Jump to content

Διαθεσιμότητα και αγορά του LG G2


daospi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

γιατι ετσι, του βρηκες κανα ψεγάδι; κομπλε ειναι το birdphone παντως παρε αφοβα απο κει

 

Δεν εχω βρει κατι ακομα!Ολα κομπλε μου φαίνονται !!!:)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

γιατι ετσι, του βρηκες κανα ψεγάδι; κομπλε ειναι το birdphone παντως παρε αφοβα απο κει

 

απλα ειχα μαθει σε μεγαλες οθονες κ δεν την παλευα,κ τωρα σκεφτομαι το επομενο.πιστευω να ειναι καπως ποιοτικο σαν τηλεφωνο.

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα ειναι το g2. δεν παυει να ειναι πλαστικο αλλα ειναι ενταξει..

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια το ξερει κανενας αυτο το site; :

http://www.lowestpriceforsale.com/

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

στο λευκο φενετε πολυ πιο εντονα το νικελ ε?

Ναι και του δινει μια πολυ ωραια οψη.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

http://www.media-ram.gr/phones-and-accessories/mobiles-phones/lg-el/lg-g2-16gb-white-eu.html

Εχει αγορασει κανενας απο εκει?Εγω το παραγγειλα αλλα αν δεν με παρουν πρωτα να μαθω προελευση συσκευης και χωρητικοτητα δεν θα ολοκληρωσω την παραγγελια.:happy::happy:

 

Περασα σημερα απο media ram και μου ειπαν οτι θα εχουνε διαθεσιμο το lg g2 32gb τελος του μηνα σε λευκο ευρωπαικο και τιμη 430

Link to comment
Share on other sites

απο Birdphone δεν ειναι καλη επιλογη?καποια εμπειρια?

 

Εγω φιλε μου εχω παρει 3 κινητα και πριν 4 μερες πηρα και την κινηταρα και ολα καλα και ελληνικοτατο και χωρις κανενα απολυτος προβλημα

Link to comment
Share on other sites

Εγω φιλε μου εχω παρει 3 κινητα και πριν 4 μερες πηρα και την κινηταρα και ολα καλα και ελληνικοτατο και χωρις κανενα απολυτος προβλημα

Δηλαδη απ'ο,τι καταλαβαινω παιδια, το birdphone εχει ελληνικα G2;

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

To birdphone το εχει από ότι βλέπω σε 2 εκδοσεις.Η μια ειναι t-mobile στα 397 ευρωπαικο και η άλλη μάλλον το ελληνικο που λέτε και εσεις στα 432.
Link to comment
Share on other sites

Στα skroutzoμαγαζα πολύ γρήγορα ήταν κάτω από 600. Και αφού και τώρα αυτοί που το δίναμε 600 οι αλυσίδες, 600 το δίνουν ακόμα ...
Link to comment
Share on other sites

Εγω φιλε μου εχω παρει 3 κινητα και πριν 4 μερες πηρα και την κινηταρα και ολα καλα και ελληνικοτατο και χωρις κανενα απολυτος προβλημα

Δηλαδη απ'ο,τι καταλαβαινω παιδια, το birdphone εχει ελληνικα G2;

To birdphone το εχει από ότι βλέπω σε 2 εκδοσεις.Η μια ειναι t-mobile στα 397 ευρωπαικο και η άλλη μάλλον το ελληνικο που λέτε και εσεις στα 432.

Δεν μπορω να καταλαβω πως λειτουργει αυτο. Πώς μπορει και πουλαει ελληνικα τοσο φθηνα; Τα ελληνικα δεν τα παιρνουν τα μεγαλα καταστηματα (vodafone, cosmote, wind, γερμανος, πλαισιο); Εκτος αν τα παιρνει απο αυτους με καποια συμφωνια.

