Jump to content

Sony Xperia Z1 Compact


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

χαχα, μη νομιζεις, το Ζ1 απο τυχη το πηρα, εβγαλα αγγελια ο,τι κινητο ειχα ντουλαπι, και βρεθηκε ενα παλικαρι να μου τα παρει ολα για το Ζ1, ενω ειχα το για κυριο και το Τ για δευτερο που το πουλαγα.

Ετσι το δοκιμασα και μαρεσε πολυ, το πουλησα γιατι προτιμουσα το μεγεθος του Ζ, ομως μετα με ετρωγε και το ξαναπηρα...

Πλεον ειμαι πεπεισμενος οτι το ιδανικο κινητο ειναι το Ζ1c σε ολα του, και ας μην ειναι 808 ή 1020 στην καμερα.

Σκεφτομαι τη μεταβαση στα wp οταν αυτα ωριμασουν τοσο ωστε να μην με ενοχλησει καθολου..μεχρι τοτε το Ζ1c το βρισκω τελειο.

 

Συμφωνο και εγω και πολυ καλα εκανες!!!

Τι να σου ευχηθω,,,,,,,,,,,,,αντε καλοριζικο:D:D

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

...και φυσικά στην Ελβετία στα 370€.... στην Ελλάδα έχουμε ακόμη....

http://www.interdiscount.ch/idshop/product/Telefone_Mobile/905347_ER-8817709285377/Sony_Xperia_Z1_Compact_White/detail.jsf

Link to comment
Share on other sites

...και φυσικά στην Ελβετία στα 370€.... στην Ελλάδα έχουμε ακόμη....

http://www.interdiscount.ch/idshop/product/Telefone_Mobile/905347_ER-8817709285377/Sony_Xperia_Z1_Compact_White/detail.jsf

 

Εισαι ελβετια? μηπως να καναμε καμια ομαδικη αγορα...

το γλυκοκοιταζει και η κοπελα μου..

 

Συμφωνο και εγω και πολυ καλα εκανες!!!

Τι να σου ευχηθω,,,,,,,,,,,,,αντε καλοριζικο:D:D

 

για το Ζ1 ή το compact που θα χτυπησω??? :lol::lol: :p :D

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Εισαι ελβετια? μηπως να καναμε καμια ομαδικη αγορα...

το γλυκοκοιταζει και η κοπελα μου..

 

 

 

για το Ζ1 ή το compact που θα χτυπησω??? :lol::lol: :p :D

 

Και για τα δυο...................σιγα στα δυο θα κολ@σουμε...............αλλωστε λεφτα ΥΠΑΡΧΟΥΝ!!!:lol::lol::lol::D

Link to comment
Share on other sites

Εσυ απο Ζ1 σε z1c......τι να πω και γω ο

κακομοιρης απο s σε z1c:lol::lol::lol:

 

Βεβαια θα ακολουθησω την πεπατημενη του Karthan7 και θα παει

το S στην γυναικα μου........πραγματικα το κινητο αυτο το εχω ερωτευτει!!

Ο φίλος pulman χωρίς να το θέλει δίνει την εντύπωση με αυτό που γράφει ότι έδωσα το xperia s στην γυναίκα μου, δεν είμαι παντρεμένος, το xperia s το έδωσα στην αδερφή μου χαχαχαχα

 

Στα του τηλεφώνου, πήγα και το είδα πριν λίγες ημέρες. Nαυαρχίδα σε compact μέγεθος για όσους δεν μπορούν ή δεν θέλουν να έχουν μεγάλο τηλέφωνο, πολύ καλή ποιότητα κατασκευής.

Για το θέμα της κάμερας, έβγαλα κάποιες φωτογραφίες και βίντεο μέσα στο κατάστημα αλλά δεν μπορώ να πω την άποψη μου γιατί εχω ελάχιστες γνώσεις, πιστεύω ότι για τον μέσω χρήστη δεν θα υπάρξει πρόβλημα με το αποτέλεσμα, το πρόβλημα το βλέπουν όσοι θέλουν να βλέπουν το αποτέλεσμα σε μεγάλες οθόνες και να κάνουν ζουμ.

Για να προλάβω τους ειδικούς της φωτογραφίας θα πω (αφου δεν γνωρίζω από φωτογραφίες) ότι σέβομαι την άποψη τους και αφού είναι έτσι κακός το διαφήμιζει για φωτογραφικό κινητό η Sony. Για τους υπόλοιπους(μαζα) μη ειδικούς δεν νομίζω να υπάρξει πρόβλημα.

 

Γράφω την προσωπική μου γνώμη και άποψη, παρακαλώ μην αρχίσετε πάλι το θέμα με τη φωτογραφία, υπάρχει ειδικό τοπικ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=372882

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Και για τα δυο...................σιγα στα δυο θα κολ@σουμε...............αλλωστε λεφτα ΥΠΑΡΧΟΥΝ!!!:lol::lol::lol::D

 

αν σου πω οτι δεν εχω δωσει ευρω για ολα αυτα...

