Jump to content

Διαθεσιμότητα και αγορά του LG G2


daospi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ήρθε επιτέλους. Το άνοιξα όλα ΟΚ μέσα. 411 πορτογαλικό. Πάτησα το power button, άνοιξε, αντίκρυσα την οθόνη του και ένα δάκρυ κύλισε και έπεσε στην 5,2 ιντσών IPS οθόνη του. :lol::lol::lol:

Έτσι είχα πάθει κ εγώ φίλε!!!

είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σημερα το απογευμα εγινε και απο εμενα η παραγγελια(kaizershop)! Το περιμενω απο βδομαδα!! Ανυπομονω να βρεθουμε τα δυο μας! :lol::lol::lol::lol:
Link to comment
Share on other sites

μου εχουν πει πολλοι για προβληματα με το σημα που με ενδιεφερει πολυ λογω δουλειας.....

ισχυει κατι τετοιο με το σημα?

το επισκευαζουν στην lg η κανουν τα κοροιδα?

επισης απο ποια παρτιδα ειναι τα κινητα με το προβλημα στο σημα και απο ποια χωρα προελευσεισ μηπως παιζει εκει το προβλημα?

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι άσχετο; Τώρα που μου ήρθε το κινητό πρέπει να μπω στην σελίδα της LG και να κάνω καταχώρηση προιόντος ή δεν χρειάζεται; Αλλάζει κάτι αν το κάνω; Το ότι είναι από άλλη χώρα και όχι ελληνικό πειράζει;
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι άσχετο; Τώρα που μου ήρθε το κινητό πρέπει να μπω στην σελίδα της LG και να κάνω καταχώρηση προιόντος ή δεν χρειάζεται; Αλλάζει κάτι αν το κάνω; Το ότι είναι από άλλη χώρα και όχι ελληνικό πειράζει;

 

Οσο για την πρωτη ερωτηση, δεν ειναι απαραιτητο...... Για τη δευτερη, δεν πειραζει που δεν ειναι Ελληνικο, αρκει τουλαχιστον να ειναι Ευρωπαικης χωρας, για να εισαι ενταξει στο θεμα της εγγυησης.

Link to comment
Share on other sites

ειναι συνηθες προβλημα με το προβλημα στο σημα στο g2 ????

η σε μερικα μοντελα μονο?

και αν τυχει τι γινεται?στο φτιαχνουν?

υπαρχει λυση?σου αλλαζουν κατι στο κινητο η ετσι ειναι σε αυτο το κινητο?

για εμενα ειναι σημαντικο προβλημα το κακο σημα στο κινητο...για τηλεφωνο το θελω οχι για ταμπλετ...

Link to comment
Share on other sites

ειναι συνηθες προβλημα με το προβλημα στο σημα στο g2 ????

η σε μερικα μοντελα μονο?

και αν τυχει τι γινεται?στο φτιαχνουν?

υπαρχει λυση?σου αλλαζουν κατι στο κινητο η ετσι ειναι σε αυτο το κινητο?

για εμενα ειναι σημαντικο προβλημα το κακο σημα στο κινητο...για τηλεφωνο το θελω οχι για ταμπλετ...

 

Έχουμε χωριστό θέμα για το σήμα που μπορείς να διαβάσεις εκτενώς. Προσωπικά το σήμα το βρίσκω μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα με πήραν από το http://www.katanou.gr// και με ενημέρωσαν ότι έφτασε το κινητό μου. Λευκό 16gb, παρτίδα 411 και 6PR άρα αν δεν κάνω λάθος είναι πορτογαλικό. Αύριο θα το παραλάβω και ελπίζω όλα να είναι ΟΚ.

Καλοριζικο!

Αναμενουμε εντυπωσεις!

Link to comment
Share on other sites

Σημερα παρελαβα και εγω!Μπορω να πω οτι ειμαι ενθουσιασμενη! Πολυ ομορφο κινητο! Παρτιδα 411 και γερμανικο!
Link to comment
Share on other sites

Σημερα παρελαβα και εγω!Μπορω να πω οτι ειμαι ενθουσιασμενη! Πολυ ομορφο κινητο! Παρτιδα 411 και γερμανικο!

Καλορίζικο!!!

είσαι στο μυαλό κάτι μαγικό...
Link to comment
Share on other sites

ερωτηση προς κατοχους :)

παιδια η ταινια ασφαλειας του κουτιου σας ειναι οπως στο πρωτο λεπτο αυτου του βιντεου:

η ειναι ετσι οπως σε αυτο το lg g2 mini?

http://s21.postimg.org/b7j0dy2yf/10933132_939044492775239_1276294204_n.jpg

 

η οπως αυτο εδω απο αλλο μαγαζι skroutz παλι απο lg g2 mini

 

10934301_873471652673761_1341143570_n.jpg?oh=11bdbae3380ff5000fc3439aa992715e&oe=54C040D5&__gda__=1421969845_ee747273eeff610227028c49eb8b3864

 

θελω να πω πως καθε κουτι πρεπει να εχει καποια συγκεκριμενη ταινια ασφαλειας η διαφερει απο την χωρα προελευσης??

Link to comment
Share on other sites

Έχει αγοράσει κανείς το LG G2 απο το to kinito.gr και ενα ναι εντυπώσεις. Το open365.gr πρέπει να ξεπούλησε.

 

σε γραπτη επικοινωνια με το kaizershop μου ειπαν οτι θα ξαναφερουν κομματια συντομα...

δεν κανεις ενα τηλεφωνο να ρωτησεις ?αξιζει πιστευω η αναμονη για να το παρεις απο εκει :)

Link to comment
Share on other sites

Έχει αγοράσει κανείς το LG G2 απο το to kinito.gr και ενα ναι εντυπώσεις. Το open365.gr πρέπει να ξεπούλησε.