LG G2 D802 32GB, NEU, S/N 309..., ROM: Google Edition 1.5, KERNEL: Xceed LP-prod-bld14-wpr, RECOVERY: TWRP 2.8.7.3

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

μολις εκανα την παραγγελεια απο το mobile14 και περιμενω! 32αρι σε μαυρο! χωρα προελευσης MAL (δεν βρηκα τελικα ποια χωρα ειναι αυτη). Μου ειπανε πως εχει 2 χρονια εγγυηση την οποια την καλυπτουν οι ιδιοι (με δικα τουσ εξοδα το στελνουν Αγγλια) + οτι εχει κανονικο DOA για οτιδηποτε συμβει στο κινητο τις πρωτες μερες και οχι απλα αν δεν ανοιγει απο την αρχη! Ελπιζω να ειναι οπως τα λενε και να μη χρειαστει να μαλωσω αν τελικα τους χρειαστω σε αυτα τα θεματα (μακρυα απο εμας)!
Link to comment
Share on other sites

μολις εκανα την παραγγελεια απο το mobile14 και περιμενω! 32αρι σε μαυρο! χωρα προελευσης MAL (δεν βρηκα τελικα ποια χωρα ειναι αυτη).

MAL λογικά είναι Μαλαισία.

Ericsson GS-337 -> Siemens C25 -> Nokia 7110 -> Motorola T720 -> Motorola V550 -> Siemens CX75 -> Nokia N73 -> Samsung Omnia i900 16GB -> HTC Desire S -> LG G2 D802 16GB -> Samsung Galaxy S7 Edge -> Samsung Galaxy S10+

Tablet: Kobo Arc 10HD

PDA/PNA: HP Jornada 525, Qtek 2020, Navigon 2110 max

Link to comment
Share on other sites

Αυτο το site γιατι εχει τοσο χαμηλες τιμες ρε παιδια? Εχει παρει κανενας απο εκει?

http://www.lowestpriceforsale.com/

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια κοιτάω να παρω το 32gb αλλα δεν καταλαβα και θελω να ρωτήσω κατι. Η Ελληνική LG δεν εισαγει το 32gb; γιατι δεν γραφει για εκδοση 32gb αν ειδα καλα στο Ελληνικο site. Αν δεν το εισαγει αυτό σημαινει ότι δεν εχουμε εγγυηση για το 32; Γιατι αν είναι ετσι αυτό είναι παραλογο.
mpanos
Link to comment
Share on other sites

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα γιατι θα το παραγγείλω τώρα!!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 52 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Θελω απο ατομα που το έχουν παρει απο εκεί και όντως το imei είναι ευρωπαικό!!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 32 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Θελω απο ατομα που το έχουν παρει απο εκεί και όντως το imei είναι ευρωπαικό!!!

Link to comment
Share on other sites

σιγουρα και θα σε καλυψουν και αυτοι με εγγυηση αν την χρειαστεις

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

MAL λογικά είναι Μαλαισία.

 

μαλαισια ειναι.. και το δικο μου απο εκει ειναι απο το mobile14 32αρι λευκο..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Μετά απο αρκετή σκέψη αποφάσισα και εγώ να πάρω το LG G2. Δεν έχω αγοράσει ποτε απο σκρουτζομάγαζα γι'αυτο έχω τις ανησυχίες μου αλλά τι να κάνουμε; Η τιμές είναι ασύλληπτα χαμηλότερες. Κοίταζα τις αξιολογήσεις και παρατήρησα οτι το birdphone έχει τις καλύτερες καθώς και πολλά θετικά σχόλια γενικά σε forums. Αμέσως μετά απο το birdphone, πολλές θετικές αξιολογήσεις έχει το open365 αλλά παρατήρησα οτι δεν αναφέρεται ιδιαίτερα σε forums. Γνωρίζει κανείς τίποτα για το συγκεκριμένο λόγω προσωπικής αγοράς ή γενικά αν άκουσε τίποτα απο φίλο/συγγενή;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά στο MOBILE14 το έχει στα 462 euro το 32άρι. Έχει ψωνίσει κανείς από εκεί; Επίσης στο ibuy.gr αλλά οι κριτικές που βλέπω στο SKROUTZ δεν είναι και οι καλύτερες. Όποιος έχει εμπειρία ή πληροφορίες, παρακαλώ πολύ να μας ενημερώσει! Αλλιώς με βλέπω να το παραγγέλνω στο expansys που μίλησα μαζί τους και μου είπαν 22 του Ιανουαρίόυ θα το έχουν στις αποθήκες τους στην Αγγλία και μάλιστα αρκετά μεγάλη διαθεσιμότητα (110 κομμάτια).

 

 

 

ποιο MOBILE14? Το media-ram το εχει 429 το 32αρι! κ ειναι ΕU

Link to comment
Share on other sites

Εξακριβωμένο;

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...