 

Η αληθεια ειναι οτι δεν βιαζομαι να το παρω, ηλπιζα σε μια απαντηση απο LG αναλογη, τωρα Θα περιμενω μεχρι το καλοκαιρι να πεσει πολυ μιας και το Ζ1 μου ειναι καινουριο ακομα και κυριως, δεν επειγομαι..οποτε μεχρι τοτε μπορει να βγει κανα HTC ή κανα samsung που να με κολασει και να μπω στον πειρασμο.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μια ερωτηση .... μπορω να βαλω με καποιον τροπο αμεση κληση επαφης στην αρχικη οθονη με κατευθειαν κληση ;;;;;; ψαχνω αλλα δεν μπορω να το βρω πουθενα !!! Ξερει καποιος πως γινεται ΑΝ γινεται ;;;;;
Γιώργος...:ninja:
Link to comment
Share on other sites

αν σου πω οτι δεν εχω δωσει ευρω για ολα αυτα...

 

Η αληθεια ειναι οτι δεν βιαζομαι να το παρω, ηλπιζα σε μια απαντηση απο LG αναλογη, τωρα Θα περιμενω μεχρι το καλοκαιρι να πεσει πολυ μιας και το Ζ1 μου ειναι καινουριο ακομα και κυριως, δεν επειγομαι..οποτε μεχρι τοτε μπορει να βγει κανα HTC ή κανα samsung που να με κολασει και να μπω στον πειρασμο.

 

Eισαι ευτηχης και σου ευχομαι ολη σου να ειναι ετσι!!

Να κανεις το κομματι σου και να μην δεινεις ΜΙΑ!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ο φίλος pulman χωρίς να το θέλει δίνει την εντύπωση με αυτό που γράφει ότι έδωσα το xperia s στην γυναίκα μου, δεν είμαι παντρεμένος, το xperia s το έδωσα στην αδερφή μου χαχαχαχα

 

Στα του τηλεφώνου, πήγα και το είδα πριν λίγες ημέρες. Nαυαρχίδα σε compact μέγεθος για όσους δεν μπορούν ή δεν θέλουν να έχουν μεγάλο τηλέφωνο, πολύ καλή ποιότητα κατασκευής.

Για το θέμα της κάμερας, έβγαλα κάποιες φωτογραφίες και βίντεο μέσα στο κατάστημα αλλά δεν μπορώ να πω την άποψη μου γιατί εχω ελάχιστες γνώσεις, πιστεύω ότι για τον μέσω χρήστη δεν θα υπάρξει πρόβλημα με το αποτέλεσμα, το πρόβλημα το βλέπουν όσοι θέλουν να βλέπουν το αποτέλεσμα σε μεγάλες οθόνες και να κάνουν ζουμ.

Για να προλάβω τους ειδικούς της φωτογραφίας θα πω (αφου δεν γνωρίζω από φωτογραφίες) ότι σέβομαι την άποψη τους και αφού είναι έτσι κακός το διαφήμιζει για φωτογραφικό κινητό η Sony. Για τους υπόλοιπους(μαζα) μη ειδικούς δεν νομίζω να υπάρξει πρόβλημα.

 

Γράφω την προσωπική μου γνώμη και άποψη, παρακαλώ μην αρχίσετε πάλι το θέμα με τη φωτογραφία, υπάρχει ειδικό τοπικ http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=372882

 

Και τι σε κραταει να παντρευτεις....:lol:cry::cry:

Να σου πω ετσι οπως ειμαστε νομιζω τυχερος εισαι!!!;)

Link to comment
Share on other sites

Eισαι ευτηχης και σου ευχομαι ολη σου να ειναι ετσι!!

Να κανεις το κομματι σου και να μην δεινεις ΜΙΑ!!

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Και τι σε κραταει να παντρευτεις....:lol:cry::cry:

Να σου πω ετσι οπως ειμαστε νομιζω τυχερος εισαι!!!;)

 

χαχαχα, απλα ειναι αποτελεσμα των αγγελιων, και των καλων επιδοτησεων (σε συνδυασμο με πολυ χαμηλα παγια) :p

Απο εκει και περα, ποτε δεν αλλαζα κινητο πριν το 12μηνο, απλα τωρα εκατσε.

Οσο για το Ζ1c, πιστευω οτι μεχρι το καλοκαιρι θα εχει πεσει στα 400 σιγουρα, για τα 350 ομως δεν ξερω ποσο ευκολα θα παει αν δεν βγαλει αλλη συσκευη.

