Jump to content

Οδηγός αποστολής αγορών από Κίνα [ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΩΤΑ ΤΟΝ ΟΔΗΓΟ]


gerstavros2
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μια ερώτηση για όσους ξέρουν επειδή θέλω να κάνω μια αγορά κινητού από GeekBuying από Γερμανική η Ιταλική αποθήκη είναι καλύτερα και σε πόσες μέρες περίπου έρχεται, φαντάζομαι ότι δεν θα έχω πρόβλημα με τελωνείο αφού είναι από ευρωπαϊκή αποθήκη?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 43,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Παρελαβα ενα κινητο απο lightinthebox και πληρωσα τελωνειο 31.60 ευρω.Ειχα πληρωσει ασφαλεια τελωνειου στην παραγγελια μου και ανοιξα ticket οπου εγραψα το ποσο και την φωτογραφια απο τα Ελτα και μεσα σε μια μερα μου εκαναν refund τα λεφτα.
Just Perfect...NEXUS 4
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλημέρα.

 

Επειδή δεν έχω ασχοληθεί καθόλου με το gearbest μπορεί κάποιος να μου πει τι σημαίνει

η ένδειξη "Email Only Price" σε κόκκινο πλαίσιο πριν την τιμή;

και η τελευταία επιλογή "Order Requirement: Dropshipping" κατά την τοποθέτηση της παραγγελίας;

Προφανώς άνοιξες το προϊόν από newsletter που σου ήρθε στο mail, εξ ου και η ένδειξη αυτή. Υποτίθεται ότι είναι τιμή προσφοράς που εμφανίζεται ανοίγοντας τη σελίδα του προϊόντος μόνο από το link που σου έστειλαν.

 

Με το dropshipping, αν θυμάμαι καλά, σου αφαιρούν τις ενδείξεις που παραπέμπουν στο μαγαζί σαν αποστολέα από τη συσκευασία του προϊόντος και -νομίζω- μπορούν να το στείλουν σε διαφορετική διεύθυνση από αυτήν που έχεις δηλώσει ως δική σου.

Μπορείς έτσι να μεταπωλήσεις προϊόν που προμηθεύεσαι από αυτούς και να πάει κατευθείαν στον τελικό αποδέκτη, χωρίς να φαίνεται η αρχική του προέλευση. Για ιδιωτικές αγορές δε χρειάζεται..

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση για όσους ξέρουν επειδή θέλω να κάνω μια αγορά κινητού από GeekBuying από Γερμανική η Ιταλική αποθήκη είναι καλύτερα και σε πόσες μέρες περίπου έρχεται, φαντάζομαι ότι δεν θα έχω πρόβλημα με τελωνείο αφού είναι από ευρωπαϊκή αποθήκη?

 

Έχω παραγγείλει από Ιταλική αποθήκη και μετά από 2 μέρες μου το έστειλαν και μετά από 3 μέρες παρέλαβα χωρίς τελωνείο, εννοείται

Προτίμησε Ιταλική αποθήκη γιατί έχει ελάχιστα έξοδα σε αντίθεση με Γερμανική και Ισπανική που είναι κανένα 40άρι επιπλέον

My mobile History:

ERICSSON GO118 -- ERICSSON GF768 -- ERICSSON T28s -- SONY ERICSSON P900 -- SONY ERICSSON G900 -- HTC LEGEND -- SAMSUNG GALAXY S3 mini -- SAMSUNG GALAXY S5 mini -- XIAOMI Mi5 -- XIAOMI Mi Mix 2s

Link to comment
Share on other sites

Έχω παραγγείλει από Ιταλική αποθήκη και μετά από 2 μέρες μου το έστειλαν και μετά από 3 μέρες παρέλαβα χωρίς τελωνείο, εννοείται

Προτίμησε Ιταλική αποθήκη γιατί έχει ελάχιστα έξοδα σε αντίθεση με Γερμανική και Ισπανική που είναι κανένα 40άρι επιπλέον

Τα έξοδα αποστολής πως μπορώ να τα δω? Αφού όταν με παει στο paypal να πληρώσω μου έχει την τιμή που βλέπω στο site
Link to comment
Share on other sites

Τα έξοδα αποστολής πως μπορώ να τα δω? Αφού όταν με παει στο paypal να πληρώσω μου έχει την τιμή που βλέπω στο site

 

