Jump to content

Διαθεσιμότητα και αγορά του LG G2


daospi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λάθος αδερφέ δεν είναι έτσι.

Η αντικατάσταση από την LG Hellas ισχύει μόνο για συσκευές που έχει εισάγει αυτή.

Για τα παραεισαγωγής που πουλάνε τα σκρουτζομάγαζα μόνο επισκευή προβλέπεται.

Tο DOA από τα σκρουτζομάγαζα δεν έχει καμία σχέση με την LG Hellas, είναι αποκλειστικά ευθύνη του καταστήματος.

Και στα λέω ως παθών με ελαττωματικό κινητό αγορασμένο από kaizer.gr, το οποίο η LG Hellas μου έλεγε ότι αν το είχαμε εισάγει εμείς θα στο αντικαθιστούσαμε άμεσα λόγω DOA και ο kaizer έκανε τον κινέζο γιατί ήταν παραεισαγωγής η συσκευή.

Αν μια συσκευή είχε εισαχθεί από επίσημη αντιπροσωπεία τoτε θα συμφωνούσα κι εγώ ότι το DOA ίσως και να μην ήταν τόσο χρήσιμο, αλλά όταν έχεις να κάνεις με σκρουτζομάγαζο,παραεισαγωγή και ποιος ξέρει τι δρομολόγιο έχει κάνει η κάθε συσκευή πριν φτάσει στα χέρια σου, τότε το DOA είναι απόλυτα απαραίτητο, γιατί είναι η μοναδική ασφάλεια του εκάστοτε αγοραστή.

LG D802 G2 - AOSP - Android N

ROM: Ressurection Remix 7.1.1

-Δημήτρης-

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ε τοτε ακομη καλυτερα που πηρα το ελληνικης αντιπροσωπειας.. :)

Συμπερασματικα λοιπον απο οτι ειπωθηκε απο τα παιδια καλυτερα δεν ειναι,αν υπαρχει δυνατοτητα βεβαιως, να αγοραζουμε ελληνικη αντιπροσωπειας συσκευη δεδομενου του πιο ολοκληρωμενου service?

Edited by Billeiros
Link to comment
Share on other sites

Στο kaizer store ότι να ναι...Επάνω επάνω γράφει με μεγάλα γραμματα ελληνικης αντιπροσωπειας και από κάτω στα χαρακτηριστικα ''Χώρα Προέλευσης: Ευρωπαϊκής Αντιπροσωπείας''.....:wacko:
Link to comment
Share on other sites

Στο τηλεφωνο που με πηραν με διαβεβαιωσαν πως ειναι ελληνικο.αυριο που παραλαμβανω σας ενημερωνω.μπορει να μη το γραψαν σωστα..
Link to comment
Share on other sites

Στο τηλεφωνο που με πηραν με διαβεβαιωσαν πως ειναι ελληνικο.αυριο που παραλαμβανω σας ενημερωνω.μπορει να μη το γραψαν σωστα..

 

Καλημέρα.Έχω μια απορία πως γίνεται το καλύτερο σκρουτζομάγαζο βάσει αξιολογήσεων το Birdphone να πουλάει Ελληνικής Αντιπροσωπείας στα 431€ και το Kaizershop-Kaizerstore να το έχουν σχεδόν 100€ διάφορα.Δεν θα έπρεπε αυτό να σε βάλει σε υποψίες;Έχω μια εντύπωση ότι θα ειναι ευρωπαϊκό εισαγωγής.Περιμένω όταν το πάρεις να μας πεις αν είναι όντος Ελληνική συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

Και σε εμενα εκανε εντυπωση αυτη η διαφορα αλλα για να δουμε.Μακαρι ο φιλος να ειναι τυχερος και να ειναι ελληνικη η συσκευη.
Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε όντως το φάγαμε το παιδί :)

Τώρα είδα κι εγώ το site του kaizerstore, δείχνει μόνο ελληνικές συσκευές διαθέσιμες στα 339€.

Στις ευρωπαικές γράφει "χωρίς απόθεμα", άρα δεν μπορεί να το γράφει από λάθος.