Εχω παρατηρησει οτι τα σονυ πεφτουν για πλακα στα 450, και ευκολα στα 400, αλλα πιο κατω πανε οταν βγει συνηθως το επομενο μοντελο, και το Ζ1c αμφιβαλλω αν θα αντικατασταθει τοσο συντομα οσο οι μεγαλες ναυαρχιδες. Αμα πιασει μια διαφορα 50 ευρω απο μεγαλο Ζ1 παντως, εχω φυγει για την ανταλλαγη..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

...και φυσικά στην Ελβετία στα 370€.... στην Ελλάδα έχουμε ακόμη....

http://www.interdiscount.ch/idshop/product/Telefone_Mobile/905347_ER-8817709285377/Sony_Xperia_Z1_Compact_White/detail.jsf

Δυστυχώς όσο πιο σοβαρή και μεγάλη είναι η αγορά που απευθύνεται ένα προϊόν τόσο καλύτερη είναι η ποιότητά του και επομένως πιο χαμηλή και η τιμή του.

Ο φίλος pulman χωρίς να το θέλει δίνει την εντύπωση με αυτό που γράφει ότι έδωσα το xperia s στην γυναίκα μου

Θες να τον μπανάρω για αυτη την προσβολή; :p:p:lol:

Παιδια μια ερωτηση .... μπορω να βαλω με καποιον τροπο αμεση κληση επαφης στην αρχικη οθονη με κατευθειαν κληση ;;;;;; ψαχνω αλλα δεν μπορω να το βρω πουθενα !!! Ξερει καποιος πως γινεται ΑΝ γινεται ;;;;;

 

Δεν υπάρχει το widget των ταχέων κλήσεων;

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια

Εχω το Sony Xperia Z και το Nokia Lumia 625 και θα ηθελα να ρωτησω αν παω στην Public και τους πω να ανταλλαξω αυτα τα δυο κινητα με το Sony Xperia Z1 πιστευετε οτι εχω καμια ελπιδα να το δεχτουν γιατι δεν εχω ακουσει καλα λογια για το trade and save και τα δυο κινητα ειναι σε υπεραριστη κατασταση μεχρι και τις ζελατινες των κινητων εχω.

Συγνωμη που διακοπτω το θεμα αλλα δεν ηξερα που ακριβως να γραψω το ερωτημα μου.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν δοκιμάσεις δεν θα μάθεις οπότε ότι και να σου πούμε εμείς εδώ λόγια στον αέρα θα είναι. Κάνε μια προσπάθεια και βλέπεις. :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Εχεις δικιο παλικαρι απλα ειμαι αισιοδοξος γιατι τα κινητα ειναι καινουργια 2013 και τα δυο και το Ζ1 ειναι 2013 απλα με προβληματισε που ακουσα υποτιμητικα λογια για το trade and save. Θα παω αν και νομιζω θα ακουσω πολυ κουφα πραγματα
Link to comment
Share on other sites

αν αναλογιστεις οτι τα παιχνιδια ακομα και σφραγισμενα τα παιρνει 2-3 ευρω, φανταζομαι ποσο λιγοτερα λεφτα θα δωσει για smartphone.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια

Εχω το Sony Xperia Z και το Nokia Lumia 625 και θα ηθελα να ρωτησω αν παω στην Public και τους πω να ανταλλαξω αυτα τα δυο κινητα με το Sony Xperia Z1 πιστευετε οτι εχω καμια ελπιδα να το δεχτουν γιατι δεν εχω ακουσει καλα λογια για το trade and save και τα δυο κινητα ειναι σε υπεραριστη κατασταση μεχρι και τις ζελατινες των κινητων εχω.

Συγνωμη που διακοπτω το θεμα αλλα δεν ηξερα που ακριβως να γραψω το ερωτημα μου.

 

ρωτα και στην ομονοια στα μαγαζια που εχουν τηλεφωνα να δεις τι τιμες τα παιρνουν.

Link to comment
Share on other sites

Το είδα το κινητό και μου άρεσε αρκετά. Θέλω να ρωτήσω όμως πως γίνεται το δεξί soft button να μην δείχνει τις ανοιχτές εφαρμογές, αλλά τις ρυθμίσεις? Επίσης γίνεται στον stock launcher να κρύψουμε εφαρμογές στο app drawer?

To δεξί soft button να το αφήσετε ήσυχο όπως το έχει σχεδιάσει η Google και να μην ζητάτε να κάνουν και άλλες εταιρίες τις ταρζανιές της Samsung και της LG. :!:

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια

Εχω το Sony Xperia Z και το Nokia Lumia 625 και θα ηθελα να ρωτησω αν παω στην Public και τους πω να ανταλλαξω αυτα τα δυο κινητα με το Sony Xperia Z1 πιστευετε οτι εχω καμια ελπιδα να το δεχτουν γιατι δεν εχω ακουσει καλα λογια για το trade and save και τα δυο κινητα ειναι σε υπεραριστη κατασταση μεχρι και τις ζελατινες των κινητων εχω.