Όταν βρίσκεσαι στο καλάθι μην επιλέξεις "paypal" ακόμα αλλά προχώρα με το "Proceed to checkout" και εκεί θα δεις διάφορες επιλογές και βέβαια στο τέλος επιλέγεις paypal για την πληρωμή

 

edit: Έκανα μια δοκιμή να δω τα έξοδα που σου λέω και είδα ότι μόνο από Ισπανική αποθήκη θέλουν 30€ μεταφορικά. Από Ιταλική είναι λιγότερο από 2€. Από Γερμανική δεν βγάζει επιπλέον έξοδα αλλά βγάζει αυτό το μήνυμα ¨Sorry , the product(s) you selected can only be shipped to specific country. Please check the related information carefully on the product(s) page. ¨ που δεν καταλαβαίνω τι σημαίνει. Αν προχωρήσεις στην πληρωμή θα δεις αν στέλνουν ή όχι Ελλάδα

Edited by billphone

My mobile History:

ERICSSON GO118 -- ERICSSON GF768 -- ERICSSON T28s -- SONY ERICSSON P900 -- SONY ERICSSON G900 -- HTC LEGEND -- SAMSUNG GALAXY S3 mini -- SAMSUNG GALAXY S5 mini -- XIAOMI Mi5 -- XIAOMI Mi Mix 2s

Link to comment
Share on other sites

Εγώ με priority από banggood 5/1 η αγορά

 

9/1/18 09:04 - The item is pre-advised, GREECE

9/1/18 09:04 - The item is pre-advised

9/1/18 23:34 - Track added

10/1/18 17:51 - The item is at the PostNL sorting center

10/1/18 17:51 - ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ, ΟΛΛΑΝΔΙΑ

10/1/18 17:52 - The item is processed at the PostNL sorting center, GREECE

10/1/18 17:52 - The item is processed at the PostNL sorting center

11/1/18 17:32 - The item is on transport to the country of destination, GREECE

11/1/18 17:32 - The item is on transport to the country of destination

14/1/18 23:53 - ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ, ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ)

15/1/18 00:03 - The item has arrived in the country of destination, GREECE

15/1/18 00:03 - The consignment has arrived in the country of destination

15/1/18 00:03 - The item has arrived in the country of destination

15/1/18 01:53 - The item has been processed in the country of destination, GREECE

15/1/18 02:02 - ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ, Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

15/1/18 03:28 - ΕΚΦΟΡΤΩΣΗ ΑΠΟ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ, ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

 

Τώρα εάν δεν κολλήσει πιστεύω μέχρι τέλος της εβδομάδας θα το έχω στα χέρια μου. Είναι η πιο γρήγορη αποστολή που μου έχει έρθει από Κίνα.

zaf_4 σημαίνει ΖΑΦΕΙΡΑ!

Xiaomi Pocophone F1

Link to comment
Share on other sites

Εγώ με priority από banggood 5/1 η αγορά. Τώρα εάν δεν κολλήσει πιστεύω μέχρι τέλος της εβδομάδας θα το έχω στα χέρια μου. Είναι η πιο γρήγορη αποστολή που μου έχει έρθει από Κίνα.

Καμιά 15αριά μέρες, πολύ καλά πράγματι, από τους ταχύτερους χρόνους.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ με priority από banggood 5/1 η αγορά

 

9/1/18 09:04 - The item is pre-advised, GREECE

9/1/18 09:04 - The item is pre-advised

9/1/18 23:34 - Track added

10/1/18 17:51 - The item is at the PostNL sorting center

10/1/18 17:51 - ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ, ΟΛΛΑΝΔΙΑ

10/1/18 17:52 - The item is processed at the PostNL sorting center, GREECE

10/1/18 17:52 - The item is processed at the PostNL sorting center

11/1/18 17:32 - The item is on transport to the country of destination, GREECE

11/1/18 17:32 - The item is on transport to the country of destination

14/1/18 23:53 - ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ, ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ)

15/1/18 00:03 - The item has arrived in the country of destination, GREECE

15/1/18 00:03 - The consignment has arrived in the country of destination

15/1/18 00:03 - The item has arrived in the country of destination

15/1/18 01:53 - The item has been processed in the country of destination, GREECE

15/1/18 02:02 - ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ, Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

15/1/18 03:28 - ΕΚΦΟΡΤΩΣΗ ΑΠΟ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ, ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

 

Τώρα εάν δεν κολλήσει πιστεύω μέχρι τέλος της εβδομάδας θα το έχω στα χέρια μου. Είναι η πιο γρήγορη αποστολή που μου έχει έρθει από Κίνα.

