Jump to content

Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Join στο Google+ Community

Εγγραφη για την συμετοχη στην beta

update απο Play store το onenote

 

https://plus.google.com/u/0/communities/113633281646135322395?cfem=1

 

Σε ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Μου θυμίζετε πως μεταφέρουμε αρχεία στην εξωτερική κάρτα μνήμης; Είμαι root.

Πρεπει να πειραξεις το platform.xml

 

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=49603814&postcount=1

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

Μου θυμίζετε πως μεταφέρουμε αρχεία στην εξωτερική κάρτα μνήμης; Είμαι root.

Ή μπορείς να κατεβάσεις την εφαρμογή SdFix από το μάρκετ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα καταρχήν

Είμαι κατοχος note 3 εδώ κ 3 μηνες έχω το εξης πρόβλημα ενω μου εμφανίζει οτι δεν έχω σήμα όταν παίρνω καλεί ανεβαίνουν οι κεραίες το μονο πρόβλημα που αντιμετώπισαν στο μαγαζί μου είναι οτι με το iPhone το 5αρι που είχα πιο πριν έπιανε μέσα στο μαγαζί γιατι είναι κάπως μακρόστενο με βάθος ενω με το Νότε δεν πιάνει στο ίδιο μέρος,πουθενά αλλου δεν είχα πρόβλημα, τι κάνω?

Vodafone εχω

Edited by superfot

Try not to become a man of success, but rather try to become a man of value.

 

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Μου θυμίζετε πως μεταφέρουμε αρχεία στην εξωτερική κάρτα μνήμης; Είμαι root.

 

Γιατι, πηγες να μεταφερεις καποιο αρχειο με τον στοκ file manager ή τον es και δεν στο μετεφερε???

Link to comment
Share on other sites

Πάω με τον astro να μεταφέρω κάποιες ταινίες και δεν μου το κάνει ούτε και με το sdfix που κατέβασα.
Link to comment
Share on other sites

Πάω με τον astro να μεταφέρω κάποιες ταινίες και δεν μου το κάνει ούτε και με το sdfix που κατέβασα.
βαλε τον es explorer απο το play.
Link to comment
Share on other sites

Πάω με τον astro να μεταφέρω κάποιες ταινίες και δεν μου το κάνει ούτε και με το sdfix που κατέβασα.

 

Ειτε με τον es που σου ειπα πριν, ειτε με τον στοκ file manager,κανεις τα παντα και δεν χρειαζεται να εισαι ρουτ για κατι τετοιο.

Link to comment
Share on other sites

Ενημερωνονται τα γερμανικά note 3...αναβαθμιστε!!!

 

Ps: Με τους κωδικούς wifi εχω την εντύπωση οτι λύθηκε το θεμα εδω και κανα μηνα;;;

Edited by hic_et_nunc
Link to comment
Share on other sites

Ενημερωνονται τα γερμανικά note 3...αναβαθμιστε!!!

 

Ps: Με τους κωδικούς wifi εχω την εντύπωση οτι λύθηκε το θεμα εδω και κανα μηνα;;;

 

Μου εβγαλε και εμενα σε γερμανικο να κανω αναβαθμιση.Ειμαι ρουτ και δεν ξερω τι να κανω.Θα μπορεσω μετα να ξανακανω ρουτ?Αξιζει η αναβαθμιση?

Θελω την γνωμη σας παιδια

Link to comment
Share on other sites

Για το root δε ξερω να σου πω εαν θα χεις πρόβλημα, παντως το πρώτο πράγμα που παρατηρησα ειναι οτι βελτιωθηκε στο διπλασιο το σημα wifi.
Link to comment
Share on other sites

Για το root δε ξερω να σου πω εαν θα χεις πρόβλημα, παντως το πρώτο πράγμα που παρατηρησα ειναι οτι βελτιωθηκε στο διπλασιο το σημα wifi.

Τι αλλες αλαγες παρατηρησες?

Dowload booster?kids mode?

Link to comment
Share on other sites

Ps: Με τους κωδικούς wifi εχω την εντύπωση οτι λύθηκε το θεμα εδω και κανα μηνα;;;

Μπαααα, μάλλον δεν σου έτυχε, δεν ξέρω τώρα με την καινούργια αναβάθμιση τι γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Ναι ολα αυτα. download booster/kids mode/knox 2.0/ νεο mode στην καμερα, νεες επιλογές στην προσβασιμοτητα, αλλαγη εικονιδιου gps.