Συγνωμη που διακοπτω το θεμα αλλα δεν ηξερα που ακριβως να γραψω το ερωτημα μου.

 

γιατι δεν τα βγαζεις εδω αγγελια? ειναι πιο πιθανο να πιασεις καλη τιμη εφοσον ειναι οκ τα κινητα.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

To δεξί soft button να το αφήσετε ήσυχο όπως το έχει σχεδιάσει η Google και να μην ζητάτε να κάνουν και άλλες εταιρίες τις ταρζανιές της Samsung και της LG. :!:

 

Γιατί ταρζανιές? Το θεωρώ πολύ βολικό να μπορώ να μπαίνω στις ρυθμίσεις με εκείνο το κουμπί. Πως μπαίνεις στις ρυθμίσεις της κάθε εφαρμογής αν δεν έχεις αυτό το κουμπί?

Link to comment
Share on other sites

Από τις τρεις κουκίδες που εμφανίζονται

 

Το θέμα είναι ότι τις τρεις τελείες δεν τις βγάζει σε όλες τις εφαρμογές στο ίδιο σημείο, εκτός και αν κάνω κάτι λάθος. Τέλος πάντων, από ότι έψαξα αλλάζει με κάποια εφαρμογή και root.

 

Χρησιμοποιεί κάποιος call recorder σε αυτό το κινητό?

Edited by pektis7
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ενταξει οι ανθρωποι δεν ειναι καλα και τα δυο κινητα μου ειναι σε υπεραριστη κατασταση και τα εχω μολις δυο μηνες.

Πηρα τηλ. στ Public για την ανταλλαγη και μου λενε το Xperia Z 160 ευρω ΜΕΓΙΣΤΟ!!! και το Νokia Lumia 625 30 Ευρω. χαχαχα Πως κρατηθηκα και δεν πεθανα στο γελιο πραγματικα απορω.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ενταξει οι ανθρωποι δεν ειναι καλα και τα δυο κινητα μου ειναι σε υπεραριστη κατασταση και τα εχω μολις δυο μηνες.

Πηρα τηλ. στ Public για την ανταλλαγη και μου λενε το Xperia Z 160 ευρω ΜΕΓΙΣΤΟ!!! και το Νokia Lumia 625 30 Ευρω. χαχαχα Πως κρατηθηκα και δεν πεθανα στο γελιο πραγματικα απορω.

 

τι το περασες? φιλανθρωπικα ιδρυματα?

εγω αυτα τα μαγαζια τα θελω να υπαρχουν για να βλεπω live τις συσκευες, μονο αυτο προσφερουν...δεν θα αγοραζα ποτε, ειδικα σε τυποποιημενα προιοντα, δεν αγοραζεις ντοματες να θες να τις τσεκαρεις, 1000 φορες να ηταν ολοι φθηνοι και να μην ειχαν βιτρινα.

Τελος παντων, βγαλτα εδω αγγελια.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Το ειδα και εγω σημερα και πραγματικά ενθουσιαστικα ειναι ενα κομψοτέχνημα το ειχε σε μαυρο παρολου που εψαχνα για το lime,(αυτο πρεπει να ειναι ακομα πιο ωραίο) και το μαυρο ειναι καλο και η οθόνη του ολα τα λεφτα με την πρωτη ευκαιρία το χτυπησα
Link to comment
Share on other sites

Όλοι το είδαμε σήμερα; :D

Κι εγώ μια από τα ίδια απίστευτα όμορφο και κομψό (δεν μπορώ τις μπακατελες καθότι προέρχομαι από αιφονι :rolleyes: )! Το touch δουλεύει σούπερ με γάντια μηχανής (πράγμα που ήθελα ) τέλεια απόκριση , άνετα το δουλεύεις με το ενα χέρι, αρκετά καλύτερη οθόνη από το Ζ που είδα εκεί, νταξ κανένα λαγκαρισμα λογικό αφού είναι high end, ειδικά με το SP χαοτική η διαφορά στην οθόνη παρόλο που έχουν ίδια ανάλυση (πάλι λογικό αφού έχουν τα μισα λεφτά)

Οπότε είμαστε σε αναμμενα κάρβουνα περιμένοντας να πέσει λίγο η τιμή του! :D

Από χρώμα είχε το ασπρουλι όμορφο ήταν θα ήθελα να δω και το lime γι αλλαγή! Μαύρο δεν παίρνω γιατί ήταν και το αιφονι μαύρο

"ο μόνος αγώνας που χάνουμε είναι εκείνος που δεν δίνουμε..."
Link to comment
Share on other sites

Τελικά ανοιχτή οθόνη πόσες ώρες βγάζει?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia Z1 Compact

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...