3 με 4 μερες υπολογισε....ετσι εκανε το δικο μου λαπτοπ που το πηρα την προηγουμενη τεταρτη...τελωνειο δεν παιζει μη φοβασαι

τα μεγαλυτερα ψεματα...εχουν μια δοση αληθειας!!!
Link to comment
Share on other sites

Ξανά επανήλθε το banggood στους γρήγορους χρόνους αποστολης:

 

 

 

Status: Delivered

Priority Direct Mail (€1.96 & 6-14 business days)

Greece

ITEM DELIVERED

2018-01-11 12:08:00

ITEM TO BE DELIVERED

2018-01-11 08:23:00

ITEM ARR M.D. GLYKON NERON

2018-01-11 07:36:00

ITEM LOADED

2018-01-11 06:33:00

ITEM IN CONTA KENTRO DIALOGIS ATTIKIS

2018-01-11 01:03:00

ITEM ARR KENTRO DIALOGIS ATTIKIS

2018-01-10 22:00:00

ITEM UNLOADED

2018-01-06 13:02:00

ITEM IN CONTA K.D.AERODROMIOU (SISTIMENA)

2018-01-06 11:10:00

ITEM UNLOADED

2018-01-05 10:40:00

SEND ITEM ABROAD

2017-12-30 01:16:00

Netherlands

The item has arrived in the country of destination

2018-01-05 12:40:00

The consignment has arrived in the country of destination

2018-01-05 12:40:00

The item is on transport to the country of destination

2017-12-30 09:17:00

The item is at the PostNL sorting center

2017-12-30 01:16:00

The item is processed

Link to comment
Share on other sites

3 με 4 μερες υπολογισε....ετσι εκανε το δικο μου λαπτοπ που το πηρα την προηγουμενη τεταρτη...τελωνειο δεν παιζει μη φοβασαι

 

Δεν πίστευα ότι θα περάσει τελωνείο, από την εμπειρία μου και σε άλλα πακετάκια. Απλά banggood πρώτη φορά priority και με μικρό κόστος, γλιτώνεις οπότε νομίζω ότι δεν υπάρχει άλλη επιλογή απο Κίνα για αγορές πάνω από 22 ευρώ.

Επαρχία, θα περάσει λιγο Λάρισα μέχρι να έρθει σε μένα, Πέμπτη, Παρασκευή θα έχω το κινητάκι μου στα χέρια μου, εξαιρετικά. Να λέμε κιόλας να μαθαίνουν τα παιδιά, για επιλογή αγοράς, μέρες και αποφυγή τελωνείου.:)

zaf_4 σημαίνει ΖΑΦΕΙΡΑ!

Xiaomi Pocophone F1

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς άνοιξες το προϊόν από newsletter που σου ήρθε στο mail, εξ ου και η ένδειξη αυτή. Υποτίθεται ότι είναι τιμή προσφοράς που εμφανίζεται ανοίγοντας τη σελίδα του προϊόντος μόνο από το link που σου έστειλαν.

 

Με το dropshipping, αν θυμάμαι καλά, σου αφαιρούν τις ενδείξεις που παραπέμπουν στο μαγαζί σαν αποστολέα από τη συσκευασία του προϊόντος και -νομίζω- μπορούν να το στείλουν σε διαφορετική διεύθυνση από αυτήν που έχεις δηλώσει ως δική σου.

Μπορείς έτσι να μεταπωλήσεις προϊόν που προμηθεύεσαι από αυτούς και να πάει κατευθείαν στον τελικό αποδέκτη, χωρίς να φαίνεται η αρχική του προέλευση. Για ιδιωτικές αγορές δε χρειάζεται..

 

Οχι δεν το άνοιξα από newsletter, γιατί όπως είπα δεν έχω ασχοληθεί καν, ούτε λογαριασμό έχω στο gearbest, σε μια ληγμένη προσφορά του kimovil.com πάτησα και με πήγε στο gearbest, μετά το έψαξα και στο google και βρήκα μια σελίδα ενός site με κουπόνια από Κίνα (couponsfromchina.com) που είχε το συγκεκριμένο προϊόν με ένα link του gearbest που το είχε επιπλέον δύο δολάρια φθηνότερα και από την ληγμένη προσφορά του kimovil.