 

Απ ολα αυτα, τη μεγαλυτερη εντυπωση μου έκανε η τοσο μεγαλη βελτίωση του wifi αλλα και του σηματος κινητης. Ενω στο σπιτι παντα εχω 2-3 γραμμες, μετα την αναβαθμιση το σημα δικτυου κινητης ειναι φουλ.

 

Αυτο ομως με τημ κεραια του κινητού δεν εχει σχέση;;; πως γίνεται μετα απ το update να βλεπω τοση διαφορα;;;

Link to comment
Share on other sites

Μου βγάζει ότι έχω την αναβάθμιση, την κατεβάζει, κάνει επανεκκίνηση σε update mode και πάντα στο 27% ....fail.

Πιθανά να φταίει το root. Εχει συμβεί σε κανέναν;

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το τσέκαρα και κατεβαίνει και σε μενα. Άργησαν πολύ καιρό να δώσουν αναβάθμιση. Πιστεύω να μην έχει τουλάχιστον bugs!
Link to comment
Share on other sites

Μόλις το τσέκαρα και κατεβαίνει και σε μενα. Άργησαν πολύ καιρό να δώσουν αναβάθμιση. Πιστεύω να μην έχει τουλάχιστον bugs!

Ορίστε και η ενημέρωση για το καινούργιο firmware. Στην πράξη θα δούμε πόσο καλό είναι!

[ATTACH]47902[/ATTACH]

Link to comment
Share on other sites

Μου εβγαλε και εμενα σε γερμανικο να κανω αναβαθμιση.Ειμαι ρουτ και δεν ξερω τι να κανω.Θα μπορεσω μετα να ξανακανω ρουτ?Αξιζει η αναβαθμιση?

Θελω την γνωμη σας παιδια

Αν έχεις κάνει ρουτ μέσω towelroot έχε υπόψιν ότι μετά δεν μπορείς να κάνεις ξανά root χωρίς να γράψει ο counter. Αν από την άλλη έχεις κάνει με άλλη μέθοδο και έχει γράψει ήδη ο counter, δεν σε ενδιαφέρει έτσι κι αλλιώς

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το τσέκαρα και κατεβαίνει και σε μενα. Άργησαν πολύ καιρό να δώσουν αναβάθμιση. Πιστεύω να μην έχει τουλάχιστον bugs!

 

 

 

Ρε παιδια εγώ με orange france οσους μηνες εχω το κινητεο δε μου εχει ερθει κανενα update ποτέ!!! Δε μπορω να καταλάβω τι συμβαινει!!???

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εγώ με orange france οσους μηνες εχω το κινητεο δε μου εχει ερθει κανενα update ποτέ!!! Δε μπορω να καταλάβω τι συμβαινει!!???

 

Προσπαθησα τωρα να δω αν ηλθε στα Γαλλικά,αλλα δεν...

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εγώ με orange france οσους μηνες εχω το κινητεο δε μου εχει ερθει κανενα update ποτέ!!! Δε μπορω να καταλάβω τι συμβαινει!!???

Με ποιά Rom είσαι; για Orange France υπάρχει μέχρι η 4.4.2.

Link to comment
Share on other sites

Θελω να κανω την.εξης ερωτηση,στο iphone οταν επελεγα μια.τοποθεσια στο 4square και.πατουσα πανω στον χαρτη μου εβγαζε που ειναι και αμα θελω οδηγιες για να παω.Τωρα στο note 3 μολις παω να κανω αυτο και παταω πανω στον χαρτη και ανοιγει τους χαρτες μου βγαζει μηνυμα πως δεν υπαρχει ενω στο αντιστοιχο iphone το ανοιγει κανονικα.Μπορει να βοηθησει καποιος γιατι το χρειαζομαι;

Στην ουσια εχω προβλημα με.τους χαρτες..μπορει να βοηθησει καποιος;;;

iPhone 15 Pro Max + Samsung S23 Ultra

Garmin Fenix 7X Sapphire Solar

Apple Airpods pro 2

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 3 (SM-N9005)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...