερος.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Τριξιμο ενοουμε τον ηχο που κανει οταν πιεσεις το καπακι στο μερος που ειναι κατω απo το vol-

Εμενα πχ δεν μου το κανει κι ας εχω παλια παρτιδα. Τυχερος.

 

Εκτός από το πίσω μέρος κάτω από τα πλήκτρα, αν το πιέσεις στα πλάγια, στις γωνίες και σε διάφορα σημεία δεν σου τρίζει πουθενά;

Link to comment
Share on other sites

Εκτός από το πίσω μέρος κάτω από τα πλήκτρα, αν το πιέσεις στα πλάγια, στις γωνίες και σε διάφορα σημεία δεν σου τρίζει πουθενά;

Οχι. Τριζει μονο οταν το πιασω με τα δυο χερια απο πανω και απο κατω και το στρεψω προς αντιθετες κατευθυνσεις σαν να ξετιληγω χαρτακι καραμελας.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το mediamarkt το έριξε από τα 499€ στα 449€, πενήντα ολόκληρα ευρώ με την μία.

Φαντάζομαι εντός ημέρας θα ακολουθήσουν, ως συνήθως, και τα Public, Κωτσόβολος, Πλαίσιο...

Στα Kaizer(shop/store κτλ) σχεδόν δεν υπάρχει πλέον...

Κάτι κινείται...

Edited by alnotas
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το mediamarkt το έριξε από τα 499€ στα 449€, πενήντα ολόκληρα ευρώ με την μία.

Φαντάζομαι εντός ημέρας θα ακολουθήσουν, ως συνήθως, και τα Public, Κωτσόβολος, Πλαίσιο...

Στα Kaizer(shop/store κτλ) σχεδόν δεν υπάρχει πλέον...

Κάτι κινείται...

 

Συνεχίζει όμως να είναι σχεδόν 50% πιο ακριβό.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Σιγά την έκπτωση,το πήρα 337 από kaizer στην Πανεπιστημίου ,ελληνικότατο ,πριν 2 βδομάδες,και το είχε φτάσει και 329,θα πέσει έξω το media markt θα βγάλει μόνο 150 ευρώ,αντί 200 στο κομμάτι:lol:
Link to comment
Share on other sites

Παρεξηγήσατε. Εγώ δεν είπα "Είναι το φθηνότερο, τρέξτε πάρτε το".

Την τάση της αγοράς καταδυκνείω. Το γεγονός ότι υπάρχει απότομη καθοδική τιμή.

Link to comment
Share on other sites

Τριξιμο ενοουμε τον ηχο που κανει οταν πιεσεις το καπακι στο μερος που ειναι κατω απo το vol-

Εμενα πχ δεν μου το κανει κι ας εχω παλια παρτιδα. Τυχερος.

 

Και εμενα μαυρο με παρτιδα 309 ελληνικο και δεν τριζει πουθενα !! Αρα το αν θα σου τριξει η οχι ειναι λαχειο... ;)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Τέτοια μέρα σήμερα άντε να καταλάβουμε ποιος λέει αλήθεια και ποιος ψέματα. Καλό μήνα και προσέξτε σήμερα μη την πατήσετε!!! Edited by vanas
Link to comment
Share on other sites

Το πειρε κανεις απο MediaRam? 339ε το εχει... Απο το eshop φοβηθηκα για τα ελληνικα, κ δε το προτειμω σαν καταστημα στα κινητα πλεον...
Link to comment
Share on other sites

Το πειρε κανεις απο MediaRam? 339ε το εχει... Απο το eshop φοβηθηκα για τα ελληνικα, κ δε το προτειμω σαν καταστημα στα κινητα πλεον...

 

Πήρα το 32άρι από κει, όλα καλά. Για αργότερα επιφυλάσσομαι.

Link to comment
Share on other sites

Πήρα το 32άρι από κει, όλα καλά. Για αργότερα επιφυλάσσομαι.

Tο προλαβες στα 430? εγω δεν καταφερα να βρω χρηματα τοτε... Εχω μπερδευτει: να περιμενω μηπως φερουν το 32αρι?, να περιμενω να πεσει κι αλλο το ελληνικο?, να περιμενω να Βγει το G3 για να πεσει κι αλλο?