 

Οσο για το dropshipping βρήκα αυτό https://makemoneyonline.gr/dropshipping.html

 

Δηλαδή προχωρώ στην αγορά άφοβα και δεν επιλέγω το dropshipping, σωστά;;

 

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σου.

3 Λαλούν και 2 Χορεύουν

Link to comment
Share on other sites

Χώρα Προορισμού : Ελλάδα

2018-01-08 21:17

ITEM UNLOADED

 

2018-01-04 15:31

NETHERLANDS, ARRIVAL AT AIRPORT

 

2018-01-04 15:31

NETHERLANDS, SEND ITEM ABROAD

 

Χώρα Προέλευσης : Ολλανδία

2018-01-08 23:17

The item has arrived in the country of destination

 

2018-01-05 12:53

The item is on transport to the country of destination

 

2018-01-04 15:32

The item is at the PostNL sorting center

 

2017-12-18 08:11

The item is pre-advised

Το εκφορτωση απο μεταφορικο μεσο τι σημαίνει?πρωτη φορα μου τυχαίνει,εννοω εχει παει ηδη στο κεντρο διαλογης?Απο θεμα τελωνειου?Ευχαριστω

Poco x3
Link to comment
Share on other sites

Εγώ με priority από banggood 5/1 η αγορά

 

9/1/18 09:04 - The item is pre-advised, GREECE

9/1/18 09:04 - The item is pre-advised

9/1/18 23:34 - Track added

10/1/18 17:51 - The item is at the PostNL sorting center

10/1/18 17:51 - ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ, ΟΛΛΑΝΔΙΑ

10/1/18 17:52 - The item is processed at the PostNL sorting center, GREECE

10/1/18 17:52 - The item is processed at the PostNL sorting center

11/1/18 17:32 - The item is on transport to the country of destination, GREECE

11/1/18 17:32 - The item is on transport to the country of destination

14/1/18 23:53 - ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ, ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ)

15/1/18 00:03 - The item has arrived in the country of destination, GREECE

15/1/18 00:03 - The consignment has arrived in the country of destination

15/1/18 00:03 - The item has arrived in the country of destination

15/1/18 01:53 - The item has been processed in the country of destination, GREECE

15/1/18 02:02 - ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΑΠΟ Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ, Κ.Δ.ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ

15/1/18 03:28 - ΕΚΦΟΡΤΩΣΗ ΑΠΟ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΟ, ΚΕΝΤΡΟ ΔΙΑΛΟΓΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

 

Τώρα εάν δεν κολλήσει πιστεύω μέχρι τέλος της εβδομάδας θα το έχω στα χέρια μου. Είναι η πιο γρήγορη αποστολή που μου έχει έρθει από Κίνα.

Περίεργο... Και εμένα το στείλανε (PostNL) για Ελλάδα στις 11/1 και περίμενα να περάσει Σαββατοκύριακο αλλά ακόμη να εμφανιστεί Ελλάδα.

 

Στάλθηκε από το m1 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

"Ούκ εν τω πολλώ το ευ." -Aristokratis 2016
Link to comment
Share on other sites

Aristokrati εμενα που λεει εκφόρτωση απο μεταφορικο μεσο σημαινει οτι εχει γινει κλείσιμο απο ΚΔ.ΑΤΤΙΚΗΣ?
Poco x3
Link to comment
Share on other sites

GiorgosLA, σημαίνει ότι το δέμα σου το ξεφορτώσανε στο ΚΔ.ΑΤΤΙΚΗΣ.

Συνηθως ποσο είναι η αναμονη εκει?

Poco x3
Link to comment
Share on other sites

Περίεργο... Και εμένα το στείλανε (PostNL) για Ελλάδα στις 11/1 και περίμενα να περάσει Σαββατοκύριακο αλλά ακόμη να εμφανιστεί Ελλάδα.

 

Στάλθηκε από το m1 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Με priority από banggood; Τι να πω λογικά απλά δεν το έχει δείξει ακόμα το σύστημα, ίσως σήμερα ή αύριο πιθανολογώ..

 

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

zaf_4 σημαίνει ΖΑΦΕΙΡΑ!

Xiaomi Pocophone F1

Link to comment
Share on other sites

Με priority από banggood; Τι να πω λογικά απλά δεν το έχει δείξει ακόμα το σύστημα, ίσως σήμερα ή αύριο πιθανολογώ..