 

Εγώ το Σεπτέμβριο, LG G2 Άσπρο 16mb.285€. Μια το μεσημέρι έκανα την παραγγελία τηλεφωνικός, και την επομένη μέρα 10 το πρωί το παρέλαβα με αντικαταβολή ASC Γιαννενα...!!!! όλα άψογα ;)

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα διάφορα ποστς στο παρόν θέμα αλλά αν μπορείτε θα ήθελα κάποιες διευκρινήσεις περί εγγύησης.

 

Θέλω να αγοράσω το LG G2 (από ελληνικό κατάστημα-skroutz) και μιας και δεν υπάρχει μεγάλη διαφορά στην τιμή, σκέφτομαι να πάω για την έκδοση των 32GB.

 

- Τελικά η LG υποστηρίζει 100% και τις συσκευές των 32GB;

Διάβασα για διάφορα προβλήματα (κιτρινίλες, σήμα κτλ) κ θέλω να ειμαι όσο το δυνατόν καλυμμένος σε περίπτωση ατυχίας.

 

- Στο παρακάτω παράδειγμα, τι αλλάζει με την εγγύηση και έχουν 60 ευρώ διαφορά;;;

α) http://www.birdphone.gr/ecs/gr/products/LG-D802-G2-16GB-Black-EU.aspx

β) http://www.birdphone.gr/ecs/gr/products/LG-D802-G2-16GB-Black.aspx

 

Ευχαριστώ εκ των προτερων.

Link to comment
Share on other sites

Στην εγγύηση δεν έχουμε θέμα έτσι δεν είναι? Γιατί και εγώ ΝΕ έχω.

Δεν έχεις κανένα θέμα πιστεύω ισχύει ότι και στα g3. Σύμφωνα με την LG hellas καλύπτεται κανονικά καθώς η εγγύηση είναι Πανευρωπαικη (όχι μόνο χώρες ευρωπαϊκής ένωσης)

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

¨"Έχει αγοράσει κανείς το LG G2 απο το to kinito.gr και ενα ναι εντυπώσεις. "

 

 

Και εγώ από το κατάστημα Κορυδαλλού,404 παρτίδα τον Αύγουστο όλα κομπλέ.Επειδή πήγα και έκανα παραλαβή από το κατάστημα,πρώτα μου πέρασαν ζελατίνα μετά θήκη μετά το άνοιξα να δω αν δουλεύει και αφού ήταν όλα εντάξει το πλήρωσα!! Καλή εξυπηρέτηση.

Link to comment
Share on other sites

- Στο παρακάτω παράδειγμα, τι αλλάζει με την εγγύηση και έχουν 60 ευρώ διαφορά;;;

α) http://www.birdphone.gr/ecs/gr/products/LG-D802-G2-16GB-Black-EU.aspx

β) http://www.birdphone.gr/ecs/gr/products/LG-D802-G2-16GB-Black.aspx

Στην εγγύηση δεν αλλάζει τίποτα, σε τυχόν DOA θα σε καλύψει η LG Hellas (στο ακριβότερο ελληνικό) ή το κατάστημα (στο φτηνότερο ευρωπαϊκό). Εδώ θέλει προσοχή στο ποιο κατάστημα θα επιλέξεις, αν και το DOA είναι σπάνιο.

Σαν συσκευές φυσικά δεν έχουν διαφορές!

Για το 32άρι έχει γραφτεί πολλές φορές ότι καλύπτεται :)

Link to comment
Share on other sites

Στην εγγύηση δεν αλλάζει τίποτα, σε τυχόν DOA θα σε καλύψει η LG Hellas (στο ακριβότερο ελληνικό) ή το κατάστημα (στο φτηνότερο ευρωπαϊκό). Εδώ θέλει προσοχή στο ποιο κατάστημα θα επιλέξεις, αν και το DOA είναι σπάνιο.

Σαν συσκευές φυσικά δεν έχουν διαφορές!

Για το 32άρι έχει γραφτεί πολλές φορές ότι καλύπτεται :)

 

Αν παω για το 32άρι λέω να το πάρω από Kaizershop.

Δεν εχω ξανα-αγορασει απο εκει αλλά έχω ακουσει καλα λογια κ διαβάζω κ καλές κριτικές στο Skroutz. Δειχνει σοβαρο καταστημα..

Link to comment
Share on other sites

Αν παω για το 32άρι λέω να το πάρω από Kaizershop.

Δεν εχω ξανα-αγορασει απο εκει αλλά έχω ακουσει καλα λογια κ διαβάζω κ καλές κριτικές στο Skroutz. Δειχνει σοβαρο καταστημα..

 

Ειναι οκ καλη κινηση εχει και doa μιας εβδομαδας.:)

LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

Αν παω για το 32άρι λέω να το πάρω από Kaizershop.

Δεν εχω ξανα-αγορασει απο εκει αλλά έχω ακουσει καλα λογια κ διαβάζω κ καλές κριτικές στο Skroutz. Δειχνει σοβαρο καταστημα..

Πολύ καλό μαγαζί. Όλα μου τα κινητά από κει τα παίρνω.

Πολύ καλές οι τιμές του μαγαζιού.

Link to comment
Share on other sites

παιδια τωρα που το kaizershop.gr βγηκε απο το παιχνιδι απο ποια 2,3 μαγαζια προτεινεται να το παρω για να μην εχω θεματα?
Link to comment
Share on other sites

 

ειδα κατι καλες αξιολογισεις για το kinito.gr και παραγγειλα απο εκει τελικα μολις τωρα....

και ο θεος βοηθος :worry:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...