Ή είναι όντως ελληνικές ή το kaizerstore τρολλάρει για να ξεπουλήσει :)

LG D802 G2 - AOSP - Android N

ROM: Ressurection Remix 7.1.1

-Δημήτρης-

Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε φιλε δεν ειχαμε τετοια προθεση.Απλα μας κανει εντυπωση πως γινεται το birdphone να δινει ελληνικη συσκευη 100 ευρω ακριβοτερα απο το kaizerstore...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια πριν απο λιγο παρελαβα.το κινητο ειναι ελληνικοτατο και σφραγισμενο κανονικοτατα.ολα τελεια.ενα μεγαλο μπραβο στο καταστημα απο εμενα.απιστευτο και πανεμορφο το g2!δςν εχω ξαναπιασει πιο γρξγορη συσκευη στα χερια μου!!!:)
Link to comment
Share on other sites

Παιδια πριν απο λιγο παρελαβα.το κινητο ειναι ελληνικοτατο και σφραγισμενο κανονικοτατα.ολα τελεια.ενα μεγαλο μπραβο στο καταστημα απο εμενα.απιστευτο και πανεμορφο το g2!δςν εχω ξαναπιασει πιο γρξγορη συσκευη στα χερια μου!!!:)

 

ειναι νεα παρτιδα??

Link to comment
Share on other sites

Αφού ο Κωτσοβολος το έδωσε για λίγες μέρες στα 399€, δεν μου κάνει εντύπωση που ένα skroutzoμαγαζο το δίνει φθηνότερα.
Link to comment
Share on other sites

παιδιά είμαι έτοιμος να πάρω το 16gb άσπρο από kaizertore.gr στα 339 το έχει τώρα Και ισχυρίζεται ότι είναι ελληνικής αντιπροσωπείας, ισχύει? ξέρει κανείς? Υπάρχει θέμα με σερβις κτλ? Ξέρει κανείς αν είναι ελληνικό? θα έχω κάποιο πρόβλημα? Edited by gokarbou
Link to comment
Share on other sites

παιδιά είμαι έτοιμος να πάρω το 16gb άσπρο από kaizertore.gr στα 339 το έχει τώρα Και ισχυρίζεται ότι είναι ελληνικής αντιπροσωπείας, ισχύει? ξέρει κανείς? Υπάρχει θέμα με σερβις κτλ? Ξέρει κανείς αν είναι ελληνικό? θα έχω κάποιο πρόβλημα?

 

το πήρε ο φιλος πιο πανω και λέει οτι είναι ελληνικό !

και καινούρια παρτίδα , 401 !

 

πάρε τηλ να δεις αν υπάρχουν ακόμα διαθέσιμα

LG G2 32GB WHITE, 1+ 5T WHITE
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω πάλι. Αφού παίρνετε το 16αρι γιατί ψάχνετε ελληνικό αφού έτσι και αλλιώς εγγύηση έχουν όλα. Ρωτάω καλοπροαιρετα.
Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω πάλι. Αφού παίρνετε το 16αρι γιατί ψάχνετε ελληνικό αφού έτσι και αλλιώς εγγύηση έχουν όλα. Ρωτάω καλοπροαιρετα.

 

Την ίδια απορία έχω και εγώ...

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα g2 32gb και στο κουτι του γραφει MAL και απο κατω black black.Στο κατω μερος της συσκευασιας γραφει "η συσκευη προοριζεται για χρηση σε ολες τις ευρωπαικες χωρες",στα ελληνικα,στα αγγλικα,στα ισπανικα και ιταλικα.Ξερει κανεις τι προελευσης ειναι το τηλεφωνο μου?
Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα g2 32gb και στο κουτι του γραφει MAL και απο κατω black black.Στο κατω μερος της συσκευασιας γραφει "η συσκευη προοριζεται για χρηση σε ολες τις ευρωπαικες χωρες",στα ελληνικα,στα αγγλικα,στα ισπανικα και ιταλικα.Ξερει κανεις τι προελευσης ειναι το τηλεφωνο μου?

 

το MAL πρέπει να είναι Μαλαισία....και ένα D802 προέλευσης HKG που έπεσε στα χέρια μου,έγραφε στα ελληνικά το ίδιο ακριβώς με το δικό σου...

για περισσότερες πληροφορίες πήγαινε εδω http://sndeep.info/en βάλε το imei ή το s/n σου και θα δεις όλες τις πληροφορίες για το κινητό σου!

Beauty Lies In The Eyes Of The Beholder
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...