 

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Καλησπέρα φίλε,

Όχι καμιά σχέση. Ούτε priority ούτε banggood. eBay με δωρεάν μεταφορικά. Παραξενευομαι διότι αν όντως το παραλάβω μέσα στην εβδομάδα πρόκειται για μια από τις πιο γρήγορες παραδόσεις Κίνας-Ελλάδος με δωρεάν μεταφορικά που έχω παραλάβει ποτέ.

 

Στάλθηκε από το m1 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

"Ούκ εν τω πολλώ το ευ." -Aristokratis 2016
Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν το άνοιξα από newsletter, γιατί όπως είπα δεν έχω ασχοληθεί καν, ούτε λογαριασμό έχω στο gearbest, σε μια ληγμένη προσφορά του kimovil.com πάτησα και με πήγε στο gearbest, μετά το έψαξα και στο google και βρήκα μια σελίδα ενός site με κουπόνια από Κίνα (couponsfromchina.com) που είχε το συγκεκριμένο προϊόν με ένα link του gearbest που το είχε επιπλέον δύο δολάρια φθηνότερα και από την ληγμένη προσφορά του kimovil.

 

Οσο για το dropshipping βρήκα αυτό https://makemoneyonline.gr/dropshipping.html

 

Δηλαδή προχωρώ στην αγορά άφοβα και δεν επιλέγω το dropshipping, σωστά;;

 

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σου.

Σωστά, δε χρειάζεται το dropshipping.

 

Μάλλον το link που είχε το site προερχόταν από κάποιο newsletter - ή ίσως ανήκε σε κάποια κατηγορία links που το site του GB τα μεταχειρίζεται με παρόμοιο τρόπο (και έβγαλε έτσι και τη σχετική ένδειξη), ώστε να δίνουν "πακέτο" κάποια μικρή έκπτωση με το που τα ανοίξει κανείς.

Link to comment
Share on other sites

Aristokrati εμενα που λεει εκφόρτωση απο μεταφορικο μεσο σημαινει οτι εχει γινει κλείσιμο απο ΚΔ.ΑΤΤΙΚΗΣ?
Φίλε Γιώργο,

Λογικά αυτό που εννοεί με την εκφόρτωση από μεταφορικό μέσο είναι μάλλον η εκφόρτωσή του από το αεροπλάνο. Δεν γνωρίζω σίγουρα.

 

Στάλθηκε από το m1 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

"Ούκ εν τω πολλώ το ευ." -Aristokratis 2016
Link to comment
Share on other sites

11/1/2018, 18:52:25 ΕΛΛΑΔΑ-ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ(ΚΑΤ) ΆΦΙΞΗ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΥ

3/1/2018, 10:20:00 ΛΑΪΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΙΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟΥ

2/1/2018, 22:03:00 ΛΑΪΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ ΚΙΝΑΣ ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΑΠΟ ΠΕΛΑΤΗ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ

 

 

έχουμε κινητικότητα??? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Παρελαβα ενα κινητο απο lightinthebox και πληρωσα τελωνειο 31.60 ευρω.Ειχα πληρωσει ασφαλεια τελωνειου στην παραγγελια μου και ανοιξα ticket οπου εγραψα το ποσο και την φωτογραφια απο τα Ελτα και μεσα σε μια μερα μου εκαναν refund τα λεφτα.

 

Ποσες μερες εκανε να ερθει?? Θελω να παραγγειλω ενα κινητο απο εκει και το σκεφτομαι .

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλε,

Όχι καμιά σχέση. Ούτε priority ούτε banggood. eBay με δωρεάν μεταφορικά. Παραξενευομαι διότι αν όντως το παραλάβω μέσα στην εβδομάδα πρόκειται για μια από τις πιο γρήγορες παραδόσεις Κίνας-Ελλάδος με δωρεάν μεταφορικά που έχω παραλάβει ποτέ.

 

Στάλθηκε από το m1 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

zaf_4 ειναι γυναικα :)

Xiaomi Mi mix 2 4G+@ phone LETV LeEco Le Max 2 X820 @

Case @ thermaltake full tower @ Psu @ 1000 watt

Cpu @ AMD FX-4350 4.2GHZ 4-CORE Box over clocking to 5.0ghz

RAM @ 16 gb ram 1600mhz @ Watercooling CORSAIR CPU COOLER HYDRO H80iMobos @ gigabyte 990xa-ud3 version 3.0 @ Gpu @ asus R9 270-dc2oc 2gb @SSD SANDISK ULTRA II 240GB SATA3

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...