Παντως εχω 1 μηνα περιθωριο να αποφασισω.

:offtopic: Παντως Ψηνομαι κ για το Honor 3c Στα 150 :offtopic:

Link to comment
Share on other sites

Tο προλαβες στα 430? εγω δεν καταφερα να βρω χρηματα τοτε... Εχω μπερδευτει: να περιμενω μηπως φερουν το 32αρι?, να περιμενω να πεσει κι αλλο το ελληνικο?, να περιμενω να Βγει το G3 για να πεσει κι αλλο?

Παντως εχω 1 μηνα περιθωριο να αποφασισω.

:offtopic: Παντως Ψηνομαι κ για το Honor 3c Στα 150 :offtopic:

 

Για το 32αρι ρωτά τους. Πολύ καλά παιδιά.

Link to comment
Share on other sites

Για το 32αρι ρωτά τους. Πολύ καλά παιδιά.

Ρωταω πρωτα εδω/εσας, μηπως εχει κανενας πιο φρεσκα νεα... Εδω 1 μηνα δεν ειχαν κ δεν ηξεραν για τα LG G2 κ G Pro... Κ απογοητευτηκα... Ξερω οτι ειναι καλα παιδια, εχω ψωνησει αλλες 2 συσκευες.

Link to comment
Share on other sites

Τριξιμο ενοουμε τον ηχο που κανει οταν πιεσεις το καπακι στο μερος που ειναι κατω απo το vol-

Εμενα πχ δεν μου το κανει κι ας εχω παλια παρτιδα. Τυχερος.

 

401παρτιδα έχω... Αλλά εντάξει αφού είναι το μόνο κουσούρι που έχει δεν έδωσα πολύ σημασία... Έχει δοκιμάσει κανείς να ανοίξει το καπάκι και να χώσει Τπτ ώστε να μην αφήνει κενό; η μόνο εγώ το σκέφτηκα; αν και διστάζω λίγο μην έχω κάνα θέμα με την κεραία του gps από το πουθενά

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει τροπος να απαλλαχτει κανεις απο το τριξιμο. Εγω αυτο που ειχα κανει στο δικο μου ηταν το εξης:

Απο τη μερια που μπαινει η sim, τραβηξα σιγα σιγα το πισω καπακι με το νυχι ωστε να ξεκουμπωσει και στη συνεχεια το ξεκουμπωσα προσεχτικα μεχρι το κατω μερος. Απο το λιγο κενο που ειχε απο τα πλαγια εσπρωξα ενα κομματακι χαρτι διπλωμενο στα 2 (ενα κομματι Α4 εχει αρκετο παχος) ακριβως στο σημειο απο το κουμπι του volume down και κουμπωσα το καπακι. Μπορω να πω οτι εμεινα ικανοποιημενος και το κινητο το ενιωθα πιο στιβαρο στο χερι μου.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει τροπος να απαλλαχτει κανεις απο το τριξιμο. Εγω αυτο που ειχα κανει στο δικο μου ηταν το εξης:

Απο τη μερια που μπαινει η sim, τραβηξα σιγα σιγα το πισω καπακι με το νυχι ωστε να ξεκουμπωσει και στη συνεχεια το ξεκουμπωσα προσεχτικα μεχρι το κατω μερος. Απο το λιγο κενο που ειχε απο τα πλαγια εσπρωξα ενα κομματακι χαρτι διπλωμενο στα 2 (ενα κομματι Α4 εχει αρκετο παχος) ακριβως στο σημειο απο το κουμπι του volume down και κουμπωσα το καπακι. Μπορω να πω οτι εμεινα ικανοποιημενος και το κινητο το ενιωθα πιο στιβαρο στο χερι μου.

 

Σωστος. Το καπακι βγαινει ευκολα. Μη το φοβαστε.

Εχει πλακα ομως. Ειμαστε 2014 και ακομα κανουμε μοντες με χαρτακια στο πισω μερος των κινητων.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...